Jump to content

Sony Ericsson W902


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το τηλέφωνο τι λειτουργικό έχει;

 

Το κλασσικό κλειστό λογισμικό της πλατφόρμας Α2 της SE.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βγαίνει ακόμα αυτό το τηλέφωνο,ενδιαφέρεται μια φίλη μου..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

παιδια θελω να βγαλω το wind plus απο την συσκευη,το ειχα κανει μια φορα στο παρελθον αλλα τωρα δεν γινετε,ειναι ευκολο να μου δωσετε μια μικρη βοηθεια?

 

παιδια θελω να μαθω τωρα που εκανα το debrand και παιζει τα φλασ θεματα εχει 4 εργοστασιακα,πως θα γινει να βρω και αλλα παρομοια για το συγκεκριμενο μοντελο?εννοω θεματα σαν το grape που το μενου του τηλεφωνου εχει δονηση στο κυριο μενου και αλλαζει η μορφη των εικονιδιων

 

πιο προγραμματακι θα μου προτινατε για την συσκευη μου?ενα που να το χρησιμοποιειτε και να εχετε μεινει ευχαριστημενοι

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν μας πεις σε ποια συσκευή αναφέρεσαι θα είναι πιο εύκολο να σε βοηθήσουμε. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

sony ericcson w902,εχω το wisepilot αλλα ειναι για 5 μερες μονο και θελω κατι μονιμο,μπορει να βοηθησει κανεις?

 

παιδια παω να τρεξω την εφαρμογη αυτη και ολο μου πεταει σφαλμα,με παραπεμπει σε μια σελιδα να μπω απο τον υπολογιστη και μου λεει οτι εχει προβλημα το ιντερνετ μου αλλα εχω ενεργοποιημενα τα παντα.μπορει να με βοηθησει καποιος? εχω συνδεση cosmote

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
w902,δειχνει οτι συνδεετε στο ιντερνετ και πανω αριστερα βγαινει ο πλανητης αλλα μετα απο λιγο μια εμφανιζετε και μια χανετε και μετα μου λεει οτι υπαρχει σφαλμα.τι μπορει να φταιει?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

δικτυο μη διαθεσημο

 

 

 

η εφαρμογη απαιτη συνδεση δεδομενων.επικοινωνηστε με το λειτουργο σας η επισκεφτειτε το google.com/gmm/con/figure.html.

 

μεσω του my view μπορω να μπω στο ιντερνετ,στο ιντερνετ κανονικα δεν μπορω ουτε απο το opera mini.το ιδιο σφαλμα μου βγαζει

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ!ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ SONY ERICSSON ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ?

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ!ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ SONY ERICSSON ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ?

 

πολυ δυσκολο να το πετυχεις σε μαγαζι γιατι ειναι παλιο κινητο..για τιμες κλπ. κανε αναζητηση στο skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να το παραγγειλω χωρις να το δω πρωτα :wacko: θα δω τι θα κανω....σ ευχαριστω πολυ παντως:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο στα μαγαζιά που σου βγάζει το skroutz να τους ρωτήσεις αν το έχουν ώστε να περάσεις από κει να το δεις. ;)

 

Καλώς ήρθες!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

στην πολη μου δεν υπαρχει καποιο καταστημα απο το skroutz :wacko: ισως να παρω τελικα καποιο που θα δω απο κοντα για να μην το μετανιωσω μετα! :O

 

καλως σας βρηκα :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
παιδια θελω την πολυτιμη βοηθεια σας για μια ακομα φορα,εκανα κανονικοτατα debrand και μεσα στην συσκευη εχει το κινητο 3 φλας θεματα και 1 κανονικο που δεν τα εμφανιζε πριν οσο ειχε το μενου της wind,πως γινετε να του περασω και αλλα φλας θεματα? οταν λεω φλας θεματα εννοω να πηγαινω στις ρυθμισεις της οθονης και στην επιλογη "διαταξη κυριου μενου" και να το βαζω "απο θεμα" και οχι τις επιλογες που εχει σε ολα τα θεματα δηλαδη "πλεγμα","περιστροφη","ενα εικονιδιο"

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W902

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...