Jump to content

Samsung GT-i7110


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λυπάμαι αλλά φαίνεται ότι έχουμε άλλη μια περίπτωση i550 όπου η συσκευή δεν γνώρισε ποτέ ευρεία κυκλοφορία, ενώ στην χώρα μας δεν ήρθε επίσημα ποτέ!

 

Αν συμβεί κάτι τέτοιο είναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι με Samsung smartphones καθώς είναι τουλάχιστον γελοίο για να μην πω ηλίθιο να περιμένουμε ένα τηλέφωνο που τελικά δεν πρόκειται να κυκλοφορήσει στην Ευρώπη ή στην χώρα μας.

 

Δεν θα έρθει Αγγλία και θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα; .. δύσκολο μου φαίνεται.

 

Anyway, εν αναμονή των εξελίξεων ....... :(

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπάρχουν πάντα οι παραεισαγωγές από τα σχετικά μαγαζιά...

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι να τις κάνεις τις παραεισαγωγές αν δεν μπορείς να του περάσεις ελληνικό μενού; Στο INNOV8, όσοι το έχουν πάρει, ακόμα δεν έχουν βρεί τρόπο να του περάσουν ελληνικά. Και δεν είναι τόσο απλό όσο στα Nokia που, απο τον υπολογιστή του σπιτιού σου με απλές κινήσεις, το κάνεις ελληνικό. Δυστυχώς η samsung έχει απαράδεκτη υποστήριξη, τουλάχιστον μέχρι σήμερα.

 

Αν το κινητό δεν εισαχθεί επίσημα στην ελληνική αγορά, πολύ απλά, δεν ασχολείσαι καν μαζί του. Το προσπερνάς και πας για άλλα.

Link to comment
Share on other sites

0,48. ΜΠΡΑΒΟ SAMSUNG!!! :happy:

 

Τα του FCC εδώ:

http://www.phonearena.com/htmls/Samsung-I7110-phone-pa_3176.html

ή απευθείας εδώ:

https://gullfoss2.fcc.gov/oetcf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=673025&fcc_id='A3LSWDI7110.

 

Υ.Γ.: Με τέτοιο SAR, δεν έχω παρά να αλλάξω avatar! :p

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Βρε avatar να αλλάξεις... Αλλά αν δε έρθει Ελλάδα απλά θα σημφωνήσω με τον mirrorofsorrow... Δεν αξίζει να ασχοληθούμε άλλο με samsung smartphones..
Link to comment
Share on other sites

Στο INNOV8, όσοι το έχουν πάρει, ακόμα δεν έχουν βρεί τρόπο να του περάσουν ελληνικά.

 

Τουλάχιστον διαβάζει τα ελληνικά μηνύματα;

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί να μην τα διαβάζει; Γιατί δε ρωτάς όμως, καλύτερα, στο αντίστοιχο θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντηποση πως την εν λωγο συσκευη αν την εβγαζε η ΝΟΚΙΑ η τιμη της θα ηταν γηρο στα 600-650 Euro kai to sar apo 1.20 - 1.50 . Αν την φερη και εδω η ΣΑΜ θα εναι μια παρα πολη καλη επιλογη !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξερει κανεις ποτε θα κυκλοφορισει στην Ελλαδα;(Ελπιζω οχι πολυ συντομα γιατι εχω το sony ericsson k850i και μου εχει χαλια καμερα:mad::cry: αλλα δεν θελω να το αλλαξω το γρηγορα)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιο νεότερο για ημερομηνία κυκλοφορίας του. Καποια στιγμή είχε βγει μια είδηση οτι δεν θα κυκλοφορήσει ευρώπη αλλά δεν ξέρουμε κάτι περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιο νεότερο για ημερομηνία κυκλοφορίας του. Καποια στιγμή είχε βγει μια είδηση οτι δεν θα κυκλοφορήσει ευρώπη αλλά δεν ξέρουμε κάτι περισσότερο.

Εαν ομως δεν κυκλοφορισει στην Ευρωπη πως θα βγαλει λεφτα απο αυτο το κινητο που ειναι και τελειο.Απο την αμερικη μονο και απο μερικες χωρες της Ασιας;η απο περιμενουν και απο την Αφρικη;!

