Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η κλασσική Lambo του κέντρου...:rolleyes:

Είχα ποστάρει κι εγώ φωτογραφίες της στο ...ίδιο σημείο πριν λίγες ημέρες.

Αυτός που την έχει πάντως γράφει κανονικά διαβάσεις, λεωφορειολωρίδες κλπ κλπ.:mad:

 

Κυριολεκτικά δεν καταλαβαίνει τίποτα...

Κυκλοφορεί περίπου κανά δήμινο τώρα χωρίς πινακίδες ούτε μπροστά ούτε πίσω και παρκάρει όπου νάναι, κλείνει διαβάσεις, στάσεις λεωφωρείων....

 

Τελικά με τα λεφτά μόνο το αμάξι μπορείς να πάρεις, οι τρόποι δεν αγοράζονται....

Link to comment
Share on other sites

Η κλασσική Lambo του κέντρου...:rolleyes:

Είχα ποστάρει κι εγώ φωτογραφίες της στο ...ίδιο σημείο πριν λίγες ημέρες.

Αυτός που την έχει πάντως γράφει κανονικά διαβάσεις, λεωφορειολωρίδες κλπ κλπ.:mad:

 

οταν θες να το παιξεις μουρη τη βαζεις οπου βρεις σιγα μη κολλησει ο μαγκας στο που θα τη βαλει :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:D

 

κι ομως! H BMW ανακοινωσε πριν απο περιπου 2 εβδομαδες οτι θα βγαλει και Χ5 M αλλα και X6 M το 2009:D:D

 

Αναμενόμενο, αντίπαλο δέος των AMG.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναπει σε καποιο θεμα,οτι το Μ σημαινει κατι...γρηγορη σπορ κατασκευη,οσο πιο ελαφρυα γινεται με ειδικους προσανατολισμους...ενα μπαουλο 2 τονων δε μπορει να τα προσφερει ολα αυτα,οποτε για μενα το Division θα ηταν καλυτερα να μην ασχοληθει με αυτο το project...απο την αλλη ειναι σιγουρο οτι θα πουλησει(οπως πουλαει και η ML-AMG και το Range Rover Sport(:lol:) οποτε ολα τ αλλα παρακαμπτωνται..
Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναπει σε καποιο θεμα,οτι το Μ σημαινει κατι...γρηγορη σπορ κατασκευη,οσο πιο ελαφρυα γινεται με ειδικους προσανατολισμους...ενα μπαουλο 2 τονων δε μπορει να τα προσφερει ολα αυτα,οποτε για μενα το Division θα ηταν καλυτερα να μην ασχοληθει με αυτο το project...απο την αλλη ειναι σιγουρο οτι θα πουλησει(οπως πουλαει και η ML-AMG και το Range Rover Sport(:lol:) οποτε ολα τ αλλα παρακαμπτωνται..

 

Το Range Rover Sport δεν είναι κάποιου εξειδικευμένου τμήματος ( AMG, Quattro, M κτλ) δημιούργημα. Απλώς είναι ένα μοντέλο της Range Rover.:)

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναπει σε καποιο θεμα,οτι το Μ σημαινει κατι...γρηγορη σπορ κατασκευη,οσο πιο ελαφρυα γινεται με ειδικους προσανατολισμους...ενα μπαουλο 2 τονων δε μπορει να τα προσφερει ολα αυτα,οποτε για μενα το Division θα ηταν καλυτερα να μην ασχοληθει με αυτο το project...απο την αλλη ειναι σιγουρο οτι θα πουλησει(οπως πουλαει και η ML-AMG και το Range Rover Sport(:lol:) οποτε ολα τ αλλα παρακαμπτωνται..

 

Ναι, αλλά θα έχει κινητήρα ή έναν εξελιγμένο twin-turbo (135,335,535) V-8 ή τον V-10 της νέας M5 που για πλάκα θα σου βγάζει καμιά 500αρια άλογα... :respect

http://www.worldcarfans.com/9070830.007/spied-bmw-x5-m-prototype-shows-new-evidence

http://www.worldcarfans.com/9080731.004/mini5/bmw-official-confirms-x5-and-x6-m-models-are-coming

 

Σίγουρα θα εχουν ελαφρύνει και το αμάξωμα οπότε το βλέπω για 01-00 σε λιγότερο απο 4.5 δεύτερα!:D

Link to comment
Share on other sites

και με αυτο το μοτερ επανω,πιστευεις οτι θα μπορει να μπει σε μια πιστα οντας διασκεδαστικη και αποτελεσματικη??ακομη αφου μπαινει η division στο παιχνιδι θα υπαρχουν οι απαραιτητες τροποποιησεις προκειμενου να δικαιολογει το τιτλο Μ..(what about ανεση??)..και στη τελικη γιατι καποιος που θελει Μ να αγορασει μια απο τις Χ και να μην περιμενει τη νεα Μ5(που θα εχει και τους χωρους)και θα ειναι πολυ πιο κοντα στο ζητουμενο??αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχουμε ενα μπασταρδεμα 2 αντιθετων εννοιων..SUV-σπορ οχημα...αυτο το εγχειρημα πιο πολυ για marketing μου κανει και εκει βρισκονται ολοι οι ενδοιασμοι μου...

