Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Απεγκατασταση πως κανω?

 

Ean den yparxei sta Remove Programs, mporeis apla na sbiseis to fakelo DestinatorApps pou periexei olokliro to Destinator.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kamia elliniki cooked rom ehi vgei palikaria?mpika sto xda alla prepei na uparhoun pano apo 30 roms ekei k den eida kapoia elliniki...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
kamia elliniki cooked rom ehi vgei palikaria?mpika sto xda alla prepei na uparhoun pano apo 30 roms ekei k den eida kapoia elliniki...

 

Yparxei... mpes ksana sto XDA kai psakse gia afti tou xristi... swtos.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ennow akribws tin ekdosi v7.0.0.588.11

 

Episis, stis rythmiseis tou Destinator frontise na exeis:

Thyra: COM4

Taxytita: 4800

Protokolo: NMEA

 

Έγω που έχω ταχύτητα 115200 αλλά μου δουλεύουν όλα κανονικά, τι να κάνω;

Να την αλλάξω σε 4800;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα το htc diamond ειχε μια εφαρμογη για το you tube και μια που εκοβα mp3.κυκλοφορουν?μπορω να τις βρω για το xperia??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οταν ειχα το htc diamond ειχε μια εφαρμογη για το you tube και μια που εκοβα mp3.κυκλοφορουν?μπορω να τις βρω για το xperia??

 

http://rapidshare.com/files/162542997/Touch-IT_Blackstone_mp3Trimmer.cab

 

http://rapidshare.com/files/163457744/Touch-IT_Blackstone_Youtube.cab

 

Και αν θες η οθόνη της συσκευής σου να μοιάζει με αυτή του HD... δες εδώ για περισσότερες εφαρμογές! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/162542997/Touch-IT_Blackstone_mp3Trimmer.cab

 

http://rapidshare.com/files/163457744/Touch-IT_Blackstone_Youtube.cab

 

Και αν θες η οθόνη της συσκευής σου να μοιάζει με αυτή του HD... δες εδώ για περισσότερες εφαρμογές! ;)

εισαι αρχηγος.ευχαριστω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έγω που έχω ταχύτητα 115200 αλλά μου δουλεύουν όλα κανονικά, τι να κάνω;

Να την αλλάξω σε 4800;

 

Ευχαριστώ.

 

Οι παραπάνω ρυθμίσεις που προτείνω είναι για τη βέλτιστη λειτουργία του προγράμματος. Εάν είσαι ευχαριστημένος μπορείς να μείνεις όπως είσαι. Δεν έχεις να χάσεις βέβαια τίποτα και να δοκιμάσεις και να κρίνει ποιες ρυθμίσεις είναι καλύτερες για σένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εισαι αρχηγος.ευχαριστω...

φιλε μου τα περασα κανονικα.εγκατασταθηκαν αλλα δε μπορω να τα βρω πουθενα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλε μου τα περασα κανονικα.εγκατασταθηκαν αλλα δε μπορω να τα βρω πουθενα...

 

Δεν έχω τη συγκεκριμένη συσκευή για να μπορέσω να το ελέγξω. Σίγουρα δεν βρίσκεται στο Start -> Programs;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι σιγουρα...ελπιζω να μη χρειαζεται να το περασω ολοκληρο κ να το κανω σαν το hd
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μου λύσετε μια απόρια?

εχω κάποια Mp3 και σαν εξώφυλλο μια εικόνα jpg..Πως μπορώ από το ΤF3d να τα ακούω?που τα αποθηκεύω?και πως το εμφανίζω σαν album?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
kalhspera paidia kai kales giortes se olous sas.mia erwthsoula exw...ti py8miseis prepei na kanw sto diamond gia asfaleia kata th diarkeia pthshs?thanks in advance!:)

 

Sto CommManager epelekse to Flight Mode.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα μου λύσετε μια απόρια?

εχω κάποια Mp3 και σαν εξώφυλλο μια εικόνα jpg..Πως μπορώ από το ΤF3d να τα ακούω?που τα αποθηκεύω?και πως το εμφανίζω σαν album?

