Jump to content

SonyEricsson T303


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν εντυπώσεις ...οκ δεν ειναι και τιποτα φοβερο αλλωστε για την τιμη που το πηρα (95 € ) δεν περιμενα και πολλα . Εχει ομως ωραιο σχεδιασμο και κλασικό μενου. Σε γενικες γραμμες ειναι μια θαυμασια επιλογη για καποιον που θελει ενα κινητό για να κανει την δουλεια του( να τηλεφωνει δηλ.) Επισης ειναι μικρό σε μεγεθος και εμφανισημο. Στα μειον το οτι δεν μπορεσα να το συνδεσω με το pc για να περασω τις επαφες. Η μαμα εταιρεία δεν το υποστηρίζει με καταληλο λογισμικό. ΟΚ με το μπλε δοντι γινεται αλλα πρεπει να γραφω το ονομα γιατι για καποιο λογο απο το αρτεμις (HTC P3300) που του τις στελνω δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν εντυπώσεις ...οκ δεν ειναι και τιποτα φοβερο αλλωστε για την τιμη που το πηρα (95 € ) δεν περιμενα και πολλα . Εχει ομως ωραιο σχεδιασμο και κλασικό μενου. Σε γενικες γραμμες ειναι μια θαυμασια επιλογη για καποιον που θελει ενα κινητό για να κανει την δουλεια του( να τηλεφωνει δηλ.) Επισης ειναι μικρό σε μεγεθος και εμφανισημο. Στα μειον το οτι δεν μπορεσα να το συνδεσω με το pc για να περασω τις επαφες. Η μαμα εταιρεία δεν το υποστηρίζει με καταληλο λογισμικό. ΟΚ με το μπλε δοντι γινεται αλλα πρεπει να γραφω το ονομα γιατι για καποιο λογο απο το αρτεμις (HTC P3300) που του τις στελνω δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα.
μαυρο το πηρες?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θεματα για το σηγκεκριμενο κηνιτο που θα βρουμε?

 

:worry: εδώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να του περασω κανενα θεμα,,:( και μου λεει σηνεχεια θεμα αλιωμενο

το παραπανω site το συνιστω τα τελευταια 4 χρονια.κανενα προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει με τα αρχεια που εχει.κατι δεν κανεις καλα εσυ.το αρχειο πρεπει να εχει καταληξη .thm :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

MP3 για ήχο σε κλήσεις και φωτογραφίες σε επαφες και φόντο μπορεις να βαλεις ?

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

MP3 για ήχο σε κλήσεις και φωτογραφίες σε επαφες και φόντο μπορεις να βαλεις ?

Mp3 μπορεις κανονικα να βαλεις σαν ηχο κλησης.

τωρα για το 2τερο χωρις να ειμαι 100% σιγουρος νομιζω οτι γινετε.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

MP3 για ήχο σε κλήσεις και φωτογραφίες σε επαφες και φόντο μπορεις να βαλεις ?

 

Ναι και ναι και ναι

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ναι και ναι

 

THNX Νομιζω οτι θα το αγορασω για δευτερο

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

THNX Νομιζω οτι θα το αγορασω για δευτερο

δεν αξιζει :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουτε και για δευτερο ?

Anyway τι ειναι αυτο το bug που κυκλοφορει στην υπογραφη σου ?

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και για δευτερο ?

Anyway τι ειναι αυτο το bug που κυκλοφορει στην υπογραφη σου ?

 

..... δεν έχει κανένα bug στην υπογραφή του !!!

Πόσα χρόνια έχεις να καθαρίσεις την οθόνη σου ???!!!??? :lol: :p:dance:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

89.00 € στο e-shop στο ασημί παρακαλώ...!!! , ...πολύ όμορφο ! :food: :)

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000531

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δεύτερο και μια χαρά αξίζει..

Σημειώνεται ότι το παίρνεις ως κινητό για να μιλάς.

