Jump to content

PNA αγνώστου ταυτότητας


BIG_BAD_BOY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πια αρχεία mscr προσπάθησες να αλλάξεις??

θα πειράζετε μονάχα οσα είναι για πλοήγηση

Μην κάνετε αλλαγές σε αλλα mscr γιατί τα είχα μοντάρει μια χαρά

 

περίμενε...πάρε αυτά τα αρχεία και πηγενε και βαλτα στο φάκελο script kαι αντικατέστησε τα ήδη υπάρχοντα.

http://rapidshare.com/files/151159835/mscr.rar

 

για το πρόβλημα που αλλάξει χρώμα στο background κατέβασε αυτό

http://rapidshare.com/files/151159886/page.rar

και βάλτο μέσα στο φάκελό MioAutoRun-->Skin-->Pages-->Pages

και αντικατέστησε το ήδη υπάρχων αρχείο.

 

καλα κάνετε και οπου βλεπετε ανωμαλία να μου το λετε...

 

Καμια αλλαγη....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 691
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως ειναι πολυ περιπλοκο και φορτωμενο.

 

Για μενα θα αρκουσε μια δευτερη οθονη σαν αυτη που εχει ηδη... Ενα υπομενου κατω απο το εικονιδιο πλοηγηση δηλαδη που να σου δινει επιλογη για τι ποιο προγραμμα θες να ξεκινησεις...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι πολυ περιπλοκο και φορτωμενο.

 

Για μενα θα αρκουσε μια δευτερη οθονη σαν αυτη που εχει ηδη... Ενα υπομενου κατω απο το εικονιδιο πλοηγηση δηλαδη που να σου δινει επιλογη για τι ποιο προγραμμα θες να ξεκινησεις...

εσύ γιατί νομίζεις πως με εγεινε το κεφάλι καζάνι.

(το μενού εγεινε για απαιτητικούς χρήστες και για απλούς.)

για να μοντάρω ενα περίπλοκο και γεμάτο εφαρμογές μενού που για να τα βρεις ολα αυτά πρέπει να ασχοληθείς καιρό ψάχνοντας.

ίσως πολλές από αυτές τις εφαρμογές τις εκτιμήσετε στο μέλλον.

αν θελετε μόνο για πλοήγηση αφήστε το στην ενότητα με την πλοήγηση

 

το μενού δεν ζορίζει καθόλου το μηχανάκι γιατί το τρέχει από την κάρτα.και όχι απο την μητρική μνήμη.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

εσύ γιατί νομίζεις πως με εγεινε το κεφάλι καζάνι.

(το μενού εγεινε για απαιτητικούς χρήστες και για απλούς.)

για να μοντάρω ενα περίπλοκο και γεμάτο εφαρμογές μενού που για να τα βρεις ολα αυτά πρέπει να ασχοληθείς καιρό ψάχνοντας.

ίσως πολλές από αυτές τις εφαρμογές τις εκτιμήσετε στο μέλλον.

αν θελετε μόνο για πλοήγηση αφήστε το στην ενότητα με την πλοήγηση

 

Ρε παιδια ειρηνη ημιν. Μην παρεξηγηθουμε για μλκιες. Φιλε xroupista ειναι πολυ καλη η προσπαθεια σου, αλλα ας το παραδεχτουμε οτι υπαρχουν καποια προβληματα "συμβατοτητας". Δεν νομιζω οτι ο zombietone ειπε κατι επιληψιμο. Πραγματικα καποια πραγματα δεν δουλευουν.

Εκτιμω το οτι κουραστηκες και οτι το κεφαλι σου εγινε καζανι. Και κανενας δεν ειπε οτι αυτα οι εφαρμογες δεν ειναι χρησιμες, αλλα εγω προσωπικα δεν δεχομαι τον υπαινιγμο οτι δεν εκτιμω τη δουλεια σου. Δηλαδη τι? Μονο τα καλα σχολια? Αφου κατι δεν δουλευει, δεν δουλευει. Ημουν ο πρωτος που σε ευχαριστησε για τη δουλεια σου.

