Jump to content

LG KS360


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις πηρα το κινητακι, απο μια φιλη του forum και ειναι πολυ ομορφο. Θελω ομως να το εμπλουτησω με παιχνιδια και themes... Υπαρχει κατι να βρω και να βαλω?:):):)

 

Θεματα δεν παιρνει..παιχνιδια μπορεις να βρεις στο zedge.net..;)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πουλαω το LG KS360 ΚΟΚΚΙΝΟ 100 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ!!!ΕΧΕΙ ΤΙΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΩΟΔΑΦΟΝΕ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ mkatsira@hotmail.com:!: πριμενω απαντησεισ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πουλαω το LG KS360 ΚΟΚΚΙΝΟ 100 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ!!!ΕΧΕΙ ΤΙΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΩΟΔΑΦΟΝΕ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ mkatsira@hotmail.com:!: πριμενω απαντησεισ!!!

 

Υπαρχει ειδικο θεμα για αγγελιες στο myphone..ομως για να εχεις προσβαση θα πρεπει να εχεις κλεισει 75 ημερες στο myphone και να εχεις 75 posts..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
λεω να παρω αυτο το κινητο κ να το εχω για communication. msn, internet surfing etc. ξερετε αν μπορω να βαλω εφαρμογη ωστε να σερφαρω οπως κανω και απο το υπολογιστη μου?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο το κινητο κ να το εχω για communication. msn, internet surfing etc. ξερετε αν μπορω να βαλω εφαρμογη ωστε να σερφαρω οπως κανω και απο το υπολογιστη μου?

Δεν νομίζω να αξίζει. Το κινητό το έχω πάρει εγώ και δεν είμαι ευχαριστημένος. Το μόνο καλό υποτίθεται πως είναι το πληκτρολόγιο αλλα με κανονικό κινητό γράφω γρηγορότερα ούτως ή αλλως... Το ηχείο και γενικά η αναπαραγωγή μουσικής ειναι πρωτόγονα, δεν υπάρχουν smilies, έχει χώρο μόνο για 500 μηνύματα (όριο δηλαδή), η υποτιθέμενη οθόνη αφής είναι ΕΛΕΟΣ (πας να πατήσεις το 5 και πατιούνται τα 4,8,6,2 και μετά ίσως πατηθεί και το 5 :P) και τέλος αυτά τα ανθρωπάκια που είχε ως βασικό χαρακτηριστικό, εγώ ακόμα να τα δω... Μόνο στην Orange υπάρχουν (εταιρία εξωτερικού) Με λίγα λόγια δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα κινηθω προς viewty τοτε..ή ουτε κι αυτο αξιζει?

 

Μια χαρα εγω το βρισκω το ks360..:)..το εχει η αδερφη μου και ειναι πολυ ευχαρηστιμενη..το πληκτρολογιο ειναι θεμα συνηθειας..επισης μπορεις να εγκαταστησεις το ebuddy που υποστιριζει msn messenger για να μιλας με αλλα ατομα οπως σε ενα PC..το μονο αρνητικο ειναι η καμερα 2μπιξελς που ειναι χαμηλη για τα σημερινα δεδομενα..:(

 

Δικη μου αποψη...αξιζει!!:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασε μια φίλη μου και μου ζήτησε να της ρυθμίσω το email. της το συγχρόνησα με ένα gmail, έφτιαξα τις ρυθμίσεις του mail, έβαλα το τηλέφωνο να κάνει get and send κάθε 5 λέπτα αλλά τα mail δεν τα λαμβάνει παρα μόνον όταν ανοίξει εκείνη τα email της.

η συσκευή γενικά τα εμφανιζει κανονικά απο μονη της και αν ναι τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κάνω εγκατάσταση το πρόγραμμα από το CD για να μπορέσω να μεταφέρω αρχεία απ' το κινητό στον υπολογιστή. Το πρόβλημα είναι ότι με παραπέμπει να κατεβάσω το PC Suite κι εκεί κάπου χάνομαι.

Μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα link για να κατεβάσω την τελευταία έκδοση του PC Suite για το κινητό αυτό? Παρακαλώ δείτε επίσης ότι το link ισχύει γιατί έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα σε όλους ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που μπορώ να περάσω στο κινητό αυτό για να παίζω και αρχεία divx?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Και πάλι καλησπέρα σας, καλώς σας βρήκα, με το δεξί, πάντα τέτοια...

 

Έχω ..ποστάρει και αλλού το μίνι δράμα μου!

 

Με πολύ λίγες λέξεις... Συσκευή από Αγγλία (δικτύου Orange), που δεν διαβάζει τη ρημαδοκαρτούλα μου τη SIM εδώ στα πάτρια εδάφη, και με ποτίζει πίκρα.

 

Μοντέλο που ίσως να θεωρείται όχι απλά παλιό, αλλά απαρχαιωμένο, αλλά έλα που και το αγαπώ, και το έχω συνηθίσει και δεν είμαι και τρελή με την τεχνολογία για να αλλάζω κάθε τόσο...

 

Οι ερωτήσεις μου είναι:

αν μπορώ να του κάνω κάτι (ξεκλείδωμα),

αν υπάρχει ρίσκο για τη συσκευή μου,

πού θα απευθυνθώ γιατρέ μου,

πρέπει να το πετάξω? :confused:

 

Τhanks in advance

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...