Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,

μια ερωτησουλα αν ξερετε....μηπως υπαρχει καποια εφαρμογη που να μπορουμε να περασουμε στο innov8 fm transmitter?????

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παντος το innov8 μου εχει προβλημα με τις φωτο.απο τις 10 φωτος οι 8 αν ειναι εξω στο φως και ειδικα αν εχει και σκοτινα και μερη με φως στην ιδια φοτο μου τις βγαζει σχεδον ασπρες:Oστο βιντεο κανενα προβλημα αρα δεν πρεπει να ειναι hardware προβλημα.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο με τις 2 διακεκομενες γραμμες που εχει κατω απο το σημα(που ειναι οπως ξερω απο τα nοκια,οταν αποσινδεομουν απο το ιντερνετ),μου ειπαν απο την samsung,οτι ειναι φυσιολογικο,ετσι ειναι σε αθτο το κινητο...

 

τελικα σε ολους σας ετσι ειναι παιδια?

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο με τις 2 διακεκομενες γραμμες που εχει κατω απο το σημα(που ειναι οπως ξερω απο τα nοκια,οταν αποσινδεομουν απο το ιντερνετ),μου ειπαν απο την samsung,οτι ειναι φυσιολογικο,ετσι ειναι σε αθτο το κινητο...

 

τελικα σε ολους σας ετσι ειναι παιδια?

 

Και σε μένα έτσι είναι (αλλά δεν ξέρω τί σημαίνει :O ) ...!

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο με τις 2 διακεκομενες γραμμες που εχει κατω απο το σημα(που ειναι οπως ξερω απο τα nοκια,οταν αποσινδεομουν απο το ιντερνετ),μου ειπαν απο την samsung,οτι ειναι φυσιολογικο,ετσι ειναι σε αθτο το κινητο...

 

τελικα σε ολους σας ετσι ειναι παιδια?

 

 

Όχι δεν είναι έτσι . Θα πας στις ρυθμίσεις - Σύνδεση- Πακέτα Δεδομένων και θα βάλεις "όταν απαιτείται"

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι έτσι . Θα πας στις ρυθμίσεις - Σύνδεση- Πακέτα Δεδομένων και θα βάλεις "όταν απαιτείται"

 

Ωραίος ... ... :happy:

 

Προφανώς αυτό θα επιφέρει και μια μικρήήήήή οικονομία μπαταρίας έτσι δεν είναι;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ... ... :happy:

 

Προφανώς αυτό θα επιφέρει και μια μικρήήήήή οικονομία μπαταρίας έτσι δεν είναι;

 

εε Κόψε από εδώ κόψε από κει όλο και κάτι κερδίζεις...:)

Link to comment
Share on other sites

ωραια,παει κι αυτο.

 

δεν μου λετε απο αξεσουαρ τι γινεται?

 

για φορτιστη αυτοκινητου ας πουμε,εψαξα θεσσαλονικη,αλλα δεν βρηκα κατι.ειδα οτι μοιαζει με εναν φορτιστη νοκια νομιζω.οπως επισης και το tv-out καλωδιο,δοκιμασα 2 που εχω σπιτι μου και το ενα απο τα 2 ταιριαξε εν μερει,οχι ακριβως στο κουμπωμα.

 

υπαρχει μερος που να εχει αξεσουαρ samsung στην θεσσαλονικη?πηγα ανατολικα εκει στην κυπρου,αλλα με ειπαν οτι μονο service ειναι εκει.

 

p.s. στην εξυπηρετηση πελατων της samsung,οι ασχετοι μου ειπαν οτι οι γραμμουλες ειναι φυσικο να ειναι ετσι....τι να σχολιασεις τωρα....:O

Link to comment
Share on other sites

ωραια,παει κι αυτο.

 

δεν μου λετε απο αξεσουαρ τι γινεται?

 

για φορτιστη αυτοκινητου ας πουμε,εψαξα θεσσαλονικη,αλλα δεν βρηκα κατι.ειδα οτι μοιαζει με εναν φορτιστη νοκια νομιζω.οπως επισης και το tv-out καλωδιο,δοκιμασα 2 που εχω σπιτι μου και το ενα απο τα 2 ταιριαξε εν μερει,οχι ακριβως στο κουμπωμα.

 

υπαρχει μερος που να εχει αξεσουαρ samsung στην θεσσαλονικη?πηγα ανατολικα εκει στην κυπρου,αλλα με ειπαν οτι μονο service ειναι εκει.

 

p.s. στην εξυπηρετηση πελατων της samsung,οι ασχετοι μου ειπαν οτι οι γραμμουλες ειναι φυσικο να ειναι ετσι....τι να σχολιασεις τωρα....:O

το καλωδιο για tv out ειναι συμβατο 100% με αυτο του n95 8 gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....μπορει καποιος να με βοηθησει ?? πως μπορω να βαλλω ελληνικα στο τηλ ???

στειλε μυνημα στο μελος platijet

Link to comment
Share on other sites

παντως δυστυχως απο οτι ειδα κι εμενα η μπαταρια χαλι μαυρο,απο το πρςι ως τωρα χωρις σχεδον καθολου παιξιμο,επεσε στις 2 γραμμουλες....ουτε 1 μερα δεν κρατησε...ηταν το 2ο φορτισμα...στο 1ο κρατισε μετα βιας 2μερες...λεω αυριο να το παω ανατολικα στο service...

