Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα με είχε μπλοκάρει με ειδοποίηση για τρεις μέρες για αυτόν τον λόγο...
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς. Εμένα με είχε μπλοκάρει, γιατί είχα κάνει αναζήτηση φίλων με τα κινητά τηλέφωνα τους, είχα βρει 5-6 και έκανα με τη μια σε όλους friend request.
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα ένα τραγούδι στο προφίλ μου αλλά εγώ δεν το βλέπω στην αρχική μου σελίδα.

Φαίνεται μεν στο προφίλ μου, το βλέπουν και οι άλλοι στην αρχική τους σελίδα αλλά στη δική μου δε φαίνεται...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα ένα τραγούδι στο προφίλ μου αλλά εγώ δεν το βλέπω στην αρχική μου σελίδα.

Φαίνεται μεν στο προφίλ μου, το βλέπουν και οι άλλοι στην αρχική τους σελίδα αλλά στη δική μου δε φαίνεται...

 

και σε μενα το κανει αρκετες φορες!

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι κατα 90% αυτο που θα ρωτησω δεν γινεται αλλα επειδη ποτε μην λες ποτε θα το ρωτησω, μου ειπε καποιος οτι μπορεις αν γνωριζεις κάποια στοιχεία ενος ατομου (π.χ. email) που έχει προφίλ στο FB αλλά δεν τον έχεις φίλο να μπορείς να βλέπεις κάποια στοιχεία απο το προφιλ του (π.χ. φωτογραφιες). Ξέρει κανεις τιποτα;:confused:
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για κλειδωμένο προφίλ
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

εφόσον είναι κλειδωμένο δε μπορείς να δεις ινφο.

η αναζ'ητηση ενός ατόμου είναι η ίδια, είτε βάλεις ονομα είτε mail

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα ένα τραγούδι στο προφίλ μου αλλά εγώ δεν το βλέπω στην αρχική μου σελίδα.

Φαίνεται μεν στο προφίλ μου, το βλέπουν και οι άλλοι στην αρχική τους σελίδα αλλά στη δική μου δε φαίνεται...

 

σε μενα γινεται παντα σχεδον..το εμφανιζει οταν το ανεβαζω και μετα φευγει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το κανει αρκετες φορες!

 

σε μενα γινεται παντα σχεδον..το εμφανιζει οταν το ανεβαζω και μετα φευγει

Σε εμένα συμβαίνει όταν ανεβάζω το τραγούδι, το "κατεβάζω" - διαγράφω και το ξανανεβάζω..

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εδω κ ενα τεταρτο παω να μπω face και μου λεει ''Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής

http://www.facebook.com δεν εντοπίστηκε. Ελέγξτε το όνομα του αρχείου και προσπαθήστε ξανά.'' και σε εσας???? αρχικα νομιζα οτι εχει προβλημα ο firefox αλλα και απο εξπλορερ και οπερα που δοκιμασα παλι δεν μπαινει! ουτε απο το app του face για android μπορω....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οσοι εχετε facebook από iOS, οταν κανετε ανανεωση καταστασης, αναφερει την περιοχη σας; Εμενα αν και την γραφει κατω αριστερα εαν θυμαμαι, οταν παταω να το δημοσιευσει δεν βγαζει απο πιο μερος το εκανα (ευρύτερη περιοχη)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη για facebook που να πηγαινει στη sd?το friendcaster που νομιζα οτι πηγαινει δεν παει.

Επίσης στο friendcaster κάτω από κάθε ανάρτηση δείχνει και μερικά από τα σχόλια. γίνεται να μην τα δείχνει?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Για απορίες σχετικά με εφαρμογές κινητών τηλεφώνων, παρακαλώ να απευθύνεστε στο αρμόδια topics στο εξής. Στο παρόν topic συζητάμε γενικά για το Facebook.
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες πάω να ανεβάσω τραγούδια από YouTube και μου τα ανεβάζει από την εφαρμογή του YouTube και μάλιστα δε μου τα εμφανίζει στους φίλους αλλά πρέπει κάθε φορά να το αλλάξω από "Μόνο εγώ" σε "Φίλοι".

 

Επίσης, μου "τρώει" μερικά τραγούδια, δηλαδή δεν μου τα εμφανίζει στην Αρχική σελίδα ούτε στο προφίλ μου...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μου "τρώει" μερικά τραγούδια, δηλαδή δεν μου τα εμφανίζει στην Αρχική σελίδα ούτε στο προφίλ μου...

 

Που και που το κάνει και εμένα αυτό.. Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί..

Άλλη μια αλλαγή.. Συντομεύσεις απορρήτου στη μπάρα πάνω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα και χρονια πολλα.

Εχω αποκλεισει ενα φιλο μου απο το να βλεπω τι δημοσιευει. Δεν εμφανιζονται στο timeline μου. Θελω να το αναιρεσω και να βλεπω τι λεει. Ψαχνω αλλα δε βρισκω κατι. Ξερει κανεις πως γινεται;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα.

Εχω αποκλεισει ενα φιλο μου απο το να βλεπω τι δημοσιευει. Δεν εμφανιζονται στο timeline μου. Θελω να το αναιρεσω και να βλεπω τι λεει. Ψαχνω αλλα δε βρισκω κατι. Ξερει κανεις πως γινεται;

 

πηγαινε στις ρυθμισεις απορρητου και μετα στους αποκλεισμενους φιλους και εφαγμογες και βγαλτο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...