Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sosto pano apo 100kb photo den tis anoigei

 

yparxei kai allo problima logismikou

 

den mporei na kanei kleiseis kataythian apo ton katalogo ton anapantiton kliseon

giati apothikiuei tous arithmoun an thimame kala me ena prothema (30) kai oxi (+30) opos ta alla kinita

 

me auton ton tropo kliseos toulaxiston i wind den kanei kliseis

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλό το thread αλλά γράφετε αν εχει ελληνικά το κινητό και εσεις γράφετε στα ελληνοκινέζικα :)

Τελικα ως συμπέρασμα αξιζουν τα χρηματα τους (άσχετα αν ειναι πολλά ή λιγα τα χρηματα);

Κατι ανάλογο με wm υπάρχει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλό το thread αλλά γράφετε αν εχει ελληνικά το κινητό και εσεις γράφετε στα ελληνοκινέζικα :)

Τελικα ως συμπέρασμα αξιζουν τα χρηματα τους (άσχετα αν ειναι πολλά ή λιγα τα χρηματα);

Κατι ανάλογο με wm υπάρχει?

δεν υπαρχει σε wm. για μενα αξιζει γιατι προσφερει κατι που δεν παρεχουν τα αλλα ακριβοτερα κινητα δλδ τηλεοραση κατι για το οποιο εμεις οι ελληνες ειμαστε δεμενοι(δυστυχως) με αυτην( βλεπε euro2008) επισης παρεχει dualsim που εμενα με βολευει γιατι εχω δυο καρτες το προσωπικο μου αριθμο και το εταιρικο σε διαφορετικα δικτυα και δεν κουβαλαω δυο κινητα και ενα περιπου μηνα που το εχω δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα η κολληματα software.

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.1ena.com βρήκα και αυτό που πρακτικά είναι αυτό αν πάρω το δεύτερο θα μπορέσω να του περάσω ελληνικά και ελληνικούς χάρτες? :what:

 

(να φτιάξουμε ένα θέμα με γενικά κινέζικα κινητά)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.1ena.com βρήκα και αυτό που πρακτικά είναι αυτό αν πάρω το δεύτερο θα μπορέσω να του περάσω ελληνικά και ελληνικούς χάρτες? :what:

 

(να φτιάξουμε ένα θέμα με γενικά κινέζικα κινητά)

νομιζω φιλε οτι αν πας στο section με wm κινητα να λαβεις μια ποιο ορθη απαντηση

αλλα νομιζω πως γινεται βεβαια δεν ξερω πως.:)

Link to comment
Share on other sites

οσοι το παραλαβετε δωστε μεγαλη προσοχη στην κεραια του ειναι ευαισθητη και μπορει να σας μεινει στο χερι. επισης, τελικα αναβαθμιση ελληνικων μπορω να κανω σε περιορισμενο αριθμο τηλεφωνων και αυτο γιατι τα περισσοτερα εχουν αλλο firmware απο αυτο που εφτιαξα εγω και το κακο ειναι οτι δεν δεχονται το δικο μου , εχω ασπρη οθονη οταν βαζω το δικο μου fiirmware δλδ εχουν διαφορετικο hardware(lcd συγκεκριμενα) :(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά!επειδή είμαι έτοιμος, τελικά λαμβάνει sms με ελληνικούς χαρακτήρες?νομίζω οτι αυτό ειναι το μεγαλύτερο πρόβλημα αυτών των συσκευών...
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά!επειδή είμαι έτοιμος, τελικά λαμβάνει sms με ελληνικούς χαρακτήρες?νομίζω οτι αυτό ειναι το μεγαλύτερο πρόβλημα αυτών των συσκευών...

 

ναι φιλε μου κανονικα λαμβανει και στελνει sms στα ελληνικα. σε ολες τις εκδοσεις υπαρχουν αγγλικα φιλε carpediem

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου κανονικα λαμβανει και στελνει sms στα ελληνικα. σε ολες τις εκδοσεις υπαρχουν αγγλικα φιλε carpediem

 

τα ηχεια τι λενε απο ενταση?σε ραδιο και mp3 εννοω.εχει 2 ηχεια νομιζω ετσι?

Link to comment
Share on other sites

τα ηχεια τι λενε απο ενταση?σε ραδιο και mp3 εννοω.εχει 2 ηχεια νομιζω ετσι?

aprosmena para poli kala mono sto poli dinato mporei na paramorfosei ligo alla apodidoun ekpliktiko mpaso

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα το κινητο που παρουσιαζει ο φιλος druli.

 

Απλα ειναι value for money. Πολυ καλο η tv και το ραδιο μια χαρα. Εμεινα ικονοποιημενος απο την μεχρι στιγμης εικονα.Στην κατασκευη θα μπορουσε να ηταν καλυτερο αλλα μια χαρα ειναι....

Αξιζει για αυτα που προσφερει.Καμερα προς το αξιοπρεπης θα ελεγα.

Αυτα ......ο χρονος θα δειξει τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Αναζητώντας να βάλω ελληνικά στο κινητό μου μπήκα στο forum ενώ είχα ήδη αγοράσει το κινητό και πιο συγκεκριμένα αυτό ZTC tv800

 

Τώρα όμως δεν έχω ελληνικά και θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος να βάλω.

