Jump to content

Sony Ericsson S302


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον πηρα το τηλεφωνο χθες. Κατ'αρχην το περιμενα κατι σαν ενα φθηνο κ750. Ψιλοαπογοητευτηκα ομως. Ειναι σε ολα 3 κλασεις κατωτερο, τουλαχιστον. Μετρια οθονη, ακομη πιο μετρια ποιοτητα φωτογραφιων, χαμηλη ενταση στον ηχο κλησης και τερμα να το βαλεις, ακουγεται πολυ σιγα. Αθλιος ο ηχος απο τα ακουστικα.. Μπαταρια δν ξερω, σημερα το πρωι το φορτισα πρωτη φορα. Εχει και καποια μπαγκς απ'οτι ειδα.. Α, ειναι και κοσμοτε, οποτε πρεπει να πεσει και ενα ντιμπραντινγκ.. Στα θετικα, η εμφανιση του, ομορφουλικο ειναι με αυτη την γκλος ασημι εμφανιση. Ποτε ξανα σε τοσο χαμηλη κλαση τιμης... :wacko:

Σε καταλαβαινω απολυτα! καλυτερα να επαιρνες το w302,ειναι καπως καλυτερο στον ηχο και στην οθονη.

το S302 που το δοκιμασα μου φανηκε "ψευτικο",παντως απο υπστηριξη wap,mms θα τα βρεις σκουρα :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω απολυτα! καλυτερα να επαιρνες το w302,ειναι καπως καλυτερο στον ηχο και στην οθονη.

το S302 που το δοκιμασα μου φανηκε "ψευτικο",παντως απο υπστηριξη wap,mms θα τα βρεις σκουρα :whistle:

 

 

Τπτ για το προβλημα με το sms???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίδες, ξέρει κανείς αν παίρνει παιχνίδια?

χωρις να εχω το κινητο,ειμαι σιγουρος οτι δεν παιρνει! (παλιος κατοχος w302)

 

το w302 παιρνει αρα θα παιρνει και αυτο.

 

πως τα εβαλες??? :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α, δεν τα εβαλα εγω.... ενας φιλος μου το ειπε που το εχει και μαλιστα ειδα να εχει παιχνιδια μεσα. και αν δεν κανω λαθος μου το ειπαν και στο πλαισιο.....
Link to comment
Share on other sites

δεν φορτωνει java.επισης εκει στο plaisio και σε αλλα καταστηματα τετοιου ειδος..δεν εχουν ιδεα :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα ναι, για αυτα τα καταστηματα δεν αμφιβαλω... μηπως αυτα που ειδα εγω ειναι "κατεβασμενα" στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι ειδες..αλλα εγω το κινητο το ειχα 2μηνες και ουται παιχνιδια μπορεσα να βαλω,αλλα ουτε και θεματα.πρωτη φορα μου συμβαινει σε κινητο αυτο :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασίζεται σε νέα πλατφόρμα και αυτό και το W302(στην ουσία το ίδιο τηλέφωνο είναι και τα 2 μοντέλα,για να λέμε τα πράγματα με τ'όνομά τους ;) ),η οποία ονομάζεται Neptune και θα ειναι η εξαιρετικά low-end πλατφόρμα.Και το F305 σ'αυτήν βασίζεται.Η κατασκευή και των 3 αυτών μοντέλων γίνεται από την Sagem.

 

Πιστεύω πάντως πως έχουν λίγο υψηλή τιμή για τις δυνατότητές τους.Έπρεπε να έχουν περί τα 80-90 ευρώ max,ώστε μαζι και με το Τ303 να χτυπήσουν την Νοκια πρωτίστως σ'αυτήν την κατηγορία τιμής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα συμφωνήσω και εγώ με την τιμή,λίγο πιο κάτω εάν ήταν,θα υπήρχε ισάξιος ανταγωνισμος.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
den pairnei themata to S302???egw k pou vrhka den katafera na ta perasw!kanw kt lathos???:confused:

δεν κανεις λαθος! ουτε κι'εγω μπορεσα να περασω στο w302 που ειναι το ιδιο κινητο :wacko: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δε κολλάει φίλε μου, είναι έτσι η πλατφόρμα... κ το w302 έτσι είναι, δοκιμασμένο, το είχα το κινητό..

δε σηκώνει τι εννοείς? εμένα την cosmote 2in1 την έπαιρνε κανονικά κι έκανε εναλλαγή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δε κολλάει φίλε μου, είναι έτσι η πλατφόρμα... κ το w302 έτσι είναι, δοκιμασμένο, το είχα το κινητό..

δε σηκώνει τι εννοείς? εμένα την cosmote 2in1 την έπαιρνε κανονικά κι έκανε εναλλαγή...

 

Οταν λες: «ετσι ειναι η πλατφορμα», δεν καταλαβαινω, τι εννοεις?

 

Παντως ευχαριστω για την απαντηση...

 

Αυτο που βλεπω ειναι οτι οταν κανω την εναλλαγη των αριθμων η οθονη γινεται ασπρη για πολυ ωρα και δεν με ενημερωνει οταν εχει ολοκληρωθηκε η διαδικασια...

 

Πραγμα που κανει π.χ στο W200...Ετσι δεν ειναι απολυτως σιγουρος οτι εχει γινει η εναλλαγη....

 

Επισης δεν εχει δυνατοτητα αναβαθμισης λογισμικου!!!!!!!!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το κινητο.Εχω το Τ303.Εχουν ιδια πλατφορμα;Γιατι αν εχουν ιδια τοτε μακρια.Το Τ303 ειναι αργο και πολλες φορες οταν πας να παρεις τηλεφωνο κανει restart.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το κινητο.Εχω το Τ303.Εχουν ιδια πλατφορμα;Γιατι αν εχουν ιδια τοτε μακρια.Το Τ303 ειναι αργο και πολλες φορες οταν πας να παρεις τηλεφωνο κανει restart.:mad:

ακριβως την ιδια.παρε καλυτερα αλλο κινητο.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακριβως την ιδια.παρε καλυτερα αλλο κινητο.

Μπορεις να μου πεις ποια πλατφορμα της SE δεν ειναι αργη και δεν τρωει κολληματα;Απο που βλεπουμε ποια πλατφορμα εχει το καθε μοντελο;

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, εκτός από αυτήν, τα υπόλοιπα μοντέλα είναι ΟΚ.

Πχ τα T303,S302,S312,W302 και κάτι άλλα ποταπά με ανάλυση 176*220 είναι πολύ αργά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S302

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...