Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

 

Krima! De thelw na skeftomai pws tha doulevei to Diamond me eksellinismo tou agglikou menou.. Oso kali douleia kai na kanoun ta paidia tis ACE Hellas... den pavei na einai ena patcharisma stin yparxousa ROM! :ninja:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Για να την δοκιμασω και αυτην την εκδοση,και αν μου αρεσει θα την αγορασω.

 

Giafto sto proteiina... gia na ti dokimaseis prwta kai na deis ean sou kanei! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Giafto sto proteiina... gia na ti dokimaseis prwta kai na deis ean sou kanei! ;)

 

Να σε ρωτησω και κατι ακομα.Για να μην περναω απο την αρχη ολο το προγραμμα,υπαρχει καποιος τροπος να το κανω,χωρις να χασω τα αγαπημενα και οτι αλλο εχω περασει?:O

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω και κατι ακομα.Για να μην περναω απο την αρχη ολο το προγραμμα,υπαρχει καποιος τροπος να το κανω,χωρις να χασω τα αγαπημενα και οτι αλλο εχω περασει?:O

 

Tha pas me sto destinator\userdata\ kai tha karthseis backup oti exei mesa....

 

meta tha eisai entaxi ean ta xana rixeis sthn kainouria ekdosh.

Link to comment
Share on other sites

Krima! De thelw na skeftomai pws tha doulevei to Diamond me eksellinismo tou agglikou menou.. Oso kali douleia kai na kanoun ta paidia tis ACE Hellas... den pavei na einai ena patcharisma stin yparxousa ROM! :ninja:

 

Fantazomai oti tha exei ta idia problhmata me to cruise...ta gnwsta kollimata.

Link to comment
Share on other sites

Den tha to elega problimata, alla outws i allws de thelw na krinw prin dw kai apofanthw! :rolleyes:

 

Elpizw ta paidia ths ACE na veltiosan kapia problhmata apo peleoteres exelinikeuseis....

 

Ean vgaloun sketo update ton ellhnikon opws sto cruise...den tha mporoume na thn dwkimasoume...

 

elpizw na einai oloklhrh rom.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εκνευρίζεστε τόσο πολύ και που το βλέπετε το μπάχαλο;

Η ACE Hellas είπε οτι θα είναι διαθέσιμο από 10 Ιουλίου.

Το play247, εχει ήδη ξεκινήσει να παραδίδει στους πελάτες που είχαν κάνει προπαραγγελία.

Μόλις ολοκληρωθούν οι παραδώσεις αυτές, θα είναι διαθέσιμο και για όσους δεν έιχαν κάνει.

Ο Γερμανός και η Κοσμοτέ, είπαν θα το έχουν από 15 Ιουλίου.

Τι πιο ξεκάθαρο ???

 

Άκου που είναι το μπάχαλο. Καταρχήν, δε ξέρω γιατί λες ότι θα έχει και η Cosmote στις 15, γιατί στα κεντρικά τους, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ αν τρώγεται αυτό το πράγμα. :lol:

 

Οπότε, μηδέν ενημέρωση στους πωλητές.

 

2ον, το είχα προπαραγγείλει στην You ( Quest) που επέμεναν ότι θα παραλάβουν αύριο. Σήμερα επικοινωνώ με κατάστημα τους για να το πάρω με σύνδεση και αφού μιλάνε με το ...τμήμα τηλεπικοινωνιών, μου λένε πως δεν υπάρχει περίπτωση να παραλάβουν αύριο και πως είναι ΑΓΝΩΣΤΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ :lol:

 

 

Και εγώ σου λέω και το άλλο. H ace λέει θα τους τα δώσει αύριο (10). Χρειάζονται 3-4 εργάσιμες για να μπορέσουν να τα πουλήσουν (15);; Τι τους κάνουν, χημική ανάλυση;

 

Τέσπα...προπάντων ηρεμία... :p

Link to comment
Share on other sites

κάτι βρήκα για καλύτερη μπαταρία που θα είναι 1350 mah και θα στοιχίζει περίπου 50 ευρώ ... κοιτάξτε εδώ http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond_gets_a_beefier_battery_users_cheer-news-544.php
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

κάτι βρήκα για καλύτερη μπαταρία που θα είναι 1350 mah και θα στοιχίζει περίπου 50 ευρώ ... κοιτάξτε εδώ http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond_gets_a_beefier_battery_users_cheer-news-544.php

 

 

Einai auth edw h mpataria.

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=166204

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα υπάρχει ακόμα μια των 1800 mah
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλές παιδιά, υπάρχει και μια των 1100 που λένε δε θα το παχαίνει καθόλου. Η επίσημη πάντως είναι μόνο η 1350 που το παχαίνει λίγο.

 

http://www.easydevices.co.uk/products.asp?partno=BATCRUISEEXTD&model=

 

Η 1800 λέει ότι είναι περίπου διπλάσια σε πάχος απο την εργοστασιακή...