Link to comment
Share on other sites

Εαν ομως δεν κυκλοφορισει στην Ευρωπη πως θα βγαλει λεφτα απο αυτο το κινητο που ειναι και τελειο.Απο την αμερικη μονο και απο μερικες χωρες της Ασιας;η απο περιμενουν και απο την Αφρικη;!

 

κυκλοφορη στην Ροσια απο το Δεκεμβριο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαίο κακό όταν πρέπει να χωρέσεις μια οθόνη 2,6" και χρηστικό αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο + πλήκτρα επιλογής σε ένα candybar σώμα.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν λεω καλο κινητο αλλα στο μακρος πολυ μακρυ..υμαρτον..

εχουμε δει και χειροτερα φιλε μου δυστυχως.ονοματα να μη λεμε:rolleyes:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη τιμη που ανέβηκε σε ελληνικό site πάντως ειναι και καλή και ολα δείχνουν οτι η μέρα που θα έρθει στην ελλάδα πλησιάζει http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=12622
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωπ!!!! Το θεμα του κινητου αυτου το ειχα "πεθαμενο" αφου πιστευα οτι δεν θα ερχοταν ποτε Ελλαδα αφου περασε τοσος καιρος και δεν ειχε φανει..

Πολυ χαιρομαι που απ οτι φαινεται θα μας ερθει και σε πολυυυ καλη τιμη μαλιστα.. Εγω περιμενα κοντα στα 450.. :D:D:D:D

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φίλε....Τόσο καιρό δεν μπορούσαν να το είχαν φέρει....Έχει ότι έψαχνα πριν τελικά πάω στο soul....Είναι λεπτό (το κυριότερο, καθώς με το w850i είχα αγανακτήσει), μικρό sar, έχει wifi και gps...Και τιμή......εντάξει....απλά δεν υπάρχει 311 είναι πάρα πολύ λίγα για τέτοιο κινητό...Δείτε μόνο πόσο έχει το Ν79 και είναι πιο χοντρό και όσο να ναι δεν έχει την ίδια ποιότητα με αυτό που έχει μεταλλικό σώμα. Τώρα από μπαταρία τι να λέει είναι το θέμα....
Link to comment
Share on other sites

Μην προτρέχετε.

 

Διαθεσιμότητα : Αναμένεται

 

Εκτός αυτού, το play247 φέρνει συσκευές παραεισαγωγής, άρα είναι ρίσκο να πάρεις μία συσκευή που ίσως δεν κυκλοφορήσει ποτέ ελλάδα, με αποτέλεσμα να μην έχεις ποτέ την δυνατότητα να την περάσεις ελληνικά.

 

Ας ελπίσουμε να έρθει τελικά ελλάδα με μια καλή τιμή γιατί είναι μια πολύ αξιόλογη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Στο play μου είχαν πει ότι ΟΛΑ τα κινητά τους έχουν ελληνικά.. Δεν ξέρω τι παίζει..

 

Ελπίζω να κυκλοφορήσει γρήγορα γιατί το wow factor του iphone έχει αρχίσει να ξεθωριάζει για εμένα..:X

 

Το ότι έχει symbian σημαίνει ότι θα μπορεί να πάρει τα destinator και garmin που παίρνουν και τα νοκια..;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατά μεγάλο ποσοστό, δέχεται οτι και τα series 60 3rd edition της Nokia.

 

Πήρες τηλέφωνο και ρώτησες αποκλειστικά για το i7110 ή γενικά μιλάς για τις συσκευές που φέρνουν; Γιατί το δεύτερο δεν ισχύει. Το i8510 το είχαν φέρει παραεισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

όχι δε ρώτησα για το συγκεκριμένο.. :(

 

 

Μου το είχε αναφέρει για όλες τις συσκευές.. Οπότε δε μου έλεγε αλήθεια.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Όχι φυσικά. Καλό είναι να τους ρωτάς πριν κάνεις κάποια αγορά συσκευής για να είσαι σίγουρος για το τι αγοράζεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οθονη oled,ανοικτο λειτουργικο και ποιοτητα Samsung θα λεει πολυ το κινητακι!

Μακαρι να το φερει η Σαμυ!!

 

Ελπιζω να εχει τη δυνατοτητα που ειχε και το Ν85 μου να δειχνει ωρα,αναπαντητες,μνμ με κλειστη την οθονη!:)

Αυτο ειναι που αναπολω κυριως απο αυτο!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i7110

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...