Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τιμή σου είπε?

 

348 + ΦΠΑ

 

Πηρα κι εγω τηλ.Που θα το βρουμε ομως ??????Πηρα σε 3-4 Nokia shop αλλα ειναι κλειστα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑ! Το έχει το κεντρικό κατάστημα στην Βουλιαγμένης 187. Πρόλαβα λίγο πριν κλείσουν και τώρα το έχω για φόρτηση. Λογικά μέσα στην εβδομάδα θα το έχουν όλα τα nokia shop. Έχει 426,02 ευρώ. Προς το παρόν μόνο το Γκρί.
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑ! Το έχει το κεντρικό κατάστημα στην Βουλιαγμένης 187. Πρόλαβα λίγο πριν κλείσουν και τώρα το έχω για φόρτηση. Λογικά μέσα στην εβδομάδα θα το έχουν όλα τα nokia shop. Έχει 426,02 ευρώ. Προς το παρόν μόνο το Γκρί.

 

Καλοριζικο. Γκρι ή ασημι ειναι ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Γκρι ή ασημι ειναι ????

 

Δεν υπάρχει Ασημί. Είναι grey steel & white steel. Δηλαδή Γκρί με νίκελ ή Λευκό με νίκελ. έχει έρθει το γκρί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει Ασημί. Είναι grey steel & white steel. Δηλαδή Γκρί με νίκελ ή Λευκό με νίκελ. έχει έρθει το γκρί.

 

Ευχαριστω.Ασημι εννοουσα το νικελ.Δεν ηξερα οτι εχει διχρωμια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Ασημι εννοουσα το νικελ.Δεν ηξερα οτι εχει διχρωμια.

 

Ασημί σαν νίκελ είναι το πίσω καπάκι και η περιφέρια της πρόσοψης.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η τιμή του! Αν σκεφτεί κανείς ότι είναι στα ίδια χρήματα με το Ν95 που κυκλοφορεί σχεδόν 1μιση χρόνο, αν δεν κάνω λάθος.
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσεις κανεις???

ioterl εχεις πεσει με τα μουτρα στο κινητο??????? χαχα!! καλοριζικο!

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει σημερα σε 6-7 Nokia shop στα Βορεια προαστεια αλλα πουθενα δεν το εχουν.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εντυπωσεις κανεις???

ioterl εχεις πεσει με τα μουτρα στο κινητο??????? χαχα!! καλοριζικο!

 

Ναι! :lol: Δεν το έχω αφήσει από το χέρι μου. Ρυθμήσεις, Εγκαταστάσεις, Δοκιμές... Όλα πολύ καλά. Η μπαταρία αν και είναι η πρώτη φόρτηση, είναι πάνω από την μέση. Η λειτουργικότητα του κινητού είναι κορυφαία. Πολύ καλός ήχος στο ακουστικό. Δωρεάν Advanced call manager και Αγγλο-Ελληνικό λεξικό. Η έξυπνη αναζήτηση επαφών από την οθόνη αναμονής πολύ πρακτική. Λειτουργεί καλύτερα από ότι στα νέα sony ericcson. Γενικά η ποιότητα κατασκευής, η πληρότητα λειτουργιών και η ευχρηστία είναι πολύ μπροστά από ότι έχω πάρει μέχρι τώρα. Η μετακίνηση στα μενού και το άνοιγμα/κλείσιμο γίνεται με μια ομαλή κίνηση που εντυπωσιάζει. Το λαμπάκι στο πολυπλήκτρο που αναβοσβίνει αργά όταν σβήνει η οθόνη μου αρέσει πολύ. Η φωτογραφική είναι η καλύτερη στη σειρά Ε όμως δεν την δοκίμασα αρκετά για να την συγκρίνω με του Ν82 που είχα. Είναι το πρώτο symbian (δεν έχω δοκιμάσει το Ν78) που κάνει αυτόματο συγχρονισμό με το BT car kit Parrot 3200LS στις επαφές και λίστες κλήσης, αλλά εδώ υπάρχει ένα πρόβλημα. Δεν εμφανίζονται τα Ελληνικά γράμματα στο car kit. Ελπίζω να διορθωθεί στο πρώτο update. Ο συγχρονισμός με τα windows & mac λειτουργεί κανονικά.

