Jump to content

[S60 3rd Edition] Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μπορουσατε να μου βγαλετε και μενα 2 πιστοποιητικά?

IMEI 352061029514912 για N95 8GB και

IMEI 358082016940799 για N82

 

Ευχαριστώ

 

tsipfi ο αριθμος σου για το πρωτο πιστοποιητικο(Ν95 8GB) ειναι:197682 # tsipfi ο αριθμος σου για το δευτερο πιστοποιητικο(Ν82) ειναι:197981

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καταφερα και τα εκανα ολα οκ....αλλα δεν μπορω να κανω sign αλλο προγραμμα....εκανα μονο ενα....την διαδικασια την κανει αλλα δεν μου βγαζει το autosign.κλπ....οποιος μπορει να βοηθησει.....ευχαριστω και παλι

 

Αφου εκανες εστω και μια εφαρμογη sing σημαινει οτι το πιστοποιητικο και η διαδικασια ειναι σωστα!Πρεπει να προσεχεις αν η καταληξη της καθε εφαρμογης που θελεις να υπογραψεις ειναι:sis η sisΧ(μπορεις να το βλεπεις απο τις ιδιοτητες της καθε εφαρμογης),και να τρεχεις το αναλογο αρχειο(auto_ singsis η auto_ singsisX):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@harley5 Ευχαριστώ πολύ.

Για να κατεβάσω το πιστοποιητικό θέλει να κάνω εγγραφή στο site που δίνει το link του πρώτου post?

EDIT το βρήκα όλα είναι άψογα

Link to comment
Share on other sites

@harley5 Ευχαριστώ πολύ.

Για να κατεβάσω το πιστοποιητικό θέλει να κάνω εγγραφή στο site που δίνει το link του πρώτου post?

 

Καλησπερα, δεν χρειαζεται να κανεις εγγραφη πουθενα,διαβασε προσεκτικα τις οδηγιες στην πρωτη σελιδα.Θα μπεις στο link που γραφει εκει και θα κατεβασεις το πιστοποιητικο(μαλλον αυριο θα ειναι ετοιμο):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφου εκανες εστω και μια εφαρμογη sing σημαινει οτι το πιστοποιητικο και η διαδικασια ειναι σωστα!Πρεπει να προσεχεις αν η καταληξη της καθε εφαρμογης που θελεις να υπογραψεις ειναι:sis η sisΧ(μπορεις να το βλεπεις απο τις ιδιοτητες της καθε εφαρμογης),και να τρεχεις το αναλογο αρχειο(auto_ singsis η auto_ singsisX):)

 

 

αυτο κανω και εγω φιλε μου,αλλα ενω πχ θελω να κανω ενα sis αρχειο....κανει την διαδικασια και μετα δεν μου βγαζει το signed....αν προσπαθησω και δευτερη φορα δεν ανοιγει καν το auto_signsis...τα εκανα εγκατσταση παλι ολα απο την αρχη αλλα και παλι τζιφος.....:(

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλουσα για ενα πιστοποιητικο το imei μου 352255019538721

Ευχαριστω εκ των προτερων.Ιασωνας

 

bikos68 ο αριθμος σου ειναι:198404

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα...όποιος μπορεί ασ βγάλει κ σε εμένα 1 πιστοποιητικό...to imei μου είναι 3580820143225 Ευχαριστώ πολύ!:)

 

@dimitris87: Ο αριθμός σου είναι ο 198667

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Tο ΙΜΕΙ μου ειναι 357663018903629 και θα ηθελα κι εγω να μου χορηγησετε πιστοποιητικο για την συσκευη μου! Ευχαριστω πολύ !

 

mapatronis ο αριθμος σου ειναι:199068

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλουσα για ενα πιστοποιητικο το imei μου 358082016931475 .Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

@negronian: Ο αριθμός σου είναι ο 199262

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα και εγω ενα πιστοποιητικο το ΙΜΕΙ μου ειναι35485018632761.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Φίλε μου, λείπει ένα ψηφίο από το imei, πρέπει να είναι 15 ψηφία και εσύ έχεις 14..

Διόρθωσε το για να σου δώσουμε τον αριθμό..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα και εγω ενα πιστοποιητικο το ΙΜΕΙ μου ειναι35485018632761.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

354835018632761 συγνωμη για το λαθος!Ευχριστω και παλι εκ των προτερων!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα και εγω ενα πιστοποιητικο το ΙΜΕΙ μου ειναι35485018632761.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

354835018632761 συγνωμη για το λαθος!Ευχριστω και παλι εκ των προτερων!

 

bluefinikas ο αριθμος σου ειναι:199778

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

geia sas paides... exw to n95-2 me firmware 15.0.015 kai exw kanei to hack me to mobile sign.. an kanw anavathmish tou firmware tha mou douleuei meta to hack? an oxi poio hack tha prepei na akolouthisw? thx guyz

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Εφάρμοσε xxxxxxxxxxxxxxxxxx το hack και θα είσαι ok.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θά ήθελα ενα πιστοποιητικό στο ιμει 352255019541949 ευχαριστώ πολύ

 

@taxi 4 o αριθμος σου ειναι 200326

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τον αριθμο μου τον εχω πηγενω στους ρωσους και εχει ενα για να καταβασω που ειναι

199471-200190.zip.Ο δικος μου αριθμος είναι 199778 αυτο πρεπει να κατεβασω ή υπαρχει καπου ο δικος μου αριθμος μονος του;

 

EDIT:Νταξει παιδια ακυρο αυτο ηταν που πρεπει να κατεβασω.Τωρα ομως εχω αλλη ερωτηση ποιο ειναι το cer και poio to key και πως τα μετονομαζω; με το rename και γραφω πισω απο το ονομα .xyz, μηπως;

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τον αριθμο μου τον εχω πηγενω στους ρωσους και εχει ενα για να καταβασω που ειναι

199471-200190.zip.Ο δικος μου αριθμος είναι 199778 αυτο πρεπει να κατεβασω ή υπαρχει καπου ο δικος μου αριθμος μονος του;

 

Ναι,αυτο θα κατεβασεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...