Jump to content

Microsoft Office Outlook contacts & PPC


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα χοντρή λαλακία καταλάθος...έσβησα από το Outlook όλες μου τις επαφές και είχα το κινητό συνδεδεμένο στον υπολογιστή και σβήστηκαν κι από εκεί...

Το κακό είναι ότι δεν είχα backup και ότι μέσα είχα τηλέφωνα πελατών... :(

Αν και πλέον είμαι καταδικασμένος i know...μήπως υπάρχει κάποια πιθανότητα να έχουν κρατηθεί κάπου/κάπως οι επαφές (είτε στο PC είτε στο PPC);

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

έχεις vista?

 

αν ναι τότε κάμε restore το pst file στο φάκελο του outlook με μία προηγούμενη έκδοση. θα πιάσει ;)

 

αν δεν έχεις vista τότε δε γίνεται τπτ αν δεν είχες backup είτε από τη μία ή την άλλη πλευρά.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα χοντρή λαλακία καταλάθος...έσβησα από το Outlook όλες μου τις επαφές και είχα το κινητό συνδεδεμένο στον υπολογιστή και σβήστηκαν κι από εκεί...

Το κακό είναι ότι δεν είχα backup και ότι μέσα είχα τηλέφωνα πελατών... :(

Αν και πλέον είμαι καταδικασμένος i know...μήπως υπάρχει κάποια πιθανότητα να έχουν κρατηθεί κάπου/κάπως οι επαφές (είτε στο PC είτε στο PPC);

 

Στο Outlook κατω κάτω υπάρχει η επιλογή ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΑ επελεξέ την και αν είναι ακόμα εκεί είσαι τυχερός !!!

Μετά αν υπάρχουν θα τα κάνεις μεταφορα στο φάκελο επαφές...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι την είχα πάθει και εγώ φίλε μου πριν περίπου 6 μήνες...Όλα χάθηκαν.Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να φτιάξεις ένα μικρό bat αρχειάκι το οποίο κάθε φορά που ανοίγεις το pc θα κάνει ένα copy το Outlook.pst σε ένα directory για παν ενδεχόμενο.Και δεν θα έχεις ποτέ ξανά πρόβλημα! Ξέρω πως νιώθεις,έχασα τότε τουλάχιστον 300 τηλέφωνα αλλά με πολύ κόπο βρήκα τα περισσότερα.Καλή τύχη.
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...