Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,από GPS τι λέει; Ξέρουμε εάν είναι Qualcom ή SIRF STAR III;

 

To diamond exei Qualcomm...

 

To gps tou einai para polu kalo....brhskh doruforo mesa se elaxista deuterolepta....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα!να ρωτησω κατι το τηλ πωλειτε με θηκη?? κ ο ηχος του τι λεει παιζει δυνατα??κ κατι τελευταιο κραταει πολλα μηνυματα πχ οπως νοκια που κραταει χιλια κ??

 

Εχει θηκη απο χρυσό, η ηχος ειναι 5.1 καλο ειναι να απομακρυνθεις οταν το βαλεις στη διαπασον γιατι σε πολλα παιδια δημιουργησε προβλημα στα αυτια, καθε εισερχομενο θελει και delete.

 

Αυτη την ερωτηση την εχω δει εδω μεσα πάνω απο 50 φορες.

Ελεος καντε search.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η ώρα αλλάζει σε 24ωρο; μου την δίνουν τα πμ-μμ

 

Enoite...pigene sto stert\setting\regional setting\time\HH:mm:ss

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες στα χέρια μου, είναι καταπληκτικό, μήπως το έχει κανείς και θέλει να το αλλάξει με το p3300 μου; LoL

HTC P3300 - PDA Developer

 

Best prices of all hotels in earth !

www.hotels-space.com [/url ][/color]

Link to comment
Share on other sites

Το box των ειδοποιησεων - ξυπνητηρι δεν εμφανίζεται οταν ακουγεται ο ηχος.....

 

Θα πρεπει να πατησω το εικονιδιο στην πανω μπαρα για να εμφανιστει το box με το ονομα της ειδοποιησης.

 

Το ιδιο ισχυει και με τα sms.... δεν εμφανιζεται κατευθειαν το μηνυμα σε box

 

Υπαρχει καποια επιλογη σ αυτο? Νομιζω στην αρχη εμφανιζοταν κανονικα....

Link to comment
Share on other sites

Το box των ειδοποιησεων - ξυπνητηρι δεν εμφανίζεται οταν ακουγεται ο ηχος.....

 

Θα πρεπει να πατησω το εικονιδιο στην πανω μπαρα για να εμφανιστει το box με το ονομα της ειδοποιησης.

 

Το ιδιο ισχυει και με τα sms.... δεν εμφανιζεται κατευθειαν το μηνυμα σε box

 

Υπαρχει καποια επιλογη σ αυτο? Νομιζω στην αρχη εμφανιζοταν κανονικα....

 

 

Phgene 2-3 selides pio pisw exw dwsei kapia link gia proghramataki pou ruthimhzeis to configuration tou diamond.....

 

Kanta egkatastash kai tha vreis mesa ekei kai auto pou psaxneis...

Link to comment
Share on other sites

Enoite...pigene sto stert\setting\regional setting\time\HH:mm:ss

 

Ευχαριστώ φίλε μου για την άμεση απάντησή σου. Κάνετε όλοι πολύ καλή δουλειά εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Phgene 2-3 selides pio pisw exw dwsei kapia link gia proghramataki pou ruthimhzeis to configuration tou diamond.....

 

Kanta egkatastash kai tha vreis mesa ekei kai auto pou psaxneis...

Thanks για την γρηγορη απαντηση!!

Εχω ηδη βαλει τα

Schaps_AdvancedConfig_v2.1.0.0 και το

Boinger66 diamond advanced config v .51

 

απλα ειμαι με trial n error για να βρω ποια επιλογη ειναι :confused:

Link to comment
Share on other sites

Krathste opio thelete kai afhste emana me to igo 8....

 

Elpizw se ligo kairo na mhn dw omws autous pou twra to katakrinoune na dinoun bravo sto igo.....

 

Το Σαββατοκύριακο πήγα μια εκδρομούλα μέχρι Ολλανδία και είχα την πρώτη ευκαιρία να χρησιμοποιήσω το GPS του diamond. Χρησιμοποίησα το Igo λόγω γραφικών και VGA και όχι το destinator 6 το οποίο δεν έβρισκε σήμα για κάποιο λόγο. Για μένα το destinator έχει μόνο θετικό τους καλύτερους προς το παρόν ελληνικούς χάρτες. Και επειδή ζω εξωτερικό το Igo το προτιμώ. Μέχρι να βγάλει destinator που θα παίζει απροβλημάτιστα με VGΑ ανάλυση και θα έχει και ανάλογα γραφικά θα χρησιμοποιώ Igo.

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την γρηγορη απαντηση!!

Εχω ηδη βαλει τα

Schaps_AdvancedConfig_v2.1.0.0 και το

Boinger66 diamond advanced config v .51

 

απλα ειμαι με trial n error για να βρω ποια επιλογη ειναι :confused:

 

Katse giati me mperdepses..th enois trial h error?

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την γρηγορη απαντηση!!

Εχω ηδη βαλει τα

Schaps_AdvancedConfig_v2.1.0.0 και το

Boinger66 diamond advanced config v .51

 

απλα ειμαι με trial n error για να βρω ποια επιλογη ειναι :confused:

 

Συγνώμη παι΄διά για την παρέμβαση...αλλά έχω εγκαταστήσει κι εγώ τα 2 αυτά προγραμματάκια.

Ήθελα να ρωτήσω τι δουλειά κάνουν ακριβώς?

Έχουν να κάνουν με τη "ροδέλα" και την κύλιση στο menu λειτουργιών?

 

Είδα κάτι menu enable ή disable σε πάρα πολλές λειτουργίες του Diamond, μπορείτε να μου πείτε τι συμαίνουν αυτά?

