Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείται. Πόσες φορές πρέπει να το πούμε;

 

Όπως βλέπεις, πολλές φορές ακόμα :p

 

Μασάντα, δεν είναι το πρώτο κινητό που ενώ δεν έχει κάμερα για βιντεοκλήσεις, κάνει κανονικότατα βιντεοκλήσεις. Υπήρξαν και άλλα στο παρελθόν, ακόμα και από την SE.

 

To ότι εσύ δεν τα γνωρίζεις και το ακούς πρώτη φορά, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν, ούτε ότι δεν γίνεται.

 

Φυσικά ακόμα και έτσι, κανείς δεν μπορεί να σου αλλάξει γνώμη, μπορείς να πιστεύεις ό,τι θέλεις. WTF? Δημοκρατία έχουμε. :)

 

ΥΓ ο μίρορ (αλλά και εγώ) δεν είμαστε αντμίν :p

Link to comment
Share on other sites

οκ αλλα εχετε χιλιαδες δημοσιευσεις οποτε η αποψη σας εχει βαρυνουσα σημασια και ευχαριστω για τις διευκρινισεις που ειλικρινα δεν ηξερα...
Link to comment
Share on other sites

οκ αλλα εχετε χιλιαδες δημοσιευσεις οποτε η αποψη σας εχει βαρυνουσα σημασια και ευχαριστω για τις διευκρινισεις που ειλικρινα δεν ηξερα...

 

Υπάρχουν μέλη με διψήφιο αριθμό δημοσιεύσεων που όμως απολαμβάνουν πολύ περισσότερο σεβασμό από ό,τι άλλα μέλη με χιλιάδες δημοσιεύσεων. Δεν παίζει ρόλο ο αριθμός των μηνυμάτων για τις γνώσεις ή την αξιοπιστία κάποιου! ;)

 

Στην προκειμένη περίπτωση υπάρχουν συγκεκριμένα παραδείγματα συσκευών που κυκλοφόρησαν χωρίς μπροστινή κάμερα, αλλά έκαναν κανονικότατα βιντεοκλήση. Ένα από αυτά και πιο γνωστό, ήταν το 6630, το οποίο όταν κυκλοφόρησε το 2005 το έδινε η βόντα με ένα πακέτο με αρκετά λεπτά δωρεάν βιντεοκλήσεων (ήταν κάτι νέο τότε) και πολλοί το πήραν για αυτόν τον λόγο. Δεν μπορούσε να τους δει ο συνομιλητής τους, αυτοί όμως μπορούσαν να δουν αυτόν και φυσικά να συνομιλήσουν μαζί του.

 

Υπήρξαν και κινητά χωρίς κάμερα όμως που αν και τρίτης γενιάς, δεν μπορούσαν να κάνουν βιντεοκλήσεις. Όπως το 7600 για παράδειγμα.

 

http://www.myphone.gr/devices/review-22.html

Link to comment
Share on other sites

για να επανελθουμε στο θεμα,ρωτωντας σημερα σε καταστημα wind στη Σταδιου αναμενεται τελος της ερχομενης εβδομαδας με τιμη 515 χωρις συνδεση..
Link to comment
Share on other sites

εγω που το έχω το συγκεκριμένο κινητό είμαι πολύ ευχαριστημένη. κάνει video Κλήσεις. Απλα χρησιμοποιεί την camera που έχει για τις φωτογραφίες..
Link to comment
Share on other sites

εγω που το έχω το συγκεκριμένο κινητό είμαι πολύ ευχαριστημένη. κάνει video Κλήσεις. Απλα χρησιμοποιεί την camera που έχει για τις φωτογραφίες..

που το βρηκες αν επιτρεπετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι η δουλεια μου τετοια που εχω προσβαση σε ολα τα sony τα κινητα. σκεψου το και το εχω. οτι χρειαστεις απο πληροφοριες εδω.
Link to comment
Share on other sites

η καμερα αποδοδει καλα σε θεματα χρωματων στις φωτο και φωτεινοτητας??θελω να πω ειναι θολες οπως στις φωτο που τραβαγε το κ850??και το βιντεο ειναι αξιο προσοχης η για τα μπαζα??
Link to comment
Share on other sites

ειναι η δουλεια μου τετοια που εχω προσβαση σε ολα τα sony τα κινητα. σκεψου το και το εχω. οτι χρειαστεις απο πληροφοριες εδω.

