Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θημηθητε το 850 μερικοι βιαστηκοι το φορτοθηκαν στα 500 και ενα χρονο μετα ξεπεσε στα 230

 

ε καλά 1 χρόνος είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για να περιμένεις.. άντε να αντέξεις βαριά μήνα (και πολύ λέω).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sony Ericsson S905 Review

 

http://img.mobile.mail.ru/images/review/Sony_Ericsson/C905/phs/Photo112.jpg

 

Κείμενο στα ρώσικα:

http://mobile.mail.ru/reviews/sony_ericsson/Sony_Ericsson_C905-rev.html

 

Kείμενο μεταφρασμένο μέσω google translate:

http://translate.google.com/translate?u=http://mobile.mail.ru/reviews/sony_ericsson/Sony_Ericsson_C905-rev.html&hl=en&ie=UTF-8&sl=ru&tl=en

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειδα ενα βιντεο εχθες, απο ενα Ιταλικο site και ελεγε παρουσιαζοντας το, οτι εχει ΚΑΙ μπροστινη καμερα.(Δυστυχως, δεν μπορω να το βρω ποιο ηταν).

Απο κει και περα...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι...

Όπως έχει αναφερθεί με εκατοτνάδες πόστς σ' αυτό το θέμα, το C905 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΚΑΜΕΡΑ...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω "τον συνήγορο του διαβόλου", στις επίσημες photos φαίνεται να έχει μπροστινή κάμερα ενώ στα πρωτότυπα που είχαν δωθεί στα sites για δοκιμή, στο ίδιο σημείο υπήρχε απλά ένα μικρό κενό τετραγωνάκι.

Επίσης στο επίσημο site της sonyericcson αναφέρεται στα χαρακτηριστικά η ύπαρξη της.

Τι να πω, θα δούμε... :worry:

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω "τον συνήγορο του διαβόλου", στις επίσημες photos φαίνεται να έχει μπροστινή κάμερα ενώ στα πρωτότυπα που είχαν δωθεί στα sites για δοκιμή, στο ίδιο σημείο υπήρχε απλά ένα μικρό κενό τετραγωνάκι.

Επίσης στο επίσημο site της sonyericcson αναφέρεται στα χαρακτηριστικά η ύπαρξη της.

Τι να πω, θα δούμε... :worry:

 

επιτελους...απεκτησα συνηγορο...:devil:

Link to comment
Share on other sites

επιτελους...απεκτησα συνηγορο...:devil:

 

Χαχα τρόπος του λέγειν ήταν :lol: δεν αναφερόμουν σε κάποιο άτομο από εδώ μέσα :D :devil:

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

το ξερω,man,πλακα εκανα...

 

Το ξέρω ότι έκανες πλάκα :) Απλά και μια διευκρίνιση δεν βλάπτει :)

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι...

Όπως έχει αναφερθεί με εκατοτνάδες πόστς σ' αυτό το θέμα, το C905 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΚΑΜΕΡΑ...

 

Καλημέρα παιδιά,το τηλέφωνο το είχαν στην έκθεση Info-ComWorld 2008 στο περίπτερο της SE και το είδα για λίγο,υπάρχει μπροστινή κάμερα για 3G συνομιλία,άλλωστε και στο επίσημο site SE της Ελλάδας το αναφέρει σαφέστατα,γιατί υπάρχει αυτή η διχογνωμία δεν μπορώ να καταλάβω

Link to comment
Share on other sites

με μεγαλη αγωνια αναμενω νεα σας για την πιθανη αφιξη διοτι το κινητο που εχω τα εχει παιξει εντελως....
Link to comment
Share on other sites

αυτο με την μπροστινη καμερα εχει γινει θριλερ.. αφου στις φωτο απο τα sites δεν φαινετε να εχει:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Εγω σας ειπα οτι εχει και οτι υπαρχει site που το ΔΕΙΧΝΕΙ,αλλα δεν το εβρισκα.

Νατο λοιπον.

Ακομα και τα κλικ ακουγονται!Και οσο για την καμερα μπροστα, τη δειχνει καθαρα που ειναι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την εμμονή. Έχουν περάσει τα 2 τελευταία τουλάχιστον χρόνια τέτοια κινητά με 2πλή κάμερα απο τα χέρια μου, και έφυγαν δίχως ποτέ να την χρησιμοποιήσω. Απο την στιγμή που οι βιντεοκλίσεις είναι εντελώς off απο την ζωή της πλειοψηφίας στην Ελλάδα, τι το κάνετε μέγα θέμα;

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Και δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την εμμονή. Έχουν περάσει τα 2 τελευταία τουλάχιστον χρόνια τέτοια κινητά με 2πλή κάμερα απο τα χέρια μου, και έφυγαν δίχως ποτέ να την χρησιμοποιήσω. Απο την στιγμή που οι βιντεοκλίσεις είναι εντελώς off απο την ζωή της πλειοψηφίας στην Ελλάδα, τι το κάνετε μέγα θέμα;

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

Mα μιας και μπηκε το θεμα, να μην ξεκαθαριστει;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω "τον συνήγορο του διαβόλου", στις επίσημες photos φαίνεται να έχει μπροστινή κάμερα ενώ στα πρωτότυπα που είχαν δωθεί στα sites για δοκιμή, στο ίδιο σημείο υπήρχε απλά ένα μικρό κενό τετραγωνάκι.