 

Για ότι απορία την γράφετε εδώ και όχι σε pm

 

Αυτο ζητησες και αυτο καναμε.

 

Φιλικα, Μιχαλης

Link to comment
Share on other sites

xroupista αν εστω και λιγο νομιζεις πως σου την ειπα τοτε κανεις περα για περα λαθος.

 

Δεν ειμαι εδω για να "ψαρεψω" τον κοπο ανθρωπων που εχουν γνωσεις που εγω δεν εχω!

Ζητω συυγγνωμη αν πιστεψες οτι αυτο κανω...

 

Για αλλη μια φορα ευχαριστω για το ομορφο κατα τα αλλα μενου σου και πολυ παραπανω για τοο χρονο που αφιερωσες για ολους εμας.

 

Και μαλλον θα μεινω με το εργοστασιακο μενου μιας και βλεπω δυσκολο να λυσεις τα προβληματα που παρουσιασε σε εμας αφου σε εσενα τρεχει αψογα και δεν εχεις κατι πανω στο οπιο να δουλεψεις για να διορθωσεις.

Link to comment
Share on other sites

μα εγώ δεν τα έγραψα αυτά για να παρεξηγηθούμε βρε παιδιά πως το πήρατε έτσι.??

εγώ ζήτησα να γράψετε αν κάτι δεν πάει καλά σε σας για να το διορθώσουμε.

όταν έγραψα για προγράμματα δεν εννοούσα τις εφαρμογές του μενού αλλα προγράμματα πλοήγησης τα οποία κοστίζουν αρκετά λεφτά.για τον κοπο αυτον των ανθρωπων μιλησα και οχι για τον δικο μου.

εγώ το κάνω από χόμπι.

σε μένα τουλάχιστον όλα δουλεύουν μια χαρά.εκτός από εκείνη την αλλαγή στο backraund (την οποια την διορθωσα και σας εστειλα τα αρχεια να την διορθοσετε και εσεις )και σε 2 εφαρμογές που παρουσιάζονται εκτός οθόνης.και στο προγραματακι gps tacho poy pianei 60 και βαλε δορυφορους :lol::lol:

όταν έγραψα ότι θα τις εκτιμήσετε τις εφαρμογές πχ world -εχel κτλ..

και εγω στην αρχή τις θεωρούσα περιττές αλλά μετά τις εκτίμησα γιατί με εξυπηρέτησαν αφάνταστα σε πολλές στιγμές.

 

τα αντικαταστησατε αυτα που σας εστηλα.

και παλι σας βγαζει μηνημα???

σε μενα γιατι δεν γεινετε κατι τετοιο.:blink:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλαμε και σε μια βαση και οχι στο αερα.

 

Δεν ξερω αν κανει διαφορα αλλα πηγαινοντας στις πληροφοριες συστηματος του gps γραφει

RomVersion: 4Q 17C6.YF.N.7.24

Processor: ATLASIII

RAM size: 64 MB

Software Version: V2.0.0.7.24

ID: 2D5B..........4F

 

 

Μπας και ειναι ιδιο μονο στις φωτο και ψαχνουμε αδικα;

 

Εγω τα αντικατεστησα αυτα που εστειλες αλλα δεν εγινε τιποτα. Μια απο τα ιδια.

Κατι αλλο που ειδα ειναι το εξης. Μπαινοντας στη σελιδα με τα shortcuts για τα προγραμματα πλοηγησης αν πατησουμε το βελακι δεξια για να δουμε τις επομενες σελιδες τους, τοτε το εικονιδιο για τα πολυμεσα (δευτερο πανω δεξια) αλλαζει σε εικονιδιο απο quicktime αρχειο και μενει ανενεργο μεχρι μα γυρισουμε στην πρωτη σελιδα των προγραμματων πλοηγησης.

