Jump to content

Τρελός Ερωτας.. Πάει,χάσατε το μυαλό σας..


zaza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 1 Φεβ. 2004 , 21:09)

 

να αναλυσω τα εξοδα και εγω? οχι οτι εχουν σημασια αλλα here goes

 

Βενζίνη:αξία 100euro (δυο φορες το γεμισα το ρημαδι :p )

Μπουζούκια:αξία 550euro ( μαζι με λουλουδια )

Αεροπορικά εισητήρια:αξία 200euro ( δεν προλαβαμε την προσφορα του €39 ανα ατομο )

Βόλτα στην Ρόδο (ψώνια,καφέδες κτλ.):αξία 1000euro ( με 10 τσαντες γυρισαμε )

Να είσαι μαζί με μια γυναίκα:αξία ανεκτίμητη

 

αυτη η εξοδο αξιζε χιλιες φορες παραπανω ομως ;)

 

Κάποιος μου φαίνεται πως έχει δαγκώσει τη λαμαρίνα και μάλιστα δυνατά, φίλε (και συντοπίτη) Hunter!!! :whistle:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 290
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη ρε φίλε Hunter, αλλά τι εισόδημα έχεις το μήνα για να χαλάσεις τόσα λεφτά μέσα σε 2 μέρες; Δεν είμαι εφοριακός, btw :)

Γιατί λογικά αυτά τα λεφτά πρέπει να σου περισσεύουν, διαφορετικά (αν θα τα στερηθείς πιο μετά) τα πράγματα είναι πολύ πολύ σοβαρά!!! :)

Σα να λέμε για τρελό τρελό έρωτα!!!

Εσύ τα πλήρωσες όλα ή βοήθησε και η κοπέλα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 1 Φεβ. 2004 , 07:26)

 

πρεπει να εχω χασει το μυαλο μου.

 

παρασκευη βραδυ , εχω κεφια και λεω να βγω , χτυπαω λοιπον τηλεφωνο στην νες κυρα στο Πειραια και της λεω ερχομαι να σε παρω να βγουμε . φευγω απο Λιβαδεια παω Πειραια και την ρωταω " που θες να παμε κουκλα μου?" "Μπουζουκια μου λεει αλλα οχι στην Αθηνα" ολα καλα λοιπον της λεω και ξεκιναω για το τοπικο μας σκυλαδικο εδ σην περιοχη ( 280 χλμ προς το παρον ) περναμε καλα μεχρι και τις 6 το πρωι και αφου φευγουμε μου λεει θελει να πιει καφε , ωραια λοιπον ξεκιναμε να την παω προς τα μερη της και καταληγουμε στο αεροδρομιο των σπατων για καφε!!! - αλλα 130 χλμ εδω - εκει που καθομασταν εβλεπα τον πινακα αναχωρησεων και τις πεταω μια σποντα , "εισαι για κανα ταξιδακι ημερησιο?" " αν ειμαι λεει!!!!!" μιση ωρα μετα ( κατα τις 9 το πρωι ) που βρισκομασταν? στην πτηση 702 της Aegean για Ροδο :p καναμε την βολτιτσα μας στο νησι των Ιπποτων γυρναμε το απογευμα του σαββατου στην Αθηνα κι την παω σπιτι της , και μπαινω στο αμαξι να γυρισω Λιβαδεια οπου και φτανω κατα τις 11 το βραδυ.

 

τωρα ρωταω εγω εσας - τα εχω παιξει η παω καλα ακομα????? :p

 

AX ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

 

Φιλέ πρόσεχε γιατί σε βλέπω παντρεμένο πάλι :P

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KillaBee ( 2 Φεβ. 2004 , 01:16)

 

Συγγνώμη ρε φίλε Hunter, αλλά τι εισόδημα έχεις το μήνα για να χαλάσεις τόσα λεφτά μέσα σε 2 μέρες; Δεν είμαι εφοριακός, btw :)

Γιατί λογικά αυτά τα λεφτά πρέπει να σου περισσεύουν, διαφορετικά (αν θα τα στερηθείς πιο μετά) τα πράγματα είναι πολύ πολύ σοβαρά!!! :)

Σα να λέμε για τρελό τρελό έρωτα!!!

