Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερωτηση: Υπαρχει τροπος καποιος να εχει καποια φωτογραφια προφιλ χωρις ομως να μπορει να την δουν καποιοι στην λιστα φιλων.??? ΠΧ καποια φωτογραφια που την εχω να την βλεπω μονο εγω και 2-3 αλλοι μονο...Αν μπει φωτο προφιλ την βλεπουν ολοι?
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Υπαρχει τροπος καποιος να εχει καποια φωτογραφια προφιλ χωρις ομως να μπορει να την δουν καποιοι στην λιστα φιλων.??? ΠΧ καποια φωτογραφια που την εχω να την βλεπω μονο εγω και 2-3 αλλοι μονο...Αν μπει φωτο προφιλ την βλεπουν ολοι?

ναι..μπορεις να επιλεξεις να μην φαινονται τα αλμπουμ σε αλλους η φοτο προφιλ ειναι παντα φανερη...μπορεις να επιλεξεις να μην βλεπουν τις φωτογραφιες προφιλ...αλλα αυτη που εχεις για φωτο προφιλ φαινεται παντα;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ναι..μπορεις να επιλεξεις να μην φαινονται τα αλμπουμ σε αλλους η φοτο προφιλ ειναι παντα φανερη...μπορεις να επιλεξεις να μην βλεπουν τις φωτογραφιες προφιλ...αλλα αυτη που εχεις για φωτο προφιλ φαινεται παντα;)

 

Οκ καταλαβα μονο δηλαδη τα αλμπουν μπορουν να γινουν αορατα προς καποιους η ολους... αλλα η φωτογραφια προφιλ ποτε... ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως ειναι η ομαδες που επισκεπτομαι δεν ειναι ειναι κατι πολυ πιο απλο,μου εχει βεβαια να κοινοποιω συνδεσμους φωτογραφιες κλπ,εβαλα περιγραφη,προσκαλεσα ατομα,αλλα δε μποτω να βαλω αλλα στοιχεια επικοινωνιας που βλεπω σε αλλες ομαδες,οπως επισης και να επιλεξω κατηγορια

αυτο το κανεις απο τις πληροφοριες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Και που λεει πληροφοριες δε το βλεπω πουθενα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και που λεει πληροφοριες δε το βλεπω πουθενα

δωσε μας να δουμε μια φωτο απο την ομαδα...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://img18.imageshack.us/img18/3049/46344566.png' alt='46344566.png'> Uploaded with ImageShack.us
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ξαναχαλάσανε το facebook. χθες προσπαθούσα επί μία ώρα να μιλήσω με πατώντας τη φωτογραφία του στ'αριστερά και δεν άνοιγε το παράθυρο συνομιλίας με τίποτα!! έτσι το έβρισα, έκλεισα το facebook και μπήκα msn :p
Link to comment
Share on other sites

μπορουσες να ανοιξεις νεα καρτελα με το φειςμπουκ και να δουλεψει...το εχω παθει και εχει πετυχει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μου ετυχε σημερα, να παω να μπω στο προφιλ μια επαφης μου, και το avast, μου εβγαλε αυτο το μηνυμα και δεν την ανοιξε τη σελιδα:

 

http://img824.imageshack.us/img824/7450/76585322.jpg

 

Τι να συνέβη? Το προφιλ εκεινο, δεν κοβω και το χερι μου για την αξιοπιστια του, αλλα πρωτη φορα μου τυχαινει.

Link to comment
Share on other sites

http://img18.imageshack.us/img18/3049/46344566.png' alt='46344566.png'> Uploaded with ImageShack.us

Όπως είπαμε και πιο πάνω, αυτό που έκανες είναι ομάδα για να βάλεις κάποιους συγκεκριμένους φίλους σου... Όπως π.χ. στο msn ή στις επαφές του κινητού, έχει οικογένεια, φίλοι, σχολή, δουλειά... Τέτοιου είδους ομάδα είναι αυτή που έφτιαξες και φαίνεται στην εικόνα...