Με τα χαρακτηριστικά του είναι πάρα πολύ καλό.

What's up και γκόμενες ftw :P

Link to comment
Share on other sites

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι πολυ ομορφο,εγω το ειδα σε μαυρο,στο ασημι ειναι πιο ωραιο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι πολυ ομορφο,εγω το ειδα σε μαυρο,στο ασημι ειναι πιο ωραιο?

Αυτά είναι σχετικά φίλε ταξιδιωτη22 .

Σε άλλον αρέσουν οι ξανθές.... , σε άλλον αρέσουν οι μελαχρινές ..... και σε άλλον αρέσουν τα αλμυρά !!! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι πολυ ομορφο,εγω το ειδα σε μαυρο,στο ασημι ειναι πιο ωραιο?

Παντα η συσκευασια ειναι καλη!!! :up: Το περιεχομενο ειναι ομως που μετραει..:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι είναι πολύ καλό για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρουν τα πολλά πολλά.Το πήρα για τον πατέρα μου και είναι όμορφο και μικρό
Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι πολυ ομορφο,εγω το ειδα σε μαυρο,στο ασημι ειναι πιο ωραιο?

 

 

ναι το ασημί είναι πιο ωραίο, δείχνει ακριβότερο και ποιοτικοτερα τα υλικα. Επίσης όταν η οθόνη είναι οφφ καθρεφτίζει, στο μαύρο όχι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τα μηνύματα χαμένων κλήσεων όταν ανοίγω το Τ303 μου έρχονται μετά από 5 λεπτά μέχρι και μισή ώρα!!! Το ίδιο φαινόμενο το έχω συναντήσει σε κινητά της MOTOROLA και LG. Σε όλα τα άλλα (ΝΟΚΙΑ, SE, SAMSUNG) δεν είχα ανάλογο πρόβλημα και τα μηνύματα έρχονταν αμέσως μόλις ανοίγεις το τηλέφωνο. Πρώτη φορά παρουσιάστηκε αυτό το πρόβλημα σε κινητό της SE. Και πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό και ούτε καν στην WIND δεν μπορούσαν να εξηγήσουν. Και έκανα και αναβάθμηση σήμερα μέσω του SEUS αλλά και πάλι τίποτα. Α ναι να αναφέρω ότι το φαινόμενο αυτό συμβαίνει μόνο με τη WIND και όχι με τις υπόλοιπες εταιρίες. Φανταστείτε μάλιστα ότι όταν βάλω την κάρτα σε άλλο κινητό και συγκεκριμένα στο SE W760, Samsung 590 και ΝΟΚΙΑ Ν95 που έχω, χρειάζεται να ενεργοποιήσω ξανά την υπηρεσία χαμένων κλήσεων για να λειτουργήσει ξανά και βέβαια λειτουργεί σωστά όταν ενεργοποιηθεί αυτή. Αν όμως η κάρτα sim μεταφερθεί στο Τ303 πάλι τα ίδια... Μου έχει σπάσει τα νεύρα....
Link to comment
Share on other sites

Ούτε είδα τι λογισμικό είχε. Το έβαλα για αναβάθμιση (έχω και το W760 και είχα εγκατεστημένο το πρόγραμμα για Update) και μου έδειξε ότι υπήρχε διαθέσιμη νέα έκδοση αναβάθμισης και την πέρασα. Το ζήτημα είναι όμως ότι δεν άλλαξε κάτι. Τι διάολο συμβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω.... Όπως είπα το ίδιο συμβαίνει και με άλλες συσκευές της ΜΟΤΟΡΟΛΑ και LG. Μπορεί να μην το έχετε προσέξει.

 

Όσοι έχετε WIND πάρτε από το σταθερό σας στο κινητό το οποίο θα το έχετε κλείσει προηγουμένως και μετά ανοίξτε το για να δείτε μετά από πόση ώρα θα έλθει το μήνυμα με τις χαμένες κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to SonyEricsson T303

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...