Jump to content

[Smartphones] Motorola MPx200: Προγράμματα, παιχνίδια κ.α.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει καποιο προγραμμα free που να μπορω να βλεπω τις φωτογραφιες σαν το resco viewer των smartphone?

 

 

 

http://www.binarys.com/Download/2.0/SmartExplorer/SmartExplorerEN_2.0.2.CAB

 

Γιά δοκίμασε να κατεβάσεις αυτό (smart explorer)

Yποτίθετε ότι το resco viewer κάνει την δουλειά του smart explorer.............

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, έχω βάλει τα 2003 και το ArcsoftMMS.

 

Έχω σύνδεση με ΤΙΜ.

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να λάβω MMS από κινητά Voda, ενώ από τις ΤΙΜ και Cosmote τα παίρνω μια χαρά.

 

Υπάρχει καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

leukos ta 2003 ta vales otan eixes egkatesthmeno to active sync sto pc h prin to egk giati diavasa se palia post pos otan exei perastei to usb modem h smartinf sto pc den mporoun na perastoun ta 2003 apo to upgrade wizard
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

leukos ta 2003 ta vales otan eixes egkatesthmeno to active sync sto pc h prin to egk giati diavasa se palia post pos otan exei perastei to usb modem h smartinf sto pc den mporoun na perastoun ta 2003 apo to upgrade wizard

Οχι manolis, με τα 2003 δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα, εγκαταστάθηκαν κανονικότατα, παρότι είχα όπως λες τα activesync και modem. Απλά όταν το συνέδεσα πάλι, το αναγνωρίζει σαν μια νέα σύνδεση του Act/sync, αυτό είναι όλο.

 

Το πρόβλημα είναι μόνο στην λήψη MMS από κινητά Voda. Κατά τα άλλα, λαμβάνω κανονικότατα από τις άλλες εταιρίες και εγώ στέλνω επίσης σε όλες μια χαρά.....κουφό έτσι?

 

Υπάρχει άλλος με ΤΙΜ και WM2003, να μου δώσει τα φώτα του?

Link to comment
Share on other sites

Οχι manolis, με τα 2003 δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα, εγκαταστάθηκαν κανονικότατα, παρότι είχα όπως λες τα activesync και modem. Απλά όταν το συνέδεσα πάλι, το αναγνωρίζει σαν μια νέα σύνδεση του Act/sync, αυτό είναι όλο.

 

Το πρόβλημα είναι μόνο στην λήψη MMS από κινητά Voda. Κατά τα άλλα, λαμβάνω κανονικότατα από τις άλλες εταιρίες και εγώ στέλνω επίσης σε όλες μια χαρά.....κουφό έτσι?

 

Υπάρχει άλλος με ΤΙΜ και WM2003, να μου δώσει τα φώτα του?

http://www.tim.com.gr/en/01_01_01.cfm?PageID=623

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ iassael, αλλά αυτό το ρημάδι το ArcsoftMMS δεν έχει πουθενά να βάλεις ρυθμίσεις (εκτός αν δεν το έχω βρει εγώ δηλαδή).

Εσύ έχεις ΤΙΜ, και είσαι ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

exei mhpos kaneis to 6th gear oloklhro na mou to steilei sto manolis_varnassinger@yahoo.com giati den mporo na to bro pouthena spasmeno thanks
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ iassael, αλλά αυτό το ρημάδι το ArcsoftMMS δεν έχει πουθενά να βάλεις ρυθμίσεις (εκτός αν δεν το έχω βρει εγώ δηλαδή).

Εσύ έχεις ΤΙΜ, και είσαι ΟΚ?

 

Πατάς settings και στην επόμενη οθόνη menu,message center και στην επόμενη οθόνη menu,new και βάζεις τις ρυθμίσεις. Μετά σβήνεις τις default ρυθμίσεις που είχε και ενεργ. τις δικές σου επιλέγοντας το profil που έφτιαξες menu,select.Μετά λογικά πρέπει να είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

'Εχω βάλει σωστές ρυθμίσεις για cosmote gprs αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα. Πρέπει να περάσω gsmfix?(Έχω αναβαθμίσει σε 2003)

imeter και sms scheduler δουλεύουν κανονικά σε σας?γιατί σε μένα με τίποτα.το meter μένει λίγο στην αρχική οθόνη και με πετάει έξω στο μενού και στο sms scheduler δεν μπορώ να βάλω σε ποιά επαφή να στείλει το μήνυμα(πατάω add recipient/individual κάνει πως ψάχνει αλλά τίποτα).

