Jump to content

Sony Ericsson T700


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κύριοι ξέρετε αν το τ700 κλειδώνει το πληκτρολογιο με κωδικο oπως στα Nokia?

Ευχαριστώ.

 

υπαρχει ενα θεμα ομως που αν το εγκαταστησεις για να μπεις στο μενου θελει κωδικο. το εχει ο αδερφος μου αυτη τη στιγμη σε se

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει ενα θεμα ομως που αν το εγκαταστησεις για να μπεις στο μενου θελει κωδικο. το εχει ο αδερφος μου αυτη τη στιγμη σε se

και πως το εχει κανει?? μηπως ο αδερφο σου εχει κωδικο κλειδωματος στην εναρξη του κινητου!

αυτο το εχουν ολα τα κινητα.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και πως το εχει κανει?? μηπως ο αδερφο σου εχει κωδικο κλειδωματος στην εναρξη του κινητου!

αυτο το εχουν ολα τα κινητα.:cool:

 

Aν θυμαμαι καπου καποτε ειχε παρει το ματι μου μια εφαρμογη που ζητουσε κωδικο για να μπεις στο μενου αλλα αν πατουσες το πληκτρο της συνομευσης και εκλεινες απο κει την εφαρμογη τελειωνε η ιστορια.:p

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια σε κατασταση αναμονης το κανει. αυτο το εχει το θεμα μεσα αλλα δεν μπορεις να αλλαξεις τον κωδικο ειναι παντα ο ιδιος!
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη υπηρχε και το ξερω..αλλα δεν δουλευε σωστα.

πολλοι που την χρησιμοποιησαν κλειδωσε το κινητο..και δεν ανοιγε με τιποτα.

σκοπος ειναι να το κλειδωσεις..μεσα απο επιλογη του μενου.κατι το οποιο δεν γινετε..τωρα να κλειδωνει το κινητο μεσω θεματος...δεν το εχω δει ποτε και δεν το πιστευω.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και 'γω κάτι.

Το flash μπορώ να το χρησιμοποιήσω και όταν βγάζω photos και σαν "φακός" χωρίς να είναι ενεργοποιημένη η camera;

Επίσης, αν το κάνω update θα μπορώ να βάλω και ελληνικά;[θα το αγόρασω από εξωτερικό]

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν έχω το network σε 3G, η μπαταρία τελειώνει πιο εύκολα;

 

Thanks

απαντησες μονος σου!! αυτο ακριβως γινεται.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

 

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ Τ700 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΣΤΑ SMS. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ? ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

 

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ Τ700 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΣΤΑ SMS. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ? ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ.

λογικα στις ρυθμισεις sms θα εχει επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Διαβασα ολα οσα γραφονται για αυτο το τηλεφωνο και αναρωτιεμαι αξιζει ή μηπως να

παω καλυτερα για το C510 ή το Naite;:help:

 

Ευχαριστω πολυ!

:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Διαβασα ολα οσα γραφονται για αυτο το τηλεφωνο και αναρωτιεμαι αξιζει ή μηπως να

παω καλυτερα για το C510 ή το Naite;:help:

 

Ευχαριστω πολυ!

:D

 

Για καλύτερες φωτογραφίες πάρε C510. Αν και το κατάλληλο φόρουμ για αυτήν την ερώτηση είναι οι Διαξιφισμοί, όπου μπορείς ν'ανοίξεις νέο θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον το κινητό μου έχει αρχήσει να πέρνει την κάτω βόλτα οπότε ήρθε η ώρα να πάρω ένα καινούριο. Δεν θέλω πολλά απλώς να πέρνω ένα τηλέφωνο να στλέλνω κανα μύνημα και να βγάζω καμία φωτογραφία που να βλέπεται που και που...

Έτσι κατέλιξα στο SE T700. Το πρόβλημα είναι ότι κάπου διάβασα οτι έχει SAR 1.55 στο κεφάλι 0.64 στο σώμα μετρημένα στα 1900MHz οπού είναι λίγο μεγάλα... Αυτές οι μετρήσεις ειναί μονο όταν πέρνουμε τηλέφωνο?

+Επειδή είμαι στη Γερμανία αυτό το διάστημα ξέρετε αν το πουλάνε εδω με ελληνικό λογισμικό?

Αν έχετε να προτείνετε κάπιο άλλο κινητό... ελεύθερα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγω εχω το ιδιο προβλημα με τον stelios_p!Δεν εχω αναφορα στα μηνυματα.Τελικα τι εκανες μ αυτο;Πως το ελυσες;Δεν θελω να το παω για σερβις γιατι θα το παρω μετα απο ενα μηνα.Αλλιως θα συνηθισω ετσι αν δεν αλλαζει....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια χαρά.Έχω ενα Τ700 κ πριν από λίγες μέρες κατα λάθος το έκανα μπάνιο..Αρχικά έσβησε κ μετά απο στέγνωμα για μερικά λεπτά άνοιξε κανονικά με τη διαφορά οτι πλέον ειναι μονιμα αναμένο ενα κοκκινο φως στη πίσω μερια του τηλεφώνου ανάμεσα στο φλας και τον φακό της κάμερας και η μπαταρία πλέον κρατάει μόνο μια μέρα.Έχει κανείς καμια ιδέα η να το πάω για service?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να κάνω μια ερώτηση;

Προχθές απέκτησα το Τ700.

Ως γνωστόν στην μπροστινή πλευρά έχει έναν φωτοαισθητήρα, ο οποίος αυξανει τη φωτεινότητα της οθόνης σε φωτεινό περιβάλλον και αντίστοιχα τη μειώνει σε σκοτεινό. Μου αρέσει πολύ αυτή η δυνατότητα, όπως και το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Παρατήρησα όμως ότι σε πολύ φωτεινό περιβάλλον (ας πούμε έξω, στο φως της μέρας), ενώ η οθόνη φωτίζεται πολύ, ο φωτισμός του πληκτρολογίου κλείνει.

Προφανώς αυτό θα το κάνει ο αισθητήρας, έτσι δεν είναι;

Μια και δεν υπάρχει λόγος το πληκτρολόγιο να φωτίζεται σε πολύ φωτεινό περιβάλλον.

Τι λέτε; Έτσι κάνει και σ' εσάς;

Πιστεύω πως είναι η φυσιολογική λειτουργία της συσκευής, αλλά ας ρωτήσω (εκτός και αν παραμένει το πληκτρολόγιο φωτισμένο, αλλά δεν μπορώ στο φως της μέρας να το διακρίνω).

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι p_k έτσι είναι τα πράγματα. Και το W705 μου έτσι κάνει.

 

Υ.Γ.: Την καλησπέρα μου! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου στον zxr! :)

Έχει κάνει κανένας αναβάθμιση λογισμικού περνώντας το τελευταίο firmware;

Αν ναι, διαπίστωσε καμιά αλλαγή ή βελτίωση;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Μπορεί να μου πεις κάποιος αν μπορω έχω msn στο Τ700?

Ευχαρστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...