 

Ανεβασε αν μπορεις καμια φωτο:)

Link to comment
Share on other sites

Στα χαρακτηριστικα της συσκευης αναφερεται η δυνατοτητα πραγματοποιησης βιντεο κλησης οχι η υπαρξη της καμερας

 

Τότε γιατί το site λέει "Δείτε ποιος μιλάει στο 3G τηλέφωνό σας. Με τη video-κλήση, βλέπετε ζωντανά σε video το συνομιλητή σας και αυτός εσάς." :worry:

Eγώ εξακολουθώ να βλέπω ότι τα παλιά C905 είχαν ενα πολύ μικρό τετραγωνάκι μπροστά ενώ τα τωρινά ένα πιο μεγάλο κυκλάκι :p

 

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604874

 

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604875

 

 

Τι να πω, ίσως να θεώρησαν πρέπον να αλλάξουν το σχήμα και το μέγεθος του αισθητήρα, δεν έχω λόγο να επιμένω γιατί μπορεί να βγω λάθος, τουλάχιστον δεν είμαι απόλυτος πριν το δω :)

 

 

Εdit: Τώρα είδα το post της κοπελιάς από πάνω που λέει ότι κάνει video-κλήσεις με την κανονική κάμερα από πίσω. Αν είναι έτσι πάω πάσο!

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εδώ και μήνες το λέμε ότι το C905 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΚΑΜΕΡΑ. Το έχουμε αναφέρει 5 διαφορετικοί άνθρωποι που το έχουμε πιάσει στα χέρια μας, το γράφει και το mobile-review και παρόλαυτά εξακολουθείτε μερικοί να λέτε ότι έχει.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί αρνείστε τόσο πολύ να το δεχτείτε ειδικά όταν δεν είναι το πρώτο κινητό που ενώ κάνει βιντεοκλήσεις δεν έχει μπροστινή κάμερα, πόσο μάλλον όταν σχεδόν κανένας δεν κάνει βιντεοκλήσεις άρα δεν μιλάμε και για καμιά τραγική έλλειψη.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είναι καμμιά σοβαρή έλλειψη, τώρα βέβαια με τα 600 λεπτά βιντεοκλήσεων με 5 ευρώ από την wind, μπορεί να αλλάζει το πράγμα :p

Και δεν είπαμε ότι έχει με το ζόρι, κουβέντα κάνουμε, αν δεν δούμε το τελικό προιόν πως να είμαστε σίγουροι, ειδικά με την SE :)

Εσένα το πρωτότυπο σου τι είχε, το μικρό τετραγωνάκι η το πιο μεγάλο κυκλάκι; (βλέπε photos από πάνω)

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είναι καμμιά σοβαρή έλλειψη, τώρα βέβαια με τα 600 λεπτά βιντεοκλήσεων με 5 ευρώ από την wind, μπορεί να αλλάζει το πράγμα :p

 

Εσένα το πρωτότυπο σου τι είχε, το μικρό τετραγωνάκι η το πιο μεγάλο κυκλάκι; (βλέπε photos από πάνω)

 

Την πιθανότητα άλλοι αισθητήρες να είναι κυκλάκια και άλλοι τετραγωνάκια, δεν την σκέφτηκες; Με άλλα λόγια, δεν έχει καμια σημασία αν το δικό μου πρωτότυπο είχε κυκλάκι ή τετραγωνάκι (που δεν θυμάμαι καν τι είχε) και κακώς αναλωνόμαστε σε κάτι τόσο επουσιώδες.

 

Από κει και πέρα, εάν κάποιος θέλει ντε και καλά το κινητό του να έχει και μπροστινή κάμερα, ας πάρει ένα Κ530 π.χ. που κάνει και 150 ευρώ και είναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Την πιθανότητα άλλοι αισθητήρες να είναι κυκλάκια και άλλοι τετραγωνάκια, δεν την σκέφτηκες; Με άλλα λόγια, δεν έχει καμια σημασία αν το δικό μου πρωτότυπο είχε κυκλάκι ή τετραγωνάκι (που δεν θυμάμαι καν τι είχε) και κακώς αναλωνόμαστε σε κάτι τόσο επουδιώδες.

