Jump to content

Sony Ericsson G502


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορείτε να μου πείτε αν ο ισοσταθμιστής έχει χειροκίνητη ρύθμιση όπως κ στο Κ530;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορείτε να μου πείτε αν ο ισοσταθμιστής έχει χειροκίνητη ρύθμιση όπως κ στο Κ530;

Σε ολα τα sony ericsson ο ισοσταθμισης εχει καποια στανταρ προφιλ αλλα εχει και χειροκινητη ρυθμιση! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα sony ericsson ο ισοσταθμισης εχει καποια στανταρ προφιλ αλλα εχει και χειροκινητη ρυθμιση! :)

OK ευχαριστώ:)

 

Απλά ρωτάω γιατί στο W380 δεν έχει χειροκίνητη ρύθμιση:)

Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ:)

 

Απλά ρωτάω γιατί στο W380 δεν έχει χειροκίνητη ρύθμιση:)

δεν νομιζω να μην εχει :worry: αυτο το εχω παιξει στα χερια μου και σε κατασταση walkman εχω βρει το εκουαλαιζερ.και ηταν και vodafone live το κινητο :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος που έχει το κινητό να μου πει πως το βλέπει από άποψη διάρκειας μπαταρίας? Γενικά είναι για μένα το βασικότερο πρόβλημα αφού δεν έχω καταφέρει να πάρω κινητό του οποίου η μπαταρία να μη θέλει άλλαγμα σε λιγότερο από χρόνο. Αυτή τη στιγμή έχω ένα Nokia 2630 το οποίο το επέλεξα έτσι απλό για να μη καταναλώνεται η μπαταρία του αλλά τελικά αποδείχτηκε χειρότερο κι από το 6270 που είχα πριν απ' αυτό!

Η βοήθεια θα είναι πολύτιμη για τη σωστή αξιοποίηση της επιδότησης :D

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παντως σε τιμη προσφορας απο γνωστο καταστημα κοστιζει μολις 99 ευρο!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος που έχει το κινητό να μου πει πως το βλέπει από άποψη διάρκειας μπαταρίας? Γενικά είναι για μένα το βασικότερο πρόβλημα αφού δεν έχω καταφέρει να πάρω κινητό του οποίου η μπαταρία να μη θέλει άλλαγμα σε λιγότερο από χρόνο. Αυτή τη στιγμή έχω ένα Nokia 2630 το οποίο το επέλεξα έτσι απλό για να μη καταναλώνεται η μπαταρία του αλλά τελικά αποδείχτηκε χειρότερο κι από το 6270 που είχα πριν απ' αυτό!

Η βοήθεια θα είναι πολύτιμη για τη σωστή αξιοποίηση της επιδότησης :D

Η μπαταρία κρατάει αρκετά. Ποτέ δεν έχει περάσει Sony Ericsson από τα χέρια μου που να κρατάει περισσότερο η μπαταρία;).

 

Το κινητο παντως σε τιμη προσφορας απο γνωστο καταστημα κοστιζει μολις 99 ευρο!!

 

Συγκεκριμένα στον Γερμανό. Κάποιοι άλλοι που δεσμεύονται πως τα έχουν φθηνότερα (WIND) πουλάνε το κινητό 149ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα στον Γερμανό. Κάποιοι άλλοι που δεσμεύονται πως τα έχουν φθηνότερα (WIND) πουλάνε το κινητό 149ευρώ.

 

Σε κανενα απο τα 2! εδώ ειναι η φθηνη τιμη ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε κανενα απο τα 2! εδώ ειναι η φθηνη τιμη ;)

 

Καί εδώ επίσης:)

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία κρατάει αρκετά. Ποτέ δεν έχει περάσει Sony Ericsson από τα χέρια μου που να κρατάει περισσότερο η μπαταρία;).

 

Οκ, μάλλον θα το πάρω, να δω κι αυτό τι ρόλο βαράει! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω ενα SE G502 (δεν το εβαλα στο θεμα του γιατι πιστευω πως το ιδιο προβλημα θα ισχυει και για αλλα SE) και μου εχουν μεινει καποια JAVA παιχνιδια που δεν μπορω να σβησω.

 

Δηλαδη εχουν μεινει στο Menu ενω εχω αφαιρεσει την καρτα μνημης και εχω κανει master reset. Οταν παω να τα σβησω μου λεει operation failed.

