Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ φίλε το είδα από κοντά και το παρήγειλλα αμέσως. Είναι φοβερό και από ότι έχω ακούσει δεν παρουσιάζει προβλήματα γενικά.

Τι προβληματα να παρουσιασει :blink:

1 μηνα εχει που κυκλοφορει το κινητο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ξέρει κανείς αν το w595 υποστηρίζει κάρτα μνήμης micro m2 στα 16gb? ή το μέγιστο που μπορεί είναι 8gb;

 

thx..

 

/από ότι διαβάζω φαίνεται να είναι οκ με τα 16gb.. αλλά πείτε και σεις να είμαστε σίγουροι

Link to comment
Share on other sites

το μαύρο/κόκκινο ή το μαυρο/κίτρινο μοντέλο που μπορώ να το βρω;

στα διαφορα καταστηματα που κοίταξα μόνο το γκρι, μπλε και το ασπρο εχουν :(

Link to comment
Share on other sites

το μαύρο/κόκκινο ή το μαυρο/κίτρινο μοντέλο που μπορώ να το βρω;

στα διαφορα καταστηματα που κοίταξα μόνο το γκρι, μπλε και το ασπρο εχουν :(

 

Το άσπρο που το βρήκες;για με ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

στο πλαισιο που πηρα τηλεφωνο μου είπαν οτι το εχουν

έγινε ευχαριστώ γιατί στο site λέει ότι αναμένεται,θα πάρω τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλοι μου.....!!!!

 

σκεφτομαι και γω να το αγορασω το τηλεφωνακι. ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο Nokia 6600 slide , αλλα με βλεπω μαλλον για το Sony.

 

θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις , αν μπορουμε να φορτισουμε το κινητο απο την Usb μιας και εχω φορτιστη αυτοκινητου με usb ...... μπας και γλυτωσουμε την αγορα ενος νεου φορτιστη αυτοκινητου

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλοι μου.....!!!!

 

σκεφτομαι και γω να το αγορασω το τηλεφωνακι. ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο Nokia 6600 slide , αλλα με βλεπω μαλλον για το Sony.

 

θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις , αν μπορουμε να φορτισουμε το κινητο απο την Usb μιας και εχω φορτιστη αυτοκινητου με usb ...... μπας και γλυτωσουμε την αγορα ενος νεου φορτιστη αυτοκινητου

 

Γίνεται, ως προεπιλογή. Από το "κρυφό" μενού βέβαια μπορείς να το απενεργοποιήσεις/ενεργοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται, ως προεπιλογή. Από το "κρυφό" μενού βέβαια μπορείς να το απενεργοποιήσεις/ενεργοποιήσεις.

 

Ευχαριστω πολυ Δασκαλε.....

 

αλλα το "κρυφο μενου" ...... δεν το ξερω ..... ειμαι καιρο μακρυα απο τα sony .....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Δασκαλε.....

 

αλλα το "κρυφο μενου" ...... δεν το ξερω ..... ειμαι καιρο μακρυα απο τα sony .....

 

Κρυφό μενού: ->*<-<-*<-*

όπου -> αντιστοιχεί σε κίνηση δεξιά ή αριστερά του κεντρικού πολυπλήκτρου.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα την πρώτη επαφή με το W595 ενός φίλου όπου ήθελε να του μεταφέρω τα τηλέφωνα από ένα άλλο SE.

Θα έλεγα ότι είναι πολύ στιβαρό και όμορφο σχεδιασμένο. Δύο πράγματα δεν μου άρεσαν: 1) Το πολύπληκτρο το οποίο είναι σφηκτό και τρίζει ελαφρός. Τα υπόλοιπα πλήκτρα μια χαρά. 2) Το καπάκι της μπαταρίας. Ενώ είναι στιβαρότατο κλειστό, κατά το άνοιγμα νόμιζα οτι θα μου σπάσει. Πρώτη φορά βλέπω τέτοιο τρόπο κλεισίματος. Το κακό είναι οτι η MS κάρτα είναι μέσα και για κάποιον που θα τις αλλάζει συνέχεια ή θα αλλάζει την SIM, φοβάμαι να το πω αλλά θα του μήνει στο χέρι πολύ σύντομα.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαιρετε μια ερωτηση...

 

Επειδη δεν υπαρχει σε ασπρο κοκκινο πουθενα και το θελω (αν υπαρχει καπου πειτε μου) σκεφτομαι να παραγγειλω απο ebay απο κινα. Δεν εχω καποιο προβλημα το εμπιστευομαι. Τα θεματα ειναι:

 

1) Θα μπορω να του βαλω ελληνικα?

 

2) Με την εγγυηση τι γινεται?

 

thx!!

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα την πρώτη επαφή με το W595 ενός φίλου όπου ήθελε να του μεταφέρω τα τηλέφωνα από ένα άλλο SE.

Θα έλεγα ότι είναι πολύ στιβαρό και όμορφο σχεδιασμένο. Δύο πράγματα δεν μου άρεσαν: 1) Το πολύπληκτρο το οποίο είναι σφηκτό και τρίζει ελαφρός. Τα υπόλοιπα πλήκτρα μια χαρά. 2) Το καπάκι της μπαταρίας. Ενώ είναι στιβαρότατο κλειστό, κατά το άνοιγμα νόμιζα οτι θα μου σπάσει. Πρώτη φορά βλέπω τέτοιο τρόπο κλεισίματος. Το κακό είναι οτι η MS κάρτα είναι μέσα και για κάποιον που θα τις αλλάζει συνέχεια ή θα αλλάζει την SIM, φοβάμαι να το πω αλλά θα του μήνει στο χέρι πολύ σύντομα.

 

 

Θα συμφωνησω.Ετυχε χθες απο περιεργεια και μονο να μπω σε καταστημα να το δω.Πραγματικα περιμενα ενα καλυτερο πληκτρολογιο απο το w580 και καλυτερο μηχανικο slide.Αλλα με απογοητευσε το κινητο.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς σε ποιό κατάστημα μπορώ να δω το κινιτό από κοντά εν λειτουργεία;

Σε καταστημα germanos θα το δεις σιγουρα.εγω εκει το περιεξεργαστηκα για πρωτη φορα,χωρις βεβαια ενθουσιασμο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε καταστημα germanos θα το δεις σιγουρα.εγω εκει το περιεξεργαστηκα για πρωτη φορα,χωρις βεβαια ενθουσιασμο.:cool:

 

thanks :)

αυριο προι προι στον γερμανο λοιπον...

 

 

/Btw, ψεματα λεει, αμερικανος ειναι

Link to comment
Share on other sites

Review & Photos: Mobile-Review.com

 

 

http://img369.imageshack.us/img369/4750/pic04hr9.jpg

Link to comment
Share on other sites

k 1 erwthsh....t w595 einai 3G k exei video klhsh?

To W595 δεν ειναι 3g!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To W595 δεν ειναι 3g!

Ποιος είπε κάτι τέτοιο ??? Σύμφωνα με τις πληρογορίες μου είναι

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε κάτι τέτοιο ??? Σύμφωνα με τις πληρογορίες μου είναι

Λαθος πληροφοριες εχεις :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και 3G είναι και βιντεοκλήση έχει. Μόνο που χρησιμοποιεί την κύρια κάμερα, αφού όπως πολύ σωστά αναφέρθηκε η μπροστινή "τρύπα" είναι αισθητήρας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...