Link to comment
Share on other sites

To 15/7 λέγεται διοτι στο site του Γερμανου λέει παραδοση 15/7...Οτι καταστήματα-πωλητές τηλεφωνικό κέντρο δεν ξέρουν τίποτα..Δεν ξέρουν!!!Το θέμα είναι οτι και αυριο να τα δώσει η ACE....O Γερμανος κάνει παραδοσεις στα κατασστηματα του την Παρασκευή...οπότε...δεν βλέπω να το πέρνουμε αύριο...
Link to comment
Share on other sites

για μένα βιάζεστε όλοι πολύ και θα την πατήσετε. στην θέση σας θα περίμενα το Titanium αν θα ήθελα να έχω ένα πολύ δυνατό λεπτό pda.
Link to comment
Share on other sites

 

μπορεί κάποιος να τους ρωτήσει αν θα γίνει το ίδιο και με το Touch Pro;

(επειδή αυτό έτσι κι αλλιώς αργεί ακόμα)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

To 15/7 λέγεται διοτι στο site του Γερμανου λέει παραδοση 15/7...Οτι καταστήματα-πωλητές τηλεφωνικό κέντρο δεν ξέρουν τίποτα..Δεν ξέρουν!!!Το θέμα είναι οτι και αυριο να τα δώσει η ACE....O Γερμανος κάνει παραδοσεις στα κατασστηματα του την Παρασκευή...οπότε...δεν βλέπω να το πέρνουμε αύριο...

 

Μήπως πρέπει τελικά να τους πούμε το ανέκδοτο με το γρύλο.....;:X

Link to comment
Share on other sites

Pera apo to ti lene aftoi, ksereis kapoion pou na exei parei apo play247?

 

Ναι. Αλλιώς δεν θα το έγραφα.

Το είδα κιόλας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άκου που είναι το μπάχαλο. Καταρχήν, δε ξέρω γιατί λες ότι θα έχει και η Cosmote στις 15, γιατί στα κεντρικά τους, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ αν τρώγεται αυτό το πράγμα. :lol:

 

Οπότε, μηδέν ενημέρωση στους πωλητές.

 

2ον, το είχα προπαραγγείλει στην You ( Quest) που επέμεναν ότι θα παραλάβουν αύριο. Σήμερα επικοινωνώ με κατάστημα τους για να το πάρω με σύνδεση και αφού μιλάνε με το ...τμήμα τηλεπικοινωνιών, μου λένε πως δεν υπάρχει περίπτωση να παραλάβουν αύριο και πως είναι ΑΓΝΩΣΤΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ :lol:

 

 

Και εγώ σου λέω και το άλλο. H ace λέει θα τους τα δώσει αύριο (10). Χρειάζονται 3-4 εργάσιμες για να μπορέσουν να τα πουλήσουν (15);; Τι τους κάνουν, χημική ανάλυση;

 

Τέσπα...προπάντων ηρεμία... :p

Μεσολαβεί Σαββατοκύριακο μην το ξεχνάμε.

Αλλωστε οι πωλητές στη Κοσμοτέ, ποτέ δεν ήξεραν τι θα παραλάβουν την επόμενη μέρα, και είναι βέβαιο πως κανείς σχεδόν δεν ασχολείται όσο τα μέλη του φόρουμ με τα προϊόντα που διαθέτουν.

Κι αν δεν το πάρουμε αύριο δηλαδή και το πάρουμε την άλλη εβδομάδα, τι θα αλλάξει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεσολαβεί Σαββατοκύριακο μην το ξεχνάμε.

Αλλωστε οι πωλητές στη Κοσμοτέ, ποτέ δεν ήξεραν τι θα παραλάβουν την επόμενη μέρα, και είναι βέβαιο πως κανείς σχεδόν δεν ασχολείται όσο τα μέλη του φόρουμ με τα προϊόντα που διαθέτουν.

Και όχι μόνο της Comsote. Πήγα το πάσχα σε 4 μαγαζιά να ρωτήσω τιμή για το Kaiser και 9 στους 10 πωλητές δεν ήξερε καν τη συσκευή. Και δεν υπερβάλω.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο της Comsote. Πήγα το πάσχα σε 4 μαγαζιά να ρωτήσω τιμή για το Kaiser και 9 στους 10 πωλητές δεν ήξερε καν τη συσκευή. Και δεν υπερβάλω.:wacko:

 

Ακριβώς. Το ότι ένα σχετικό πολυκατάστημα προσλαμβάνει έναν πωλητή, δεν σημαίνει απαραίτητα οτι αυτός θα ξημερωβραδιάζεται στο ίντερνετ να παρακολουθεί τα τελευταία νέα των συσκευών, κάτι που εμείς όλοι το κάνουμε από χόμπι και μόνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο όμως έχει να κάνει και με το πόσο του αρέσει αυτό που κάνει και με το πόσο επαγγελματίας και σωστός είναι - πρέπει τουλάχιστον να γνωρίζει και 5 πράγματα. 9/10 πωλητές είναι λίγο έως πολύ άσχετοι με αυτά που πουλάνε, είτε κινητά, είτε υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Μεσολαβεί Σαββατοκύριακο μην το ξεχνάμε.

Αλλωστε οι πωλητές στη Κοσμοτέ, ποτέ δεν ήξεραν τι θα παραλάβουν την επόμενη μέρα, και είναι βέβαιο πως κανείς σχεδόν δεν ασχολείται όσο τα μέλη του φόρουμ με τα προϊόντα που διαθέτουν.

Κι αν δεν το πάρουμε αύριο δηλαδή και το πάρουμε την άλλη εβδομάδα, τι θα αλλάξει;

 

Φεύγω με άδεια και το θέλω για το wifi:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο όμως έχει να κάνει και με το πόσο του αρέσει αυτό που κάνει και με το πόσο επαγγελματίας και σωστός είναι - πρέπει τουλάχιστον να γνωρίζει και 5 πράγματα. 9/10 πωλητές είναι λίγο έως πολύ άσχετοι με αυτά που πουλάνε, είτε κινητά, είτε υπολογιστές...

 

 

Bre paidia enas politeis to kanei giati thelei mia douleia na vgalei to psomaki tou ..den shmenei oti tou aresei kiolas...exalou shmera mporei na polulaei kinhta sto germano kai aurio sovraka sth agora...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...