 

 

Ξερω τρεχω... Δεν κανανε την version 1 να δουλεψει εγω πηγα στη 2. Αλλα δεν ειναι πανεμορφη;

Link to comment
Share on other sites

γράψτε μου αναλυτικά πια εφαρμογή δεν σας δουλεύει.

θα ήθελα επίσης να μου πείτε που σας βγάζει μήνυμα.(ΕRROR)

σε ποιες εφαρμογές...

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλαμε και σε μια βαση και οχι στο αερα.

 

Δεν ξερω αν κανει διαφορα αλλα πηγαινοντας στις πληροφοριες συστηματος του gps γραφει

RomVersion: 4Q 17C6.YF.N.7.24

Processor: ATLASIII

RAM size: 64 MB

Software Version: V2.0.0.7.24

ID: 2D5B..........4F

 

 

Μπας και ειναι ιδιο μονο στις φωτο και ψαχνουμε αδικα;

 

Εγω τα αντικατεστησα αυτα που εστειλες αλλα δεν εγινε τιποτα. Μια απο τα ιδια.

Κατι αλλο που ειδα ειναι το εξης. Μπαινοντας στη σελιδα με τα shortcuts για τα προγραμματα πλοηγησης αν πατησουμε το βελακι δεξια για να δουμε τις επομενες σελιδες τους, τοτε το εικονιδιο για τα πολυμεσα (δευτερο πανω δεξια) αλλαζει σε εικονιδιο απο quicktime αρχειο και μενει ανενεργο μεχρι μα γυρισουμε στην πρωτη σελιδα των προγραμματων πλοηγησης.

 

 

Ξερω τρεχω... Δεν κανανε την version 1 να δουλεψει εγω πηγα στη 2. Αλλα δεν ειναι πανεμορφη;

 

πανεμορφη αλλα δεν ειναι για το δικο μας μηχανακι

μαλλον πρεπει να κανεις ρυζικες αλλαγες για να δουλεψει.

το σκιν για το 480 χ272 το ετρεξα στο 590 που εχω αλλα ελαχιστα δουλευαν.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

πηγεντε στον φακελο windons kai ενεργοποιησες τα mort script αρχεια

δηλαδη mioaytorun -->windons --> kαι πατηστε το κιτρινο mortscrit arxeiο

ισως δεν εχουν ενεργοποιηθει τα mortscrit που εχετε

μετα πατηστε soft reset

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

μα εγώ δεν τα έγραψα αυτά για να παρεξηγηθούμε βρε παιδιά πως το πήρατε έτσι.??

εγώ ζήτησα να γράψετε αν κάτι δεν πάει καλά σε σας για να το διορθώσουμε.

...

 

Ωραια... καμια παρεξηγηση. Δεν αξιζει κιολας. Λοιπον συνεχιζουμε...

 

για το clock alarm ειναι για 4,3 οθονη αλλά κάλλιστα μπορείς να βάλεις ξυπνητήρι.

για την αριθμομηχανή μόλις βρω μια για 3.5 θα σας την δώσω.

 

Ευχαριστω

 

γράψτε μου αναλυτικά πια εφαρμογή δεν σας δουλεύει.

θα ήθελα επίσης να μου πείτε που σας βγάζει μήνυμα.(ΕRROR)

σε ποιες εφαρμογές...

 

Οταν βαζω το destinator στην καρτα και αλλαζω το mscr του DestinatorLauncher.mscr σε \DestinatorApps\Destinator\Destinator.exe εμφανιζει το παραπανω μηνυμα. Επισης οταν παταω το standby εμφανιζεται το ιδιο μηνυμα.

 

There is no application associated with.... Run the application first, then open this file from within the application

 

Σιγα σιγα ελεγχω ολες τις εφαρμογες και σημειωνω ποιες δεν δουλευουν. Επανερχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Μην επανερχεσε! Βρεθηκε η λυση! Διαβασε τη 2 ποστ πιο πανω!

