Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνω οτι το τηλεφωνο ειναι φανταστικο το πηρα και εγω απο το e-click.Να ξερετε οτι το τηλεφωνο δεν ειναι απο γερμανια οπως λενε στο e-click.το τσεκαρα στην nokia και ειναι made in hungary
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλο το made in ... και άλλο η προερχόμενη αγορά.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το made in ... και άλλο η προερχόμενη αγορά.:)

 

sorry την χωρα προελευσης εννοουσα .το made in που γραφει πανω του ειναι φιλανδια

Link to comment
Share on other sites

Tελικά υπάρχει το Ε66 με ελληνικό πληκτρολόγιο;

'Η όσα έχουν κυκλοφορήσει μέχρι τώρα είναι παρα-εισαγωγής;

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα φίλε μου. Το περιμένουμε.

 

Μόλις πήρα τηλ σε Nokia shop και μου είπαν ότι θα έρθει από Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

το expansys.com το εχει μαζι με φορους και μεταφορικα 410 ευρω

 

(394 χωρις μεταφορικα )

 

οποτε αυτο το e-click δεν συμφερει και τοσο πλεον , προσωπικα πιστευω οτι τα λεφτα

 

ειναι πολλα για το τηλεφωνο αυτο ειδικα αν αναλογιστουμε οτι ειναι φτιαγμενο

 

στην ουγγερια και οχι φιλανδια η γερμανια .

 

Παντως πιστευω οτι η τιμη οταν φτασει στην ελλαδα θα ειναι πιο κατω απο 394 με φπα και αυτο ειναι και το λογικο καπου στα 350 το πολυ ειναι λογικη τιμη .

 

να θυμισω οτι το Ε51 το πουλουσανε 350 και 400 ευρω καποια μαγαζια πριν την επισημη κυκλοφορια . οταν τελικα κυκλοφορησε ειχε 300-310 ευρω και τωρα πια μετα απο μερικους μηνες κυκλοφοριας στην ελλαδα το βρισκεις και 240 ευρω

 

οποτε μη ανεχεστε να σας κλεβουν τα παραμαγαζα , το κινητο ειναι αριστο και το θελω και εγω μιας και ο προκατοχος του και το Ε51 βγηκαν αριστα τηλεφωνα

 

ομως δε θα μας πιασουν και το κ......ο .

Link to comment
Share on other sites

Όταν κυκλοφορήσει επίσημα και σε όλες τις εγχώριες αγορές, τότε τα εν λόγω καταστήματα θα ρίξουν αναγκαστικά την τιμή του. Αν σκεφτείς οτι το Ε71 έχει 430+€, τότε το Ε66 πρέπει να έρθει κοντά στα 400€.
Link to comment
Share on other sites

Nokia E66 unboxing pictures

 

http://img92.imageshack.us/img92/6996/nokiae66unboxing01xl3.th.jpg

 

EDIT: Αν θέλετε να βγάλετε την κάρτα μνήμης από το Ε66 πρέπει να βγάλετε το πίσω καπάκι της μπαταρίας ή έχει ειδικό κάλυμμα όπως έχει για παράδειγμα το Ν95 ή το Ν82 ή το Ν78 κτλ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το expansys.com το εχει μαζι με φορους και μεταφορικα 410 ευρω

 

(394 χωρις μεταφορικα )

 

οποτε αυτο το e-click δεν συμφερει και τοσο πλεον , προσωπικα πιστευω οτι τα λεφτα

 

ειναι πολλα για το τηλεφωνο αυτο ειδικα αν αναλογιστουμε οτι ειναι φτιαγμενο

 

στην ουγγερια και οχι φιλανδια η γερμανια .

 

Παντως πιστευω οτι η τιμη οταν φτασει στην ελλαδα θα ειναι πιο κατω απο 394 με φπα και αυτο ειναι και το λογικο καπου στα 350 το πολυ ειναι λογικη τιμη .

