Jump to content

[Επίσημο] Νokia N-Gage


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα με τις αναφορές στο N-Gage. Δεν έχω βρει τρόπο να τις σβήνω και μου φαίνεται πολύ τραγικό να μην υπάρχει κάποιος... αν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει με το συγγεκριμένο θέμα ... η έκδοση του fw είναι 3.30.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

για να σβισεις τις αναφορες πρεπει να σβισεις ολο το μητρωο.δηλ. μητρωο δεξι βελακι επιλογες σβησιμο μητρωου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχω προβλημα με την αφυπνηση...εδω και 2 πρωινα που την δοκιμασα για πρωτη φορα ,ενω ειναι κλειστο και παει να ανοιξει κολλαει στην εικονα υποδοχης ( το προεπιλεγμενο κινουμενο n-gage) ...εχεις καποιος καμμια ιδεα?
:up:
Link to comment
Share on other sites

Χεχ :D Έλαβα e-mail με έναν τύπο που κρατάει μια ταμπέλα που γράφει "They are coming"

 

Άντε τυχεράκηδες!!! Σας ζηλεύω :O

 

Υ.Γ. Όποιος κατάλαβε-κατάλαβε :!:

Link to comment
Share on other sites

Χεχ :D Έλαβα e-mail με έναν τύπο που κρατάει μια ταμπέλα που γράφει "They are coming"

 

Άντε τυχεράκηδες!!! Σας ζηλεύω :O

 

Υ.Γ. Όποιος κατάλαβε-κατάλαβε :!:

 

ΉΉΉΉΉΉΉρθανε και λένε! Αλλά μάλλον θα το χρωστάω για κάμποσο καιρό ακόμα το review στο σχετικό thread... :O

 

Ρε Σ/Α, τι να σε κάνουμε τώρα... έπρεπε να το πολήσεις κιόλας; :cry: αλλά τώρα εσύ μένεις χωρίς φίδακλες :shifty: καλά να πάθεις :p :D ;) nhf

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια ερωτηση?Θεσσαλονικη μπορω να βρω καινουργιο-κουτατο το κλασικο n-gages?

Και σε ποια τιμη?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εψαχνα και εγω πριν κανενα μηνα και ειχα βρει 2-3 καταστηματα και το ειχαν 300 ευρω και τελικα βρηκα προσφορα σε nokia shop (παπαναστασιου 4) στα 220 ευρω.
:up:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση?Θεσσαλονικη μπορω να βρω καινουργιο-κουτατο το κλασικο n-gages?

Και σε ποια τιμη?

ρωτα σε καποιο club nokia.και αν δεν υπαρχει ουε εκει κειτα για κανα μεταχειρησμενο

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το νού σας... 300€ τώρα πια για το πρώτο N-Gage είναι καθαρή κοροϊδία (θυμάμαι στο πολυκατάστημα Full, στη Ναύπακτο, που έχουν κάτι Gameboy Color αρχαία και επειδή δεν τα έχουν ξεπουλήσει τα έχουν ακόμη στα ράφια έναντι 50€! Τέτοια φάση και το 300άρι για το NG)... 200 ευρώ κοντά για κουτάτο καινούργιο είναι καλή τιμή, βεβαίως και μεταχειρισμένο βρίσκεται ακόμα πιο χαμηλά (100 με 150 €). Απλώς όποιος παίρνει μεταχειρισμένο τα γνωστά... τσεκ για φθορές, βλάβες, καλώδια μαλώδια κλπ, να μην είναι κλειδωμένο και τα συναφή...
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει αναφερθει εδω και 2 μηνες!!!!!(να σκεφτεις πως ειχα τοτε ngage) πιστευω πως ειναι κοροϊδια γιατι και να αλλαξεις την καρτα με ανοιχτο το κινητο δεν την αναγνωριζει για να την αναγνωρισει πρεπει να κανεις restart :cry:
Link to comment
Share on other sites

epidh eimai fanatikos gamer allaxa to siemens pou xa me ena nokia ncage kai oi apories mou einai oi exhs.parathrhsa pos to kinhto den exei uperuthres epidh exo laptop mporo na kano sundeh me to laptom me to bluetouth?epishs mporeite na mou peite ena site me free h spasmena pexnidia gia to nokia nc gae px tomb riter fifa etc

'kai telos to kinhto to efarmoges dexete?kai uparxei kana site me free efarmoges?

euxaristo poly.

