Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωστος,αντι-ερικσονακιας(για τον eldar μιλαω),και για εμενα προσωπικα καθολου αξιοπιστος,μιας και στα πρωτα του reviews για το κινητο συνεχεια το εθαβε εσκεμμενα παραθετοντας φωτο με το πρωτο firmware που υπηρχε τοτε,κι ας ειχε βγει νεο!!!

 

O Eldar, παραδοσιακά υπήρξε για πολλούς (μεταξύ των οποίων και εγώ) ΦΙΛΟ-ερικσονάκιας. Μια αναδρομή στα reviews του θα σε πείσει.

 

Nα΄σαι καλα φιλε!!! Πολυ σωστος! Μ'αυτες τις 3 παραγραφους σου εσωσες κοσμακη...! Εγω τουλαχιστον θ'ακολουθησω τη συμβουλη σου και θα το παρω αργοτερα..:)

Οταν λες να ''τελειωσουν οι πρωτες παρτιδες'', συνηθως, μετα απο ποσο καιρο συμβαινει αυτο..?

 

Ανάλογα με τις πωλήσεις. Αν το C905 πουλήσει πολύ (που δεν το βλέπω) οι πρώτες παρτίδες θα φύγουν σύντομα. Για να μην μπερδευόμαστε πάντως, προσωπικά όταν θέλω να πάρω ένα τηλέφωνο συνήθως περιμένω να περάσουν 4-6 μήνες, μιας και δεν θέλω ούτε να το πληρώνω παραπάνω από όσο αξίζει ούτε να είμαι beta tester.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως μια ζωή που αγοράζω τηλέφωνο όταν πρωτο-βγαίνει,π.χ. με προπαραγγελία,ουδέποτε μου συνέβη το παραμικρό!Δεν έχω επισκεφτεί σέρβις για βλάβη στο υλικό(και το λογισμικό το διορθώνω σπίτι,αν χρειαστεί).Οπότε,καλές και σεβαστές οι παρουσιάσεις των τηλεφώνων,αλλά έχω μάθει να εμπιστεύομαι τον εαυτό μου και τις εμπειρίες μου μέχρι τώρα,παρά τις απόψεις των άλλων.Κι αυτό επειδή ποτέ δε μου συνέβη κάτι!Κι έχουν περάσει αρκετά κινητά κι από μένα τα τελευταία 9 χρόνια!Όλων των εταιριών!Τι στο καλό,τόσο κ...όφαρδος είμαι και π.χ. κανένα μου κινητό δεν τρίζει;Οπότε,καλές αγορές σε όποιους το πάρουν!(και σε μένα δηλαδή!)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μια ζωή που αγοράζω τηλέφωνο όταν πρωτο-βγαίνει,π.χ. με προπαραγγελία,ουδέποτε μου συνέβη το παραμικρό!Δεν έχω επισκεφτεί σέρβις για βλάβη στο υλικό(και το λογισμικό το διορθώνω σπίτι,αν χρειαστεί).Οπότε,καλές και σεβαστές οι παρουσιάσεις των τηλεφώνων,αλλά έχω μάθει να εμπιστεύομαι τον εαυτό μου και τις εμπειρίες μου μέχρι τώρα,παρά τις απόψεις των άλλων.Κι αυτό επειδή ποτέ δε μου συνέβη κάτι!Κι έχουν περάσει αρκετά κινητά κι από μένα τα τελευταία 9 χρόνια!Όλων των εταιριών!Τι στο καλό,τόσο κ...όφαρδος είμαι και π.χ. κανένα μου κινητό δεν τρίζει;Οπότε,καλές αγορές σε όποιους το πάρουν!(και σε μένα δηλαδή!)

