Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τωρα το εχω συνδεδεμενο με το USB για να κανει συνδεση και αναγνωριση του λογισμικου και σχεδον επι μιση ωρα δεν συμβαινει τιποτα! :angry:

τι windows εχεις??? περασες driver??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

windows xp.driver δηλαδη απο εκεινο εκει που εχουν ποσταρει παραπανω?ειμαι λιγακι ασχετη :D

τα εχεις κανει ολα σωστα?? θα επρεπε κανονικα να το εβλεπε.

κανε μια επανεκκινηση το pc και βαλε το κινητο σου σε λειτουργια συγχρονισμου..διαβασε το μανουλ τι ακριβως λεω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα εχεις κανει ολα σωστα?? θα επρεπε κανονικα να το εβλεπε.

κανε μια επανεκκινηση το pc και βαλε το κινητο σου σε λειτουργια συγχρονισμου..διαβασε το μανουλ τι ακριβως λεω.

 

νομιζω ναι,κατεβασα το update service και εκανα ο,τι μου ελεγε.αυτο το επιλεγω οταν συνδεω το κινητο με το USB ετσι?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ναι,κατεβασα το update service και εκανα ο,τι μου ελεγε.αυτο το επιλεγω οταν συνδεω το κινητο με το USB ετσι?

Η επιλογη ειναι μεσα στο κινητο.δεν το εχω το κινητο για να σου πω ακριβως.διαβασε το μανουαλ για να βοηθηθεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμ δεν το κοιταξα?τιποτα δε λεει!ενταξει,εκανε την εγκατασταση τωρα:) κατσε να ανοιξει το κινητο και να δουμε:cry:

 

EDIT:

και ναιιιιιι εχω κινητο με αναφορα!!!:w00t::w00t::w00t:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να παίξει video του youtube το 595 γιατί δεν υποστηρίζει flash.

εχω την εντυπωση οτι με την εφαρμογη youtube μπορεις να :blink: ετσι νομιζω :cool: ετσι νομιζω οτι καπου εχω διαβασει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι έχω ψάξει παντού στο ίντερνετ για να βρω μια σελίδα που να μπορείς να κατεβάσεις τον flash player για κινητά και δεν βρίσκω πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι έχω ψάξει παντού στο ίντερνετ για να βρω μια σελίδα που να μπορείς να κατεβάσεις τον flash player για κινητά και δεν βρίσκω πουθενά.

δοκιμασες με την εφαρμογη mobile youtube?? να :blink: αν παιζουν??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σύγχρονο κινητό που δεν παίζει βιντεάκια από το m.youtube.com ; Δεν το ήξερα. Για το κανονικό youtube δεν το συζητάω, θέλει flash player που έxoυν μόνο κάποια smartphones.
Link to comment
Share on other sites

Μπα τίποτα και στο http://www.youtube.com και στο m.youtube.com μπήκα και όταν πατάω να παίξει ένα βίντεο μου λέει:αποτυχία σύνδεσης με τον διακομιστή πολυμέσων.

 

δοκιμασες με την εφαρμογη mobile youtube?? να :blink: αν παιζουν??

 

Ναι φίλε δεν παίζουν ούτε κι εκεί,μου γράφει:Video was interrupted.Please restart the video.

Πραγματικά έχω απελπιστεί με αυτό,δεν ξέρω τι να κάνω...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε δεν παίζουν ούτε κι εκεί,μου γράφει:Video was interrupted.Please restart the video.

Πραγματικά έχω απελπιστεί με αυτό,δεν ξέρω τι να κάνω...

Θελω να σου πω με την εφαρμογη java youtube μηπως μπορεσεις να δεις.

περιεργο μου φαινεται γιατι ενας φιλος μου (vodafone live συσκευη) μπορει να δει κανονικα.

εγω μπορω να δω εγω με το w890 που εχω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω να σου πω με την εφαρμογη java youtube μηπως μπορεσεις να δεις.

περιεργο μου φαινεται γιατι ενας φιλος μου (vodafone live συσκευη) μπορει να δει κανονικα.

εγω μπορω να δω εγω με το w890 που εχω.

 

Τίποτα φίλε,μου λέει ότι δεν υποστηρίζει η συσκευή την εφαρμογή youtube.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε,μου λέει ότι δεν υποστηρίζει η συσκευή την εφαρμογή youtube.

συγγνωμη αλλα κατι λαθος κανεις.σημερα το δοκιμασα και σε αλλο τηλεφωνο και ειδα κανονικα βιντεο αν και κολλαγε λιγακι.

εισαι σιγουρος οτι εχεις βαλει στο κινητο σου εφαρμογη java??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη αλλα κατι λαθος κανεις.σημερα το δοκιμασα και σε αλλο τηλεφωνο και ειδα κανονικα βιντεο αν και κολλαγε λιγακι.