 

Από κει και πέρα, εάν κάποιος θέλει ντε και καλά το κινητό του να έχει και μπροστινή κάμερα, ας πάρει ένα Κ530 π.χ. που κάνει και 150 ευρώ και είναι ΟΚ.

 

Όχι εγώ θέλω αυτό, αυτό, ΑΥΤΟ! :lol:

 

Έλα πλάκα κάνω, το θέμα είναι ότι όπως βλέπεις και μόνος σου η SE συνηθίζει τις μικροαλλαγές από τα πρωτότυπα στα τελικά μοντέλα (όπως το σχήμα και το μέγεθος του αισθητήρα που δεν.. θυμάσαι), και η 2η κάμερα μικροαλλαγή θα ήταν, οπότε ας μην είναι κάποιοι τόσο απόλυτοι, κι εν πασή περιπτώσει να μην σηκώνουν κουβέντα, επειδή κάποτε δοκίμασαν ένα πρωτότυπο.

Εγώ πείστηκα από την κοπέλα που φαίνεται έχει το προιόν που θα βγει στην αγορά, όπως είπα και πριν, και δεν ξαναμιλάω επί του θέματος γιατί πέφτουν πυροβολισμοί :p

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Για να ξεκαθαρίζει το θέμα,δεν υπάρχει μπροστινή κάμερα.Είτε είναι τετράγωνο(όπως στα πιο παλιά prototypes)είτε κύκλος,είναι ένα και το αυτό!Άλλωστε,και στο whitepaper με τα χαρακτηριστικά της συσκευής αναφέρεται πως η βιντεοκλήση γίνεται με την main camera,κοινώς την πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Έλα πλάκα κάνω, το θέμα είναι ότι όπως βλέπεις και μόνος σου η SE συνηθίζει τις μικροαλλαγές από τα πρωτότυπα στα τελικά μοντέλα (όπως το σχήμα και το μέγεθος του αισθητήρα που δεν.. θυμάσαι), και η 2η κάμερα μικροαλλαγή θα ήταν, οπότε ας μην είναι κάποιοι τόσο απόλυτοι, κι εν πασή περιπτώσει να μην σηκώνουν κουβέντα, επειδή κάποτε δοκίμασαν ένα πρωτότυπο.

Εγώ πείστηκα από την κοπέλα που φαίνεται έχει το προιόν που θα βγει στην αγορά, όπως είπα και πριν, και δεν ξαναμιλάω επί του θέματος γιατί πέφτουν πυροβολισμοί :p

 

Και όμως, η SE σπάνια κάνει αυτές τις μικροαλλαγές που λες και όταν τις κάνει αφορούν λάθη στον σχεδιασμό και όχι πρόσθεση νέων εξαρτημάτων στο hardware.

 

Για παράδειγμα, στο Κ530 υπήρχε ένα σχεδιαστικό λάθος εξαιτίας του οποίου το καπάκι της μπαταρίας δεν κούμπωνε καλά, κάτι που διόρθωσαν στις αρχικές παρτίδες παραγωγής. Αυτό όμως είναι εντελώς διαφορετικό από το να μοιράζει παντού acceptance units χωρίς μπροστινή κάμερα και να νομίζετε ότι θα την προσθέσουν στα μοντέλα παραγωγής. Ακόμα και αν το έκαναν, πάλι θα έπρεπε να στείλουν νέα acceptance units για δοκιμή, κ.ο.κ.

