Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος αν έχει βγει νέα ROM? Κάτι ακούστηκε για WWE Rom στο site της HTC στο Χονκ-Κονγκ.
Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλήμερα παιδιά.Το παράγγειλα από ebay από Hong Kong και ο τύπος που το έστειλε με FedEx, από το tracking number βλέπω ότι είναι στην Αθηνά (δέμα διαθέσιμο προς εκτελωνισμό).Το έχει πάρει κάποιος με αυτόν τον τρόπο ώστε να μου επιβεβαιώσει αν θα πληρώσω τελωνείο ή όχι....Μιλάμε για 2 τηλεφωνά στο δέμα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.

το πακετο μεσα δεν εχει θηκη μεταφορας??:confused:

 

Οχι,δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν έχει βγει νέα ROM? Κάτι ακούστηκε για WWE Rom στο site της HTC στο Χονκ-Κονγκ.

 

Nai exei bgei exthes....kai exei auta ta xaraktiristhka:

 

hTC Touch Diamond English ROM Code Update (2008/07/23)

 

 

ROM version: 1.93.831.1 WWE

ROM date: 07/18/08

Radio Version : 52.29.25.12H_1.00.25.05

* You can check device ROM version from Start -> Setting -> System -> Device Information -> Version.

 

Description:

1. Enable GSM 850 band.

2. Fixed sometimes no signal issue.

3. Fixed no action while touching navigator control in camera mode.

4. Fixed some files in internal storage which cannot be listed.

5. Fixed SMS sound alert notification delayed issue.

6. Improved audio quality after audio booster is enabled.

7. Improved TouchFLO 3D tab switching and movement speed.

8. Improved home page loading speed.

9. Turned off the 5-second auto screen off function when screen is turned back on by pressing power key during a voice call. Screen off timeout will follow system power setting.

10. Added random access bar to the right hand edge of the screen for selection of weather countries and cities.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδιά.Το παράγγειλα από ebay από Hong Kong και ο τύπος που το έστειλε με FedEx, από το tracking number βλέπω ότι είναι στην Αθηνά (δέμα διαθέσιμο προς εκτελωνισμό).Το έχει πάρει κάποιος με αυτόν τον τρόπο ώστε να μου επιβεβαιώσει αν θα πληρώσω τελωνείο ή όχι....Μιλάμε για 2 τηλεφωνά στο δέμα...

 

 

File mou xwris na thelw na se stenaxwrisw tha plhroseis telwneio....

 

Kanonika eprepe na tou zhthseis na sto steilh me EMS gia na mhn plhroseis telwneio....

 

To thema poso telwneio tha plhroseis kai ean telika exeis diafora me to na to epernes apo edw....

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη το F.A.Q. για ποιά συσκευή το γράψανε;

 

http://www.htc.com/europe/fAQs.aspx?p_id=133&cat=86&id=50748

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Nai exei bgei exthes....kai exei auta ta xaraktiristhka:

 

hTC Touch Diamond English ROM Code Update (2008/07/23)

 

 

ROM version: 1.93.831.1 WWE

ROM date: 07/18/08

Radio Version : 52.29.25.12H_1.00.25.05

* You can check device ROM version from Start -> Setting -> System -> Device Information -> Version.

 

Description:

6. Improved audio quality after audio booster is enabled.

 

παιδια ξερει κανεις απο που να κατεβασουμε αυτη τη rom?

ειναι ευρωπαικη? 8α χα8ει η εγγυηση? χρειαζεται αυτο το hard spl για να την εγκαταστησουμε?

ειναι σημαντικο για μενα να μου απαντησει καποιος γιατι εχω προβλημα με τον ηχο και δεν ξερω αν φταει η συσκευη. Για να μην το στειλω πισω για εγγυηση..

να πω επισης οτι πρωτη φορα 8α αλλαξω rom σε wm οποτε συγχωρεστε την ασχετοσυνη μου :)

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

File mou xwris na thelw na se stenaxwrisw tha plhroseis telwneio....

 

Kanonika eprepe na tou zhthseis na sto steilh me EMS gia na mhn plhroseis telwneio....

 

To thema poso telwneio tha plhroseis kai ean telika exeis diafora me to na to epernes apo edw....

 

Εγώ του το ζήτησα να μου τα στείλει με EMS άλλα αυτός μου είπε ότι χάνονται.....

Κάτσε να δεις που θα το πληρώσω περισσότερο από ότι εδώ.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις απο που να κατεβασουμε αυτη τη rom?

ειναι ευρωπαικη? 8α χα8ει η εγγυηση? χρειαζεται αυτο το hard spl για να την εγκαταστησουμε?