 

Καμια λυση για αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω την ένταση να είναι ποιο δυνατή στα hands free? Είναι πολύ χαμηλή σε σχέση με τα άλλα Sony Ericsson που είχα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Paidia gia na mpi sto 3g diktio me to wind plus prepi i karta sim na einai 3g?

Μπαινει και με απλη καρτα αλλα νομιζω οτι δεν θα εχεις τις αναλογες ταχυτητες για χρηση wap.

για μενα εφοσον θελεις να δουλεψεις 3G,καλυτερα να αλλαξεις και την καρτα Sim.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα, λοιπον ειχα μαζεψει κατι ποντους στο Wind Club και παω και παιρνω το G502. Τοτε αρχισαν τα προβληματα.. Βαζω μεσα μια vodafone sim και δεν μπορουσα να περασω τις επαφες απο την καρτα στο κινητο. Το παω πισω το κοιτανε και μου λενε να μου δωσουμε αλλο. Η vodafone sim σε ενα αλλο κινητο που εχω τα περναει κανονικα. Και στο δευτερο παλι τα ιδια δεν μπορουσα να περασω τις επαφες. Οποτε μου λενε πως φταιει η sim και οτι εχει χαλασει ο μικροεπεξεργαστης που εχει επανω. Ισχυει και τετοιο; Πως γινεται αυτο αφου σε αλλο κινητο λειτουργει κανονικα; Τωρα εχω αλλο προβλημα δεν μπορω να στειλω μηνυματα. Μου λεει πως εχω φραγη μυνηματων ενω δεν εχω κανει τπτ τετοιο. Βαζω κατι κωδικους που βρηκα στο forum και παλι τπτ. Παω στο site της wind για να στειλω τις ρυθμισεις και δεν βρισκω το κινητο. Πρεπει να ειμαι πραγματικα γκαντεμης
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπάρχει τρόπος να κάνω την ένταση να είναι ποιο δυνατή στα hands free? Είναι πολύ χαμηλή σε σχέση με τα άλλα Sony Ericsson που είχα.

 

Καμιά απάντηση σχετικά με την ερώτηση αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση σχετικά με την ερώτηση αυτή;

ισως να αλλαζες τα hands-free με walkman και να εβαζες δικα σου ακουστικα.

ετσι πιστευω θα ειχες σιγουρα καλυτερο ηχο.

Αυτα τα ακουστικα που εχεις ειναι ενα "σωμα"??(θελω να πω οτι δεν χωριζονται σε 2 σημεια)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η και με πείραγμα στο FS του κινητού,μπορείς να δεις θεαματικά αποτελέσματα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε guys ενδιαφερεται ενα φιλαρακι μ να το παρει και στο site του κωτσοβολου που ειδαμε λεει οτι υποστηριζει βιντεοκλησεις..πως γινεται αυτο αφου απο καποιες εικονες που ειδαμε το τηλεφωνο δν παρατηρησαμε καμια μικρη καμερα στο μπροστινο μερος του..:confused:..

 

http://img239.imageshack.us/img239/6826/62258831.th.jpg

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάμερα βίντεο κλήσεων:blink:. Κάποιο λάθος κάνουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

RE PAIDIA KATI EXEI GINEI KAI DEN PORO NA MPO STO INTERNET KSEREI KANEIS TI NA KANO?MPOREI KANEIS NA MOU PEI TI NA KANO GIA TIS RI8MISEIS PX?

 

RE PAIDIA KATI EXEI PA8EI TO INTERNET,KATI EKANA KAI SBISTIKAN OI RU8MISEIS KSERETE TI NA KANO?AN KSEREI KAPOIOS AS PEI..........GIA G502

 

 

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA KATI EXEI GINEI KAI DEN PORO NA MPO STO INTERNET KSEREI KANEIS TI NA KANO?MPOREI KANEIS NA MOU PEI TI NA KANO GIA TIS RI8MISEIS PX?

 

RE PAIDIA KATI EXEI PA8EI TO INTERNET,KATI EKANA KAI SBISTIKAN OI RU8MISEIS KSERETE TI NA KANO?AN KSEREI KAPOIOS AS PEI..........GIA G502

 

Καταρχας δεν μας ειπες σε τι δικτυο εισαι?? επισης εχεις συνδεση η καρτοκινητο?? :blink:

 

Τα μηνυματα σου να τα γραφεις με μικρους χαρακτηρες και ΕΛΛΗΝΙΚΑ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The title was changed to Sony Ericsson G502

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...