 

...εσύ όμως δεν είσαι αξιόπιστο στατιστικό δείγμα, όπως δεν μπορεί να είναι κανένας μας μεμονωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μια ζωή που αγοράζω τηλέφωνο όταν πρωτο-βγαίνει,π.χ. με προπαραγγελία,ουδέποτε μου συνέβη το παραμικρό!Δεν έχω επισκεφτεί σέρβις για βλάβη στο υλικό(και το λογισμικό το διορθώνω σπίτι,αν χρειαστεί).Οπότε,καλές και σεβαστές οι παρουσιάσεις των τηλεφώνων,αλλά έχω μάθει να εμπιστεύομαι τον εαυτό μου και τις εμπειρίες μου μέχρι τώρα,παρά τις απόψεις των άλλων.Κι αυτό επειδή ποτέ δε μου συνέβη κάτι!Κι έχουν περάσει αρκετά κινητά κι από μένα τα τελευταία 9 χρόνια!Όλων των εταιριών!Τι στο καλό,τόσο κ...όφαρδος είμαι και π.χ. κανένα μου κινητό δεν τρίζει;Οπότε,καλές αγορές σε όποιους το πάρουν!(και σε μένα δηλαδή!)

 

 

 

Οπως ειπε και ο ΤΝ97 δεν αποτελεις στατιστικο δειγμα , ουτε το οτι δεν εχει τυχει σε εσενα μπορει να εγγυηθει σε οποιονδηποτε οτι δεν θα συμβει και σε αυτον .

 

Με αυτη την λογικη , αφου απο τα κινητα που εγω εχω αλλαξει τα 3 τελευταια χρονια εχει παρουσιασει προβλημα μονο ενα απο αυτα , πρεπει ειτε να πω οτι ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα ή να αρχιζω να φωναζω και να χτυπιεμαι για την μια συσκευη που τελικα παρουσιασε προβλημα και αναγκαστικα να επισκευασω .

Δεν ειναι λογικη αυτη .

 

Πιασαμε ενα κινητο στα χερια μας , ειναι στιβαρο δεν τριζει αρα ειναι και ποιοτικο και αξιοπιστο , οχι δεν ειναι ετσι σε καμια περιπτωση .

 

Το W880 , εμενε απο ηχειο και αλλαζε σε ενα ανταλλακτικο μπροστα πισω καμερα , ακουστικο και ηχειο , το W910 επισης εμενε χωρις ηχειο , τα Κ800 εσβηναν χωρις λογο και αιτια , χρειαζονταν αναβαθμιση για να ξυπνησουν και παλι , τα Κ850 απο τα πληκτρα της οθονης "αφης" μεχρι το shutter της καμερας , τα S500 και W580 με το πληκτρολογιο , τα Κ750 που απο εντονο κραδασμο "ξεκουμπωναν" το flex της καμερας και επρεπε να το κανεις βιδες απλα και μονο για να κουμπωσεις μια καλωδιοταινια , και η λιστα εχει συνεχεια οπως φυσικα εχει και για πολλους ακομα κατασκευαστες μεταξυ των οποιων και η Νοκια .

Απο που και ως που η αισθηση που αφηνει μια συσκευη στο χερι εγγυαται και την ποιοτητα κατασκευης και ακομα πιο πολυ την ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ της ?

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως ολες τις ζημιες που λες σε κινητα δικα μου δεν τις ειχα δει.κι αυτα τα χα κρατησει και καιρο περα απο s500 w580 που τα θεωρουσα καπως.φτηνα και πολυ ψευτικο πληκτρολογιο.

μονο ενα k800 μου επαθε black out.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ε ας βαλω και εγω για το τυπικο ..αυτο το link (βιντεοκληση) :)