 

Εγω εχω παρει σημερα σε 6-7 Nokia shop στα Βορεια προαστεια αλλα πουθενα δεν το εχουν.

 

Αν βιάζεσαι όπως εγώ, πήγαινε στο κεντρικό στη Βουλιαγμένης 187 Γλυφάδα. Από εκεί το πήρα χτες.

Link to comment
Share on other sites

και εγω το περιμενω Πατρα πως και πως.... να σε ρωτησω κατι... αργει σαν κινητο ή εχει γρηγορο μενου?
Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

και εγω το περιμενω Πατρα πως και πως.... να σε ρωτησω κατι... αργει σαν κινητο ή εχει γρηγορο μενου?

 

Είναι από τα ποιο γρήγορα symbian. Οι εφαρμογές ανοίγουν γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

το έχει φορτωμένο?

 

Τι κανει το Advanced call manager ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το έχει φορτωμένο?

 

Έχει το αρχείο εγκατάστασης. Κάνει κανονικά την εγκατάσταση και λειτουργεί χωρίς να ζητήσει ενεργοποίηση ή να βγάζει μήνυμα demo.

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω.

 

Πηρα στα κεντρικα Λ.Βουλιαγμενης 187 και ειχαν ενα κομματι και το εκανα κρατηση να παω να το παρω αυριο.

 

Να ρωτησω κατι μιας και το παιρνω αυριο...Καρτα μνημης παιρνει σαν το Ε65 ??? Αν ναι με την καρτα του Ε65 μπορουμε με το restore να φτιαξουμε το Ε66 οπως εχουμε το Ε65 χωρις παλι ρυθμισεις προσωπικες κλπ ???

 

Ευχαριστω.

 

Καρτα μνημης δεν νομιζω να εχει κατα την αγορα του εεε ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μιας και το παιρνω αυριο...Καρτα μνημης παιρνει σαν το Ε65 ??? Αν ναι με την καρτα του Ε65 μπορουμε με το restore να φτιαξουμε το Ε66 οπως εχουμε το Ε65 χωρις παλι ρυθμισεις προσωπικες κλπ ???

 

Ευχαριστω.

 

Καρτα μνημης δεν νομιζω να εχει κατα την αγορα του εεε ???

 

το κουτι λεει οτι περιεχει 2gb....

ισχυει στην πραγματικοτητα????

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μιας και το παιρνω αυριο...Καρτα μνημης παιρνει σαν το Ε65 ??? Αν ναι με την καρτα του Ε65 μπορουμε με το restore να φτιαξουμε το Ε66 οπως εχουμε το Ε65 χωρις παλι ρυθμισεις προσωπικες κλπ ???

 

Ευχαριστω.

 

Καρτα μνημης δεν νομιζω να εχει κατα την αγορα του εεε ???

 

Έχει κάρτα μνήμης 2 GB η οποία έχει και τους χάρτες για πλοήγηση η οποία λειτουργεί για τρεις μήνες από την ενεργοποίηση της. Δεν θα σου έλεγα να κάνεις restore από την παλιά κάρτα γιατί το λογισμικό του Ε65 είναι παλιότερο και με διαφορετικές λειτουργείες. Ισως δημιουργήσεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάρτα μνήμης 2 GB η οποία έχει και τους χάρτες για πλοήγηση η οποία λειτουργεί για τρεις μήνες από την ενεργοποίηση της. Δεν θα σου έλεγα να κάνεις restore από την παλιά κάρτα γιατί το λογισμικό του Ε65 είναι παλιότερο και με διαφορετικές λειτουργείες. Ισως δημιουργήσεις πρόβλημα.

 

Ευχαριστω.Οποτε μελλον και το pc suite θα εχει προβλημα ??Γιαν πλοηγηση θελει εξωτερικο bluetooth gps ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Οποτε μελλον και το pc suite θα εχει προβλημα ??Γιαν πλοηγηση θελει εξωτερικο bluetooth gps ???

 

Αν έχεις παλιό pc suite πέρασε το καινούργιο. Δεν θέλει εξωτερικό GPS, έχει ενσοματωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις παλιό pc suite πέρασε το καινούργιο. Δεν θέλει εξωτερικό GPS, έχει ενσοματωμένο.

 

Ευχαριστω.Ενδιαφρον αυτο για το gps...Να επαιρνε και destinator ...καλα θα ηταν.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...