Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους ,καλο μηνα κ καλο καλοκαιρι να'χουμε...

Εδω ενα βιντεακι απο ενα μαγευτικο περιπατο στο μονοπατι

της Παλιας Καβαλας προχθες.

Πλανα μεσα απο το δασος, διπλα απο το ρεμα που οδηγει στον 'καταρρακτη'

της περιοχης.

Ολα ειναι απο τραβηγμενα με Sony a7iii mirrorless καμερα.

Ειχα να παω 8 χρονια περιπου κατα κει κ ειχα ξεχασει το μεγεθος ομορφιας

απο ολο αυτο το παραμυθενιο τοπιο.

Οσοι δεν εχετε παει κ σας αρεσουν κατι τετοια να πατε οπωσδηποτε κ

ειμαι σιγουρος πως θα εντυπωσιαστειτε.

Παρτε μια γευση απο αλλο ενα κομματι φυσικου καλλους στην Ελλαδα.

https://www.youtube.com/watch?v=CDPfy6rhl7w

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ορμόνες για μόνημα αλλά με βαρβάτες παρενέργειες (για αρχή αλλάζει όλο το σωμα προς γιναικειο) και κάποια άλλα κουλά
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος καποια εμπερια απο τον ιδο ή απο γνωστο του για αυτη τη λυση οταν το laser ειναι απαγορευτικο και τα γυαλια και φακοι επαφης ειναι προβληματικοι σε αποτελεσμα ?

Φυσικα και εχω παει δικο μου ατομο νεαρης ηλικιας σε 2 ηδη γιατρους και θα παω και σε τριτο αλλα η γνωμη για το ειδος των φακων ειναι διαφορετικη.

Τελευταιο αφησα τον Παληκαρη απο Κρητη που ερχεται και Αθηνα .

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ο ποιο απλός τρόπος είναι να ξυρίζεσαι κάθε μέρα ή κάθε μερικές μέρες, αναλόγως πόσο γρήγορα σου μεγαλώνουν. Αν επιτρέπεται, γιατί δεν θες να βγάζεις γένια; Εγώ έβγαζα γένια από όταν πήγαινα Πέμπτη δημοτικού και δεν είχα κανένα πρόβλημα, ενώ οι υπόλοιποι συμμαθητές μου από 1η λυκείου και μετά (και το έπαιζαν και μάγκες). Edited by gokuthelegend
i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

το παλικαρι ειναι τρολ.

 

Είναι στην κατηγορία Chat and Fun, άσε να περάσουμε λίγο καλά.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Με yoga επηρεαζεις τις ορμονες τριχοφυιας και το προβλημα παει. Χρειαζεσαι δασκαλο σαι-τσιν επιπεδου γ.
Link to comment
Share on other sites

Plot twist:Αυτός που ρώτησε είναι κοπέλα και δεν τρολλάρει καθόλου...Χαχαχα!
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Plot twist:Αυτός που ρώτησε είναι κοπέλα και δεν τρολλάρει καθόλου...Χαχαχα!

 

Ναι,

ναι

καθολου τρολλ

http://www.myphone.gr/forum/search.php?searchid=16412825

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μαγαζί βρίσκεται στο aliexpress και πουλάει παπούτσια salomon έχει αγοράσει κανείς από αυτό; με προβληματίζει ότι έχει 83.3 feedback

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω στον υπολογιστη μου περιπου 30000 φωτογραφιες ταξινιμιμενες σε φακελους ανα εκδηλωση

Με ποιο προγραμμα μπορω να κανω tag ονοματα προσωπων σε αυτες και επιλεγοντας ενα ονομα να μου εμφανιζει ολες τις φωτογραφιες αυτου του προσωπου απο ολους τους φακελους ;

Θα προτιμουσα να ειναι free, και οχι η εφαρμογη photo της google . Για υπολογιστη με windows ενδιαφερομαι

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Ενδιαφέρομαι για την αγορά διάδρομου γυμναστικής, μέχρι το τέλος του καλοκαιριού.

 

Πριν αρχίσουν μερικοί να αντιπαραθετουν τα επιχειρήματα περί χρήσης γυμναστηρίων, να πω ότι με πολυμελή οικογένεια, πολλά παύουν να ισχύουν, σε σχέση με τις - προς τα κάτω όσον αφορά τα μέλη τους - οικογένειες ή τους ελεύθερους. Επιπλέον, αποδεσμεύει τους χρήστες από την διάθεση του καιρού για την άσκηση στην ύπαιθρο.