Link to comment
Share on other sites

K egw tim exw kai eimai ok alla exw mpx220....

 

Ευχαριστώ και πάλι iassael. Δεν ξέρω αν το 220 λειτουργεί διαφορετικά, αλλά είχα ήδη κάνει τις ρυθμίσεις αυτές:

 

Message center:

http://192.168.200.95/servlets/mms

WAP Gateway:

192.168.200.11

 

Το κουφό όμως είναι ότι λαμβάνω από τις άλλες εταιρίες, εκτός της VODA.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι iassael. Δεν ξέρω αν το 220 λειτουργεί διαφορετικά, αλλά είχα ήδη κάνει τις ρυθμίσεις αυτές:

 

Message center:

http://192.168.200.95/servlets/mms

WAP Gateway:

192.168.200.11

 

Το κουφό όμως είναι ότι λαμβάνω από τις άλλες εταιρίες, εκτός της VODA.

Sto mpx220 prepei prwta na kaneis ena neo data connection... Ekanes???

Link to comment
Share on other sites

Sto mpx220 prepei prwta na kaneis ena neo data connection... Ekanes???

Δεν θυμαμαι αν έκανα νεο ή αν διόρθωσα αυτό που είχε default.

 

Λες να δοκιμάσω να το σβήσω και να τι κάνω από την αρχή?.......θα το κάνω τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έκανε άλλο κουφό. Σε έναν μόνο αριθμό που έχω στον κατάλογο δεν στέλνει με τιπότα μην παρ' όλο που μου έρχεται αναφορά οτι εστάλει κανονικά και μερικές φορές όταν πάω να τον πάρω τηλ μου λέει ότι είναι λάθος το νούμερο. Το έχω σβήσει και το έχω ξαναβάλει με άλλο όνομα κτλ. Έχω κάνει και κανά δυο φορές hard reset και πάλι τίποτα. Μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι φταίει ????????? :wacko: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έκανε άλλο κουφό. Σε έναν μόνο αριθμό που έχω στον κατάλογο δεν στέλνει με τιπότα μην παρ' όλο που μου έρχεται αναφορά οτι εστάλει κανονικά και μερικές φορές όταν πάω να τον πάρω τηλ μου λέει ότι είναι λάθος το νούμερο. Το έχω σβήσει και το έχω ξαναβάλει με άλλο όνομα κτλ. Έχω κάνει και κανά δυο φορές hard reset και πάλι τίποτα. Μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι φταίει ????????? :wacko: :blink:

Mhpws autos o arithmos einai q??? Giati emena to palio mu mu ekane kati tetoia...

Tespa dokimase n tn grapseis alliws tn arithmo xwris/me +30 kpl....

Link to comment
Share on other sites

Πως θα στειλω java games/εφαρμογες στο motorola μου???

Υπαρχει καποιο προγραμμα???

 

[Εχω το v550]

Το νέο παιχνίδι-μανία SUDOKU βρισκεται στο briefcase μου.
Link to comment
Share on other sites

Πως θα στειλω java games/εφαρμογες στο motorola μου???

Υπαρχει καποιο προγραμμα???

 

[Εχω το v550]

Enoeis mesw tou mpx220???

An nai dn ginetai nomizw....

Se sony ericsson pantws exw steilei kanonika meso bluetooth.....

Link to comment
Share on other sites

iassael Τα έχω δοκιμάσει όλα αλλα και πάλι τζίφος. Το νούμερο που στέλνω είναι της Vodafone. Μέχρι και εκεί πήρα τηλ. μήπως κατά λάθος έβαλα φραγή στο νούμερο αυτό αλλά τίποτα πάλι. Μάλλον είναι κάποιο σφάλμα του κινητού απο αυτά που δεν υπάρχει λύση :) Τι να κάνω, θα ζήσω κι έτσι!!! χιχι
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο

Σέ ένα φίλο συμβαίνει το εξείς κουφό,δέν μπορεί να πάρει ένα συγκεκριμένο νούμερο βόνταφον από το Τ100 ενό με άλλο τηλέφωνο γίνετε :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει ασχοληθει κανεις με το pocket controller pro? δεν μπορεσα να το κανω να δουλεψει με τπτ, το εχει κανει κανεις να δουλεψει με το mpx200?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...