Jump to content

[Smartphones] Motorola MPx200: Προγράμματα, παιχνίδια κ.α.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά συγνώμη αλλά υπάρχη κάνα πρόγραμμα με χάρτες της Αθήνας με πληρωμή;

για το κινητο ειναι το pocket streets free αλλα με πληρωμη ειναι το tom tom αλλα δεν ξερω εαν εχει για αθηνα και φυσηκα το destinator sp

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για το κινητο ειναι το pocket streets free αλλα με πληρωμη ειναι το tom tom αλλα δεν ξερω εαν εχει για αθηνα και φυσηκα το destinator sp

 

Eυχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

Γιατί δέν παίζουν σαν ''ήχους κλήσεις'' τα μίντι και τα γουέϊβ που περνάω στο 200άρη;

Τα κάνω κόπυ πάστ στα γουΐντους.

τελικά έφταιγαν τα συγκεκριμένα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kalimera se oli tin parea! Tha ithela na sas rotiso, ean kserete pou mporo na vro programmata gia to MPx220 pou molis pira. Ena sygekrimeno pou tha ithela pantos sigoura kai den ksero ean yparxei gia auto to kinito, einai kapoio programmataki GPS me xartes tis Athinas, kata protimisi free... Sas euxaristo ek ton proteron gia tin polytimi voitheia sas!

Keep up the good work! :D

Link to comment
Share on other sites

gatuso απαγορεύονται οι αγγελίες εκτός του Buy And Sell..!!!

παρακαλώ να μην ξαναβάλεις εδώ αγγελία..

thanks..

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalimera...

Ekana ena website me registry tweaks k guides gia smartphones

Deite to:

http://www.geocities.com/mpxrevo

(epidi thelw na sikwsw server kante an dn sas kanei kopo kanena click sta ads...)

Euxaristw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα ηθελα αν κάποιος έχει ελληνικό rom για mpx200 να εποικηνωνήσε μαζί μου στο mariosraptor@yahoo.gr.Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 

Δεν υπάρχει ελληνική rom αλλά πρόγραμμα που βάζει ελληνικά, αλλά πρέπει να έχεις βάλει τα wm2003 πρώτα για να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

paidia ebala to programma virtual earth mobile sto kinhto mou kai otan pao na to trekso mou leei oti den mporei na treksei giati tou lipoun kapoies libraries!kserete pou mporo na tis bro?
http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia ebala to programma virtual earth mobile sto kinhto mou kai otan pao na to trekso mou leei oti den mporei na treksei giati tou lipoun kapoies libraries!kserete pou mporo na tis bro?

καλημερα

εμενα μου δουλευει κανονικα μηπως κατι δεν εκανες σωστα στην εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω βασικα το εκανα απο το pc εγκατασταση ασχετα με το εαν ειναι cab (δεξι κλικ στο cab και intsall cab to device)

το θεμα ειναι οτι μαλλον δεν υπαρχει διαφορα σε αυτο και μαλλον το εκανες και εσυ σωστα το σιγουρο ειναι ειναι οτι θελει ρυθμισεις γιατι τους χαρτες τους κατεβαζει απο το νετ

 

:) :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά συγχρητηρια για την προσπαθεια σας, μπορω να εχω τα σχτικα με το gmail.geomarv2000@yahoo.gr
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδιά συγχρητηρια για την προσπαθεια σας, μπορω να εχω τα σχτικα με το gmail.geomarv2000@yahoo.gr

μπορεις να κανεις post στο θεμα εδω ζητωντας τον κωδικο και μετα θα σου σταλει με pm

;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά συγνώμη εάν έχει ξαναρωτηθεί αλλά υπάρχει εορτολόγιο :O

καλημερα ναι υπαρχει

με συνεργασια του outlook εχουμε φτιαξει μια βαση που εχει ολες τις γιορτες και αλλη μια που εχει τις παγκοσμιες ημερες

:) :)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ζητώντας τον κωδικό(το έχω κάνει :) )

το βρήσκω μέσα στο gmail?

 

τόν πήρα thanks ;)

α)τα προγράμματα του 220 κάνουν και στο 200,ή το πρόβλημα είναι μόνο για τα θέματα;

Β)το εορτολόγιο το κατέβασα αλλά τι χρειάζεται για να δουλέψει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χαίρετε. Θα ήθελα να επενδύσω σε ένα Smartphone όπως το MPx220 αλλα έχω μπερδευτεί πολύ. Βασικά θέλω να μπορώ να χρησιμοποιώ τα αρχεία που έχω στο PC αλλα δεν μπορώ να καταλάβω αν το office 2003 μπορεί να εγκατασταθεί στο MPx220. Μπορεί? Και αν ναι τοτε πόσο θα κοστίσει? Τελικά το MPX220 αποτελεί καλή επένδυση για Smartphone "παντώς χρήσης" ή να στραφώ στo Sympian OS που τα κινητά με αυτό είναι φθηνότερα? Θα ήθελα να μπορώ να εγκαθιστώ εφαρμογές κυρίως παρόμοιες του PC. Τελικά (γιατι σας έπριξα) αυτό το κινητό είναι καλή επιλογή για εμένα?
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε. Θα ήθελα να επενδύσω σε ένα Smartphone όπως το MPx220 αλλα έχω μπερδευτεί πολύ. Βασικά θέλω να μπορώ να χρησιμοποιώ τα αρχεία που έχω στο PC αλλα δεν μπορώ να καταλάβω αν το office 2003 μπορεί να εγκατασταθεί στο MPx220. Μπορεί? Και αν ναι τοτε πόσο θα κοστίσει? Τελικά το MPX220 αποτελεί καλή επένδυση για Smartphone "παντώς χρήσης" ή να στραφώ στo Sympian OS που τα κινητά με αυτό είναι φθηνότερα? Θα ήθελα να μπορώ να εγκαθιστώ εφαρμογές κυρίως παρόμοιες του PC. Τελικά (γιατι σας έπριξα) αυτό το κινητό είναι καλή επιλογή για εμένα?

 

ξαναρώτησε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75746

Link to comment
Share on other sites

εχει αναφορα παραδοσης μηνυματων το mpx200?

 

Ναί έχει αλλά αν έχεις τα WM2002 πρέπει να την ενεργοπ. κάθε φορά που στέλνεις μήνυμα ενώ στα WM2003 την ενεργοπ. μια φόρα στην αρχή και υποτίθεται οτι θα σου έρχεται αναφορά αλλά αυτό δε συμβαίνει πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...