 

Με ενδιαφέρει η ανθεκτικότητα, η αξιοπιστία και η εγγύηση. Πρέπει να αντέχει 130 κιλά βάρους τουλάχιστον, να μπορεί να μαζεύει και το κόστος του να μην υπερβαίνει σε καμία περίπτωση τα 1000€.

 

Στα χαρακτηριστικά του, μετά από λίγη μελέτη, θα προτιμούσα να είναι με μοτέρ 2,75-3ΗΡ, με διάδρομο τουλάχιστον 130Χ48 και αντικραδασμικο όσο το δυνατόν περισσότερο. Δεν με ενδιαφέρει να έχει θήκες ροφημάτων, ηχεία και γενικά αξεσουάρ που δεν είναι αναγκαία για την χρήση που θέλω (βελτίωση φυσικής κατάστασης - απώλεια βάρους).

 

Η χρήση του θα είναι πρωτίστως για περπάτημα και ίσως ελαφρύ τζοκινγκ, με το τρέξιμο να είναι πάρα πολύ μικρής διάρκειας (και αυτό αν... στο μέλλον). Θα χρησιμοποιείται δε από 2 ενήλικες + 1 με 2 παιδιά, τουλάχιστον 3 φορές/εβδομάδα.

 

Κυρίως θα ήθελα τη γνώμη / συμβουλή όποιων μελών έχουν ήδη αγοράσει ή έχουν εμπειρία σε αυτό το θέμα.

 

Τέλος, κάθε πρόταση μάρκας/μοντέλου διαδρόμου, είναι ευπρόσδεκτη, όπως και καταστήματος αγοράς (Online με δυνατότητα παράδοσης ή πέριξ της Θεσσαλονίκης για φυσική παρουσία).

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

οριακα να βρεις με μοτερ 3 ιππων διαδρομο με 1000Ε

https://www.skroutz.gr/s/15450041/Pegasus-Elegant.html

 

παρολα αυτά εγω εχω τον marathon της κετλερ. κατασκευη γερμανικη οχι κινεζικος. τον εχω τωρα 10 χρονια και δεν εχει παθει τιποτα. μονο σπρει ριχνω στον ταπητα. πολυ καλος με χοντρο ταπητα και πολυ καλο αντικραδασμικο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο χωριό ένα παλιό δωμάτιο που χρησιμοποιείται το καλοκαίρι.ειναι πολυ παλιό χωρίς κάποιου είδους μόνωση.απο την παλαιοτητα η ταράτσα έχει σκουρινει.εαν το βάψω με απλο άσπρο χρώμα.οχι θερμομονωτικό. θα πέσει λίγο η εσωτερική θερμοκρασία;η αξίζει να πάρω μερικούς έξτρα ανεμιστήρες με το ποσό που θα εδινα;κάποιος γνωστός μου μου είπε να βάλω τούβλα αραιά πάνω στην ταράτσα και θα δω διαφορα.ακουω γνώμες.απλα όπως καταλαβαίνετε χωρίς μεγάλο κόστος και κόπο.δηλαδη όχι μονωσεις και μερεμετια.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σαν χρώμα που μπορεί να βοηθήσει ειναι το hyperdesmo ελαστικομερες μονωτικο που περνιεται σαν μπογιά.Φυσικά τα 10λ κοστιζουν γυρω στα 60-70 ευρω και φυσικα θα πρεπει πρωτα να καθαρίσεις και να πλυνεις την ταρατσα οσο καλυτερα γίνεται.Τζαμπα η με ελαχιστο κόστος τίποτα δεν υπάρχει ωστε να μονώνει ειδικά απο την ζεστη.

Αν θες κατι πιο ευκολο πλακες νταου φελιζολ.Και χωσε και τσιμεντόλιθους πάνω να μην στις παρει ο αερας.Η ζεστη στο δωμάτιο υπαρχει γιατι ζεσταίνεται η πλάκα απο τον ήλιο.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.με τις πλάκες αυτές όμως αν βρέχει δεν θα μένει νερό από κάτω;μήπως μετά έχουμε θεματα με υγρασία;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

με ελαστομερες περασα και εγω την ταρατσα. τα 9 κιλα 45 ευρω της isomat

θελει καλο πλυσιμο πρωτα η ταρατσα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...