 

http://uk.youtube.com/watch?v=WfzSiE4VGr4

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερα πουθενά παραπάνω ότι αποτελώ επαρκές δείγμα;OXI!Τις εμπειρίες μου παραθέτω & επειδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δε μού'χει παρουσιαστεί το παραμικρό πρόβλημα υλικού με συσκευές της ΣE συνεχίζω και παραμένω πιστός στις συσκευές της.Αυτό λέω,δεν προσπαθώ να επηρεασω κανέναν.Το φόρουμ άλλωστε χώρο ανταλλαγής απόψεων αποτελεί.Σεβαστές οι δικές σας απόψεις,σεβαστές και οι δικές μου..Όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής που αναφέρεις,δεν εννοώ σε καμία περίπτωση πως φαίνεται το κινητό,αλλά το πως είναι όταν το πιάνεις και το λειτουργείς,με ό,τι αυτό συνεπάγεται(τρίξιμο,ποιότητα υλικών κλπ.).Εσείς δεν μπορώ να καταλάβω πώς βγάζετε συμπέρασμα ότι το slider δεν είναι ποιοτικό στις συσκευές παραγωγής,απ'ό,τι έχετε ακούσει..Τό'χετε πιάσει στα χέρια σας;Ή απλά γενικεύετε;Ο καθένας μπορεί ν'ακούσει διάφορα..Πριν όμως το διαπιστώσει με άμεση επαφή,δε νομίζω ότι είναι ασφαλές να βγαίνουν συμπεράσματα...
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα που πηγα στον Γερμανο και το ακουμπισα λιγο μπηκα στο μενου και εβγαλα και φοτο,με εντιποσιασε παρα πολυ... η τιμη του ειχε 519ευρο αλλα περιμενω να ερθει στον οτε να το παρω λιγοτερο :P το κινητο τα σπαει.. τελος!
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα που πηγα στον Γερμανο και το ακουμπισα λιγο μπηκα στο μενου και εβγαλα και φοτο,με εντιποσιασε παρα πολυ... η τιμη του ειχε 519ευρο αλλα περιμενω να ερθει στον οτε να το παρω λιγοτερο :P το κινητο τα σπαει.. τελος!
Κυκλοφόρησε? Το πουλάει ο Γερμανός?
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα που πηγα στον Γερμανο και το ακουμπισα λιγο μπηκα στο μενου και εβγαλα και φοτο,με εντιποσιασε παρα πολυ... η τιμη του ειχε 519ευρο αλλα περιμενω να ερθει στον οτε να το παρω λιγοτερο :P το κινητο τα σπαει.. τελος!

 

σε ποιο καταστημα πηγες και το ειδες??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερα πουθενά παραπάνω ότι αποτελώ επαρκές δείγμα;OXI!Τις εμπειρίες μου παραθέτω & επειδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δε μού'χει παρουσιαστεί το παραμικρό πρόβλημα υλικού με συσκευές της ΣE συνεχίζω και παραμένω πιστός στις συσκευές της.Αυτό λέω,δεν προσπαθώ να επηρεασω κανέναν.Το φόρουμ άλλωστε χώρο ανταλλαγής απόψεων αποτελεί.Σεβαστές οι δικές σας απόψεις,σεβαστές και οι δικές μου..Όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής που αναφέρεις,δεν εννοώ σε καμία περίπτωση πως φαίνεται το κινητό,αλλά το πως είναι όταν το πιάνεις και το λειτουργείς,με ό,τι αυτό συνεπάγεται(τρίξιμο,ποιότητα υλικών κλπ.).Εσείς δεν μπορώ να καταλάβω πώς βγάζετε συμπέρασμα ότι το slider δεν είναι ποιοτικό στις συσκευές παραγωγής,απ'ό,τι έχετε ακούσει..Τό'χετε πιάσει στα χέρια σας;Ή απλά γενικεύετε;Ο καθένας μπορεί ν'ακούσει διάφορα..Πριν όμως το διαπιστώσει με άμεση επαφή,δε νομίζω ότι είναι ασφαλές να βγαίνουν συμπεράσματα...

 

 

Για να καταλαβω , κατηγορεις εσυ εμενα και τον ΤΝ97 οτι βγαζουμε συμπερασματα με βαση το τι εχουμε δει και εχουμε ακουσει και οχι με το αν εχουμε αμμεση επαφη με την ιδια την συσκευη? :blink:

Θυμασαι ποσα ποστ σε αυτο το thread εχουν καταναλωθει με εμενα να φωναζω για τις ******** που εχει και κανει η συσκευη που εχω στα χερια μου και εσενα να φωναζεις για το αντιθερο στηριζομενος σε αρθρα , review και αποψεις ανα το google?