 

Αυτο που μενει τωρα για να ξετιναξουμε για τα καλα τον xroupista γιατι δεν τον κουρασαμε αρκετα ειναι να διορθωσει τις οδηγιες στην αρχη του thread για τους επομενους....

 

Επισης να διορθωσει το προβλημα με το εικονιδιο στα πολυμεσα που ανεφερα πιο πανω, να μας πει ποιο αρχειο πρεπει να πειραξουμε στο Photoshop για να δωσουμε αλλο χρωμα στο background και αν και πως μπορουμε να επεμβουμε στη σειρα των εικονιδιων στα μενου που εχουν πολλες σελιδες. Για παραδειγμα στα προγραμματα πλοηγησης να βαλουμε μαζι στην πρωτη σελιδα τα 2-3 που χρησιμοποιουμε.

 

Μετα μπορει να παει για υπνο... Αν και μας χρωσταει τη ρυθμιση του ηχου.... ;)

 

 

 

Α... Και να τον ευχαριστησουμε αλλη μια φορα για τη δουλεια του και για την υπομονη του!

Link to comment
Share on other sites

πηγεντε στον φακελο windons kai ενεργοποιησες τα mort script αρχεια

δηλαδη mioaytorun -->windons --> kαι πατηστε το κιτρινο mortscrit arxeiο

ισως δεν εχουν ενεργοποιηθει τα mortscrit που εχετε

μετα πατηστε soft reset

 

Αυτο ηταν. :D

 

Μεχρι στιγμης δουλευει το shortcut του Dstinator και το standby.

Μπραβο φιλε xroupista.

Συνεχιζω τον ελεγχο...

 

EDIT: Μαζι το δοκιμασαμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

 

Κάθομαι και διαβάζω με ιδιαίτερο ενδιαφέρον τα όλα όσο έγιναν από το απόγευμα μέχρι και τώρα με το νέο Menu για το μηχανάκι μας…

Πραγματικά με έχουν εντυπωσιάσει πολλές από τις ερωτήσεις και τις απορίες, που δυστυχώς δεν είναι δυνατόν να λυθούν σε μία μέρα.

 

Είναι κρίμα να βομβαρδίζουμε τον Xroupista για το νέο Menu του, και κυρίως για εφαρμογές που είναι κάτι νέο για το μηχανάκι και γενικά για μηχανάκια πλοήγησης (Alarm , GPS Tacho κλπ). Το γεγονός ότι παρουσιάστηκε ένα νέο Menu για ένα νέο μηχανάκι, σε ένα τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, οφείλεται σε topics που κράτησαν για μήνες (βλέπε vector 590, 300 κλπ) και ενασχόληση ανθρώπων για ολόκληρες μέρες και βράδια, και πάντα τα προβλήματα ήταν σε καθημερινή βάση! Μην περιμένετε όλα να δουλεύουν τέλεια (αν ήταν έτσι θα είχε αλλάξει επάγγελμα ο Xroupista), αλλά αντίθετα να περιμένετε κάτι διαφορετικό από αυτό που αγοράσατε με 55€ ή 60€, γεγονός που το νέο menu πέτυχε και με το παραπάνω…

Όσο για τις ατέλειες και τα προβλήματα σιγά, σιγά όλα λύνονται… Δυστυχώς, όπως και σε κάθε αντικείμενο με το οποίο ασχολείσαι, υπάρχει η προσωπική ενασχόληση, πράγμα για το οποίο αξίζει να διαβάσει κανείς τα προηγούμενα topics. Θα του λυθούν πολλές απορίες και ερωτήσεις.

 

Πάντως πληροφοριακά σε εμένα δούλεψε άψογα, επειδή απλά πέρασα μέρες διαβάζοντας οδηγίες από το πρωτομάστορα και δάσκαλο bbbb για άλλα μηχανάκια…και κάνοντας αναλύσεις με το δημιουργό του υπάρχοντος menu...

 

Όλα σχετικά είναι…

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα και με καθε επιφυλαξη. Κρατα ενα backup ολου του MioAutoRun.