το range rover προηγουμενως το παρεθεσα ως την αντιστοιχη σπορ εκδοση της σειρας..φυσικα και δεν το εχει αναλαβει καποιος βελτιωτικος οικος οπως ειπατε...

Link to comment
Share on other sites

και με αυτο το μοτερ επανω,πιστευεις οτι θα μπορει να μπει σε μια πιστα οντας διασκεδαστικη και αποτελεσματικη??ακομη αφου μπαινει η division στο παιχνιδι θα υπαρχουν οι απαραιτητες τροποποιησεις προκειμενου να δικαιολογει το τιτλο Μ..(what about ανεση??)..και στη τελικη γιατι καποιος που θελει Μ να αγορασει μια απο τις Χ και να μην περιμενει τη νεα Μ5(που θα εχει και τους χωρους)και θα ειναι πολυ πιο κοντα στο ζητουμενο??αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχουμε ενα μπασταρδεμα 2 αντιθετων εννοιων..SUV-σπορ οχημα...αυτο το εγχειρημα πιο πολυ για marketing μου κανει και εκει βρισκονται ολοι οι ενδοιασμοι μου...

το range rover προηγουμενως το παρεθεσα ως την αντιστοιχη σπορ εκδοση της σειρας..φυσικα και δεν το εχει αναλαβει καποιος βελτιωτικος οικος οπως ειπατε...

 

Τι να σου πω... Ισως να θελουν να χτυπήσουν το ML AMG της Mercedes ή την "γρήγορη" έκδοση της Cayenne.

Εγω παντως, θα πηγαινα για την M5 εαν με ρωτουσες!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και SUV σε τετοια επιπεδα βαρους και ιπποδυναμης οφειλουν να εχουν μονιμη τετρακινηση...

geovass ασε την Μ5 και τα πολυστροφα ατμοσφαιρικα,εσυ τωρα μπαινεις στο κλου των τουρμπο-μπαξιματων...(vishmu κτλ..:whistle::D)

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και SUV σε τετοια επιπεδα βαρους και ιπποδυναμης οφειλουν να εχουν μονιμη τετρακινηση...

geovass ασε την Μ5 και τα πολυστροφα ατμοσφαιρικα,εσυ τωρα μπαινεις στο κλου των τουρμπο-μπαξιματων...(vishmu κτλ..:whistle::D)

 

:lol::lol::lol: εχεις δικιο!

Παμε για 370hp soon !!:X:

Link to comment
Share on other sites

Από το ταξίδι μου στην Τσεχία για το Moto GP. Περίμενα αρκετά supercars και στους δρόμους αλλά και στην πίστα αλλά δυστυχώς ήταν πολύ λίγα. Αν δεν ήταν και οι διαφημηστικές BMW M...

 

http://imageshack.gr/files/o7hgocdsczvde6rsfh2c.jpg

http://imageshack.gr/files/sscoc8yozgpb65l842nx.jpg

http://imageshack.gr/files/j355sstce8ysrpbvm9eg.jpg

http://imageshack.gr/files/2ssia2m6eplhs5duug8t.jpg

Nick-K
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Ισως να θελουν να χτυπήσουν το ML AMG της Mercedes ή την "γρήγορη" έκδοση της Cayenne.

Εγω παντως, θα πηγαινα για την M5 εαν με ρωτουσες!!:lol::lol:

 

Το ίσως μου άρεσε. Αυτός είναι ο βασικός λόγος που θα βγάλουν MX6/MX5. Το κέρδος, δεν υπάρχει κανένας άλλος λόγος. Εννοείται πως δεν είναι αγωνιστικά αμάξια, εννοείται πως δεν μπαίνουν σε πίστα κλπ, αλλά εννοείται πως υπάρχει ένα target group από το οποίο δεν γίνεται να επωφελείται μονάχα ο ανταγωνισμός (Mercedes-Benz).

 

Υ.Γ.

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες, μ' άρεσε η Ferrari με μαύρο εσωτερικό...

 

Υ.Γ.2

Μια και μιλάμε για X6, αργότερα θα ανεβάσω φωτογραφία της άσπρης a.k.a. παγόβουνο X6.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ιδού το παγόβουνο.

 

http://i196.photobucket.com/albums/aa59/VeCo85/104.jpg

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είναι GT3..ο πίσω προφυλακτήρας δεν είναι της GT3. Το αυτοκίνητο φοράει απλά ένα kit της Porsche, το προσφέρει στην μεγάααλη λίστα με τα εξτρά. Πρόκειται για Carrera S ή 4S, κάτι τέτοιο διακρίνω...
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου φάνηκε GT3, αλλά επειδή δεν τις ξεχωρίζω και τόσο πολύ, δεν σχολίασα... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...