Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα!!

πηγα στο γερμανο εχθες

και το ειδα απο κοντα.

1.γεμιζει δαχτυλιες πολυ ευκολα.

2.μου φανηκε αργο σαν να κολλουσε.

ετσι ειναι??γιατι εχω ακουσει οτι κολλαει

αρκετα,αληθευει γιατι σκεφτομαι να το παρω.

ευχαριστω!!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεμιζει δαχτυλιες αλλα ειναι το τελευταιο που θα σε απασχολει μετα απο λιγο "παιξιμο" μαζι του.

Ειναι αργο οταν γεμισει η μνημη απο τα πολλα ανοιχτα προγραμματα, ειμαι σιγουρος πως συντομα θα κυκλοφορησει αναβαθμιση που θα το επιταχυνει κι'αλλο, σε γενικες γραμμες δεν ειναι αργο με ολα αυτα που εχει, το φοβερο ειναι το εξαιρετικα μικρο του μεγεθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σ'εμένα πάντως δεν κολλάει, είναι η συσκευή που μ'έχει κάνει να ξεχάσω το soft reset.

 

Aν τώρα εννοείς την ταχύτητα του tf3d μενού, ούτε αυτό κολλάει, απλά καμμιά φορά δείχνει να καθυστερεί στιγμιαία στην απόκριση.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους και απο μενα :) χτες το βραδυ εφερε ενας φιλος σπιτι μου το ενλογο κινητο! περιτο να πω οτι εχασα πασα ιδεα περι κινιτον. ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΕΙΝΙΑ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΧΡΙ της 5 το πρωι ημουν κωλημενος πανω του. του εβαλα destineror και καποιες αλλες εφαρμογες και γενικοτερα ενω δεν τα παω τα ανεφ πληκτρολογιου το κινητο ειναι απιστευτα ευχριστο και γριγορο και με κερδισε αμεσως..

γνωριζει κανεις απο που ειναι η καλητερη επιλογι αγορας του??? ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το expansys το έχει σε πολύ συμφέρουσα τιμή:

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=167599

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

απο ενα γρηγορο shearch ανακαληψα οτι πεζει και αυτο HTC Touch Pro το οποιο το βρισκω ακομα πιο φοβερω..... ειναι και αυτο σε κικλοφορια στην ελλαδα????

τα ιδια με το διαμαντι εχει + το πληκτρολογιο η οχι??

 

θενκς

αλεξης

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους και απο μενα :) χτες το βραδυ εφερε ενας φιλος σπιτι μου το ενλογο κινητο! περιτο να πω οτι εχασα πασα ιδεα περι κινιτον. ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΕΙΝΙΑ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΧΡΙ της 5 το πρωι ημουν κωλημενος πανω του. του εβαλα destineror και καποιες αλλες εφαρμογες και γενικοτερα ενω δεν τα παω τα ανεφ πληκτρολογιου το κινητο ειναι απιστευτα ευχριστο και γριγορο και με κερδισε αμεσως..

γνωριζει κανεις απο που ειναι η καλητερη επιλογι αγορας του??? ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol::lol::lol::lol:

 

 

H pio sunferousa timh einai apo to ebay...alla den tha exeis egguhsh kai thelei prosoxh apo pion tha paragilhs kai pws tha sto stilei...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορούσε κάποιος που γνωρίζει καλά τη συσκευή να γράψει ένα F.Α.Q. Με τις βασικές λειτουργίες..και τα βασικα ερωτήματα που κάνουν πολλοί..όχι τίποτ άλλο..απλά να μην επαναλαμβάνονται οι ίδιες απορίες.. Φιλικα (και άσχετο)

 

Etoimazw kapio site to opio tha periexei oles ths ROM pou exoune bgei gia to diamond kai ola ta tools pou xriazeste...me analhthkes odigies...

 

Tha exei ta panta gia to diamond...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πήρα κι εγώ το διαμάντι από Γερμανό!

 

δείχνει απίστευτο!

μπροστά του το 3600 που είχα μέχρι τώρα μου φαίνεται προϊστορικό!! :p

 

Να κάνω και μια ερώτηση: με τις ROM και το RADIO τι παίζει ακριβώς;

έχω

ROM: 1.37.401.3 WWE

RADIO: 1.00.25.03

 

Για το radio είδα ότι υπάρχει το .05 & .06 με το .05 να αναφέρεται ως καλύτερο...

Αυτά είναι επίσημα? Περνάνε χωρίς HardSPL?

 

Η ROM? Υπάρχει πιο καινούρια επίσημη?

Δε θέλω να βάλω HardSPL & customROM ακόμα...

 

 

Από ταχύτητα πάντως μου φαίνεται αρκετά καλό.... και ακόμα δεν έχω περάσει τα tweaks....

 

Θενξ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πήρα κι εγώ το διαμάντι από Γερμανό!

 

δείχνει απίστευτο!

μπροστά του το 3600 που είχα μέχρι τώρα μου φαίνεται προϊστορικό!! :p

 

Να κάνω και μια ερώτηση: με τις ROM και το RADIO τι παίζει ακριβώς;

έχω

ROM: 1.37.401.3 WWE

RADIO: 1.00.25.03

 

Για το radio είδα ότι υπάρχει το .05 & .06 με το .05 να αναφέρεται ως καλύτερο...

Αυτά είναι επίσημα? Περνάνε χωρίς HardSPL?

