Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
paidia sto diamond exo tin palia rom (1.37.405.1) an kratiso ena kalo backup kai kano update stin 1.39... tha doulepsi to restore sosta i tha exoume kanena provlima?

 

H 1.93.xx pou kykloforei (kai oxi 1.39) den exei bgei akoma episima gia tin evrwpi. Afto simainei oti prepei na ksekleidwseis ti syskevi sou gia na to kaneis afto kai pistevw oti einai poly nwris akoma gia na asxolitheis me kati tetoio. H ROM pou foraei i syskevi sou einai mia xara. Apolafse ti mexri na bgei episima i kainourgia kai pros to paron bale mono oti update bgalei episima i HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Epeidi blepw pollous neous xristes PPC me to Diamond, na pw oti den yparxei logos gia afto to paramikro agxos,. Ola ma ola ftiaxnontai kai ginontai. Giafto eimaste emeis edw. Kalorizika paidia! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

paidia sto diamond exo tin palia rom (1.37.405.1) an kratiso ena kalo backup kai kano update stin 1.39... tha doulepsi to restore sosta i tha exoume kanena provlima?

 

 

Thn kainourgia ROM den mporeis na thn peraseis giati xriazete xekelidoma h suskeysh sou KAI THA XASEIS THN EGGUHSH...perhmene na bgei gia thn europh...

 

Opws eipai kai o athanaso77 euxaristhsou opws einai etsi ki'allios den tha deis kai treles allages me thn kainouria ROM.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το δικο μου εχει καμένο pixel, Στο αλλάζουν με ένα καμένο pixel?

Βασικά δεν το λές καμένο pixel γιατι φαίνεται μόνο στο search του Opera. πολύ περίεργο. Ούτε στο άσπρο φαίνεται ούτε στο μαύρο. Είναι μάλλον προβληματικό pixel θα έλεγα. Οταν είναι μαυρο κανονικά μαυρίζει, όταν είναι να είναι ασπρο ασπρίζει. ενώ όταν ειναι να είναι γκρί μαυρίζει και φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια το δικο μου εχει καμένο pixel, Στο αλλάζουν με ένα καμένο pixel?

 

Sto allazoun arkei na to pas amesa. Sigourepsou oti einai omws mi trexeis adika. Ti fonto exei i Opera otan to blepeis?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κοιτα άμεσα δεν μπορώ να το πάω γιατι θα φύγω αύριο πρωί. Πρέπει να πάω στον Γερμανό που το πήρα για να το αλλάξουν? Άμα το πάω την Τετάρτη ασπουμε θα μου την πούνε? Η αλήθεια είναι ότι έπαιζα αρκετή ώρα για να το δώ. Επίσης δεν παίζει να το έχουν αυτοί γιατι πήρα το τελευταίο. Και ναι σίγουρα είναι περίεργο το pixel. γιατι το βλέπω ασπουμε και στο κίτρινο.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
De tha sou to allaksoun ean den to pas amesa. Ean perasoun oi prwtes 7 meres kai exeis milisei arketa sto tilefwno tha se steiloun stin ACE Hellas opou tha sou episkevasoun to idio me allagi othonis. Dialekse kai pare!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επαιξα με το diamond λιγο και θα πω οτι ειμαι πολυ ικανοποιημενος,αλλα λεω να περιμενω και το pro για να δω ποιο να παρω.

η ελειψη καρτα μνημης ειναι αυτο που με αποθαρινει για το διαμονδ:mad:

εσεις τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

εμείς θα σου πούμε;

 

αυτοί που το πήραν (και οι περισσότεροι είναι εδώ) δεν τους ενοχλεί τόσο

αυτοί που δεν το πήραν (που είναι εδώ μόνο σε αναμονή του pro για να διαβάζουν για κάτι που του μοιάζει) προφανώς τους ενοχλεί

 

το τι χρήστης είσαι εσύ το ξέρεις δεν θα στο πούμε εμείς

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα κι εγω απο Γερμανο το μεσημερι και ολα καλα αλλα απ οτι παρατηρησα εχει μονο αγγλικο πληκτρολογιο :worry:

 

Δεν θα πρεπε να εχει και ελληνικο μιας και ειναι απο ACE Hellas?