 

κατα τα αλλα μια χαρα ειναι

Link to comment
Share on other sites

παντως δυστυχως απο οτι ειδα κι εμενα η μπαταρια χαλι μαυρο,απο το πρςι ως τωρα χωρις σχεδον καθολου παιξιμο,επεσε στις 2 γραμμουλες....ουτε 1 μερα δεν κρατησε...ηταν το 2ο φορτισμα...στο 1ο κρατισε μετα βιας 2μερες...λεω αυριο να το παω ανατολικα στο service...

 

κατα τα αλλα μια χαρα ειναι

Τις πρώτες μέρες έτσι ειναι μέχρι να φορτιστει καμια 10ρια φορες η μπαταρια. Μετα θα στρώσει πιστευω και θα σε περνει 2 μερες! Ετσι ήταν ενός φίλου μου μέχρι που έστρωσε!

 

Btw υπαρχει τρόπος ααβαθμισης απο symbian rel.3 σε rel.5?

:X

καλα μην βαρατε!!:wacko:

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκίμασα το http://www.very-soft.com/nicelight

Δουλεύει!

ΜΟΝΟ αυτή η επιλογή όμως. Οτιδήποτε άλλο επιλέξετε απο ρυθμίσεις κλπ κάνει restart το τηλέφωνο!

Άν όμως απλά "μπείς" στην εφαρμογή, χρησιμοποιήσεις τον φακό και ξαναβγείς ... ... όλα καλά. Γιαυτό που το θέλαμε (να ανάβει μόνιμα το flash) κάνει δουλειά :)

Σημειώνω οτι ανάβουν και τα 2 led.

Υπάρχει στο "μαγαζάκι" .

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα κάτι τραγούδια από το pc στο κινητό με bluetooth. Μου τα αποθήκευσε στην κύρια μνήμη του τηλεφώνου, την c που είναι κάτι mb και όχι στην 8gb. Το κινητό τα τραγούδια τα λαμβάνει σαν μήνυμα και βρήκα επιλογή να αποθηκεύονται στην μεγάλη μνήμη(την 8gb), αλλά δεν ξέρω πως να μεταφέρω στην μεγάλη μνήμη αυτά που έχω ήδη στείλει. Γνωρίζει κάποιος την λύση χωρίς να χρειαστεί να συνδέσω το κινητό μέσω καλωδίου με το pc;
Link to comment
Share on other sites

Btw υπαρχει τρόπος ααβαθμισης απο symbian rel.3 σε rel.5?

Όχι βέβαια. Αυτό δεν γίνεται, δυστυχώς, σε κανένα symbian.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ! Τελος, συνωψήζωντας το κινητο είναι καλο στα παρακατω θεματα:

καμερα

wifi( ειδικα για αυτο!)

gps

 

απαντηστε μου αυτα και θα φύγω...Μην βαρατε αλλο!:)

 

edit:Και κατι τελευταιο!Είναι γρήγορο κινητο? Εχω το Ν70 και δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για τα symbian...

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Το Ν70 είναι υπερβολικά παλιό φίλε Γιώργο. Δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τις σύγχρονες συσκευές series 60.
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει! με τα υπολοιπα πως τα παει??

 

(Δεν εφυγα ακομα!)

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ! Τελος, συνωψήζωντας το κινητο είναι καλο στα παρακατω θεματα:

καμερα

wifi( ειδικα για αυτο!)

gps

απαντηστε μου αυτα και θα φύγω...Μην βαρατε αλλο!:)

 

edit:Και κατι τελευταιο!Είναι γρήγορο κινητο? Εχω το Ν70 και δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για τα symbian...

 

 

Kανεις ε??

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να δωσω το 5800 και να παω για το innov8.ειχα παει να το κοιταξω για την κοπελα μου και το ερωτευτηκα και εγω.αν το παρω θα το τσιμπησω στα 390Ε απο γνωστο.τι λετε αξιζει να δωσω χοντρικα κανα 250αρι το 5800 και να βαλω και να το παρω?εχει τιποτα χοντρα προβληματα?α και απο κατασκευη τι λεει?

edit.η σκονη που λενε οτι μαζευει στην οθονη ειναι ενοχλητικη?πως την καθαριζεις?γιατι στο 910 ειχε μαζεψει και μου σπαγε τα νευρα...

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις.

1)υπάρχουν προβλήματα με το software?Δηλάδη υπάρχουν προγράμματα ή παιχνίδια που τρέχουν σε κάποια αντίστοιχα symbian Κινητά της ΝΟΚΙΑ που δεν τρέχουν στο Innov8?

2)Ποιο γρήγορο είναι το innov8 ή ένα Ν95 8GB?

Link to comment
Share on other sites

και επίσης.αν το αγοράσω από εξωτερικό,μετά μπορώ με μία αναβάθμιση να του βάλω ελληνικό μενού???
Link to comment
Share on other sites

και επίσης.αν το αγοράσω από εξωτερικό,μετά μπορώ με μία αναβάθμιση να του βάλω ελληνικό μενού???

 

μπαινει ελληνικο μενου με αλλαγη λογισμικου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...