Jump to content

[Smartphones] Motorola MPx200: Προγράμματα, παιχνίδια κ.α.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι λέει ρε αλάνια? Ηθελα να ρωτήσω αν χρησιμοποιεί κανένας απο εσας το Greek Entries - Greek SMS για το MPx200 του γιατι για εμένα είναι λίγο δύσχρηστο... 1.) Το Πλήκτρο Back ή Βackspace δεν δουλεύει στο Greek Entries με αποτέλεσμα αν κάνεις λάθος να πρέπει να να γραψεις Όνομα, Επώνυμο κλπ. απο την Αρχή. 2.) Στον κατάλογο Contacts Τα entries εμφανίζονται μονο με το επίθετο δηλαδή "Παπαδόπουλος" και οχι "Παπαδόπουλος, Κώστας" π.χ. όπως εμφανίζονται κανονικά... 3.) Το τηλέφωνο κατοικίας τοποθετείται απο το MPx200 στο πλαίσιο "Work Phone" και όχι στο "Home Phone"... Το έχει προσέξει κανείς? 'Οτι να 'ναι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
τι γινεται παιδες?να σας πω εχετε δοκιμασει αυτο το προγραμμα που ειναι για ανεβαζεις το ρολοϊ του επεξεργαστει?το βαζω στο κινητο και δεν δουλευει.
Link to comment
Share on other sites

Windows Mobile 2005 for Mpx200 :)

Total Size: 17.1 MB (.Rar)

 

Download (RapidShare): http://rapidshare.de/files/16833070/Windows_Mobile_2005_for_Mpx200.rar.html

 

 

 

Για τυχών παρεξήγηση ή προβλημάτων με το τηλέφωνο δεν το έχω δοκιμάσει εγώ προσωπικά... :O

Link to comment
Share on other sites

εμένα γιατι μου κατεβάζει ενα αρχείο 11 ΚΒ που δεν κανει τίποτα???

Για δοκίμασε να το κατεβάσεις τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι τα ίδια που βγήκαν εδώ και καιρό που χρειάζονται SD Memory Card για να δουλέψουν ή είναι καινούρια επίσημη έκδοση για MPx200?????:confused: :confused: :D:D:D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
αυτά είναι τα ίδια που βγήκαν εδώ και καιρό που χρειάζονται SD Memory Card για να δουλέψουν ή είναι καινούρια επίσημη έκδοση για MPx200?????:confused: :confused: :D:D:D

Den yparxei tipota episimo kai ute prokeite na yparxei den tus symfairei. Kalytera na vgalun neo modelo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hey guys na rotiso exo ta 2003 ta windows sto mpx200 alla den thimame ti pernao gia na grafo kai na exo elliniko menu plz help me kapoios anagki

katevazeis apo to myFiles tu site ena programataki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
απλά πήγαινε εδώ. έχω βάλει όσα προγράμματα θα χρειαστούν σε περίπτωση hard reset ;)

 

ευτυχώς που υπάρχει ακόμη η διεύθυνση ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Ειμαι σιγουρος οτι εχει γραφτει πως,αλλα επειδη εχω τουλαχιστον 1 χρονο να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο,μπορει να μου πει καποιος εδω ή με πμ πως μπαινουν ελληνικα στο mpx200?(εχει τα windows2002)
Link to comment
Share on other sites

Με το Greek Apps μπορείς να βάζεις Ελληνικούς χαρακτήρες στη λίστα με τα contacts αλλά και να στέλνεις Ελληνικά sms. Με το paragon leng μπορείς να γράφεις απ' ευθείας στα μηνύματα Ελληνικά αλλά μπορεί μερικά μηνύματα να τα στέλνει 2 φορές αν είναι πάνω από 80-90 χαρακτήρες.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μήπως έχει κανείς ιδέα το παίζει με την οθόνη που είναι πολύ σκοτεινή? Σαν να έχει καει το backlight! Με το ζόρι φαίνεται στο φώς της μέρας, ενώ το βράδυ................μαύρη μαυρίλα πλάκωσε!

 

Τό έχετε ξανασυναντήσει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...