Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή θέλω να πάρω κάποιο ταξί πολύ πρωινή ώρα,γιατί λόγω νύχτας φοβάμαι να περπατήσω,ξέρετε κάτι για το taxibeat,και πως γίνεται να το κλείσω από πριν,για να είμαι σίγουρος ότι θα έλθει κάποιος στις 5 το πρωί,και να μη χάσω το καράβι;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το χα χρησιμοποιήσει μια φορά. Έδειχνε σε χάρτη κάθε ταξί που ήταν κοντά, και καλεις το κοντινότερο. Δεν ξέρω βέβαια πόσα θα κυκλοφορούν στην περιοχή σου τέτοια ώρα...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Αν του δείχνει τα κοντινότερα, όλο και κάποιο θα εμφανιστεί εκεί κοντά. Ειδικά αν μένει σε περιοχή του κέντρου. Εγώ τελευταία φορά το χρησιμοποίησα στις 3 τα ξημερώματα στα Κάτω Πατήσια και ήρθε άμεσα. Παίζει να μην πέρασε ούτε 5λεπτο από τη στιγμή που το ζητήσαμε.
Link to comment
Share on other sites

ραδιοταξι εκει δεν εχετε, να παρεις τηλεφωνο απο τη προηγουμενη μερα και να το κλείσεις?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να μπεις στην εφαρμογή λίγο νωρίτερα (5-10 λεπτά) από την στιγμή που θέλεις να φύγεις και να καλέσεις το κοντινότερο ταξί.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα πάρε ράδιο ταξί από το βράδυ να είσαι σίγουρος, εγώ αυτό κάνω.

 

 

Τα ραδιοταξί της Αθήνας

ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

INTER TAXI 210 9212800

ΑΣΤΕΡΑΣ 210 6144000

ΕΛΛΑΣ 210 6457000 / 18180

ΕΡΜΗΣ 210 4115200

ΕΥΡΩΠΗ 210 5029764

ΑΚΡΟΠΟΛΗ 210 8695000

ΑΛΦΑ ΠΡΟΟΔΟΣ 210 3451200

ΑΠΟΛΛΩΝ 210 3636508

ATTICA 210 3410553

ΓΛΥΦΑΔΑ 210 9605600

ΕΝΟΤΗΤΑ 210 6459000

ΙΚΑΡΟΣ 210 5152800

ΚΗΦΙΣΙΑ 210 8084000

ΚΟΣΜΟΣ 210 5200020 / 18300

ΠΑΡΘΕΝΩΝ 210 5323300

ΠΕΙΡΑΙΑΣ 210 4182333

ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ 210 2221623

PLANET 210 5123333

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καποιος απο αθηνα με Netteler να μου περασει 10€!!!!!!!Και του τα δινω σε συναντηση Επειγον........Υπαρχει???????Εχω 2 μερες μονο και δεν βρισκω αλλη Λυση.......????

 

Ευχαριστω

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Το χα χρησιμοποιήσει μια φορά. Έδειχνε σε χάρτη κάθε ταξί που ήταν κοντά, και καλεις το κοντινότερο. Δεν ξέρω βέβαια πόσα θα κυκλοφορούν στην περιοχή σου τέτοια ώρα...

Τελικά τα κατάφερα και το χρησιμοποίησα,και ήταν πολύ καλό.Νάναι καλά τα παιδιά που το φτιάξανε.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας θα ηθελα να ρωτησω τι γινετε με την αγορα μεταχειρισμενων smartphone,,χρειαζετε αλλαγη ιμει για παν ενδεχομενο;ειναι εφικτο να γινει η αλλαγη;αν εχει απαντηθει καπου αλλου ας βαλετε ενα λινκ να κοιταξω.συγνωμη για το of topic αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ανεβασω...ευχαριστω εκ των προτερων ....
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε ευχαριστω για την αποκριση,να το αλλαξω για το ενδεχομενο που αγορασω μεταχειρισμενο και μου το κλειδωσει ο αλλος,κουφο ακουγετε το ξερω αλλα .....φυλαγε τα ρουχα σου...σκεφτομαι να αγορασω μεταχειρισμενο αν βρω καποια καλη τιμη και ειχα αυτο τον προβληματισμο .... Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως,αυτη η ιδεα μου περναει απ το μυαλο ,1 στο εκατομυριο να κατσει ...θα μου πεις οτι με την ιδια λογικη γιατι να αγορασει καποιος δικο μου κινητο ,αλλα λεω εγω τωρα αν κατσει ττα στραβη; Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πλαγίως μας ρωτάς πως να αλλάξεις imei από κλεμμένη συσκευή;:lol: Πάντως απάντηση στο myphone δεν θα βρείς.

 

Btw αν σου τυχει αυτη η περιπτωση που λες και στο κλειδωσει, θα εχεις καταγεγραμμενη τη συναλλαγή (μηνύματα, κλήσεις συννενόησης για παραλαβή) ότι το αγόρασες και δεν θα έχεις πρόβλημα. Αλλά πολυ απιθανο κάτι τέτοιο να γίνει.