Επειδή είμαι στρατιώτης και σε εμπλοκή πολλές φορές δεν θα μπορώ να απαντήσω άμεσα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Αναζητώντας να βάλω ελληνικά στο κινητό μου μπήκα στο forum ενώ είχα ήδη αγοράσει το κινητό και πιο συγκεκριμένα αυτό ZTC tv800

 

Τώρα όμως δεν έχω ελληνικά και θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος να βάλω.

Επειδή είμαι στρατιώτης και σε εμπλοκή πολλές φορές δεν θα μπορώ να απαντήσω άμεσα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

δυστυχως φιλε μου δεν μπαινουν

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλό το thread αλλά γράφετε αν εχει ελληνικά το κινητό και εσεις γράφετε στα ελληνοκινέζικα :)

Τελικα ως συμπέρασμα αξιζουν τα χρηματα τους (άσχετα αν ειναι πολλά ή λιγα τα χρηματα);

Κατι ανάλογο με wm υπάρχει?

file mou des edo. http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3146&zenid=24ppg3qp274ofc3l090r2rn546

Link to comment
Share on other sites

μόλις το παρέλαβα κι εγώ ..με μια πρώτη ματιά μου φάνηκε άψογο και σαν κατασκευή μια χαρά ... η συνέχεια το βραδάκι :)
Link to comment
Share on other sites

μόλις το παρέλαβα κι εγώ ..με μια πρώτη ματιά μου φάνηκε άψογο και σαν κατασκευή μια χαρά ... η συνέχεια το βραδάκι :)

 

περιμενουμε με αγωνια εντυπωσεις.....το περιμενω και εγω να ερθει.

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση ....τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για την tv ?στο europe που το βάζω οταν σκαναρει δεν μου βγάζει κανένα κανάλι :confused:
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση ....τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για την tv ?στο europe που το βάζω οταν σκαναρει δεν μου βγάζει κανένα κανάλι :confused:

bale uae h tourkia

Link to comment
Share on other sites

μετά απο αρκετό λιώσιμο ένα έχω να πω..δεν πρόκειται να βρείτε κατι καλύτερο με τα ιδια λεφτά , και η κατασκευή του μια χαρά ειναι ( είχα πιάσει στα χέρια μου το n95 8 γιγα και μου φάνηκε άδειο )

 

το μόνο που με προβληματίζει μέχρις στιγμής είναι η tv του ...έκανα γύρω γύρω βόλτες για να καταφέρω να πιάσω κάποια κανάλια και αυτά με το ζόρι και με πολύ χιόνι .

δεν ξέρω αν φταίει η περιοχή που μένω ( Πειραιάς ) αλλα και στην δουλειά μια απο τα ίδια έπιανα ...καμιά πατέντα κανένα κολπάκι που μπορώ να κανω για καλητερο σήμα υπάρχει αραγε?

 

.....απο τα πολυ θετικά του είναι η ένταση των ηχείων που πραγματικά μπορεί να σε ξεκουφάνει ...μου έλυσε και τα χέρια και η δυνατότητα που έχει να έχω δυο ενεργές sim μιας και στην δουλειά δεν χρειαζετε να κουβαλάω 2 κινητα :rolleyes:

 

η άποψη μου είναι οτι για 120 ευρώ ειναι άριστη αγορά , για παραπάνω ευρώ θα είχα και παραπάνω απαίτησης ....αντε να βγει και κινεζικο με ψηφιακή tv :shifty:

Link to comment
Share on other sites

μετά απο αρκετό λιώσιμο ένα έχω να πω..δεν πρόκειται να βρείτε κατι καλύτερο με τα ιδια λεφτά , και η κατασκευή του μια χαρά ειναι ( είχα πιάσει στα χέρια μου το n95 8 γιγα και μου φάνηκε άδειο )

 

το μόνο που με προβληματίζει μέχρις στιγμής είναι η tv του ...έκανα γύρω γύρω βόλτες για να καταφέρω να πιάσω κάποια κανάλια και αυτά με το ζόρι και με πολύ χιόνι .

δεν ξέρω αν φταίει η περιοχή που μένω ( Πειραιάς ) αλλα και στην δουλειά μια απο τα ίδια έπιανα ...καμιά πατέντα κανένα κολπάκι που μπορώ να κανω για καλητερο σήμα υπάρχει αραγε?

 

.....απο τα πολυ θετικά του είναι η ένταση των ηχείων που πραγματικά μπορεί να σε ξεκουφάνει ...μου έλυσε και τα χέρια και η δυνατότητα που έχει να έχω δυο ενεργές sim μιας και στην δουλειά δεν χρειαζετε να κουβαλάω 2 κινητα :rolleyes:

 

η άποψη μου είναι οτι για 120 ευρώ ειναι άριστη αγορά , για παραπάνω ευρώ θα είχα και παραπάνω απαίτησης ....αντε να βγει και κινεζικο με ψηφιακή tv :shifty:

Α.εχει βγει κινητο με ψηφιακη απο τον νοεμβρη περιπου Β. η τηλεοραση πιανει καμπανα δεν ξερω αν το δικο σου εχει καποιο προβλημα (νεα σμυρνη και κεντρο πιανει τελεια)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...