Jump to content

I.TECH CLIP bluetooth headset


manoletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως καταλαβένετε έχω αυτό το ακουστικο http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003742

 

και το πρόβλημα είναι ότι ενώ δουλεύει κανονικά δεν μπορώ να ακούσω μουσική με αυτό!! Όχι πως κάτι κάνω λάθος αλλά μάλλον δν γίνετε. Τη λύση στο πρόβλημα μου ελπίζω να φέρει κάποιο Προγραμματάκι το οποίο γνωρίζετε εσείς !!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ!! THANKS

Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβένετε έχω αυτό το ακουστικο http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003742

 

και το πρόβλημα είναι ότι ενώ δουλεύει κανονικά δεν μπορώ να ακούσω μουσική με αυτό!! Όχι πως κάτι κάνω λάθος αλλά μάλλον δν γίνετε. Τη λύση στο πρόβλημα μου ελπίζω να φέρει κάποιο Προγραμματάκι το οποίο γνωρίζετε εσείς !!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ!! THANKS

Τι κινητο εχεις?? και απ'οτι ξερω για να ακους μουσικη πρεπει να υποστηριζει και το bluetooth handsfree αυτη την λειτουργια.κατι που ειδα οτι στο δικο σου...οτι δεν εχει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχεις δεν έχει αυτή τη δυνατότητα και δεν υπάρχει δυνατότητα μέσω κάπου προγράμματος να παίξει μουσική. Θα'πρεπε να πάρεις αυτό> http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003762 αλλά κοστίζει και 89 ευρώ...
Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλαβένετε έχω αυτό το ακουστικο http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003742

 

και το πρόβλημα είναι ότι ενώ δουλεύει κανονικά δεν μπορώ να ακούσω μουσική με αυτό!! Όχι πως κάτι κάνω λάθος αλλά μάλλον δν γίνετε. Τη λύση στο πρόβλημα μου ελπίζω να φέρει κάποιο Προγραμματάκι το οποίο γνωρίζετε εσείς !!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ!! THANKS

 

για να ακουσεις μουσικη θα παρεις αυτο που χρησιμοποιω εγω (απο την 1η μερα που δοθηκε στο ιντερνετ για πωληση) :)

 

i.Tech Clip Radio Bluetooth Stereo Headsets with FM Radio A2DP AVRCP (Black)

ειναι το ιδιο που σου προτεινε ο φιλος mototechnic αλλα σε καλυτερη τιμη;)

 

ειναι παρα πολυ καλο,ποιοτικοτατη η ακροαση και πολυ καλη αυτονομια.πανω απο 8ωρες συνεχους ακροασης μουσικης μεσω αυτων;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zaharakis, ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση στο προϊόν μας i.Tech Clip D-Radio. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το προϊόν αυτό αλλά και τα σημεία πώλησης στην Ελλάδα, μπορείτε να επισκευτείτε την σελίδα http://www.tech4u.gr/ClipD-Radio.

Σας υπενθυμίζουμε ότι η Tech4u, επίσημος διανομέας των i.Tech στην Ελλάδα, έχει επεκτείνει την εγγύηση σε ΙΣΟΒΙΑ για όλα τα ακουστικά i.Tech.

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Zaharakis, ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση στο προϊόν μας i.Tech Clip D-Radio. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το προϊόν αυτό αλλά και τα σημεία πώλησης στην Ελλάδα, μπορείτε να επισκευτείτε την σελίδα http://www.tech4u.gr/ClipD-Radio.

Σας υπενθυμίζουμε ότι η Tech4u, επίσημος διανομέας των i.Tech στην Ελλάδα, έχει επεκτείνει την εγγύηση σε ΙΣΟΒΙΑ για όλα τα ακουστικά i.Tech.

 

 

οταν κατι ειναι καλο και αξιοπιστο δεν παω ποτε να το προτεινω και να το διαφημιζω:)

 

ειναι το μοναδικο απο οσα hands free εχω δοκιμασει που με εχει αφησει τοσο πολυ ευχαριστημενο και απο αποδοση/ποιοτητα/τιμη αλλα και απο αυτονομια :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Clip D-Radio και νέο Ιφον, πως τα πάνε?