 

Το θέμα λοιπόν δεν είναι ότι «κάποτε δοκιμάσαμε ένα πρωτότυπο» όπως λες, αλλά ότι αναφερόμαστε σε acceptance unit, δηλαδή γνωρίζουμε ότι όσον αφορά τις δυνατότητες έτσι ακριβώς θα είναι όταν κυκλοφορήσει. Το να τοποθετηθεί μπροστινή κάμερα δεν είναι ακριβώς «μικροαλλαγή» όπως νομίζεις. Οι γραμμές παραγωγής δεν σετάρονται μια βδομάδα πριν βγει ένα κινητό στην αγορά, ούτε οι παραγγελίες εξαρτημάτων αλλάζουν έτσι απλά, πόσο μάλλον όταν το συγκεκριμένο εξάρτημα περιλαμβάνει τον αισθητήρα φωτός, το ακουστικό κτλ και είναι αποκλειστικά για το C905. Και μέσα σε όλα αυτά, σκέψου ότι η SE νοικιάζει παραγωγικές μονάδες τρίτων για να κατασκευάσει τα κινητά της και σαν εταιρεία δεν της είναι ακριβώς εύκολο να παραγγέλνει τα εξαρτήματα που θέλει, όποτε θέλει.

 

Για όλους αυτούς τους λόγους λοιπόν, πρέπει να καταλάβετε όλοι σας ότι όταν ακούτε για acceptance unit, τότε μπορείτε να είσαστε 99,9% σίγουροι ότι όσον αφορά το hardware δεν θα δείτε καμμία αλλαγή όταν βγει το Χ κινητό στην αγορά. Βεβαίως, πάντα κάποιοι θα πιστεύουν ότι είμαστε κακοπροαίρετοι, απόλυτοι, ξερόλες και διάφορα άλλα. Ας το πιστεύουν αυτό. Έτσι και αλλιώς, τόσες φορές ο R.I.P., εγώ και άλλα παιδιά έχουμε δικαιωθεί όταν έρχεται η ώρα της αλήθειας, οπότε δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει παιδιά κανένα πρόβλημα και συγγνώμη αν "επέμεινα" σε ένα θέμα που δεν ήμουν σίγουρος :)
Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

εγω που το έχω το συγκεκριμένο κινητό είμαι πολύ ευχαριστημένη. κάνει video Κλήσεις. Απλα χρησιμοποιεί την camera που έχει για τις φωτογραφίες..

 

καλοριζικο! :)

μπορεις να μου πεις τι sar εχει..? (αν εχει αναφερθει ηδη συγγνωμη, αλλα δεν εχω δει κατι.. :) )

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

@TN97,

 

σωστά τα λεγόμενά σου,αλλά όσον αφορά το θέμα της κάμερας 3 τουλάχιστον φορές έγινε αντικατάσταση στο module της κάμερας.Μοντέλα Κ800(το ανέφερα και πιο πάνω και οι πιο πολλές απ’αυτές τις συσκευες υπάρχουν σε πολλά reviews και μπορείς να δεις τα τεχνικά χαρακτηριστικα αναγραφόμενα στο πίσω μέρος του φακού,κάτω απ’το καπάκι),μοντέλο C902(module της Samsung αρχικά,στις συσκευές παραγωγής τοποθετηθηκε της Sony με κωδικό μοντέλου MCB971) και C905(αρχικα module της Samsung με ομολογουμένως χάλια φωτό,στις συσκευες παραγωγης αισθητηρας ExMOR της Sony,κωδικό όνομα μοντέλου δε γνωρίζω ακόμη).

 

Προφανώς όμως,για να κάνουν μια τετοια αλλαγή περιπου 2 μήνες σε κάθε περιπτωση πριν την εμφάνιση των τηλεφώνων θα την έχουν προγραμματισμένη,δε θα είναι απόφαση τελευταίας στιγμής και φαντάζομαι πως δεν παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο για δοκιμές από τα δίκτυα η αλλαγή της βασικής κάμερας!

 

Και κάτι ελαφρώς πιο ασχετο:παρατηρώ στην Sony μια καθυστερηση στην παραγωγή των modules για τα κινητα της Sony Ericsson.Ενω σε όλα τα προηγούμενα μοντέλα ηταν ήδη έτοιμα τα modules μήνες πριν την ανακοίνωση των μοντέλων και ακόμη και το πιο παλιό prototype λειτουργούσε με αυτά,πλέον στα C902 & c905 η παραγωγή τους γίνεται τελευταία στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

@TN97,

 