Επίσης στο επίσημο site της sonyericcson αναφέρεται στα χαρακτηριστικά η ύπαρξη της.

Τι να πω, θα δούμε... :worry:

 

 

Αυτο το τετραγωνακι ειναι ο αισθητηρας φωτος για την αυτοματη προσαρμογη της οθονης , ο οποιος δεν δουλευει και ιδιατερα σωστα αλλα αυτο ειναι αλλο προβλημα.

Στα χαρακτηριστικα της συσκευης αναφερεται η δυνατοτητα πραγματοποιησης βιντεο κλησης οχι η υπαρξη της καμερας

Link to comment
Share on other sites

Εγω σας ειπα οτι εχει και οτι υπαρχει site που το ΔΕΙΧΝΕΙ,αλλα δεν το εβρισκα.

Νατο λοιπον.

Ακομα και τα κλικ ακουγονται!Και οσο για την καμερα μπροστα, τη δειχνει καθαρα που ειναι.

 

ποσο ανιδεος ειναι αυτος που περναει τον αισθητηρα για καμερα? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ποσο ανιδεος ειναι αυτος που περναει τον αισθητηρα για καμερα? :lol::lol::lol:

Φιλε μου και το C902 αναφέρει ότι κάνει βίντεο - κλήση χωρίς να αναφέρει ότι έχει κάμερα αλλά έχει κάμερα. Λοιπόν μην βιάζεσαι να κατηγορήσεις και να χαρακτηρίσεις κάποιον σαν ανίδεο, γιατί ανίδεος είναι αυτός που νομίζει ότι ένα τηλέφωνο μπορεί να κάνει βιντεο - κλήση ΧΩΡΙΣ να έχει η συσκευή κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν λέει κάτι. Και στο 6630 κάποτε είχα λιώσει στις βιντεοκλήσεις (ήταν δωρεάν τότε) αλλά δεν είχε μπροστινή κάμερα. Αυτό σημαίνει οτι ο συνομιλητής σου δεν θα βλέπει εσένα, όταν εσύ κοιτάς την οθόνη του κινητού σου, αλλά θα βλέπει προς τα κει που έχεις στραμμένη την κύρια κάμερα του κινητού σου.

 

Η βιντεοκλήση δεν συνεπάγεται 2η κάμερα. Η 2η κάμερα συνεπάγεται και βιντεοκλήση.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και το C902 αναφέρει ότι κάνει βίντεο - κλήση χωρίς να αναφέρει ότι έχει κάμερα αλλά έχει κάμερα. Λοιπόν μην βιάζεσαι να κατηγορήσεις και να χαρακτηρίσεις κάποιον σαν ανίδεο, γιατί ανίδεος είναι αυτός που νομίζει ότι ένα τηλέφωνο μπορεί να κάνει βιντεο - κλήση ΧΩΡΙΣ να έχει η συσκευή κάμερα.

 

παρτε το χαμπαρι επιτελους μερικοι οτι το C905 ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 2η καμερα :) οι βιντεοκλησεις θα γινοντε με την καμερα των 8 Mpxls μονο αυτη εχει.-

Link to comment
Share on other sites

Mα μιας και μπηκε το θεμα, να μην ξεκαθαριστει;

 

Για να ξεκαθαριστεί κάτι, θα πρέπει να είναι θολό και να υπάρχουν αμφιβολίες. Στην προκειμένη περίπτωση δεν ισχύει καμία από αυτές τις δυο προϋποθέσεις.

 

Για του λόγου το αληθές, αρκεί να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson C905 gets NearMe

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/10/sonyericsson-c905-black01.jpg

 

http://dailymobile.se/2008/10/09/sony-ericsson-c905-gets-nearme/

Link to comment
Share on other sites

Για να ξεκαθαριστεί κάτι, θα πρέπει να είναι θολό και να υπάρχουν αμφιβολίες. Στην προκειμένη περίπτωση δεν ισχύει καμία από αυτές τις δυο προϋποθέσεις.

 

Για του λόγου το αληθές, αρκεί να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες.

 

δηλαδη εσυ εισαι σιγουρος οτι ενω δεν θα εχει καμερα για βιντεοκληση,θα κανει,ε??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...