Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ φεύγω 7 μεσημέρι από Ελ. Βενιζέλος... αν πράγματι φύγει 5 και δεν έχει προλάβει να με φτάσει μέχρι τις 6, άραγε να μπορώ να συνενοηθώ καμιά μαϊμουδιά να το πάρω από Ελ. Βενιζέλο; (αφού εκεί θα είναι)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια γιατι θυμαμε οτι καπου διαβασα οτι και ραδιο με rds ?? Ιδεα μου ηταν?

αα και θελω μια καλη προταση για BT hands free

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια γιατι θυμαμε οτι καπου διαβασα οτι και ραδιο με rds ?? Ιδεα μου ηταν?

 

Giati... poios eipe oti den exei?

 

αα και θελω μια καλη προταση για BT hands free

 

Tha sou synistousa na mi katafygeis se kapoia akribi lysi. Ena pamftino Sony-Ericsson pou exw kanei tin idia douleia me ena akribo plantronics.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

για το ραδιο πλεον δεν το αναγραφουν στα details της συσκευης :o,οσο για το Bt αυτο θελω ,ενα φθηνο σχετικα αλλα καλη αποδοση ;)
Link to comment
Share on other sites

Dyskolo mou fainetai, eidika ena prepei na to apofasiseis ekeini tin wra.

 

δύσκολο σίγουρα είναι - είναι θέμα DHL - αλλά cancel δεν θέλω να κάνω

 

options:

 

- η καλύτερη, να το προλάβω

- η δεύτερη καλύτερη, να συνενοηθώ με DHL να το κρατήσουν στις αποθήκες του Βενιζέλου και να το πάρω από εκεί

- τρίτη να το αναδρομολογήσω για εκεί που θα είμαι (χλωμό ειδικά χωρίς επιπλέον χρέωση, εφόσον θα είμαι και σε νησί)

- τέταρτη καλύτερη να τους στείλω σε άλλη διεύθυνση Αθήνα (στους συνεργάτες μου και αυτοί να μου το στείλουν)

- πέμπτη (και δεν θέλω) να το κρατήσουν μέχρι να γυρίσω (νομίζω δεν το κάνουν)

 

αν πάντως δω tracking μέχρι βράδυ 6ης, θα πάρω DHL για συνενόηση...

 

btw το order λέει κουφά... τη θήκη την λέει 16 μέρες παράδοση (!), αν κάνεις κλικ σε πάει σε λάθος σελίδα ("το προϊόν δεν υπάρχει") ενώ αν πας από το site στο πακέτο και διαλέξεις την θήκη σε πάει σε αυτή και έχει και διαθέσιμα κομμάτια!

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
btw το order λέει κουφά... τη θήκη την λέει 16 μέρες παράδοση (!), αν κάνεις κλικ σε πάει σε λάθος σελίδα ("το προϊόν δεν υπάρχει") ενώ αν πας από το site στο πακέτο και διαλέξεις την θήκη σε πάει σε αυτή και έχει και διαθέσιμα κομμάτια!

 

Mi se apasxolei afto. Exoun alli politiki gia ta proionta tou paketou prosforas. Oti lene pantws... to dinoun. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα δείξει - ελπίζω να βρω άκρη και γιατί όχι, να το έχω στις διακοπές μου έστω και άδειο από τα εξτραδάκια που βάζω συνήθως

 

το πακέτο φαίνεται συμφέρον πάντως γιατί σκόπευα να πάρω ότι έχει μέσα

 

- 8GB microSD έψαχνα Ελλάδα... το κακό είναι ότι θα είναι καμιά class 2 και θα κλαίμε (καλά class 6 σε αυτή την τιμή δεν είναι με τίποτα)

 

- η θήκη λογικά είναι από άλλο HTC (kaiser?) ξαναβαφτισμένη

 

- ο car charger είναι must (εμένα περισσότερο θα είναι bike charger ;))... άραγε είναι απλό USB connector από τη μεριά του charger;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
- 8GB microSD έψαχνα Ελλάδα... το κακό είναι ότι θα είναι καμιά class 2 και θα κλαίμε (καλά class 6 σε αυτή την τιμή δεν είναι με τίποτα)

 

class 2 einai. To leei kai stin perigrafi tis kartas.

 

- η θήκη λογικά είναι από άλλο HTC (kaiser?) ξαναβαφτισμένη

 

Gia to kaiser einai alli pantws.

 

- ο car charger είναι must (εμένα περισσότερο θα είναι bike charger ;))... άραγε είναι απλό USB connector από τη μεριά του charger;

 

Ti ennoeis? to klassiko mini-usb bisma exei apo ti mia kai apo tin alli to bisma gia ti 12volti mpriza tou aftokinitou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοώ ότι πολλά car chargers είναι USB chargers (δηλ. έχουν θυλικό για να βάζεις USB cable οπότε βάζεις ΟΤΙ θες που έχει USB charging)

 

έχω μάλιστα ήδη τέτοιο (βασικά έχω δυο ή τρια), αλλά αμφιβάλλω αν είναι 1A κανένα από αυτά

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλά στο XDA devs ήδη έχουν κάνει extract την ROM και ήδη έχουν ξεχωρίσει τα radio και λέγεται ότι μπαίνουν και στο diamond (1.02)...!

