Jump to content

Eurovision 2008


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;  

112 members have voted

  1. 1. Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;



Recommended Posts

Δεν ξερω για σας,παντως εμενα μου αρεσει της Κυπρου!!εχει ενα ιδιαιτερο στυλ...δεν μπορω να εγγυηθω ομως οτι θα εντυπωσιασει τους Ευρωπαιους.εσεις τι λετε?

 

ωραιο ειναι αλλα δεν ξερουμε πως θα παρουν την ελληνικη γλωσσα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλά μας δουλεύουν;Σήμερα βγήκε ο Παντσής και ο Γιαννόπουλος και είπαν ότι είναι ικανοποιημένοι με τις λήψεις του σκηνοθέτη και ότι δεν θα ζητήσουν να αλλάξει τίπτα.Καλά ρε,είναι με τα καλά τους;Δεν είδαν ότι μας χαντάκωσαν με τα πλάνα που μας τράβηξαν;Καλά κατάλαβα,ξυπόλητοι στα αγκάθια πάμε..
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το χάσιμο του ανοίγματος του βιβλίου, δε νομίζω να υπάρχει άλλο σοβαρό πρόβλημα. Κατά τη γνώμη μου ΑΝ η Καλομοίρα έχει την ικανότητα να πάρει καλή θέση, θα το κάνει, είτε έχει καλύτερα πλάνα είτε όχι.
Link to comment
Share on other sites

Πεθαίνω στα γέλια όταν ακούω την Χούκλη να λέει στις ειδήσεις ''η Καλομοίρα με το τραγούδι της ο Μυστικός Συνδιασμός'' :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1)Του Ισραήλ αν δεν ήταν σε μερικά σημεία σαν προσευχή και η γλώσσα λίγο πιο απλή θα μου άρεσε.

2)Αυτός που πατινάρει είναι ο Πλούσενκο:confused: ?

3)Της Γαλλίας αν δεν ήταν μονότονο θα το άκουγα άνετα.Σου μένει.

4)Η Νορβηγία δεν είχε τι να στείλει και έστειλε μαζικά το εθνικό προιόν,ξανθιές:rolleyes:.Ας στέλναμε και εμείς με την αποστολή μισό μπετόνι ελαιόλαδο.

5)Την τύπισσα από το Βέλγιο να την φιμώσουν,τέλος.

6)Οι Ισπανοί κοροιδεύουν,μαλκία είναι το τραγούδι αλλά τους πάω.

7)Μόνο σε εμένα αρέσει η ιταλική και το San Marino?

8)H Κυρία στην Αρμενία είναι παράφωνη και η προφορά θέλει δουλεία,πολύ δουλεία,σαν την Εφάρα τα λέει.

9)Οι Φινλανδοί νομίζουν ότι είναι οι Darkness?Εξάλλου ποιος-α μεταλάς θα τους ψηφίσει αφού είναι μια παραφωνλια μες τα τόσα συκγροτήματα που έχουν ακούσει.

10)Δεν την βλέπω την Κύπρο,δυστυχώς:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1)Του Ισραήλ αν δεν ήταν σε μερικά σημεία σαν προσευχή και η γλώσσα λίγο πιο απλή θα μου άρεσε.

2)Αυτός που πατινάρει είναι ο Πλούσενκο:confused: ?

3)Της Γαλλίας αν δεν ήταν μονότονο θα το άκουγα άνετα.Σου μένει.

4)Η Νορβηγία δεν είχε τι να στείλει και έστειλε μαζικά το εθνικό προιόν,ξανθιές:rolleyes:.Ας στέλναμε και εμείς με την αποστολή μισό μπετόνι ελαιόλαδο.

5)Την τύπισσα από το Βέλγιο να την φιμώσουν,τέλος.

6)Οι Ισπανοί κοροιδεύουν,μαλκία είναι το τραγούδι αλλά τους πάω.

7)Μόνο σε εμένα αρέσει η ιταλική και το San Marino?