 

 

aaa to kalodio sundeshs den to exo oute to cd pio programa mporo na katebaso gia na sundeomai me to kinhto kai epishs h malon asto thanks again

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Για cr@ck3d εφαρμογες, παιχνιδια κ.λπ. symbian & java κατεβασε απο το forum του aivanet.com :)

 

Για παιχνιδια του N-Gage, κατεβαζεις απο το IRC (οπου βεβαια μπορεις να κατεβασεις και εφαρμογες και παιχνιδια symbian & java) ;)

 

Αμα εχεις bluetooth κανε δεξι κλικ στο αρχειο που θες και μετα αποστολη σε κοντινο υπολογιστη και θα το στειλεις στο κινητο σου... :O

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

pos mporo na metafero ta pexnidia tou ncage sto kinhto exo katebasei gia paradeigma to fifa kai einai se dir morfh pou xei mesa 2 fakelous tous fakelous tous metafero sto ncage?kai ep prepei na xo to prog blzinstaller gia na ta pexo opos ginetai se salla kinhta ton series 60 pou pezoun games ncage.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Οχι.. δε χρειαζεσαι το blzinstaller . Θα ανοιξεις οοοοολλλλαααααα τα zip του παιχνιδιου , μεχρι να φτασεις στους φακελους. τον φακελο που λεει apps τον βαζεις στο e:/system/apps και αυτον που λεει libs στο e:/system/libs ;)
Link to comment
Share on other sites

aaa to kalodio sundeshs den to exo oute to cd pio programa mporo na katebaso gia na sundeomai me to kinhto kai epishs h malon asto thanks again

 

an pareis to kalwdio den xreiazetai na katevaseis kanena programa.me to pou sydeeis to ngage sou me to pc sou mesw kalwdiou,to pc anagnwrizei automata to ngage sou ws topiko sklhro.kai meta apla metafereis oti arxeia theleis.

Link to comment
Share on other sites

TO IRC APO POY MPORO NA TO KATABASO MIA DIEYTHHNSH UPARXEI?to irc einai to m irc?

IRC είναι το δίκτυο. mIRC είναι ένας από τους clients (προγράμματα που συνδέονται στο δίκτυο). Το κατεβάζεις από το http://www.mirc.co.uk

Προφανώς δεν έχεις διαβάσει αυτό, κάντο -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=14396

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για ρίξτε ματιά εδώ:http://h**p://www.aivanet.com/viewtopic.php?t=2542&start=0

Μπορούμε να αλλάξουμε τα εικονίδια του αγαπημένου μας ngage :X :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για ρίξτε ματιά εδώ:http://h**p://www.aivanet.com/viewtopic.php?t=2542&start=0

Μπορούμε να αλλάξουμε τα εικονίδια του αγαπημένου μας ngage :X :w00t: :w00t:

ειναι γνωστο εδω και αρκετο καιρο

Link to comment
Share on other sites

ειναι γνωστο εδω και αρκετο καιρο

Και μαλιστα εχουν βγει πολλα διαφορετικα θεματα για ngage

Link to comment
Share on other sites

Gia sas!!!Fa ifela na mou dosete analitikes odigies gia to pos na exo internet meso tou n-gage mou.Bebea meso bluetooth.Exo psaksi poles ores gia afto to fema alla den katafera tipota.Ine kanenas sto n-gage arena?

Sas efxaristo POLI!!!

Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχάς καλησπέρα σε όλους.

Μόλις χθές αγόρασα το n-gage και έχω αρκετές απορίες μιας και το προηγούμενο κινητό μου ήταν το κ700i και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα για S60.

Σήμερα πήγα στο nokia club και ζήτησα να μου το αναβαθμίσουν.Δεν ξέρω αν είναι η τελευταία αναβάθμιση αλλά πατώντας *#0000# μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

V 4.03

26-11-2003

NEM-4

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

thnks προκαταβολικά

2 fast 4 u!!! :w00t:
Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχάς καλησπέρα σε όλους.

Μόλις χθές αγόρασα το n-gage και έχω αρκετές απορίες μιας και το προηγούμενο κινητό μου ήταν το κ700i και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα για S60.

Σήμερα πήγα στο nokia club και ζήτησα να μου το αναβαθμίσουν.Δεν ξέρω αν είναι η τελευταία αναβάθμιση αλλά πατώντας *#0000# μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

V 4.03

26-11-2003

NEM-4

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

thnks προκαταβολικά

 

Καλησπερα και σε σενα φιλε μου,καλοριζικο το n-gage.

Ναι η V 4.03, η τελευταια ειναι .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...