 

 

Η ROM? Υπάρχει πιο καινούρια επίσημη?

Δε θέλω να βάλω HardSPL & customROM ακόμα...

 

 

Από ταχύτητα πάντως μου φαίνεται αρκετά καλό.... και ακόμα δεν έχω περάσει τα tweaks....

 

Θενξ!

 

 

Kapia pio kainourgia ROM epishmh pou na mhn xriazete hard spl den uparxei...

 

Kane ligo upomonh kai se liges meres tha vgei kai europaikh epishmh..

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να στείλω ένα MMS και μου είχε όριο τα 100kb

Η Cosmote όμως επιτρέπει μέχρι και 300kb!

Πως μπορώ να το αυξήσω;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να στείλω ένα MMS και μου είχε όριο τα 100kb

Η Cosmote όμως επιτρέπει μέχρι και 300kb!

Πως μπορώ να το αυξήσω;

 

 

Pigeneis sto

 

start\messaging\mms\katw dexia menu\mms options\servers\epilegeis to server pou exeis...kai ekei tha vreis auto pou psaxneis..

Link to comment
Share on other sites

Kapia pio kainourgia ROM epishmh pou na mhn xriazete hard spl den uparxei...

 

Kane ligo upomonh kai se liges meres tha vgei kai europaikh epishmh..

 

 

OK!

Σχετικά με τα radio? και αυτό χρειάζεται hardspl?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Pigeneis sto

 

start\messaging\mms\katw dexia menu\mms options\servers\epilegeis to server pou exeis...kai ekei tha vreis auto pou psaxneis..

 

Yeap , το βρήκα!

Αυτο που βλέπω όμως τώρα ειναι οτι στη θύρα έχει την 9201 και η cosmote λέει οτι πρέπει να ειναι η 8080

 

Τελοσπαντον θα δουμε σε ποια θα δουλέψει!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Yeap , το βρήκα!

Αυτο που βλέπω όμως τώρα ειναι οτι στη θύρα έχει την 9201 και η cosmote λέει οτι πρέπει να ειναι η 8080

 

Τελοσπαντον θα δουμε σε ποια θα δουλέψει!

 

Douleuei opws einai mhn to phraxeis....

Link to comment
Share on other sites

OK!

Σχετικά με τα radio? και αυτό χρειάζεται hardspl?

 

Ευχαριστώ!

 

Nai file mou kai auto....pantws mhn nomizeis oti alazontas to Radio tha deis kai megalh diafora...

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την ρομ ROM version: 1.93.831.1 WWE δεν υπαρχουν τα Ελληνικα στο TouchFlo 3D. Οπως κ στην προηγουμενη ασιατικη εκδοση. Υπαρχει κανενας τροπος να τα προσθεσουμε;
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την ρομ ROM version: 1.93.831.1 WWE δεν υπαρχουν τα Ελληνικα στο TouchFlo 3D. Οπως κ στην προηγουμενη ασιατικη εκδοση. Υπαρχει κανενας τροπος να τα προσθεσουμε;

 

 

Nai ontws den uparxoun ta ellinika ...to dusaresto einai oti den mporoume na ta prosthesoume....mono ena valeis thn palia rom pou einai eyropaikh..

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια χαζη ερωτηση εχω το Diamond του φιλου μου και δεν ξερω να περναω εφαρμογες μπορει να βοηθησει κανεις ? τι πρεπει να κανω ? :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια χαζη ερωτηση εχω το Diamond του φιλου μου και δεν ξερω να περναω εφαρμογες μπορει να βοηθησει κανεις ? τι πρεπει να κανω ? :ninja:

 

Αν εχεις το .cab αρχειο εγκαταστασης , το βρισκεις μεσω file manager,

κανει κλικ και ξεκιναει η εγκατασταση.

Αλλιως , μεσω Active Sync στην περιπτωση που ειναι αρχειο exe για το pc.

 

Υπαρχουν καποια εξτρα βηματα με αντικατασταση αρχειων,εισαγωγη κωδικων κλπ

στις περιπτωσεις που θα περασεις "αγορασμενες" :ninja: εφαρμογες .

 

(διαβαζεις το αρχειακι txt που περιεχεται μαζι με την εφαρμογη ,για περισσοτερα )

Ελπιζω να καταλαβες ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βαλουμε άλλες πόλεις στο weather? Και μάλιστα να παίρνει πληροφορίες απο Meteo? Στο P3300 το έχω κάνει. Σε αυτό... τσού... Βέβαια είχα αλλο πρόγραμμα καιρού.
Γιάννης Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βαλουμε άλλες πόλεις στο weather? Και μάλιστα να παίρνει πληροφορίες απο Meteo? Στο P3300 το έχω κάνει. Σε αυτό... τσού... Βέβαια είχα αλλο πρόγραμμα καιρού.

 

Να προσθεσεις πολεις μπορείς,γύρνα λιγο ποιο πισω 5, 6 σελιδες,για meteo το ξεχνάς.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την ρομ ROM version: 1.93.831.1 WWE δεν υπαρχουν τα Ελληνικα στο TouchFlo 3D. Οπως κ στην προηγουμενη ασιατικη εκδοση. Υπαρχει κανενας τροπος να τα προσθεσουμε;

 

Να βάλεις την 1.93.456.2 ή να περιμένεις κανα 2 βδομάδες

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...