 

Για να φτιάξεις ομάδα όπως μας το εξήγησες και σωστά καταλάβαμε, πηγαίνεις εκεί που λέει Ομάδες(κάτω από το dod Games και πάνω από το Εφαρμογές) και όταν το πατήσεις, θα σου βγάλει στο κέντρο της οθόνης όλες τις ομάδες στις οποίες είσαι μέλος. Πάνω δεξιά, γράφει +Δημιουργία Ομάδας... Ελπίζω τώρα να κατάλαβες

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

και εκει που λες μου βγαζει μετα παλι αυτο

http://img143.imageshack.us/img143/2783/25152063.png

To οποιο μου το εβγαζε και πριν οταν εκανα την παραπανω ομαδα,το ιδιο πραγμα δεν ειναι?

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εκει που λες μου βγαζει μετα παλι αυτο

http://img143.imageshack.us/img143/2783/25152063.png

To οποιο μου το εβγαζε και πριν οταν εκανα την παραπανω ομαδα,το ιδιο πραγμα δεν ειναι?

και εγω με αφορμη το ποστ το εκανα και ειναι το ιδιο...παλι το αλαξανε το φειςμπουκ..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και ομαδα δηλαδη πως δημιουργεις τωρα?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες.. εχω κανει ενα αιτημα φιλιας θελω να το ακυρωσω γιατι μιλησα με το ατομο με τα μηνυματα και δεν θελησε να το δεχτει.. μου γραφει ομως ακομα Αναμονή επιβεβαίωσης φιλίας! και οταν παω να πατησω ακυρωση μου γραφει το εξης.. Προσωρινή Διακοπή. "Συγνώμη αλλά η σύνδεση σας απέτυχε. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά." Εχω προσπαθησει ποσες φορες και τιποτα..!! Ξανα μιλησα με το ιδιο ατομο μεσω μηνυματων και του απαντησα αν το αιτημα φιλιας το εχει καταχωρησει σαν spam και μου ειπε οτι απλα το αρνηθηκε!! Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

στο χ που εχει πατησες..διπλα απο την αναμονη φιλιας...οπως εισαι στον browser ανοιξε νεα σελιδα με το προφιλ του ατομου και ξαναπηγαινε αρνησου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα φιλε μου.. εκανα οτι μου ειπες.. ειχα δυο σελιδες με το ιδιο ατομο και πατησα στην δευτερη σελιδα το χ και μου εγραψε παλι.. Προσωρινή Διακοπή.Συγνώμη αλλά η σύνδεση σας απέτυχε. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά. Τα εχει παιξει μου φαινεται..
Link to comment
Share on other sites

βγαλε φωτογραφια να μας διξεις τι σου βγαζει αν μπορεις...εχεις βγει και εχεις ξανασυνδεθει και παλι?

 

παιδια αν μπορειτε γινεται μελη στην σελιδα μου και αν θελετε..

θελω να κανω 2 ερωτησεις...

οταν σχολιαζω κατι μου βγαινει η επιλογη μου αρεσει στην δημοσιευση που σχολιαζω και πρεπει να κανω refresh για να βγει ξερετε τι φταιει??

η 2η ειναι οτι δεν μου βγαζει δημοσιευσεις απο τις σελιδες που εχω γινει μελος..νομιζω οτι ειναι επειδη εχω γινει σε πολλες

Edited by thief
Συνεχόμενα μηνύματα - μπορείς να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

με οπερα εδω και λιγες μερες δεν μου ανοιγει το τσατ.με ιντερνετ εξπλορερ δεν εχει κανενα προβλημα..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να επιλεξω για να μη μπορει καποιος να βρει το προφιλ μου?

δε θελω να φαινομαι ουτε στους φιλους των φιλων μου. γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να επιλεξω για να μη μπορει καποιος να βρει το προφιλ μου?

δε θελω να φαινομαι ουτε στους φιλους των φιλων μου. γινεται αυτο?

για την αναζητηση μιλας?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα παρατηρησα οτι οταν παταω στο λογαριασμος δεν μου βγαζει το ρυθμισεις εφαρμογων:(

παρατηρησα και κατι αλλο...εβγαλε το facebook αυτο με το friendship...διχνει οτι κοινο εχεις με ενα ατομο τις συνομιλιες σου μεσω τοιχων...ειναι φοβεροο

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...