Εσύ τα πλήρωσες όλα ή βοήθησε και η κοπέλα;

 

 

τι να σου πω ρε φιλε , ειπα και εγω μια φορα να το ριξω εξω , και το εκανα , σημασια δεν εχουν τα λεφτα αλλα οτι περασαμε καλα , εγω πιστευω οτι η καλοπεραση ειναι πανω απο ολα - τοσο απλα :cool:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel ( 2 Φεβ. 2004 , 11:01)

 

Φιλέ πρόσεχε γιατί σε βλέπω παντρεμένο πάλι :P

 

 

 

φιλε μου αυτο κανω αλλα μερικα πραγματα μας τα φερνει η ζωη ετσι , μοιρα το λενε , το να αν παντρευτω η οχι ειναι μια υποθεση που αργα η γρηγορα θα πρεπει να το αντιμετωποιησω δεν ειμαι νεος πια ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 2 Φεβ. 2004 , 12:34)

 

φιλε μου αυτο κανω αλλα μερικα πραγματα μας τα φερνει η ζωη ετσι , μοιρα το λενε , το να αν παντρευτω η οχι ειναι μια υποθεση που αργα η γρηγορα θα πρεπει να το αντιμετωποιησω δεν ειμαι νεος πια ;)

 

 

ΝΕΟΤΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ.....! ;)

 

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ........! :cool:

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.....! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 2 Φεβ. 2004 , 12:34)

 

δεν ειμαι νεος πια ;)

 

 

Τι λες τώρα; τι λες τώρα;

Στην καλύτερη ηλικία είσαι!!! Τα καλύτερα τώρα ... έρχονται :cool:

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια μην βαρατε , ακομα πρoσπαθω να συνελθω :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jane_butterfly ( 1 Φεβ. 2004 , 18:41)

 

δεν ξερω αμα θεωρειται τρελλό :o..... αλλα εχω γραψει τραγούδι για αυτόν που ημουν ερωτευμένη. :o

βεβαια τρελλα θα ηταν να του το εχω τραγουδησει :p :D :D

 

 

δεν νομιζω να ναι τρελλα...μαλλον πολυ ρομαντικη θα σαι :)

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολα τα ωραια τελειωνουν ασχημα.....δυστυχως το ταξιδι αυτο ηταν σκετη καταστροφη....και κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειμαι ο μεγαλυτερος μ*****ς του κοσμου.....:(

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος exmanos ( 2 Φεβ. 2004 , 23:18)

 

Τελικα ολα τα ωραια τελειωνουν ασχημα.....δυστυχως το ταξιδι αυτο ηταν σκετη καταστροφη....και κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειμαι ο μεγαλυτερος μ*****ς του κοσμου.....:(

 

 

mhn to les ayto..eimai sigourh pws mesa apo ola ayta olo kai kati tha sou emhne kai fysika tha emathes wste na einai akoma pio kalhtera sthn epomenh sou sxesh

 

kai oso gia to an eisai o megalhteros ..... pistepse mekaneis lathos kai eimai sigourh pws den einai etsi...apla esy to vlepeis etsi twra....me ton kero thakatalaveis pws olo ayto eixe logo pou synevei....

 

sou efxwmai h zwh na se epizimiwsh kapoia stimh..me ta oneira sou gia antalagma! :)

•·.··.·• Follow your heart, but take your brain with you •·.··.·•
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος exmanos ( 2 Φεβ. 2004 , 23:18)

 

Τελικα ολα τα ωραια τελειωνουν ασχημα.....δυστυχως το ταξιδι αυτο ηταν σκετη καταστροφη....και κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειμαι ο μεγαλυτερος μ*****ς του κοσμου.....:(

 

 

exmanos εσυ έδειξες τον καλύτερο Μάνο που μπορούσες; Και αν έκανες κάποια λάθη,νιώθεις οτι πλέον έχεις τα απαραίτητα εφόδια για να μην ξανασυμβούν; Αυτά τα δυο μετράνε. Δεν είσαι μ....ας όπως λες αλλά πιο έμπειρος πλέον και αυτο θα το καλλιεργήσεις τώρα που θα μείνεις για λίγο μόνος και θα γευτείς τα αποτελέσματα του στο μέλλον,με κάποια που θα αξίζει να τα δεχτεί απο σένα.

