Jump to content

E-TEN Glofiish X610


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως που του έχω φορτώσει πολύ περισσότερα από τα "πολλά που κυκλοφορούν" δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, το X610 πάει σφαίρα.
HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποτέ δεν λέω κάτι χωρίς να έχω δοκιμάσει πρώτα και μιλάω πάντα συγκριτικά με τις υπόλοιπες συσκευές της κατηγορίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι για μία τέτοια συσκευή και είμαι ανάμεσα στα χ610 κ χ650... έχω διαβάσει και τα δύο τοπικ και ξέρω ότι δεν "δυνατές" συσκευές.

Είμαι πιο κοντά στο χ650, αλλά θα ήθελα και την γνώμη σας ως ταχύτητα (στα βασικά,σέρνονται?), ποιότητα...

Ξέρει κανείς τι γίνεται από μπαταρία? (πόσο κρατάει,γιατί είναι η ίδια νομίζω και το χ650 έχει μεγαλύτερες απαιτήσεις)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To X650 λόγω μεγαλύτερης ανάλυσης οθόνης έχει περισσότερες ανάγκες σε επεξεργαστική ισχύ, μνήμη, μπαταρία, κτλ. Από τη στιγμή όμως που έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά... το Χ610 είναι λογικό να τα πηγαίνει καλύτερα σαν συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε, τα έχω διαβάσει, και έχω δει να παίζει video καρέ-καρέ (σε vga ανλυση το χ650). Είδα επίσης και το χ600, το οποίο είναι πιο παλιό μοντέλο και σκέφτομαι να πάω σε αυτό. Εκτός από τον σχεδιασμό και το joystic ξέρεις αν υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πήγαινε καλύτερα στο X610. Είναι πιο καινούργιο και με λιγότερα προβλήματα από τον προκάτοχο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Κι εγω σκεφτομαι να παρω το Χ610. Το βρισκω στα 200 ευρω. Θεωρειται καλη τιμη; Το εχει κανεις αυτο η το Χ600 να μας πει για ενδεχομενες δυσλειτουργιες;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα συνιστούσα μακρυά πια από συσκευές με 64MB RAM. Συνιστώ καλύτερα το

Toshiba Portégé G810 ή το HTC P3470 (Pharos).

 

Ειδικά το Toshiba το βρίσκεις σε εκπληκτική τιμή για τα χαρακτηριστικά του... http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=163552

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα ενας κολλητος μου πηρε σημερα το χ610 απο marko 199ευρω,anyway το προβλημα ειναι οτι η μπαταρια δειχνει οτι θελει υπαρχει καποιο fix για αυτο?αν θυμαμαι υπηρχε ενα για το x600 υπαρχει γενικα προβλημα?

edit:μετα την πρωτη φορτιση (σταματησε στο 68%)το ξαναεβαλε και πηγε 100% μεχρι τωρα ολα οκ

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μικρό πρόβλημα-απορεία, θέλω να χρησιμοποιώ το live-timing από το formula1.com και δεν μπορώ... Έχω Οpera (κ ιnt_explorer)... Γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω;

(Από τον υπολογιστή τα βλέπω κανονικά)

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια cooked για το χ610?ψαχνει ενας φιλος μου που το αγορασε αλλα τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Συγνώμη παιδιά αλλά hard reset πως στο καλό κάνουμε? Κάνω επαννεκίνηση πατώντας το κουμπί του κλεισίματος και το soft reset και μετα κρατάω πατημένο το κόκκινο κουμπί και με ρωτάει αν θέλω να σβήσουν όλα. Μετά κρατάω πατημένο το πράσινο αλλα δεν αλλάζει να γίνει yes. Τί κάνω λάθος? :blink:

 

Τελικά το κατάφερα.... δεν είναι το πράσινο κουμπί αλλά το ακριβός δίπλα του που έχει ένα σήμα δορυφόρου πάνω......

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει καμια cooked για το χ610?ψαχνει ενας φιλος μου που το αγορασε αλλα τιποτα

 

Ότι βρει εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ekswteriko... :O

 

GEIA SOU FILE MIPOS MPORIS NA MOU PIS AN IPARXEI PERIPTOSI NA KANO TO MENOY ELLINIKA,,,,EXO TO X610 ,,,DOSE MOU SITE AN EXEIS STO

 

 

topithari@hol.gr thanks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άρα είναι μεγάλο μειονέκτημα της συγκεκριμένης μάρκας...

 

παιδιά πηρα και εγώ το χ610 αλλα εχω το εξης προβλημα ενω μιλαω στο τηλεφωνο εγω ακουω τον αλλο που με καλεσε αλλα αυτος δεν με ακουει μηπως ξερει κανεις τι μπορει να γινει για να λυθει αυτο το προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παδιά θέλω να πάρω ένα wm κινητό το οποίο να χρησιμοποιώ σαν gps, ανάγνωση και ελάχιστες δυνατότητες επεξεργασίας word ,και μιας που θα το πάρω άντε να μπαίνω και λίγο στο νετ.Είδα το x610 του οποίου η τιμή έχει πέσει πολύ...

Α)Στο forum εδώ είδα να αναφέρεται οτι έχει RAM 64MB ενώ στα specs λεει 128.Τελικά τι ισχύει?

Β)Αυτονομία πόσο έχει?

Γ)στο internet μπαίνει σε όλα τα site?δηλαδή zoo.gr πχ?

Δ)η οθόνη αφής τι λέει στο touch?

σκ'εφτομαι και για το pharos (htc p3470) και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο.ο λόγος είναι ότι και τα δύο είναι φτηνά...μιας και δεν έχω και πολλές πολλές απαιτήσεις τίνω προς το x610 και θα ήθελα την γνώμη σας.Το μόνο που με χαλάει είναι ότι το ρ3470 έχει ροδελάκι με το οποίο μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα,πράγμα που το x610 υστερεί, και μιας και έχω και μεγάλα δάκτυλα...:wacko::wacko::wacko:

 

Δεν ξέρει κανείς να απαντήσει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Έχουν παρουσιάσει διάφορα προβλήματα όπως θα διαβάσεις πιο πίσω και δεν συνιστώ την αγορά του. Δες καλύτερα αυτό ή αν θέλεις κοίταξε στα μεταχειρισμένα μια πιο δυνατή και σύγχρονη συσκευή. Υπάρχει πληθώρα επιλογών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουν παρουσιάσει διάφορα προβλήματα όπως θα διαβάσεις πιο πίσω και δεν συνιστώ την αγορά του. Δες καλύτερα αυτό ή αν θέλεις κοίταξε στα μεταχειρισμένα μια πιο δυνατή και σύγχρονη συσκευή. Υπάρχει πληθώρα επιλογών.

 

σε ευχαριστώ athanaso...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,το χρησιμοποιω 7 μηνες και παει σφαιρα,το δε gps του κλειδωνει 3 δορυφορους μεσα στο σπιτι,κοντα στο παραθυρο και στον δρομο τελειο,του εχω βαλει αρκετα πραγματα.Τωρα στο μελλον δεν ξερω...:O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN Glofiish X610

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...