 

Αρα πρεπει να βαλω εγω? :confused:

Link to comment
Share on other sites

απο το Πλαισιο είναι ανεξάρτητη εισαγωγη, 'οχι απο την ACE HELLAS έχει αγγλική Rom, έχει ελληνικο πληκτρογιο θέλει ενα patch (στο επίσημο forum της ΗΤC), έχει εγγύηση απο την ACE κανονικά 2 χρόνια, αλλά δεν θα σου βάλουν την ελληνική Ρομ, είναι κλειδωμένο και αν την βάλεισ εσύ χάνεισ την εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

απο το Πλαισιο είναι ανεξάρτητη εισαγωγη, 'οχι απο την ACE HELLAS έχει αγγλική Rom, έχει ελληνικο πληκτρογιο θέλει ενα patch (στο επίσημο forum της ΗΤC), έχει εγγύηση απο την ACE κανονικά 2 χρόνια, αλλά δεν θα σου βάλουν την ελληνική Ρομ, είναι κλειδωμένο και αν την βάλεισ εσύ χάνεισ την εγγύηση.

 

τα ελληνικα της ace μπαινουν μονο σε δικες τις συσκκευες.

δεν μπορεις να εχεις π.χ αγγλικη συσκευη και να βαλεις τα ελληνικα της ace.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα χοντρή λαλακία καταλάθος...έσβησα από το Outlook όλες μου τις επαφές και είχα το κινητό συνδεδεμένο στον υπολογιστή και σβήστηκαν κι από εκεί...

Το κακό είναι ότι δεν είχα backup και ότι μέσα είχα τηλέφωνα πελατών... :(

Αν και πλέον είμαι καταδικασμένος i know...μήπως υπάρχει κάποια πιθανότητα να έχουν κρατηθεί κάπου/κάπως οι επαφές (είτε στο PC είτε στο PPC);

 

ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΑ ΣΤΟ OUTLOOK ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΑ ΣΤΟ OUTLOOK ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ

Πρέπει να είμαι γκαβός :P...και...πού βρίσκεται αυτός ο φάκελος; :O

 

Και κάτι ακόμη, ένα ledακι που υπάρχει στα αριστερά του ακουστικού τί κάνει εκεί; :D

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο folder list για τα deleted items.

 

Δεν είναι λεντάκι, είναι ο αισθητήρας φωτός. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν το diamond παίρνει τη 2 σε 1 κάρτα sim.

Με έχει βολέψει παρα πολύ να έχω 2 νουμερα σε μια κάρτα (cosmote) και είναι ο μόνος ενδυασμός που έχω για να το πάρω.

Επίσης εχει και δυνατότητα φωνητικής πλοήγησης ?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ ...

Από Γερμανό ελληνικότατο.

Είναι δίπλα στο λαπτοπ και φορτίζει.

Ερώτηση:

- Αυτό το πράσινο χρώμα στην επιλογή του μενού του tf3d, μπορεί να αλλάξει; και πως;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν το diamond παίρνει τη 2 σε 1 κάρτα sim.

Με έχει βολέψει παρα πολύ να έχω 2 νουμερα σε μια κάρτα (cosmote) και είναι ο μόνος ενδυασμός που έχω για να το πάρω.

Επίσης εχει και δυνατότητα φωνητικής πλοήγησης ?

 

Ναι, δουλευει. Το εχω αυτη τη στιγμη σε Cosmote 2in1

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν δέν χρησιμοποιούμε το outlook αλλά το Windows live mail συγχρονίζονται οι επαφές με το Diamond ;

 

Θέλει το Outlook της σουίτας Microsoft Office.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...