 

Συσκευη παραγωγης και μαλιστα οχι μονο μια εγω εχω πιασει στα χερια μου , και σε πληροφορω οτι σε οτι εχει να κανει με την "αισθηση" ποιοτητας που δινει δεν απεχει καθολου απο τα πρωτοτυπα .

 

 

Ολοι οι κατασκευαστες , χωρις εξαιρεση , σε καθε δεδομενη σειρα συσκευων που εχουν στην αγορα σε μια χρονικη περιοδο , εχουν συσκευες που παρουσιαζουν επιδημικες , επαναλαμβανομενες βλαβες και προβληματα . Το ποσοστο αυτων των συσκευων επι του συνολου ειναι ενα θεμα μονο , και πανω σε αυτο σου απαντησα εγω οτι η SE εχει μεγαλο ποσοστο διαφορετικων μοντελων καθε φορα που παρουσιαζουν συγκεκριμενα ή μη προβληματα .

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση όσων το έχουν προπαραγγείλει από Πλαίσιο:μεθαύριο,Τετάρτη,παραλαμβάνουν στην κεντρική αποθήκη,οπότε φυσιολογικά από Πέμπτη οι προπαραγγελίες θα υπάρχουν στα καταστήματα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το βρηκα στο καταστημα τις Λαμιας(σε μαυρο χρωμα) αφου σας λεω εβγαζα φοτο κλπ.¨519 ευρο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το βρηκα στο καταστημα τις Λαμιας(σε μαυρο χρωμα) αφου σας λεω εβγαζα φοτο κλπ.¨519 ευρο!!!

 

Καταστημα..? Ποιο καταστημα..? Γινε πιο σαφης :)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το είχαν απλά για να το δει ο κόσμος,όχι διαθέσιμο προς πώληση.

 

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ. ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΕ DUMMY :lol:

ΜΟΝΟ ΦΙΛΑΔΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ. ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΕ DUMMY :lol:

ΜΟΝΟ ΦΙΛΑΔΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ

 

Σας λεω οτι στο καταστημα γερμανοσ στην Λαμια το ειχε εβγαλα και φοτο... τωρα εσι itsosse αν θες παρε τηλεφωνο στην Λαμια να το τσεκαρις...

Link to comment
Share on other sites

Σας λεω οτι στο καταστημα γερμανοσ στην Λαμια το ειχε εβγαλα και φοτο... τωρα εσι itsosse αν θες παρε τηλεφωνο στην Λαμια να το τσεκαρις...

 

Δεν λεω οτι δεν το ηδες απλα απορω πως γινεται να το εχουν μονο αυτοι.

Ειχε ελληνικο μενου;

Οσο για το τηλ θα τους παρω μπας και καταφερω να κονομισω και εγω κανενα :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερα πουθενά παραπάνω ότι αποτελώ επαρκές δείγμα;OXI!Τις εμπειρίες μου παραθέτω & επειδή ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δε μού'χει παρουσιαστεί το παραμικρό πρόβλημα υλικού με συσκευές της ΣE συνεχίζω και παραμένω πιστός στις συσκευές της.

 

Και πολύ καλά κάνεις.

 

Αυτό λέω,δεν προσπαθώ να επηρεασω κανέναν.Το φόρουμ άλλωστε χώρο ανταλλαγής απόψεων αποτελεί.Σεβαστές οι δικές σας απόψεις,σεβαστές και οι δικές μου..

 

kotsianis, εμείς δεν λέμε απόψεις, λέμε αυτό που βλέπουμε μπροστά μας. Έχει διαφορά, νομίζω.