 

Afto exei ginei kairo twra... :cool:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αα μην αρχιζουμε απο τωρα... εγω για ενα 6μηνο ρομ δε του αλλαζω!!(Λαγουδακη και απο εδω παλιοπαιδα ειναι!!)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Έχουμε καμιά πληροφορία για την ημερομηνία που θα είναι διαθέσιμο το ελληνικό?

Για να μη παιδευόμαστε με τα non official ελληνικά πληκτρολόγια....

Τι λέτε αξίζει τον κόπο να περιμένει κανείς ή να πω στον αδερφό μου να κτυπήσει του Expansys???

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ μια

 

εγώ δεν πρόκειται να του βάλω κανένα επιπλέον πρόγραμμα μέσα, θα το κρατήσω ως έχει

 

...

 

...

 

...

 

με πιστέψατε ε, πείτε μου ότι με πιστέψατε

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Έχουμε καμιά πληροφορία για την ημερομηνία που θα είναι διαθέσιμο το ελληνικό?

Για να μη παιδευόμαστε με τα non official ελληνικά πληκτρολόγια....

Τι λέτε αξίζει τον κόπο να περιμένει κανείς ή να πω στον αδερφό μου να κτυπήσει του Expansys???

 

αξίζει τον κόπο μόνο αν θες να έχεις μεταφρασμένα τα ονόματα των προγραμμάτων και άλλες τέτοιες βλακείες

 

το soft keyboard δεν (θα) είναι non official μια και αν κάνει ότι το diamond, έχει ΗΔΗ μέσα το Ελληνικό πληκτρολόγιο και απλά θέλει ενεργοποίηση μέσω registry

 

το ίδιο και το touchflo 3D

 

για το κανονικό keyboard δεν αμφιβάλλω ότι το AEKmap θα δώσει λύση

 

άλλο;

 

(αν κάνω λάθος σε κάτι διορθώστε με)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας!

Eιμαι και εγω υποψήφιος αγοραστης του toutc pro και δεν βλεπω την ωρα να το παρω!

Eχω ηδη κρατησει μερος της επιδοτησης μου (για 4 νουμερα) και οταν με το καλο σε κανα μηνα και δεκαπεντε αντε είκοσι μερες θα το παρω απο cosmote.

Διαβαζω απο την αρχη αυτο το θεμα, αλλα και του diamond και καταλήγω στο pro, για την μπαταρια του και την ram του. Mου αρεσει ομως και το πληκρολογιο του!!!

H ποιοτητα του αν κρινω απο το διαμαντι θα ειναι πολυ καλη και το μεγεθος του μια χαρα μου φαινεται παρα τα 18.05mm.

Oλα καλα λοιπον... αλλα ακομα καλυτερα αν ειχαμε και ενα pro στα χερια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας!

Eιμαι και εγω υποψήφιος αγοραστης του toutc pro και δεν βλεπω την ωρα να το παρω!

Eχω ηδη κρατησει μερος της επιδοτησης μου (για 4 νουμερα) και οταν με το καλο σε κανα μηνα και δεκαπεντε αντε είκοσι μερες θα το παρω απο cosmote.

Διαβαζω απο την αρχη αυτο το θεμα, αλλα και του diamond και καταλήγω στο pro, για την μπαταρια του και την ram του. Mου αρεσει ομως και το πληκρολογιο του!!!

H ποιοτητα του αν κρινω απο το διαμαντι θα ειναι πολυ καλη και το μεγεθος του μια χαρα μου φαινεται παρα τα 18.05mm.

Oλα καλα λοιπον... αλλα ακομα καλυτερα αν ειχαμε και ενα pro στα χερια μας!!!

 

+1 λες και είσαι μέσα στο μυαλό μου :lol::D

Link to comment
Share on other sites

η μεχρι τωρα παντως χρηση τετοιων συσκευων μου εχει δειξει οτι συνηθως τα full ελληνικα ειναι χαλια :( (απο s100 μεχρι το touch).

1000 φορες english ;)

 

@Nls και εγω μαζι σου...θα το συνδεω στο pc μονο για Activesync!!!:p:p

Link to comment
Share on other sites

η μεχρι τωρα παντως χρηση τετοιων συσκευων μου εχει δειξει οτι συνηθως τα full ελληνικα ειναι χαλια :( (απο s100 μεχρι το touch).

1000 φορες english ;)

:p:p

 

Oταν λες χαλια σε ποσοστο επι τις εκατο ποσο χαλια ειναι? Σε χρονους φανταζομαι οτι μιλας. Kαι τους διπλασιους χρονους απόκρισης και να εχουμε, εμενα με βολευει και παλι! Γιατι, με τα ολίγα αγγλικα που γνωριζω, οι χρονοι απόκρισης μου στην χρηση της ξενης συσκευής σιγουρα θα ειναι πενταπλάσιοι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αα μην αρχιζουμε απο τωρα... εγω για ενα 6μηνο ρομ δε του αλλαζω!!(Λαγουδακη και απο εδω παλιοπαιδα ειναι!!)
6 μηνες;;;;:Dκαλα αυτο να δω μονο απο σενα!!!!το καλο ειναι τελος του χρονου που θα το παρω θα μου εχεις πληρη ενημερωση για τις ρομ:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...