Edited by valadis.k
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω ,το ολο σκεπτικο ειναι τι γινετς σε μια ττα περιπτωση,η απαντηση ηταν αυτη που εδωσες,αλλα λιγο διορθωμενη,

Θα πρεπει ..........να εχω κανει αυτα που ειπες

Κατι αλλο αυτο που εχω δει οτι ψαχνουν για αλλαγη imei ειναι οτι λογω custom roms κτλ αλλαζει κατι;νομιζω οτι κατι ττο εχω δει

Οχι δεν θελω να βρω τροπι αλλαγης

;)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τα μόνα smartphone που έχω δει να αλλάζει εύκολα το imei τους χωρίς κάποια ιδιαίτερη γνώση είναι με τα κινέζικα με τον mtk επεξεργαστή.Oπως επίσης πάλι σε mtk κινητό μου έτυχε μετά απο φλασάρισμα ρομ να μου χάσει τα imei και τα επανέφερα απο το backup που είχα.Υπάρχει και η σελίδα imei.info οπου βάζεις το imei της συσκευής και έτσι βλέπεις αν αντιστοιχεί στο μοντέλο που έχεις.Μου έχει τύχει με αρκετά κινέζικα κατασκευαστών της πλάκας να βάλω τo imei εκεί και να μου δείχνει ότι αντιστοιχεί σε κάποιο παλιό κινητό 10ετιας+ που λογικά σημαίνει ότι οι κινέζοι πήραν με το κιλό τις παλιές συσκευές για να μην πληρώσουν δικαιώματα για νέο imei Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σχεδιάζω να ξεκινήσω μια νέα επιχειρηση και συγκεκριμένα ενα καταστημα ρούχων στη Ροδο, εκτος πόλης. Θέλω όμως να φέρω το εμπόρευμα απο Πολωνία ( αγορά μέσω Ίντερνετ απο το αντίστοιχο site). Γνωρίζετε να μου πείτε σχετικά με τη νομοθεσία για αγορά και προώθηση προιοντων απο το εξωτερικό; Θα χρειαστεί να πληρώσουμε τελωνείο; Ειδικό φόρο; Θα πρεπει να δηλωθεί απο το κατάστημα στην εφορία οτι τα προϊόντα είναι εισαγωγής απο το εξωτερικό; Αν γνωριζει καποιος κατι για αυτο το θεμα ας μου απαντησει παρακαλω...
Link to comment
Share on other sites

αλημέρα παιδια... Ειμαι 20 χρόνων και θελω να σπουδάσω δημοσιογραφία... Ειμαι απο γιαννενα και εδω έχουμε μονο τα ΙΕΚ δέλτα ομως με λιγο ψάξιμο που έκανα στο σάιτ τους είδα οτι ειναι λιγο ανοργάνωτοι... Κι ετσι σκέφτηκα να παω στο εργαστηρι ελεύθερων σπουδών του αντ1... Θελω να μου πείτε τη γνώμη σας... Ποιο απο τα δυο ειναι καλύτερο; Ποιο απο τα δυο θα με βοηθήσει για να βρω μια δουλεια στο μέλλον; Ποιο απο τα δυο εχει καλύτερη φήμη στην πιάτσα;

Αν κάποιος ειχε μια παρόμοια εμπειρία, ακομα καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

αλημέρα παιδια... Ειμαι 20 χρόνων και θελω να σπουδάσω δημοσιογραφία... Ειμαι απο γιαννενα και εδω έχουμε μονο τα ΙΕΚ δέλτα ομως με λιγο ψάξιμο που έκανα στο σάιτ τους είδα οτι ειναι λιγο ανοργάνωτοι... Κι ετσι σκέφτηκα να παω στο εργαστηρι ελεύθερων σπουδών του αντ1... Θελω να μου πείτε τη γνώμη σας... Ποιο απο τα δυο ειναι καλύτερο; Ποιο απο τα δυο θα με βοηθήσει για να βρω μια δουλεια στο μέλλον; Ποιο απο τα δυο εχει καλύτερη φήμη στην πιάτσα;

Αν κάποιος ειχε μια παρόμοια εμπειρία, ακομα καλύτερα...

 

Καλησπέρα!

Στα Γιάννενα υπάρχει και στο ΙΕΚ Orange τομέας Δημοσιογραφίας, Συντακτών και Ρεπόρτερ αν σε ενδιαφέρει σαν μια επιπλέον επιλογή.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Ξέρετε απο που μοορώ να κατεβάσω βοηθημα γλωσσας συγκεκριμένα για δ δημοτικού?

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

ανοργανωτοι?

Μα για τα Ιεκ σημερα ανακοινωνονται τα τμηματα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ήρθε λοιπόν η ώρα των αποκαλύψεων για όσα μέλη του myphone.gr θα ήθελαν να συστηθούν στην κοινότητά μας μέσω κάποιας φωτογραφίας τους!

 

Υπάρχει μόνο ένας απαράβατος κανόνας σε αυτό το θέμα:

Οι φωτογραφίες θα πρέπει να είναι πραγματικές και δικές σας. Απαγορεύεται αυστηρά η ανάρτηση φωτογραφιών τρίτου προσώπου.

 

Ετοιμάστε λοιπόν την κάμερα της συσκευής σας για selfie ή βρείτε από το αρχείο σας μία φωτογραφία και συστηθείτε μας... μην ντρέπεστε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Selfie με τον έρωτα... Kia ProCeed GT!

 

11219702_1460535444276954_8355210137088611122_n.jpg?oh=3f327cb7b7d645d29de493dcb1cca381&oe=56A85E16

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε κάτι μούτρα που θέλουν και Selfie....:lol:

 

Kαλημέρα στους συνφορουμίτες!:)

 

http://s16.postimg.org/758ft0l2d/20150314_111149.jpg

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...