σωστά τα λεγόμενά σου,αλλά όσον αφορά το θέμα της κάμερας 3 τουλάχιστον φορές έγινε αντικατάσταση στο module της κάμερας.Μοντέλα Κ800(το ανέφερα και πιο πάνω και οι πιο πολλές απ’αυτές τις συσκευες υπάρχουν σε πολλά reviews και μπορείς να δεις τα τεχνικά χαρακτηριστικα αναγραφόμενα στο πίσω μέρος του φακού,κάτω απ’το καπάκι),μοντέλο C902(module της Samsung αρχικά,στις συσκευές παραγωγής τοποθετηθηκε της Sony με κωδικό μοντέλου MCB971) και C905(αρχικα module της Samsung με ομολογουμένως χάλια φωτό,στις συσκευες παραγωγης αισθητηρας ExMOR της Sony,κωδικό όνομα μοντέλου δε γνωρίζω ακόμη).

 

Προφανώς όμως,για να κάνουν μια τετοια αλλαγή περιπου 2 μήνες σε κάθε περιπτωση πριν την εμφάνιση των τηλεφώνων θα την έχουν προγραμματισμένη,δε θα είναι απόφαση τελευταίας στιγμής και φαντάζομαι πως δεν παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο για δοκιμές από τα δίκτυα η αλλαγή της βασικής κάμερας!

 

Ακριβώς αυτό ;)

 

Και κάτι ελαφρώς πιο ασχετο:παρατηρώ στην Sony μια καθυστερηση στην παραγωγή των modules για τα κινητα της Sony Ericsson.Ενω σε όλα τα προηγούμενα μοντέλα ηταν ήδη έτοιμα τα modules μήνες πριν την ανακοίνωση των μοντέλων και ακόμη και το πιο παλιό prototype λειτουργούσε με αυτά,πλέον στα C902 & c905 η παραγωγή τους γίνεται τελευταία στιγμή...

 

H SE δεν πάει καλά και οι μητρικές (Sony & Ericsson) δεν ασχολούνται ιδιαίτερα. Και το έχουμε πει ήδη, σαν εταιρεία έχει πρόβλημα με την παραγγελία εξαρτημάτων, από οπουδήποτε και αν προέρχονται αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη,αλλά αν δεν τα πάει καλά,ευθύνεται κατ’εμέ η ιδια η Sony και το ηλίθιο και πανάχρηστο marketing της...Το λέω επειδή η Sony επιρρίπτει εμμέσως πλην σαφως ευθύνες στη θυγατρική της και δε κοιτάει τα ίδια της τα χάλια!Τουλάχιστον πήραν το μάθημά τους και συνειδητοποίησαν ότι πρέπει να ξανασυνεργαστούν όπως και στις εποχές των S700 και Κ750,σύμφωνα με δηλώσεις του διευθυντή μάρκετινγκ πριν λίγες μέρες.Αυτό σημαίνει(αν πραγματοποιηθεί)πιο λίγες συσκευές και σαφώς διαχωρισμένες σε χαρακτηριστικά και όχι αυτός ο αχταρμάς που επικρατεί τώρα...

Όσον αφορά τα εξαρτήματα,γνωρίζεις πώς απαίτησε απ’τους προμηθευτες να μειώσουν σε μεγάλο ποσοστό τις τιμές των εξαρτημάτων;;Σχεδόν είναι να σα να το έβαλε όρο για το αν θα συνεχίσει να συνεργάζεται μαζί τους!!!Πριν λίγες μέρες αυτό!

 

Πάντως στο ελληνικό site ξαναμπήκε το σήμα:Σύντομα κοντά σας.Αν και δεν ξέρουν τι τους γινεται βασικά!Το έβγαλαν απ’το Χ1 που θα κυκλοφορήσει του αγίου π.......υ ανήμερα :X (τρέχα γύρευε πότε,δηλαδή)και το έβαλαν στο 905 που θα κυκλοφορήσει τέλη Οκτώβρη με αρχές Νοέμβρη :wacko: Έλεος!