 

Όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής που αναφέρεις,δεν εννοώ σε καμία περίπτωση πως φαίνεται το κινητό,αλλά το πως είναι όταν το πιάνεις και το λειτουργείς,με ό,τι αυτό συνεπάγεται(τρίξιμο,ποιότητα υλικών κλπ.).Εσείς δεν μπορώ να καταλάβω πώς βγάζετε συμπέρασμα ότι το slider δεν είναι ποιοτικό στις συσκευές παραγωγής,απ'ό,τι έχετε ακούσει..Τό'χετε πιάσει στα χέρια σας;Ή απλά γενικεύετε;Ο καθένας μπορεί ν'ακούσει διάφορα..Πριν όμως το διαπιστώσει με άμεση επαφή,δε νομίζω ότι είναι ασφαλές να βγαίνουν συμπεράσματα...

 

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ;

 

Άκου, αν θες κάνε μια χάρη. Όταν το πάρεις (και σου εύχομαι ολόψυχα να το χαρείς) και αρχίσεις να γράφεις τις εντυπώσεις σου εδώ, προσπάθησε να είσαι αντικειμενικός. Καταλαβαίνω ότι για σένα η SE είναι ευαγγέλιο, σκέψου όμως ότι 520 ευρώ για κάποιους είναι πάνω από μισός μισθός.

 

Εάν το slider δεν είναι όπως το περιμένεις, να το παραδεχτείς. Εάν πατάς τα softkeys και κυματίζει η οθόνη, να το πεις. Εάν δεν αποκρίνονται/πατιούνται καλά τα softkeys, να το πεις.

 

OK; :)

Link to comment
Share on other sites

Το σχόλιό σου περί ευαγγελίου είναι άκυρο,σε μια προσπάθεια να με παρουσιάσεις ως fanboy και να φανείτε εσείς ως οι 100% αντικειμενικοί και να θάψετε "με το γάντι",πίσω απ'την "αντικειμενικότητα" που σας δίνει η ιδιότητά σας ως αποδέκτες acceptance συσκευών..Διαφορετικά,δε βρίσκω λόγο ύπαρξής του..Προσωπικα,θα ξαναγράψω στο θέμα μόνο όταν πάρω το κινητό ώστε να μεταφέρω εντυπώσεις και ν'απαντήσω στα ερωτήματα όσων θέλουν να τ'αγοράσουν..Από κει και πέρα,πείτε ό,τι θέλετε!Αυτό που ξέρω είναι πως θα χαρώ ΚΑΙ αυτό το κινητό,όπως και όλα τα υπόλοιπα που είχα αυτα τα χρόνια..Όλως περιέργως,να δεις που κι αυτό δε θά'χει προβλήματα,όπως και όλα τα υπόλοιπα..Μήπως επειδή είμαι fanboy ή/και μικρό στατιστικό δείγμα??Θα δείξει....Το κουράσαμε πολύ το θέμα και γράφουμε συνεχώς τα ίδια..Άντε,καλές αγορές σε όσους ενδιαφέρονται και να το χαρείτε!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο ενασχοληση 2 ημερων ως μοναδικο κινητο μου (αφησα στην ακρη το Ν78 μου) οι εντυπωσεις ειναι μετριοτατες προς αρνητικες! Εξηγουμαι...

 

1. Το Slide δεν ειναι οτι καλυτερο εκει εξω!! Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι με λιγη "βαρια" χρηση μετα απο κανα εξαμηνο το slide θα ειναι "βαρκα γιαλο πηγαιναμε"!

 

2. Τα κουμπια ειναι σκληρα και επιβεβαιωνω οτι η οθονη κανει νερα με το πατημα των "αυτιων-επιλογων"!!

 

3. Οποιος το παρει για τα GPS/Wi-Fi ας μην το σκεφτει καθολου... να ΜΗΝ το παρει!

Bugs, χαρτες... ποιοι χαρτες?, το μενου του Wi-Fi η SE μπορει να το χωσει ακομα πιο βαθια μεσα στο μενου, ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ!!!:lol::lol:

 

4. Η καμερα ΔΕΝ ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ!! Ειναι στις πολυ καλες της κατηγοριας αλλα σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!