εισαι σιγουρος οτι εχεις βαλει στο κινητο σου εφαρμογη java??

 

Δεν έχω βάλει java,χρειάζεται;Και αν ναι που μπορώ να το κατεβάσω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βάλει java,χρειάζεται;Και αν ναι που μπορώ να το κατεβάσω;

Μα με την εφαρμογη σου λεω και παραπανω.κατεβασε΄την απο getjar.com

επισης εχει προσωπικο μηνυμα,σου στελνω εγω μια που εχω για να την δοκιμασεις..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα με την εφαρμογη σου λεω και παραπανω.κατεβασε΄την απο getjar.com

επισης εχει προσωπικο μηνυμα,σου στελνω εγω μια που εχω για να την δοκιμασεις..;)

 

Τίποτα φίλε,στην ουσία αυτό που μου έστειλες είναι πάλι το youtube.Το έβαλα αυτό που μου έστειλες και μου λέει πάλι αποτυχία σύνδεσης με τον διακομιστή πολυμέσων.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε,στην ουσία αυτό που μου έστειλες είναι πάλι το youtube.Το έβαλα αυτό που μου έστειλες και μου λέει πάλι αποτυχία σύνδεσης με τον διακομιστή πολυμέσων.

Αυτο εμενα μου φαινεται προβλημα συνδεσης.αμα συνδεθεις με wap και τρεξεις και την εφαρμογη παλι προβλημα σου βγαζει??? εγω το εχω δοκιμασει και δουλευει μια χαρα.δεν ξερω σε'εσενα τι συμβαινει.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εμενα μου φαινεται προβλημα συνδεσης.αμα συνδεθεις με wap και τρεξεις και την εφαρμογη παλι προβλημα σου βγαζει??? εγω το εχω δοκιμασει και δουλευει μια χαρα.δεν ξερω σε'εσενα τι συμβαινει.:blink:

 

Μα με το που πατάω αυτό που μου έστειλες με βάζει κατευθείαν στο wap στο youtube και μόλις πατάω ένα βίντεο μου λέει αποτυχία σύνδεσης στον διακομιστή πολυμέσων.Πραγματικά δεν ξέρω τι πραγματικά συμβαίνει και το πρόβλημα είναι ότι και να πάω εκεί που το αγόρασα να ρωτήσω σιγά μην ξέρουν να μου πουν.

 

Καλά κρασιά,πήγα στο μαγαζί που αγόρασα το κινητό στο e-shop και μου είπαν ότι δεν γνωρίζουν αφού ούτε με java μου δουλεύει και μου είπαν καλύτερα να πάω σε ένα μαγαζί που ασχολείται με κινητά,έτσι πήγα στον γερμανό και ο τύπος μου είπε το εξής κουφό.Μου λέει:αυτό το κινητό δεν παίζει βίντεο youtube του λέω μα όχι παίζει αφού το έγραφε και στην παρουσίαση του κινητού και μου λέει τότε μόνο στο site της sony ericsson θα βρεις κάτι ή σε μαγαζί που ασχολείται με κινητά της sony.Μιλάμε τι να πω τώρα,από ότι κατάλαβα δεν πρόκειται να βρω άκρη πουθενά.Έχω 1,5 μήνα το κινητό και δεν μου έχει παίξει ούτε μια φορά βίντεο.

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εχω το ιδιο προβλημα με τον Aachen αλλα στο w705....δεν μου ανοιγει τιποτα απο youtube....εστειλα και email στην sony ercιsson και το μονο που μου ειπαν ειναι να κανω update...το κινητο εχει ηδη το τελευταιο update...πραγματικα ουτε εγω βρισκω λυση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η camera του καλή είναι; Mε προβληματίζει που δεν έχει φλας, δεν είναι αυτό στα πλην;

Η καμερα του ειναι μετρια εως κακη! δεν παιζει ρολο που δεν εχει flash αλλα ο αισθητηρας ειναι χαλια.για πρωινες φωτογραφιες καπως καλυτερευει η κατασταση.

αμμα το θες γι'αυτο το λογο..μην παρεις αυτο το κινητο.περισσοτερο "διακοσμητικη" την εχει την καμερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα w595, στην κάρτα μνήμης υπάρχουν διάφοροι φάκελοι με τραγούδια.Τα τραγούδια αυτά δεν είναι του ίδιο καλλιτέχνη. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι εάν γίνεται με κάποιο τρόπο να ακούω τα τραγούδια αυτά με την σειρά που υπάρχουν στο φάκελο συνεχόμενα. Αυτό δηλαδή που γίνεται με τους καλλιτέχνες ή τα album τώρα, να γίνει με τους φακέλους.

 

Ψάχνω διαφορετικό τρόπο απο την αναπαραγωγή στην διαχείριση αρχείων ένα ένα ,όπως επίσης και απο την δημιουργία playlist για κάθε ξεχωριστό φάκελο.

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...