Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:up: ευχαριστώ , τρέχω να κάνω την αγορά . . .πρόσεξα οτι εκεί που λέει της γλώσσες δεν εχει τα ελληνικά:O

 

 

Ask seller a question kai 8a soy apanthsei oti exei 2 mobile kai to 1 apo ayta exei kai Ellhnika ;) apla na toy peis oti esi pshnesai gia to mobile me ta Ellhnika boy ;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ask seller a question kai 8a soy apanthsei oti exei 2 mobile kai to 1 apo ayta exei kai Ellhnika ;) apla na toy peis oti esi pshnesai gia to mobile me ta Ellhnika boy ;)

++ το έκανα ήδη :rolleyes: χίλια ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα και εγω

 

για τα λεφτα του ειναι αψογο

 

ο τηλεοπτικος του δεκτης εχει τρομερη ληψη

 

μπαταρια καλη

 

ηχος καλος

 

lcd-αποικονηση αψογη

 

ποιοτητα ληψης κακη 640χ480

 

 

το μονο που δεν μου αρεσε ειναι το κουτι του

 

ενα κουτι απο ενα mp3....πιθανον ο κινεζος δεν το εστειλε στο δικο του κουτι

 

και χωρις βιβλιαρακι

 

εσας ετσι ηρθε ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ χτες το αγόρασα απο το μαγαζί που μου είπε ο υπέρτατος Fidel :D

για να δουμε πότε με το καλό θα έρθει

\η τιμή μαζί με τα μεταφορικά βγήκε 118 ευρώ , και είναι κρίμα γιατί τα πουλάνε παιδιά εδώ μέσα 250 και βάλε :blink: απο εμάς θέλουν να βγάλουν λεφτά

Link to comment
Share on other sites

molis ebgala thn nea anabathmisi ton ellinikon gia to sigkekrimeno tilefono. an itan prin 70% ellinika tora einai sto 90% peripoy.

http://i260.photobucket.com/albums/ii14/droulis/DSC01155.jpg

http://i260.photobucket.com/albums/ii14/droulis/DSC01158.jpg

Link to comment
Share on other sites

όσοι το έχουν παραγγείλει κ το παραλάβουν ας πουν εντυπώσεις..ψήνομαι και γω αλλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ο δείκτης sar..μηπως είναι κανένα ψηστήρι :p
Link to comment
Share on other sites

den ksero eseis alla ego panta paizo me bluetooth akoustiko petou gia na exo.... to kefali mou iremo. kai fisika oxi mono me ta kinezika alla me ola ta kinita den einai na empisteuesai kanenan se auto to thema.
Link to comment
Share on other sites

φίλε droulis δεν αναφέρθηκα σε εσένα και δεν ήθελα να σε προσβάλω , δεν ήξερα οτι μπορείς να παρέχεις και υποστήριξη γενικά , δεν ξέρω αν συνεργάζεσαι με την εταιρεία η ότι ...απλά είχα δει κάποιος να πουλάει κινέζικο αντίγραφο του n95 8 γιγα και να μην λέει στην αγγελία οτι προειται για μαϊμού και να το παρουσιάζει σαν Νοκια , κάποιος που δεν ξέρει προφανώς θα την πατήσει ...και γενικά εδω μέσα εχω συνηθίσει να δέχομαι την όποια βοήθεια δωρεάν , ο καθένας λογικό είναι να κάνει οτι θέλει μιας και όπως είπες ελεύθερη αγορά έχουμε , απλα πιστεύω οτι άλλη ειναι η φιλοσοφία του myphone .

φιλικά πάντα και συγνώμη που ειμαι λιγο off topic :)

Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα stigmes παμε παρακατω. εγω το κανω για παρτη μου πανω απ'ολα (οχι για τα χρηματα γιατι αυτα που εχω ξοδεψει ειναι πολλα περισσοτερα) αλλα και για φιλους και γνωστους που θελουν να αντισταθουν στα brand names. οτι θελησεις pm.:)
Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα stigmes παμε παρακατω. εγω το κανω για παρτη μου πανω απ'ολα (οχι για τα χρηματα γιατι αυτα που εχω ξοδεψει ειναι πολλα περισσοτερα) αλλα και για φιλους και γνωστους που θελουν να αντισταθουν στα brand names. οτι θελησεις pm.:)

 

το ότι το κάνεις για σένα και οτι θες να βοηθάς για φίλους κλπ το κατάλαβα απο το οτι ανοίγεις και θέματα και γνωρίζεις τέτοια κινητά στον κόσμο ( και εγώ μέσα απο εσένα το έμαθα :cool:)

σωστό σε βρίσκω ....και φυσικά μόλις μου έρθει με το καλό θα σου χτυπήσω την πόρτα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

απο παχνιδακια πως παει παιδια?