 

Αυτά αλλά και ευχές απο εμένα για καλή συνέχεια :)

 

Valder_the_Saiyan

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν πιστευα ποτε οτι υπαρχει τοσο κακια σ'εναν ανθρωπο....και ειδικα οταν απεναντι της ειχε καποιον ο οποιος της φερθηκε ΑΨΟΓΑ :!: ....ειμαι 27 τον αλλο μηνα παιρνω τα 28 εχω αρκετες εμπειριες απο γυναικες και ξερω οτι δεν εχω φερθει και με τον καλυτερο τροπο σε ολες...αλλα στη συγκεκριμενη φερθηκα με τον καλυτερο δυνατο τροπο και εκεινη μου το ανταπεδωσε οπως μου το ανταπεδωσε χτες....το μ******ς κολλαει και στο αγαθος γιατι πιστευα οτι οτι δινεις παιρνεις και αν δωσεις τον καλυτερο σου εαυτο σε καποιον θα παρεις κατι πισω...τελικα χτες ειδα μια κοπελλα που καταλαβα οτι δεν την ηξερα καθολου και χτες μου απεδειξε το ποια ειναι......το πηρα το μαθημα μου και απο δω και περα θ'ακολουθησω το δρομο μου.....ευχομαι σε ολους να περνατε καλα και να βρειτε στη ζωη σας αυτον που πραγματικα αξιζει να ειναι διπλα σας.....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι όταν κάποιος νιώθει ότι θέλει να κάνει κάτι, είτε αυτό είναι πάνω στη σχέση του ή γενικότερα στη ζωή του, πρέπει απλώς να το κάνει και να μην νιώθει άσχημα γι'αυτό ανεξάρτητα αν καταλήξει σε κάτι καλό ή... καταστροφή... Θέλει μερικές φορές μεγάλη δύναμη και αποφασιστικότητα να κάνεις αυτό που θες. Και το παιχνίδι του Ερωτα παίζεται πάνω σε αυτό. Αν κάποιος αρχίζει και βάζει την λογική, πόσο θα κοστίσει, πόσο μακριά είναι, δεν προλαβαίνω, νομίζω ότι σκοτώνει ότι πιο ωραίο προσφέρερει ο έρωτας, τον αυθορμητισμό. Τα τρελά πράγματα στο κάτω-κάτω είναι αυτά που μένουν και θυμόμαστε!
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος anderson ( 3 Φεβ. 2004 , 11:46)

 

Πιστεύω ότι όταν κάποιος νιώθει ότι θέλει να κάνει κάτι, είτε αυτό είναι πάνω στη σχέση του ή γενικότερα στη ζωή του, πρέπει απλώς να το κάνει και να μην νιώθει άσχημα γι'αυτό ανεξάρτητα αν καταλήξει σε κάτι καλό ή... καταστροφή... Θέλει μερικές φορές μεγάλη δύναμη και αποφασιστικότητα να κάνεις αυτό που θες. Και το παιχνίδι του Ερωτα παίζεται πάνω σε αυτό. Αν κάποιος αρχίζει και βάζει την λογική, πόσο θα κοστίσει, πόσο μακριά είναι, δεν προλαβαίνω, νομίζω ότι σκοτώνει ότι πιο ωραίο προσφέρερει ο έρωτας, τον αυθορμητισμό. Τα τρελά πράγματα στο κάτω-κάτω είναι αυτά που μένουν και θυμόμαστε!

 

Θελεις να σου δωσω το τηλ. της να της τα πεις κι εσυ γιατι απ'οτι φαινεται οτι της τα ειπα μονο εγω στη ζωη της και δεν μπορεσε να τα χωνεψει.....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος exmanos ( 3 Φεβ. 2004 , 12:43)

 

Θελεις να σου δωσω το τηλ. της να της τα πεις κι εσυ γιατι απ'οτι φαινεται οτι της τα ειπα μονο εγω στη ζωη της και δεν μπορεσε να τα χωνεψει.....

 

 

Μην προσπαθείς να την πήσεις, όταν θα καταλάβει θα είναι αργά...

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...... ;)

ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ......!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ <ΔΙΝΕΙ>ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟ ΝΑ <ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ> ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΕ <ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ>....

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ......ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ......ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ....(ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ...!)....ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΩ.....!ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.......! :cool:

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ....!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ Κ@ΥΛ@ΣΕΙ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ......

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali ( 3 Φεβ. 2004 , 13:25)

 

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...... ;)

ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ......!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ <ΔΙΝΕΙ>ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟ ΝΑ <ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ> ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΕ <ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ>....

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ......ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ......ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ....(ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ...!)....ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΩ.....!ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.......! :cool:

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ....!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ Κ@ΥΛ@ΣΕΙ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ......