ΜΠ3 τα παίζει κανονικά από αυτό το κινητό?

τα ακουστικα του είναι μακριά?

Ευχαριστώ!

May the Force be with you.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παίζει κανονικότατα!

Για το μάκρος του καλωδίου, πρέπει να το δω και να σου πω.

Δεν είναι ιδιαίτερα μακριά όμως, απλώς οτιδήποτε καλώδιο 3,5mm βρεις, μπορείς να το κουμπώσεις και να κάνεις την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Clip D-Radio και νέο Ιφον, πως τα πάνε?

ΜΠ3 τα παίζει κανονικά από αυτό το κινητό?

τα ακουστικα του είναι μακριά?

Ευχαριστώ!

 

μονο παιζει..

 

pause/play,skip forward/backword δεν τα υποστηριζει το iphone μεσω bl handsfree...

 

τουλαχιστον με τα iclip radio + jabra 3030 που δοκιμασα δεν δουλευουν πληρως...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
πως το σύνδεσες με το κινητό; εγω εχω HTC Touch 2 και δε μπορώ και πρίν με το Nokia πάλι δε μπορούσα και πήγα εκει που το αγόρασα, αλλά τώρα μετά από ένα χρόνο δε θέλω να ξαναπάω, ρόμπα...μπορείς να με δώσεις οδηγίες;
Link to comment
Share on other sites

πως το σύνδεσες με το κινητό; εγω εχω HTC Touch 2 και δε μπορώ και πρίν με το Nokia πάλι δε μπορούσα και πήγα εκει που το αγόρασα, αλλά τώρα μετά από ένα χρόνο δε θέλω να ξαναπάω, ρόμπα...μπορείς να με δώσεις οδηγίες;

 

 

καλημερα φιλε μου:)

 

με σβηστο το bl handsfree,κρατας πατημενο το κουμπι on-of,μεχρι να αρχισει να αναβοσβηνει εναλαξ το κοκκινο-μπλε,μετα απλα αρχιζεις στο τηλ σου (οποιο κ αν ειναι αυτο) την αναζητηση.

βαζεις κωδικο ,αν στο ζητησει γιατι καποιες συσκευες τον βρισκουν αυτοματα,συνδεσης 8888 και εισαι ετοιμος ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Προσανατολίζομαι στην αγορά ακουστικού bluetooth που να συνδέεται ταυτόχρονα με δύο τηλέφωνα.

Ξεχώρισα το I-Tech Clip Vibrate κυρίως λόγω αυτονομίας και ισόβιας εγγύησης.

 

Θα ήθελα να ακούσω εντυπώσεις όσων το έχουν δοκιμάσει για ποιότητα ήχου κλπ

:polarbear:
Link to comment
Share on other sites

Προσανατολίζομαι στην αγορά ακουστικού bluetooth που να συνδέεται ταυτόχρονα με δύο τηλέφωνα.

Ξεχώρισα το I-Tech Clip Vibrate κυρίως λόγω αυτονομίας και ισόβιας εγγύησης.

 

Θα ήθελα να ακούσω εντυπώσεις όσων το έχουν δοκιμάσει για ποιότητα ήχου κλπ

 

απλα,διαβασε μερικα μηνυματα πιο πανω ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Προσανατολίζομαι στην αγορά ακουστικού bluetooth που να συνδέεται ταυτόχρονα με δύο τηλέφωνα.

Ξεχώρισα το I-Tech Clip Vibrate κυρίως λόγω αυτονομίας και ισόβιας εγγύησης.

 

Θα ήθελα να ακούσω εντυπώσεις όσων το έχουν δοκιμάσει για ποιότητα ήχου κλπ

 

Φίλε μου, μια χαρά παίζει ο ήχος του..

Γενικά, δεν έχω παρατηρήσει κάτι αρνητικό.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου.

Αυτή τη στιγμή έχω το ακουστικό Νόκια ΒΗ-215 και είμαι δυσαρεστημένος με το μικρόφωνο αφού δεν με ακούν καθαρά οι συνομιλητές μου.

Ελπίζω με το I Tech Vibrate να είνσι κσλύτερα τα πράγματα.

:polarbear:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...