 

 

Υ.Γ.:Πάντως στο Πλαίσιο υπάρχουν διαθέσιμα τα W902 & W302,τα οποία κυκλοφόρησαν ακριβώς την ημερομηνία που ήταν κανονισμένο(3/10 ήταν κανονικά,κυκλοφόρησαν στις 10-πάντα συν-πλην μια βδομάδα περιθώριο υπάρχει),οπότε φαντάζομαι μέχρι τέλος του μήνα να έρθει και το 905..

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη,αλλά αν δεν τα πάει καλά,ευθύνεται κατ’εμέ η ιδια η Sony και το ηλίθιο και πανάχρηστο marketing της...Το λέω επειδή η Sony επιρρίπτει εμμέσως πλην σαφως ευθύνες στη θυγατρική της και δε κοιτάει τα ίδια της τα χάλια!Τουλάχιστον πήραν το μάθημά τους και συνειδητοποίησαν ότι πρέπει να ξανασυνεργαστούν όπως και στις εποχές των S700 και Κ750,σύμφωνα με δηλώσεις του διευθυντή μάρκετινγκ πριν λίγες μέρες.Αυτό σημαίνει(αν πραγματοποιηθεί)πιο λίγες συσκευές και σαφώς διαχωρισμένες σε χαρακτηριστικά και όχι αυτός ο αχταρμάς που επικρατεί τώρα...

 

Αλληλούια :p Ελπίζω πραγματικά να γίνει αυτό γιατί εδώ και 1 - 1,5 χρόνο το χουν σκίσει με τα Walkman και τα Cybershot.

 

Όσον αφορά τα εξαρτήματα,γνωρίζεις πώς απαίτησε απ’τους προμηθευτες να μειώσουν σε μεγάλο ποσοστό τις τιμές των εξαρτημάτων;;Σχεδόν είναι να σα να το έβαλε όρο για το αν θα συνεχίσει να συνεργάζεται μαζί τους!!!Πριν λίγες μέρες αυτό!

 

Μέχρι ένα βαθμό δεν έχει άδικο γιατί είναι γεγονός ότι κάποιες φορές την έχουν γδάρει.

 

Θα στο πω ως εξής για να καταλάβεις τι παίζει με την SE και τις παραγγελίες της: επειδή όπως έχουμε πει σαν εταιρεία η SE είναι μικρή και χωρίς τις δυνατότητες της Nokia, της Samsung, της Motorola ή και της LG ακόμα, πολλοί προμηθευτές μπορεί και να την ρίξουν στους χρόνους παράδοσης ή στις τιμές όταν ταυτόχρονα έχουν π.χ. να εξυπηρετήσουν την Nokia. Κοινώς, για έναν κατασκευαστή ας πούμε οθονών, είναι άλλο πράγμα να πάρει μια παραγελία από την Nokia για 100.000 οθόνες και άλλο να πάρει από την SE για 10.000. Προφανώς θα τρέξει να εξυπηρετήσει την Nokia και να «ρίξει» την SE. Αυτός είναι ένας βασικός λόγος που κάποιες φορές παρατηρούνται καθυστερήσεις από την SE. Στα ίδια πλαίσια, άλλη τιμή θα πάρει η Nokia και άλλη η SE που θα κάνει το 1/10 των παραγγελιών της πρώτης.

 

Με λίγα λόγια λοιπόν, η SE εδώ και καιρό έχει αποκτήσει πρόβλημα με τις οικονομίες κλίμακας. Προσπάθησε να το παίξει Nokia βγάζοντας 4957493 μοντέλα αλλά δεν της έχει βγει, ενώ το μόνο που έπρεπε να κάνει ήταν να συνεχίσει την πολιτική των λίγων, αλλά ταυτόχρονα advanced μοντέλων που είναι πάνω από τον ανταγωνισμό μέχρι να στερεωθεί και άλλο στα πόδια της.

 

Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά εάν συνεχίσει έτσι θα έχει την τύχη της Siemens και θα είναι κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Camera Deathmatch: Sony Ericsson C905 vs. Samsung i8510 and M8800

 

http://img.smape.com/images/review/Sony_Ericsson/C905/phs/IMG_8161.jpg http://img.smape.com/images/review/Sony_Ericsson/C905/phs/IMG_8173.jpg

 

http://smape.com/en/reviews/sony_ericsson/Sony_Ericsson_C905_cam-rev.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...