 

5. Το μενου ειναι ΟΛΟΙΔΙΟ με το μενου που εχουν εδω και ΧΡΟΝΙΑ τα αλλα μοντελα!! Δλδ αν καποιος θελει παραπανω πραματα να κανει μην περιμενει τπτ επαναστατικο και φρεσκο!! Τα ιδια παντελακη μου...

 

6. Ο ηχος αρκετα καλος αλλα δεν φτανει στο ελαχιστο αλλες προτασεις! Το Ν78 μου με 3.5 ακουστικα μαρκας παιζει ΧΑΛΑΡΑ καλυτερα!!

 

Για να μην μακρυγορω, το κινητο πρεπει να κανει κανονικα καπου 350 και οχι 500+ που κανει τωρα!

Εννοειται πως γυρισα στο αγαπημενο Ν78 μου και πλεον μου εφυγε η καψα και η περιεργεια για το που εχει φτασει η ΣΕ!! Πλεον ξερω την αχιλλειο πτερνα, μαλλον τις αχιλλειους πτερνες και θα μπορω να δινω συμβουλες σε αλλους!!!

 

ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ, τουλαχιστον οχι πριν την πρωτοχρονια!!;)

Υπαρχουν πιο αξιολογες προτασεις με λιγοτερα χρηματα εκει εξω!! Κριμα τα λεφτα σας ρε παιδες να τα χαραμισετε!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Το σχόλιό σου περί ευαγγελίου είναι άκυρο,σε μια προσπάθεια να με παρουσιάσεις ως fanboy και να φανείτε εσείς ως οι 100% αντικειμενικοί και να θάψετε "με το γάντι",πίσω απ'την "αντικειμενικότητα" που σας δίνει η ιδιότητά σας ως αποδέκτες acceptance συσκευών..Διαφορετικά,δε βρίσκω λόγο ύπαρξής του..

 

Δεν κατάλαβα, δεν είσαι fan της SE; Δεν έχω δει ποτέ να λες κάτι άσχημο για την SE, εκτός από αυτά που δεν μπορείς να μην παραδεχτείς, όταν έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι.

 

Προσωπικα,θα ξαναγράψω στο θέμα μόνο όταν πάρω το κινητό ώστε να μεταφέρω εντυπώσεις και ν'απαντήσω στα ερωτήματα όσων θέλουν να τ'αγοράσουν..

 

Με αντικειμενικότητα όμως, όπως είπαμε. Μην κάνεις το άσπρο μαύρο γιατί θα στην λένε μετά και 520 ευρώ δεν είναι λίγα λεφτά.

 

Από κει και πέρα,πείτε ό,τι θέλετε!Αυτό που ξέρω είναι πως θα χαρώ ΚΑΙ αυτό το κινητό,όπως και όλα τα υπόλοιπα που είχα αυτα τα χρόνια..Όλως περιέργως,να δεις που κι αυτό δε θά'χει προβλήματα,όπως και όλα τα υπόλοιπα..Μήπως επειδή είμαι fanboy ή/και μικρό στατιστικό δείγμα??Θα δείξει....Το κουράσαμε πολύ το θέμα και γράφουμε συνεχώς τα ίδια..Άντε,καλές αγορές σε όσους ενδιαφέρονται και να το χαρείτε!

 

Εγώ αυτό πιστεύω. Είσαι πάντα έτοιμος να υποστηρίξεις όσο δεν πάει τα καλά της SE και να δικαιολογήσεις πάλι όσο δεν πάει τα αρνητικά της. Δεν πιστεύω ότι το κάνεις από συμφέρον, απλά γουστάρεις τόσο τα κινητά της SE που και εσύ ο ίδιος δεν θέλεις να δεις τα στραβά της.

 

Φυσικά και να το χαρείς, στο είπα ήδη αυτό και το εννοώ. Αλλά μην πάρεις και άλλους στον λαιμό σου, σε παρακαλώ δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...