8)H Κυρία στην Αρμενία είναι παράφωνη και η προφορά θέλει δουλεία,πολύ δουλεία,σαν την Εφάρα τα λέει.

9)Οι Φινλανδοί νομίζουν ότι είναι οι Darkness?Εξάλλου ποιος-α μεταλάς θα τους ψηφίσει αφού είναι μια παραφωνλια μες τα τόσα συκγροτήματα που έχουν ακούσει.

10)Δεν την βλέπω την Κύπρο,δυστυχώς:(

1.εμενα μαρεσε

2.ναι

4.χαχαχαχαχαχα.καντο ηλιελαιο να εισαι και επικαιρος.η νορβηγιδα δεν ειναι που μοιαζει με την θρασκια?

5.το βελγιο μαρεσε εμενα καλε....με τα ακαταλαβιστικα...ηταν πολυ μελωδικο

7.και σε μενα..κριμα που δεν περασε

8.αχ τα ειπα κι εγω..η προφορα ειναι λιγο αθλια οπως και το μαλλι...την αδικει

το τραγουδι απο το σιντι μια χαρα ακουγεται..στο λαιβ κατι στραβωνει

10.δυσκολο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το χάσιμο του ανοίγματος του βιβλίου, δε νομίζω να υπάρχει άλλο σοβαρό πρόβλημα. Κατά τη γνώμη μου ΑΝ η Καλομοίρα έχει την ικανότητα να πάρει καλή θέση, θα το κάνει, είτε έχει καλύτερα πλάνα είτε όχι.

Δεν είναι μόνο το χάσιμο του ανοίγματος του βιβλίου αλλά και τα συνεχόμενα μακρινά πλάνα,δεν της κάνουν κοντινά όπως στους άλλους διαγωνιζόμενους..

Link to comment
Share on other sites

εμενα στην χορογραφια ρε παιδια δεν μου αρεσει προς το τελος,μετα το σολαρισμα της καλομοιρας που γυριζει πλατη στο κοινο,βαζει το χερι μεσολαβη και γυριζει τον κορμο της πλαγια..

σα πιασμενη ειναι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο το χάσιμο του ανοίγματος του βιβλίου αλλά και τα συνεχόμενα μακρινά πλάνα,δεν της κάνουν κοντινά όπως στους άλλους διαγωνιζόμενους..

Εμένα μια χαρά μου φάνηκαν τα πλάνα. Θα μπορούσαν να έχουν και περισσότερα κοντινά, αλλά όπως είπα δεν είναι ικανά να μας θάψουν.

 

Κλείσε το Star και το Alter. Σε επηρεάζουν αρνητικά :p

Link to comment
Share on other sites

siga to τρελο εφε ρε παιδια με το βιβλιο...θα προτιμουσα 1000 φορες να δειχνει την τουμπα του χορευτη,παρα ενα βιβλιο με μια καρδια μεσα...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

siga to τρελο εφε ρε παιδια με το βιβλιο...θα προτιμουσα 1000 φορες να δειχνει την τουμπα του χορευτη,παρα ενα βιβλιο με μια καρδια μεσα...

μα την τουμπα του χορευτη την δειχνει!

εντωμεταξυ οσον αφορα τις θεσεις που πηρανε στο σταρ λεγανε οτι πρωτη ηταν η καλομοιρα!

επισης σημερα στις 9 δινει συνεντευξη στι bbc την εχουν πρωτοσελιδο πολλες εφημεριδες της σερβιας και τυπου εσπρεσο αλλα και πολιτικες!

για να δουμε....

εγω πιστευω οτι θα ειναι τουλαχιστον μεσα στην 5αδα,για να μην πω κατι παραπανω!

Link to comment
Share on other sites

h touba tou xoreuth fainetai opws kai to vivlio einai poly omorfo.