ειναι σημαντικο για μενα να μου απαντησει καποιος γιατι εχω προβλημα με τον ηχο και δεν ξερω αν φταει η συσκευη. Για να μην το στειλω πισω για εγγυηση..

να πω επισης οτι πρωτη φορα 8α αλλαξω rom σε wm οποτε συγχωρεστε την ασχετοσυνη μου :)

 

 

Ayth thn ROm den mporeis na thn peraseis ean to exeis parei apo ellada h agglia ...den einai europaikh .

 

Gia na thn peraseis tha prepei na kaneis hardspl pou xaneis omws thn egguhsh..den sto sunhsto ean einai apo ellada to kinhto.

 

Mporeis na kaneis ligo upomonh kai tha vgei kai gia europh auth h ROM opote mporeis na thn valeis.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του το ζήτησα να μου τα στείλει με EMS άλλα αυτός μου είπε ότι χάνονται.....

Κάτσε να δεις που θα το πληρώσω περισσότερο από ότι εδώ.....

 

 

Distixos polu to fovamai...egw pou to phra mou elega ta idia ...kai tou lew h mou to stelneis me EMS h akurose thn paragelia.....

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη στο χονγκ ποσο το βρηκες?

 

Egw to phra apo auton prhn apo 2 mhnes kai htan apsogos...

 

http://cgi.ebay.co.uk/New-HTC-Touch-...3286.m14.l1318

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειναι καν εφικτο να βγει τετοια εφαρμογη, δεν τον κοβω κιολλας.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς κάποιο πρόγραμμα για πρόσβαση με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος;

 

χεχεχε καλό δεν λέω

 

και πως θα κάνεις αναγνώριση αποτυπώματος χωρίς fingerprint scanner?

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν ανοίγεις τον opera κατά τη χρήση του διαδικτύου περιορίζεσαι στο άνοιγμα μόνο 4 καρτελλών?πχ:θέλω να μπω στο site της Εθνικής τράπεζας να τσεκάρω το υπόλοιπό μου και δεν προλαβαίνω ούτε username και password να δώσω στην ενλόγω σελίδα?

 

Επίσης γιατί δεν μπορώ να ανοίξω το gmail μου?Δίνω 100% το σωστό username και password?

 

Γενικά είναι προτιμότερο να χρησιμοποιούμε τον internet explorer ή τον opera στη συσκευή (για σερφάρισμα στο ίντερνετ,πάντα)?

Link to comment
Share on other sites

...και μια ακόμη ερώτηση:

 

Στις επαφές , θέλω να δημιουργήσω ομάδες (πχ:φίλοι ή συνάδελφοι), όπως συμβαίνει σε συσκευές Nokia. Επίσης θέλω να προγραμματίσω την κάθε ομάδα , όταν με καλούν μέλη της, να κουδουνίζει με ένα συγκεκριμένο ήχο.Είναι αυτό εφικτό και πως (γίνεται)?

 

Τέλος,

Μπορώ να προσθέσω ήχους στα ringtones?

Με ποιά είναι η διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

@nls

 

και πως το κάνουν άλλα PDA?

Η HP έχει πολλά τέτοια μοντέλα.

Και η Asus έβγαλε.

 

ε πως λες εσύ;

ΕΧΟΥΝ fingerprint scanner

 

ελάχιστα PDA έχουν (άντε να είναι 4-5 -τέσπα κάτω από 10- μοντέλα από όλες τις μάρκες μαζί, ΟΛΑ τα χρόνια που βγαίνουν PDA, που να έχουν τέτοιο πράγμα)

 

αυτό, γιατί αυτό το feature είναι περισσότερο enterprise και δεν έχει καμιά σημασία για το μέσο χρήστη που ένα απλό password τον καλύπτει

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και γω σημερα στο γερμανο.

η πρωτη εντυπωση ειναι καλη.μαζεμενες διαστασεις ελαφρυ,ξεχωριζει και μοιαζει ενα βημα μπροστα σε σχεση με το cruise που εχω.

δουλευοντας το μου φανηκε λιγο αργο,ισως να φταει η ρομ που φοραγε,ισως τα ελληνικα του δεν ξερω αλλα στην χρηση δεν με ενθουσιασε.

παρολα αυτα νομιζω πως ειναι καλη αγορα και ευχομαι σε οσους το πηραν να το χαρουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
προσωπικα νομιζω απο οσο εχω δει στην πραξη οτι το 3600-3650 και diamond ειναι στα ιδια απο ταχυτητα,ενα 5% πανω κατω ειναι δυσκολο να το ξεχωρισει καποιος,το diamond εχει πιο δυνατο επεξεργαστη αλλα και μια vga που τραβαει πολυ(οπως ολες)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...