 

ποιο αρχειο πρεπει να πειραξουμε στο Photoshop για να δωσουμε αλλο χρωμα στο background

 

Στη διαδρομη MioAutoRun\Skin\Backgrounds ειναι τα 2 αρχεια: Mioblue320.bmp & Mioice320.bmp

 

... και αν και πως μπορουμε να επεμβουμε στη σειρα των εικονιδιων στα μενου που εχουν πολλες σελιδες. Για παραδειγμα στα προγραμματα πλοηγησης να βαλουμε μαζι στην πρωτη σελιδα τα 2-3 που χρησιμοποιουμε.

 

Συγκεκριμενα για την πρωτη σελιδα του navigation, θα πρεπει να αλλαξεις τα icons (*.ico) και τα paths στο MioAutoRun\Skin\Pages\navi_blue320.ini και το ιδιο στο navi_ice320.ini

 

πχ

 

GLOBALSETTINGS

ShowMessage = 0

QuitOnDoubleClick = no

X = 0

Y = 0

Width = 320

Height = 240

Arrange = No

BackgroundBitmap = ..\Backgrounds\MioIce320.bmp

StartUpAnimation = RollDown

Accelerated = yes

 

 

##############################################################

#

# PROGRAM BUTTONS/ICONS

#

##############################################################

 

ICONXPBUTTON

x = 18

y = 55

Command = \sdmmc\MioAutoRun\Scripts\DestinatorLauncher.mscr

SizeNormal = 48

SizePushed = 48

ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\Icons\Destinator.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = ..\Icons\Destinator.ico

 

TEXT

x = 12

y = 105

Text = Destinator7

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

ICONXPBUTTON

x = 258

y = 55

Command = \sdmmc\MioAutoRun\Scripts\dest6Launcher.mscr

SizeNormal = 48

SizePushed = 48

ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\Icons\Destinator.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = ..\Icons\Destinator.ico

 

TEXT

x = 255

y = 105

Text = Destinator6

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

Το κοκκινο μερος ειναι το πρωτο επανω αριστερα εικονιδιο (Destinator7) και το μπλε ειναι το τελευταιο επανω δεξια (Destinator6).

 

οπου x = ?? ειναι η οριζοντια θεση του εικονιδιου ή/και text και y = ?? ειναι η καθετη θεση (σε pixels)

 

bpanos και xroupista διορθωστε με αν κανω καποιο λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα και με καθε επιφυλαξη. Κρατα ενα backup ολου του MioAutoRun.

 

 

 

Στη διαδρομη MioAutoRun\Skin\Backgrounds ειναι τα 2 αρχεια: Mioblue320.bmp & Mioice320.bmp

 

 

 

Συγκεκριμενα για την πρωτη σελιδα του navigation, θα πρεπει να αλλαξεις τα icons (*.ico) και τα paths στο MioAutoRun\Skin\Pages\navi_blue320.ini και το ιδιο στο navi_ice320.ini

 

πχ

 

GLOBALSETTINGS

ShowMessage = 0

QuitOnDoubleClick = no

X = 0

Y = 0

Width = 320

Height = 240

Arrange = No

BackgroundBitmap = ..\Backgrounds\MioIce320.bmp

StartUpAnimation = RollDown

Accelerated = yes

 

 

##############################################################

#

# PROGRAM BUTTONS/ICONS

#

##############################################################

 

ICONXPBUTTON

x = 18

y = 55

Command = \sdmmc\MioAutoRun\Scripts\DestinatorLauncher.mscr

SizeNormal = 48

SizePushed = 48

ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\Icons\Destinator.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = ..\Icons\Destinator.ico

 

TEXT

x = 12

y = 105

Text = Destinator7

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

ICONXPBUTTON

x = 258

y = 55

Command = \sdmmc\MioAutoRun\Scripts\dest6Launcher.mscr

SizeNormal = 48

SizePushed = 48

ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\Icons\Destinator.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = ..\Icons\Destinator.ico

 

TEXT

x = 255

y = 105

Text = Destinator6

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

Το κοκκινο μερος ειναι το πρωτο επανω αριστερα εικονιδιο (Destinator7) και το μπλε ειναι το τελευταιο επανω δεξια (Destinator6).