 

Εννοω java οχι τιποτα δικα του...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγω παρηγγειλα απο το ebay ena. Λεγεται Awang A900. το περιμενω την επομενη βδομαδα να ερθει. Μονο 200 dollars μαζι με μεταφορικα. Αλλα δεν εχει ελληνικα. Ξερετε αν μπορω να βαλω ελληνικες γραμματοσειρες για να στελνω μηνυματα στα ελληνικα? Δηλαδη κανενα μερος που μπορω να κατεβασω τζαμπε....
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγω παρηγγειλα απο το ebay ena. Λεγεται Awang A900. το περιμενω την επομενη βδομαδα να ερθει. Μονο 200 dollars μαζι με μεταφορικα. Αλλα δεν εχει ελληνικα. Ξερετε αν μπορω να βαλω ελληνικες γραμματοσειρες για να στελνω μηνυματα στα ελληνικα? Δηλαδη κανενα μερος που μπορω να κατεβασω τζαμπε....

δυστυχως φιλε ουτε και με πληρωμη δεν γινεται ακομα....:(

 

απο παχνιδακια πως παει παιδια?

 

Εννοω java οχι τιποτα δικα του...

δυο εχει μεσα αλλα οχι τπτ σπουδαιο, απο java ...γιοκ

αλλα βασικα αυτυο δεν το περνεις ουτε για παιχνιδια ουτε για την καμερα του που ειναι μια τυπικη καμερουλα...για αλλα πραγματα το περνεις....

Link to comment
Share on other sites

απο αυτονομια πως σας παει ?

παρα παρα πολυ καλα. δεν θα μιλησω με αριθμους απλα πηγε ενας φιλος αθηνα-θεσσαλονικη με τρενο και εβλεπε τηλεοραση και οταν εφτασε ειχε μεσα ακομα.....:):):) μην ξεχναμε οτι δινουν 2 μπαταριες(υ.γ θελει ομως πολλη ωρα να φορτιστει,αλλα αξιζει τον κοπο)

Link to comment
Share on other sites

omos na rotiso kati? tha mporeso sto kinito na energopoiiso ta mms kai to internet? anaferomai se ayto to kineziko kinito pou pira... apo oti ksero i vodafone rota kai marka.. ti na tin po? ksereis einai apo china kai thelo rithmiseis pou na einai symvates esto kai apo alli marka?:cry:
Link to comment
Share on other sites

omos na rotiso kati? tha mporeso sto kinito na energopoiiso ta mms kai to internet? anaferomai se ayto to kineziko kinito pou pira... apo oti ksero i vodafone rota kai marka.. ti na tin po? ksereis einai apo china kai thelo rithmiseis pou na einai symvates esto kai apo alli marka?:cry:

mono xeirokinita file mou

Link to comment
Share on other sites

file stigmes pos to pareigeiles apo ebay.den vgazo akri pos na to parageilo kai eidika me elliniko menu.eimai asxetos apo paragelia apo ebay.ginetai me masterkard etsi?
Link to comment
Share on other sites

file stigmes pos to pareigeiles apo ebay.den vgazo akri pos na to parageilo kai eidika me elliniko menu.eimai asxetos apo paragelia apo ebay.ginetai me masterkard etsi?

 

 

mpes edo http://cgi.ebay.com/3-0-TFT-Dual-SIM-Camera-MP3-MP4-PDA-TV-Phone-V98-By-EMS_W0QQitemZ110240535060QQihZ001QQcategoryZ3312QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247 kai kane tin agora katefthian , masterkard dexete arki na exis logariasmo sto paypal :) eliniko menou kai pio xroma thes emena mou ixe pi na tou grapso otan ekana tin pliromi meso paypal stis simiosis

Link to comment
Share on other sites

thanks tha prospathiso.to radio ti leei axei kali lipsi?

 

se afto tha sou apantisi o droulis mias kai egop akoma den to exo paralavi , molis to paro sta xeria mou tha grapso ki ego entiposis :)

Link to comment
Share on other sites

se afto tha sou apantisi o droulis mias kai egop akoma den to exo paralavi , molis to paro sta xeria mou tha grapso ki ego entiposis :)

 

ok thanks pali

 

το παρηγγειλα αλλα δεν βρηκα τις επιλογες που μου ειπες για χρωμα κτλ αλλα ελληνικα νομιζω θα εχει ετσι και αλλιως.stigmes ποσο κανει να ερθει περιπου?ερχεται κανονικα σπιτι ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...