 

να θυμισω οτι το Ε51 το πουλουσανε 350 και 400 ευρω καποια μαγαζια πριν την επισημη κυκλοφορια . οταν τελικα κυκλοφορησε ειχε 300-310 ευρω και τωρα πια μετα απο μερικους μηνες κυκλοφοριας στην ελλαδα το βρισκεις και 240 ευρω

 

οποτε μη ανεχεστε να σας κλεβουν τα παραμαγαζα , το κινητο ειναι αριστο και το θελω και εγω μιας και ο προκατοχος του και το Ε51 βγηκαν αριστα τηλεφωνα

 

ομως δε θα μας πιασουν και το κ......ο .

 

Το Ε61 πάντως πουλιόταν για αρκετόυς μήνες γύρω στα 400Ε στα γνωστά καταστήματα Πλαίσο κλπ... Μακάρι το Ε66 να βγει φθηνότερο, αλλά δε νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Αν θέλετε να βγάλετε την κάρτα μνήμης από το Ε66 πρέπει να βγάλετε το πίσω καπάκι της μπαταρίας ή έχει ειδικό κάλυμμα όπως έχει για παράδειγμα το Ν95 ή το Ν82 ή το Ν78 κτλ.

Δεν μου φαίνεται περίεργο, έτσι είναι και το E51.

Αντιθέτως καλύτερα είναι έτσι... μια είσοδος σκόνης λιγότερη προς το εσωτερικό της συσκευής, αλλά και ένα αποσπώμενο μέρος λιγότερο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται περίεργο, έτσι είναι και το E51.

Αντιθέτως καλύτερα είναι έτσι... μια είσοδος σκόνης λιγότερη προς το εσωτερικό της συσκευής, αλλά και ένα αποσπώμενο μέρος λιγότερο.

Δεν είπα ό,τι είναι περιέργο. Απλά το είδα σε μια φωτογραφία και αναρωτήθηκα αν όντως είναι έτσι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Sorry for the delay.

 

Το πήρα απο e-click, έχει μέσα και θήκη για το κινητό φανταστική και handy καθώς και μνήμη 2GB, θα επανέλθω...

 

πόσο το βρήκες?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ερωτηση,εχει ανεβει ελληνικη αναβαθμιση η ακομα?αν και το εδωσα το ξαναπηρα,σημερα ηρθε απο expansys

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τα μεγάθη έχουν ως εξής;

E66: 107,9 x 49,5 x 13,6 __ 62,6cc __ 121gr

E65: 105,0 x 49,0 x 15,5 __ 74,0cc __ 115gr

 

 

 

Είναι πολύ μικρή η διαφορά μεταξύ τους. Ελάχιστα πιο μεκρί το Ε66 αλλά αρκετά μεγάλη διαφορά στο πάχος ύπέρ του. Στο χέρι αυτή η διαφορά πάχους είναι αισθητή. Όπως και η διαφορά των Ν78 Ν82.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ερωτηση,εχει ανεβει ελληνικη αναβαθμιση η ακομα?αν και το εδωσα το ξαναπηρα,σημερα ηρθε απο expansys

 

ταξιδιωτη σε ποσες μερες σου ηρθε απο expansys???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτη σε ποσες μερες σου ηρθε απο expansys???

 

φιλε μου ηταν περιπου βδομαδα που το χα παραγγειλει και δεν ητανε διαθεσιμο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κανένα νέο πότε θα κυκλοφορήσει επίσημα??

 

Χθες που πηγα να πληρωσω το λογαριασμο του κινητου σε ενα καταστημα της κοσμοτε το ειδα στην βιτρινα σε dummy οπως επισης και το 6210 navigator!!! εστω και ψευτικο ειχε πολυ καλη αισθηση στο χερι.επειδη η πωλητρια ειναι γνωστη μου αλλα γινοταν χαμος απο κοσμο και δεν ηθελα να την πρηξω δεν ρωτησα για διαθεσιμοτητα.απο δευτερα ομως θα εχω νεα...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...