Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα καλο καινουργιο μουσικο κινητο επιτελους σε λογικη τιμη!

 

+1

 

 

Ρε παιδιά, είπα συγκριτικά θα αγοράζατε το Κ850i ή το W595i. Συγκριτικά το ξαναλέω... Όντως, δεν μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα στα χρώματα! Πάντως ωραίο κινητάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να προσθέσω και κάτι άλλο,τα χρώματα για το κινητό,δεν ξέρεις ποιο να διαλέξεις :love:

 

Προσωπικά προτιμώ το active blue, αφού δεν μου αρέσει η διχρωμία των υπολοίπων, αλλά και γιατί αποπνέει μοντέρνο αέρα το πρωί και πιο σοβαρό το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι κακό το μπλε,αλλά δεν θα με χαλούσε και το μαύρο/κόκκινο ή μαύρo/γκρι (ή τι άλλο είναι) βέβαια θέλω να δω και τη φάτσα :p για να καταλήξω
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

 

SAR 1.00??? Γιατί όλα είναι καβουρδιστίρια;;; ΔΛδ έλεος πια...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει τον τελευταίο καιρό ο σχολιασμός των καινούριων SE να είναι απλά ένα ακόμα post στον συνολικό αριθμό των προσωπικών post του καθενός.

 

Τί το διαφορετικό έχει αυτό το κινητό? Για ποιο χαρακτηριστικό του θα αφήσει κάποιος το W810 για παράδειγμα?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!μηπως ξερει καποιος σε ποιο καταστημα θα το βρω σε μπλε χρωμα?σε σατουρν κ πλαισιο δεν υπαρχει σε μπλε αλλα σε γκρι..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδία το αγόρασα σε μλέ χρώμα στα 229 απο πλαίσιο στουρνάρη για τα λεφτα του πολυ καλο και πολυ μικρο.
Link to comment
Share on other sites

παιδία το αγόρασα σε μλέ χρώμα στα 229 απο πλαίσιο στουρνάρη για τα λεφτα του πολυ καλο και πολυ μικρο.

 

Κι εγώ γιατί το πήρα 238 από Πλαίσιο Internet, ενώ έχει 241 στα καταστήματα;

 

Είναι πολύ συμπαθητικό τηλεφωνάκι, με δυνατό και καθαρό ήχο. Πολύ μικρό δεν είναι (έχω δίπλα το ΝΟΚΙΑ 6600 slide, γι' αυτό μάλλον), αλλά δεν έχει AF και φλας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει εάν έχει μέσα επιλογή για δανέζικη γραφή

Ευχαριστώ

 

Όχι, δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίσω ότι με ενδιαφέρει για την γραφή στα μηνύματα Όχι γλώσσα τηλεφώνου

Εάν για τα μηνύματα έχει την επιλογή standard ABC τότε έχεις την δυνατότητα να επιλέξεις μέσα Δανέζικα γράμματα αλλά και Σουηδικά Ισπανικά και άλλα

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίσω ότι με ενδιαφέρει για την γραφή στα μηνύματα Όχι γλώσσα τηλεφώνου

Εάν για τα μηνύματα έχει την επιλογή standard ABC τότε έχεις την δυνατότητα να επιλέξεις μέσα Δανέζικα γράμματα αλλά και Σουηδικά Ισπανικά και άλλα

Ευχαριστώ

 

Στα μηνύματα και στις επιλογές γραφής έχει τυπικό abc. Εμφανίζει όμως μόνο ελληνικούς, λατινικούς και αριθμητικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Στα μηνύματα και στις επιλογές γραφής έχει τυπικό abc. Εμφανίζει όμως μόνο ελληνικούς, λατινικούς και αριθμητικούς χαρακτήρες.

 

Ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ!!! Χτες 244 ευρώ από Vodafone (δυστυχώς θα είναι VFE Live!).

Χαλάλι είναι φοβερό τηλέφωνο.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

το κινητο παρουσιαζει αριστη αυτονομια,πολυ καλη οθονη, και το λογισμικο δεν εχει καθολου κολληματα. για τα λεφτα του πολυ καλη επιλογη.:):):)
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όλους!!!!!!!!Μια ερώτηση:Σε αναπαραγωγή από το ηχείο,είναι καλύτερο από το W580?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω παραλάβει ακόμα, αλλά από το πλαίσιο που το είδα είναι όνειρο ο ήχος.

Το τηλέφωνο έχει δύο ηχεία που παράγουν στερεοφωνικό ήχο. Το ένα είναι στο κάτω μέρος ενώ το άλλο στο πάνω. Έτσι όπως είναι τα ηχεία, δίνουν την εντύπωση ότι φτιάχτηκε για να παίζει μουσική πάνω σε τραπέζι!

http://farm4.static.flickr.com/3021/2692423502_59e5f7cb7f.jpg

(Το άλλο είναι από πάνω!)

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

paidia to exo 1 evdomada kai einai fantastiko kinito den to perimena toso kalo,opios to seftetai na to parei anepifilakta superrrrrrr

 

Μήπως μπορείς να μου πεις για την ποιότητα των πλήκτρων του,όχι για αυτά με τους αριθμούς το κεντρικό και τα υπόλοιπα,έτσι όπως το έπιασα το κινητό, μου φάνηκαν λίγο ψεύτικα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μου πεις για την ποιότητα των πλήκτρων του,όχι για αυτά με τους αριθμούς το κεντρικό και τα υπόλοιπα,έτσι όπως το έπιασα το κινητό, μου φάνηκαν λίγο ψεύτικα

 

Μια χαρά είναι τα πλήκτρα του. Δεν παθαίνουν τπτ. Ίσως μόνο θα έπρεπε να είναι λίγο μεγαλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisi exw to w910i kai skeftomai me thn anava8misi na to tsibiso to w595 apo konta den to exw dei apla anarotiemai gia thn lipsi tou san sima kai poiothta epikoinonias an andimetopizete provlima giati to w910i exei arxizei kai ta paizei me to sima (kai nai exw kanei anava8miseis mexri kai 2 antikatastasis mou exei kanei h vodafone ) alla distixos den ginete tipota apla 8elv na kserw an aksizei na to parw kai apo afta pou diavasa pio poli se anav8misi - antikatastasi to w910i einai para otidipote alo efxaristw ek tvn proterwn
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε το είδα από κοντά και το παρήγειλλα αμέσως. Είναι φοβερό και από ότι έχω ακούσει δεν παρουσιάζει προβλήματα γενικά.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...