 

thanks!!!

ενα πρόβλημα που με ταλαιπωρεί εδώ και 1,5 μήνα και το έχουμε ξανασυζητήσει είναι ότι δεν κλειδώνει δορυφόρους..αρα δεν έχω πλοήγηση..και έχω ξενερώσει..έβαλα ακόμα ένα προγραμματάκι το htc gps tool και πάλι τίποτα,ασε που μου κολάει το ppc..μάλλον θα το πάω στην Ace..

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους.πως μπορω να αυξησω τον ηχο κλησης για τι δεν ακουγετε πολυ δυνατα.η ενταση ειναι στο φουλ.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
thanks!!!

ενα πρόβλημα που με ταλαιπωρεί εδώ και 1,5 μήνα και το έχουμε ξανασυζητήσει είναι ότι δεν κλειδώνει δορυφόρους..αρα δεν έχω πλοήγηση..και έχω ξενερώσει..έβαλα ακόμα ένα προγραμματάκι το htc gps tool και πάλι τίποτα,ασε που μου κολάει το ppc..μάλλον θα το πάω στην Ace..

αν εχεις κανει hard reset και συνεχιζει το βιολι του τοτε πρεπει να παει σερβις:(
Link to comment
Share on other sites

thanks!!!

ενα πρόβλημα που με ταλαιπωρεί εδώ και 1,5 μήνα και το έχουμε ξανασυζητήσει είναι ότι δεν κλειδώνει δορυφόρους..αρα δεν έχω πλοήγηση..και έχω ξενερώσει..έβαλα ακόμα ένα προγραμματάκι το htc gps tool και πάλι τίποτα,ασε που μου κολάει το ppc..μάλλον θα το πάω στην Ace..

Πρώτα απ όλα πές μας άν έχεις κάνει HSPL στη συσκευή σου.Άν έχεις κάνει τότε με τις αλλαγές της rom τραβάει κολλήματα μερικές φορές και δημιουργείται πρόβλημα στο radio.Η πρώτη λύση είναι να περάσεις ξανά το radio που θές και αν συνεχίσει να μην βρίσκει δορυφόρους τότε η λύση είναι να ξαναπεράσεις HSPL το οποίο όμως να ξέρεις ότι θα σου κάνει hard reset.

Άν έχεις την μαμά rom και δεν έχεις κάνει HSPL τότε το πάς στν ACE

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα πές μας άν έχεις κάνει HSPL στη συσκευή σου.Άν έχεις κάνει τότε με τις αλλαγές της rom τραβάει κολλήματα μερικές φορές και δημιουργείται πρόβλημα στο radio.Η πρώτη λύση είναι να περάσεις ξανά το radio που θές και αν συνεχίσει να μην βρίσκει δορυφόρους τότε η λύση είναι να ξαναπεράσεις HSPL το οποίο όμως να ξέρεις ότι θα σου κάνει hard reset.

Άν έχεις την μαμά rom και δεν έχεις κάνει HSPL τότε το πάς στν ACE

 

δεν έχω κάνει Ηspl.το διαμαντι είναι της Ace..απείραχτο.έχω κάνει hard reset έβαλα μόνο το προγραμματάκι gps test..τίποτα..κάνω αναζήτηση gps στο destinator,κάνει την σύνδεση αλλά απο δορυφόρους τίποτα..αυτό το πρόβλημα το παρουσίασε μετά από το service που το είχα στείλει για αλλαγή πλακέτας πληκτρολογίου (λόγω βλάβης του μικροφώνου) και μου έκαναν calibration το wi-fi..απλά έχω κουραστεί..(να σας θυμήσω ότι το έχω ξαναστείλει την πρώτη μέρα για αλλαγή οθόνης λόγω κιτρινίλας)..με την Ace κανένα πρόβλημα..Μάλλον είμαι λιγο γκαντέμης μ'αυτή την συσκευή..αν και μου αρέσει απίστευτα..

Link to comment
Share on other sites

εφαρμογες και παιχνιδια που βρησκουμε.χρειαζετε να βαλουμε καποιο antivirus

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...