Jump to content

Προγράμματα Cosmote για στρατιωτικούς


ktsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

0,10 ευρώ ανά λεπτό προς άλλα κινητά, 0,05 ευρώ ανά λεπτό προς σταθερά. Μήνυμα 0,06 περίπου.(με ενσωματωμένη την έκπτωση 40%) VPN free εννοείται... Αρκετά καλά θα έλεγα..

 

by the way τον τελευταίο καιρό έχει παραγίνει το κακό με το VPN.Σε πάμπολες κλήσεις βγάζει πρόβλημα(πότε ενοχλητικό θρόϊσμα, συνεχώς δεν ακούγεται ο άλλος πολύ καθαρά). Με απογοητεύει συνεχώς σε αυτόν τον τομέα..

Κάποιος που είναι στο στρατό ξηράς μπορεί να μπεί στο πρόγραμμα της cosmote αν ναι με τι τρόπο?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για να κανεις τετοιο προγραμμα?

 

Πρέπει να είσαι εργαζόμενος (ή συνταξιούχος) ΓΕΑ ή ΓΕΕΘΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αν κ πρεπει να εχει αλλαξει αρκετο καιρο, θα το αναφερω γιατι δεν ειδα να γραφεται πουθενα..

η εκπτωση στο τελικο ποσό του λογαριασμου για τα μελη αυξηθηκε στο 20% απο 15% που ηταν..

επισης,τα μελη εχουν πλεον απεριοριστη "ενδοεταιρικη" επικοινωνια σε σχεση με τα 90λεπτα που ειχαν πριν..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς πόσες συνδέσεις έχει δικαίωμα μετά την κύρια σύνδεση να κάνει κάποιος??? Έχω φάει 2 μέρες στην Cosmote και ακόμα να εγγριθεί δεύτερο νούμερο... Μου είπαν πως μόνο με μεταβίβαση γίνεται η ένταξη στο πρόγραμμα και ισχύει απεριόριστη ενοεταιρική και -20 τις εκατό έκπτωση.. Τους βαρέθηκα...
Link to comment
Share on other sites

Eκτός από το κύριο, δικαιούμαστε 4 νούμερα + 1 internet.

Η έκπτωση είναι 20% τα επιπλέον 4 κ 40% στο internet.

Link to comment
Share on other sites

Eκτός από το κύριο, δικαιούμαστε 4 νούμερα + 1 internet.

Η έκπτωση είναι 20% τα επιπλέον 4 κ 40% στο internet.

 

Internet πακετο μπορει να μπει και στα υπολοιπα 4 νουμερα? Ισχυει η ιδια εκπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Internet πακετο μπορει να μπει και στα υπολοιπα 4 νουμερα? Ισχυει η ιδια εκπτωση?

 

Internet μόνο στο κύριο νούμερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Καλημερα σε ολους! Χαιρομαι που βρηκα αυτο το thread γιατι ψαχνομαι για VPN αριθμο αλλα μεχρι στιγμης δεν βγαζω ακρη σε καποια ερωτηματα μου! Δικαιουμαι αριθμο σαν μελος (-20%) αλλα το σημαντικοτερο για μενα ειναι το mobile internet. Ξερει καποιος αν μπορω να προσθεσω ιντερνετ η ομιλια προς αλλους πανω σε αριθμο VPN? Το εχει κανει καποιος; Δεν μιλαω για ιντερνετ οn the go με στικακι αλλα σαν υπηρεσια στον αριθμο μου, να εχω πχ 2 ωρες προς ολους και 1gb ιντερνετ. Ειναι πολυ καλη προσφορα το VPN αλλα δυστυχως αν δεν εχει mobile internet δεν με εξυπηρετει καθολου..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτήσω για Δόκιμους Έφεδρους Αξιωματικούς ισχύει το πρόγραμμα αυτό? Ενδιαφέρομαι κυρίως για internet on the go.
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει εγω mobile internet στο πακετο μου...300mb με 15€αλλα κανονικα ειναι 7.5 και 1,5η 5gb με 15€ ειναι.ειχα μιλησει μαζι τους και τους ειχα στειλει φαξ.μου ειχανε πει και για δωρεαν χρονο προς τριτους αλλα δεν ηθελα

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει κάποιος την σύμβαση να δω αναλυτικά τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα; ή κάποιο link να το βρω;

 

Επίσης,μπορούν να το χρησιμοποιήσουν και εργαζόμενοι και συνταξιούχοι; Πού κάνουν αίτηση για το πρόγραμμα οι εργαζόμενοι και πού οι συνταξιούχοι;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει κάποιος την σύμβαση να δω αναλυτικά τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα; ή κάποιο link να το βρω;

 

Επίσης,μπορούν να το χρησιμοποιήσουν και εργαζόμενοι και συνταξιούχοι; Πού κάνουν αίτηση για το πρόγραμμα οι εργαζόμενοι και πού οι συνταξιούχοι;

 

Είσαι εν ενεργεία στη ΠΑ; (ρωτάω για να σε "οδηγήσω" στη σύμβαση...)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και για εν ενεργεία και για εν αποστρατεία ΠΑ τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα. Έχει διαφορετικές παροχές για κάθε κατηγορία;
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι διαφορετικό για τα 3 επιτελεία...

Σκεφτείτε όμως ΤΙ προσφορά θα παίρναμε εάν κάποιοι συνεργάζονταν κ είχαν ως πελατολόγιο, το σύνολο εργαζομένων κ οικογενειών τους στις Ένοπλες Δυνάμεις!

Τι να πεις... Προφανώς "παίζονται" άλλα...

 

Τα βασικά σημεία της σύμβασης μπορείς να τα βρεις διαβάζοντας μερικά post πίσω.

 

Πάντως εάν είσαι εε ΠΑ, μπορείς στο mis να βρεις ολόκληρη τη σύμβαση ή εναλλακτικά στη ΔΥΠ/ΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορεί να μου θυμίσει κανείς πόσο είναι η χρέωση το λεπτό για τον κύριο κάτοχο του προγράμματος και πόσο για τα μέλη;

Ελάχιστη διάρκεια τα 30'' έτσι;

Link to comment
Share on other sites

40% & 20% έκπτωση αντίστοιχα, από το τιμολόγιο της cosmote.

K ναι, για τα business πακέτα η ελάχιστη χρέωση είναι ακόμα τα 30"...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aν ρίξεις μια γρήγορη ματιά στο νήμα, θα πάρεις μια καλή γεύση με τα βασικά.

 

Περισσότερα, αλλά κ αιτήσεις για vpn cosmote στο Τμ.Τηλεπικοινωνιών (ΔΥΠ ή ΤΥΠ), της Μονάδας ΠΑ (ή ΓΕΕΘΑ) που υπηρετείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ο πατερας μου που ειναι αεροπορια το εχει βαλει.εχει 25% εκπτωση για ολους και μεταξυ τους οι αριθμοι τσαμπα.
Link to comment
Share on other sites

ο πατερας μου που ειναι αεροπορια το εχει βαλει.εχει 25% εκπτωση για ολους και μεταξυ τους οι αριθμοι τσαμπα.

 

Έχει 40% σε όλους κ δωρεάν τα ενδο-εταιρικά...

Link to comment
Share on other sites

Έχει 40% σε όλους κ δωρεάν τα ενδο-εταιρικά...

 

Παιδιά μπορεί κάποιος να αναφέρει συνοπτικά τις διαφορές στο εταιρικό του ΓΕΕΘΑ και του ΓΕΑ με την Cosmote; Ή είναι μήπως το ίδιο πρόγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...