 

οπου x = ?? ειναι η οριζοντια θεση του εικονιδιου ή/και text και y = ?? ειναι η καθετη θεση (σε pixels)

 

bpanos και xroupista διορθωστε με αν κανω καποιο λαθος.

Άψογος ....

Απλά σε όλα όσα θα κάνετε καλό είναι να έχετε ένα back από το αρχικό menu..

Απλά υπολογίστε ότι θα πρέπει να βλέπετε και την γραμματοσειρά για να χωράει στο αρχικό μενού.. απλά επειδή μαζί με τα icons, θα πρέπει να αλλάζετε και την απόσταση μεταξύ των υποτίτλων ώστε να χωράει και η περιγραφή και να είναι κεντραρισμένη.

 

TEXT

x = 255

y = 105

Text = Destinator6

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

 

Με πολλές προσπάθειες όλα γίνονται.

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

bpanos και xroupista διορθωστε με αν κανω καποιο λαθος.

 

μια χαρά τα λες φίλε μου

το command δείχνει την διαδρομή η οποία όμως στα προγράμματα πλοήγησης και σε κάποιες εφαρμογές είναι μέσα σε mscr αρχείο

 

όποτε πηγαίνετε εκεί και δίνετε και από εκει την διαδρομή

ακόμα για να αλλάξετε ico πάτε στο φάκελο ιcon και βλέπετε από εκεί από τα πολλά που έβαλα πιο εικονιδιο θέλετε

 

σας βρήκα και αριθμομηχανή στα μέτρα του gps και έκανα κάποιες μικρές ατελειες που εντοπίσατε.

όλες αυτές οι μικροατελειες δημιουργήθηκαν επειδή δημιούργησα πολλές ακόμα σελίδες στο μενου απο αυτο που ειχα μονταρει για το 300 kia gia to 590 vector

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Άψογος ....

Απλά σε όλα όσα θα κάνετε καλό είναι να έχετε ένα back από το αρχικό menu..

Απλά υπολογίστε ότι θα πρέπει να βλέπετε και την γραμματοσειρά για να χωράει στο αρχικό μενού.. απλά επειδή μαζί με τα icons, θα πρέπει να αλλάζετε και την απόσταση μεταξύ των υποτίτλων ώστε να χωράει και η περιγραφή και να είναι κεντραρισμένη.

 

TEXT

x = 255

y = 105

Text = Destinator6

Color = FFFFFF

FrameColor = 000000

Size = 13

Weight = 700

CreateFont

 

 

Με πολλές προσπάθειες όλα γίνονται.

 

Ευχαριστω φιλε bpanos. Εχω παρακολουθησει και εγω αρκετα topics μεσα στο forum και εχω κανει τα πειραματα μου. Δεν ειμαι ειδήμονας αλλα δεν ειμαι και τελειως ασχετος με κωδικα.

Οσο για το "Με πολλές προσπάθειες όλα γίνονται." που ειπες, με βλεπω να πηγαινω κατευθειαν για δουλεια το πρωι... :p

 

EDIT: Thanks για την αριθμομηχανη :cool:

Link to comment
Share on other sites

xrοupista και bpanos συγχαρητήρια για την καταπληκτική δουλειά που κάνετε :cool:

 

να σε καλά δάσκαλε !!!:bow:

να ενημερώσω ότι το μενού το βελτίωσα στις επισημάνσεις που μου κάνατε και το ανέβασα στο αρχικό post 30

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=214138&page=2

 

 

έψαξα και βρήκα αριθμομηχανή στα μέτρα του --έκανα να μην αλλάζει χρώμα -και γενικά όλες τις παραπάνω επισημάνσεις σας

ακόμα έβαλα στην αρχική εικόνα τις πλοήγησης τα πιο γνωστά προγράμματα

 

http://img378.imageshack.us/img378/7937/display1ej1.png

 

αν θελετε να δειτε τις διαδρομες μπορειτε να τις δειτε και μεσα απο το pc σας κλικαροντας πανω στο SystemInformation32

εμφανίζετε μια οθόνη και συροντας το ποντίκι και κλικαροντας ένα εικονίδιο

σου εφανιζει την διαδρομή που τα έχω δώσει.