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου και πιστεψε με ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που τα δινω ολα σε μια σχεση...και αυτο γιατι εκεινη το ξεκινησε....αλλα στο τελος εμεινε αυτο που λες εσυ...το καλο παιδι....εισαι καλο παιδι γι'αυτο και γω θα σε πατησω στο κεφαλι....γιατι καποιος αλλος πριν απο σενα μου φερθηκε ασχημα οποτε εσυ πρεπει να πληρωσεις για οτι μου εκανε εκεινος κτλ κτλ....τεσπα μην σας κουραζω αλλο.....το μαθημα μου το εμαθα και απο δω και περα ο Μανος αλλαζει.......αααα και κατι αλλο της την φυλαω στη γωνια :mad:

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο φίλε kukulaki. Μια φορά θα "σοβαρευτείς" και θα το καταλάβεις από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος exmanos ( 3 Φεβ. 2004 , 13:38)

.......αααα και κατι αλλο της την φυλαω στη γωνια :mad:

 

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ......!

Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΚΡΥΟ......!

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ........ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΘΑ Γ@ΜΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΛΗΙΟΣ.....!

Link to comment
Share on other sites

@ Exmanos----

 

There is no point crying over splilt milk!

O,ti egine egine! Esy koita arxika na propsathiseis na tin ksexaseis kai na min tin sundiazeis me oles tis stigmes tis kathimerinotitas sou! P.x: A edw eixame faei me tin "Maria"ktl ktl ktl.

 

Koita ton eauto sou, opws kanei kai auti kai an tis tin fulas opws les........ let us know want happened!!!

 

Euxomai ta kalutera.....giati......... ta KALYTERA erxontai................

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

exmanos αφου καταλαβες πως αυτο ειναι το καλυτερο ΓΙΑ ΣΕΝΑ τοτε καλα εκανες....δεν πρεπει ποτε να παρακαλαμε καποιον για οτιδηποτε εκτος και αν το αξιζει πραγματικα....αυτο που κανε καποια στιγμη θα το παθει και αυτη...αν δεν ειναι απο σενα απο καποιον αλλο!!!!

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρώην Μάνε, όσο ασχολείσαι μαζί της είτε για να της μιλήσεις ωραία είτε για να της την έχεις στημένη στη γωνία, χάρη της κάνεις και κακώς ασχολείσαι. Απ'αυτά που λες αυτή πλέον έχει πάρει τις αποφάσεις της κι όσο δεν την παρατάς να πάει στο καλό, τζάμπα χαλιέσαι. Αφού έτσι θέλει, κάνε και συ μεταβολή κι άντε γεια φορ έβερ :)

Καλές οι τρέλες, αλλά το θέμα είναι να τ'αξίζουν κιόλας :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος exmanos ( 3 Φεβ. 2004 , 12:43)

 

Θελεις να σου δωσω το τηλ. της να της τα πεις κι εσυ γιατι απ'οτι φαινεται οτι της τα ειπα μονο εγω στη ζωη της και δεν μπορεσε να τα χωνεψει.....

 

Πολύ πόνο βγάζεις με λίγες αράδες λέξεις φίλε μου... :(
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Επιτρέψτε μου παιδιά να πω δυο λογάκια σχετικά με τα παραπάνω posts. Ξέρω την πικρία που κουβαλάει ένας άνθρωπος που έχει πληγωθεί καθώς την έχω νιώσει κι εγώ. Η λύση όμως δεν είναι να συμπεριφέρεται κάποιος σαν κωλ...δο γι'αυτόν τον λόγο την στιγμή που δεν είναι... Το να δίνεις τον εαυτό σου σε όλες τις σχέσεις της καθημερινότητάς σου, είτε ερωτικές, είτε κοινωνικές, είτε επαγγελματικές, πιστεύω ότι είναι ο μόνος τρόπος να έρθεις ΕΣΥ σε ηρεμία με την ψυχή και την συνείδησή σου. Το να παριστάνεις κάτι που ΔΕΝ είσαι, απλώς σε κάνει να πληγώνεις τους γύρω σου και τον εαυτό σου... Αλήθεια πιστεύετε ότι ενεργώντας όπως λέτε παραπάνω θα είστε ευτυχισμένοι;;; Ενα κενό θα νιώσετε... Και προς Θεού... στον Ερωτα νομίζω ότι δεν χωράει η λέξη... ΕΚΔΙΚΗΣΗ.
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...