 

 

h tourkia einai xalia, maura xalia.... entometaksei, prospathousa na katalavw se ti glwssa tragoudane kai den katalavaina, meta otan ematha oti tragoudane agglika epatha thn plaka mou, prepei na einai h prwth tous fora pou miloun auth thn glwssa...... h mousiki einai idia me xiliades alla tragoudia kai genika einai ena kommati opws polla alla...synithismeno kai kako kata thn gnwmh mou

 

 

greece and bosnia for ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ade kai armenia...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαγωνίστηκε η Κύπρος μας! Καλή επιτυχία στην Κύπρο και εύχομαι να πάρει καλή θέση! Μακάρι αφού ακούγεται λίγο και η γλώσσα μας...
Link to comment
Share on other sites

Τα Βαλκάνια χρειάζονται επειγόντως μαθήματα αγγλικών :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για την Κύπρο μας :(, πολύ καλή παρουσία (μάσαλα σου Ευδοκία) και ωραίο τραγουδάκι και πολύ καλός ρυθμός...

 

Παιδιά δεν πέρασε και η Βουλγαρία με το DJ take me away OMG, τι έχουν στο μυαλό τους όσοι ψηφίζουν;;;;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν πέρασε και η Βουλγαρία με το DJ take me away OMG, τι έχουν στο μυαλό τους όσοι ψηφίζουν;;;;
Μάλλον να μην κινδυνεύσουν οι ίδιοι... ;) Πλάκα πλάκα με τις μ____ες που περάσαν χθες, μια χαρά θέση θα πάρουμε και εμείς... :)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

το ειδα ολο εκτος απο τα αποτελεσματα απ οτι καταλαβα η κυπρος δεν περασε ποιοι περασανε?
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ελεος!!

περασαν οι πειρατες,περασε η ισλανδια και η αλβανια και δεν περασε η βουλγαρια(http://www.youtube.com/watch?v=N3c2yLV3yJQ ακουστε τι γινεται κατα την διαρκεια)

η κυπρος απο αποψη σκηνικης παρουσιας(για το τραγουδι τα εχω πει) δεν μου αρεσε..ειδικα με το 1ο ρουχο που θυμισε εντονα την σατανικη Βαντα απο τον σπορτ μπιλι.

 

 

ευτυχως δεν περασε η τσεχια γιατι μονο τ ποδια αξιζαν

 

 

 

Ukraine

Croatia

Albania

Iceland

Georgia

Denmark

Sweden

Latvia

Turkey

Portugal

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τη Βουλγαρία. Σαν τραγούδι μεμονωνομένο δε μου άρεσε, αλλά για Eurovision ήταν πρωτότυπο και διαφορετικό...
Link to comment
Share on other sites

Τα bets τι λενε ? Μεχρι χθες ηταν πρωτη η Ρωσια, μετα η Ουκρανια και τριτη η Ελλαδα.

 

Πιστευω οτι μαθημα αγγλικων χρειαζεται και ο bilan αλλα και λιγο η Ουκρανη.

Link to comment
Share on other sites

Η ελλαδα 4-7η ερχεται...

να δειτε που θα την κανει την εκπληξη καποιο αουτσαιντερ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτος ο ισπανος να δειτε που η θα βγει πρωτος η που θα πατωσει!μακαρι να ειναι το δευτερο!!!!!

παιδια η ουκρανια απλα ειναι θεα η γυναικα!

αν και πρωτη ξανα δεν νομιζω να βγει!

και κατι αλλο απορουμε πως γινεται να περνανε κοματια οτι να ναι.....

και πως να μην περασουν την στιγμη που ορισμενοι δεν ριχνουν ψηφο με κρητιριο το ποσο καλο ειναι ενα κομματι αλλα με το κρητιριο να ειναι ευκολος ο δρομος τησ καλομοιρας για εμας αλλα και για τους αλλους να εξοστρακισουν τα φαβορι!

οποτε ειναι απολυτος λογικα ολα αυτα και μαλλον θα πρεπει να χερομαστε οταν περνανε τα "κουλα"!

κριμα παντως για την βουλγαρια,ευτηχως που ψηφιζει στον τελικο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...