 

άντε να δούμε πως θα πάω αύριο στη δουλειά 6 το πρωί...

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

xrοupista και bpanos συγχαρητήρια για την καταπληκτική δουλειά που κάνετε :cool:

Ευχαριστούμε για τια καλά λόγια .... αλλά τα πολλά μπραβο αξίζουν σε εσένα bbbb για την διαχρονική σου προσφορά στο "άθλημα" και στον Xroupista που ξενύχτησε (όχι μόνο σήμερα) για το menu...

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά άκουσες το ξυπνητήρι ή ακόμη κοιμάσαι βρε;;;:D

 

Μπράβο βρε φίλε... Καμία εταιρεία δεν εμφανίζει τόσες εκδόσεις (versions) σε μία μερα...:p:p:p:p:p

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά άκουσες το ξυπνητήρι ή ακόμη κοιμάσαι βρε;;;:D

 

Μπράβο βρε φίλε... Καμία εταιρεία δεν εμφανίζει τόσες εκδόσεις (versions) σε μία μερα...:p:p

 

Φίλε ΚΑΜΜΙΑ εταιρεία δεν θα το έκαμνε, γιατί χρειάζεται κόπος και χρόνος και αυτά σε κάθε εταιρεία λογικά μεταφράζονται σε χρήμα. Η εθελοντική προσφορά των xupista και bbbb(γειά σου δάσκαλε παρεπιπτόντως), είχε τα αποτελέσματα που βλέπουμε. Όπως και χιλάδες προγράμματα στο διαδίκτυο από άλλους (αναφέρομαι στα ελεύθερα προγράμματα για να μην παρεξηγηθώ).Ας είναι καλά και οι δυό τους. Μας έχουν λύσει τα χέρια τόσο στα vector όσο και σε άλλα μηχανάκια όπως βλέπουμε. Αγοράζουμε ένα μηχανάκι ελάχιστης αξίας και το μετατρέπουν σε μηχανάκι ανυπολόγιστης αξίας, με όσες εφαρμογές τους βάζουνε μέσα.

Βέβαια και οι δυό τους ακόμη δεν κατάφεραν να χτυπάει και φραπέ το ΡΝΑ, αν και ο Κοσμάς έφτασε στο να χτυπάει ξυπνητήρι:lol::thanks: Αντε Κοσμά λίγο ακόμη και θα πετύχετε τον αρχικό στόχο: Φραπόγαλο απο ΡΝΑ:lol:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια και οι δυό τους ακόμη δεν κατάφεραν να χτυπάει και φραπέ το ΡΝΑ, αν και ο Κοσμάς έφτασε στο να χτυπάει ξυπνητήρι:lol::thanks: Αντε Κοσμά λίγο ακόμη και θα πετύχετε τον αρχικό στόχο: Φραπόγαλο απο ΡΝΑ:lol:

 

και που είσαι φίλε μου Γιάννη βρήκα και μια εφαρμογή που το κάνει φακό

σε πολλά χρώματα :lol::lol::lol:

αλήθεια λέω !!!

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

παρτε και τον φακό !!!

http://rapidshare.com/files/151411395/oeue_____.rar

 

στο δικό μου δουλεύει και σε αυτό και στο 300

αν το βάλετε στο κόκκινο χρώμα είναι τέλειο για σωματική έρευνα.

σε αυτό το μενού που ανέβασα το έχω μέσα στα προγράμματα

βάλτε το και στα vectorakia:D;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...