Και...γιατί βγάζει διάφορα εικονίδια , πλέον, στο today (πάνω αριστερά)?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατοκύριακο πήγα μια εκδρομούλα μέχρι Ολλανδία και είχα την πρώτη ευκαιρία να χρησιμοποιήσω το GPS του diamond. Χρησιμοποίησα το Igo λόγω γραφικών και VGA και όχι το destinator 6 το οποίο δεν έβρισκε σήμα για κάποιο λόγο. Για μένα το destinator έχει μόνο θετικό τους καλύτερους προς το παρόν ελληνικούς χάρτες. Και επειδή ζω εξωτερικό το Igo το προτιμώ. Μέχρι να βγάλει destinator που θα παίζει απροβλημάτιστα με VGΑ ανάλυση και θα έχει και ανάλογα γραφικά θα χρησιμοποιώ Igo.

 

Pes ta giati telika mono egw lew edwmesa gia to igo 8....

Link to comment
Share on other sites

xairete dyo aporeies gia opoion kserei

1)iparxei kapoio programa gia to radiaki tou;px thelo an ginete na apothikeyei parapano stathmous kai oxi mono 6 stin othoni....

2)ton ixo pos mporo na ton "peirakso";

thanks

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παι΄διά για την παρέμβαση...αλλά έχω εγκαταστήσει κι εγώ τα 2 αυτά προγραμματάκια.

Ήθελα να ρωτήσω τι δουλειά κάνουν ακριβώς?

Έχουν να κάνουν με τη "ροδέλα" και την κύλιση στο menu λειτουργιών?

 

Είδα κάτι menu enable ή disable σε πάρα πολλές λειτουργίες του Diamond, μπορείτε να μου πείτε τι συμαίνουν αυτά?

Και...γιατί βγάζει διάφορα εικονίδια , πλέον, στο today (πάνω αριστερά)?

 

Ευχαριστώ

 

To sugekrimeno programataki...epemvenh mesa sto registry kai alazei kapia key pou einai disable apo thn mama tou...

 

Mporeis na energopoihseis to radaki mesa sto menu kai allou...mporeis na energopoihseis leitourgies mesa sthn camera...kai genika se polla simeia mesa sto diamond..

 

Ean kaneis klik panw se kathe epilogei sou leei apo katw ti akrivos kanei...

Link to comment
Share on other sites

xairete dyo aporeies gia opoion kserei

1)iparxei kapoio programa gia to radiaki tou;px thelo an ginete na apothikeyei parapano stathmous kai oxi mono 6 stin othoni....

2)ton ixo pos mporo na ton "peirakso";

thanks

 

 

1. Den nomizw oti apothikeuh mono 6 stathmous...eixei panw apo 20 nomizw...alla den mporw na to trexw twra na sou pw..

2. Gia na piraxeis ton hxo tha prepei na exeis anhxh to Radio kai meta pas..

 

start\programs\audio booster...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε as32.

 

Επεμβαίνει αυτόματα αυτό το προγραμματάκι?Γιατί βγάζει στην οθόνη "¨εναρξη" διάφορα εικονιδιάκια (που πιο πριν δεν τα έβγαζε)?

 

Βρίσκει εφαρμογή στην περιστροφή του κεντρικού κουμπιού (ροδέλα) το πρόγραμμα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Katse giati me mperdepses..th enois trial h error?

εννοουσα trial and error δλδ δοκιμαζα καποιες επιλογες αν ενεργοποιουν το box των ειδοποιησεων - ξυπνητηριου, εβλεπα οτι δεν τις ενεργοποιουσε και προχωρουσα παρακατω...

 

Απλα δεν εχω βρει ακομη την συγκεκριμενη επιλογη που ενεργοποιει το pop-up των ειδοποιησεων :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε as32.

 

Επεμβαίνει αυτόματα αυτό το προγραμματάκι?Γιατί βγάζει στην οθόνη "¨εναρξη" διάφορα εικονιδιάκια (που πιο πριν δεν τα έβγαζε)?

 

Βρίσκει εφαρμογή στην περιστροφή του κεντρικού κουμπιού (ροδέλα) το πρόγραμμα αυτο?

 

 

Nai to energopoih alla oxi sthn home(arxikh othonh kai menu)se olo ta alla,thelefonikos katalovos,photo,opera..ktl

Link to comment
Share on other sites

εννοουσα trial and error δλδ δοκιμαζα καποιες επιλογες αν ενεργοποιουν το box των ειδοποιησεων - ξυπνητηριου, εβλεπα οτι δεν τις ενεργοποιουσε και προχωρουσα παρακατω...

 

Απλα δεν εχω βρει ακομη την συγκεκριμενη επιλογη που ενεργοποιει το pop-up των ειδοποιησεων :confused:

 

File mou pia eidopoihsh theleis....kapies ths exei sto (diamond options)....h ena den ths vreis na sou pw pou einai sto registry.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν πωλείτε με τη θήκη ... ο ήχος του είναι το αδύνατο του σημείο ... νομίζω ναι κρατάει πολλά μηνύματα ...

 

σε ευχαριστω παρα πολυ να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Οτι αφορα τα μνμ να εισαι σιγουρος οτι κραταει απιστευτα πολλα. Εμενα εχει ως τωρα 5000 εισερχομενα και αλλα τοσα εξερχομενα. Χωρις κανενα προβλημα. Το ιδιο ειχα και στο Χ500 και στο S200. Τωρα το ηχειο δεν ειναι και οτι καλυτερο.Παιζει σαν τρανζιστορακι.

 

αυτο ειναι συν τοτε!!!:rolleyes:σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...