Jump to content

[Επίσημο] Nokia N96


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mia ερώτηση:

 

Το Ν96 στέκεται στο πλαι, ώστε να μπορείς να κάνεις αυτοφωτογράφηση με το χρονοδιακόπτη;

 

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ αν το καταφέρει αυτό........:lol::lol::lol:

 

είναι για να βλέπεις βίντεο χωρίς να το κρατας.

 

Δοκίμασες να το ανοίξεις ενώ είναι ήδη συνδεδεμένο; Αν δεν δουλέψει ούτε αυτό, κανε φορματ.

 

το κάνει πάλι.

έκανα ήδη φορματ.... κ μία απο τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eκανες format μονο στην συσκευη η και στην καρτα?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eκανες format μονο στην συσκευη η και στην καρτα?

 

ΤΟ έκανα φορματ με *#7370# (η κάπως έτσι κ δεν έφτιαχνε)

Τώρα το έκανα φορματ με restart κρατώντας πατημένα τα *,πράσινο και "3"

Τώρα δείχνει να δουλέυει συνδέεται σωστά.

για να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ αν το καταφέρει αυτό........:lol::lol::lol:

 

είναι για να βλέπεις βίντεο χωρίς να το κρατας.

Ti εννοείς ;;;;:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ έκανα φορματ με *#7370# (η κάπως έτσι κ δεν έφτιαχνε)

Τώρα το έκανα φορματ με restart κρατώντας πατημένα τα *,πράσινο και "3"

Τώρα δείχνει να δουλέυει συνδέεται σωστά.

για να δούμε!

 

Kαλο ειναι να κανεις και format στην καρτα και μετα να τα περασεις παο την αρχη. Τωρα εχεις κανει format στην συσκευη σου και αφησες ολα τα σκουπιδια στην καρτα μνημης.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ti εννοείς ;;;;:confused:

 

ελα ρε γελούσα με την ερώτηση σου...

 

είναι για να το βάζεις στο πλάι στο γραφείο κ με οριζόντια προβολή να βλέπεις ταινία π.χ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ σταντ για φωτογραφίες!!!

εκτός και αν θές να βγάλεις πλάγιες φωτογραφίες που να κοιτάν τον ουρανό!!! εκει αλλάζει!

 

βασικά το σκατουλάκι αυτό ήταν το διαφημιστικό ακγίστρι του κινητού πρίν βγεί στην αγορα κ το δούμε. όλοι 'ελεγαν ουααααου έχει σταντ στο πλάι θα κ@λολεει!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? δεν κάνει τίποτα άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι να κανεις και format στην καρτα και μετα να τα περασεις παο την αρχη. Τωρα εχεις κανει format στην συσκευη σου και αφησες ολα τα σκουπιδια στην καρτα μνημης.

 

όχι βρε, η κάρτα είναι η δικιά μου. την είχα φορμάρει παλιότερα κ δεν είχα εγκταστήσει τίποτα σε αυτην.

 

τα προγράμματα τα βάζω στην μνήμη των 16gb.

thanks

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε γελούσα με την ερώτηση σου...

 

είναι για να το βάζεις στο πλάι στο γραφείο κ με οριζόντια προβολή να βλέπεις ταινία π.χ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ σταντ για φωτογραφίες!!!

εκτός και αν θές να βγάλεις πλάγιες φωτογραφίες που να κοιτάν τον ουρανό!!! εκει αλλάζει!

 

βασικά το σκατουλάκι αυτό ήταν το διαφημιστικό ακγίστρι του κινητού πρίν βγεί στην αγορα κ το δούμε. όλοι 'ελεγαν ουααααου έχει σταντ στο πλάι θα κ@λολεει!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? δεν κάνει τίποτα άλλο!

Δεν καταλαβαίνω για ποιο σκατουλάκι λες.

Εγώ ρωτάω αν μπορεί το κινητό να σταθεί όρθιο στην πλαϊνή του επιφάνεια, έτσι ώστε να μπορείς να φωτογραφήσεις χωρίς να το κρατάς, απλά αβήνοντας το σε μια επίπεδη επιφάνεια και αφού έχεις ενεργοποιήσει το χρονοδιακόπτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.....:)

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA πέστο έτσι...

εμένα πάντως δε κάθεται στο πλάι... θέλει να είναι ανηφορίτσα για να κάτσει.

σε επίπεδη επιφάνεια κάθεται όρθιο πάντως.!

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA πέστο έτσι...

εμένα πάντως δε κάθεται στο πλάι... θέλει να είναι ανηφορίτσα για να κάτσει.

σε επίπεδη επιφάνεια κάθεται όρθιο πάντως.!

Αν ανοιξεις το slide καθεται παντου

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να φορτίσω το Ν96 από τη θύρα USB με τον κατάλληλο φορτιστή ή θα προκληθεί ζημιά στο τηλέφωνο και την μπαταρία του; Αν ναι, επιτυγχάνεται ταχύτερη φόρτιση;
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να το κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις παρατήρησα ότι το καινούριο Ν96 που μου έδωσαν έχει μόνο αγγλικά γράμματα στο πληκτρολόγιο !!!!!!

 

όταν γράφεις μύνημα (στα ελληνικά) αυτό είναι πολύ σπαστικό γιατί μερικά πλήκτρα π.χ. (Ψ,Ζ,Θ,υ) ξεχνάω που βρίσκονται κ χάνω τη μπαλα....

 

 

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει για την προέλευση του κινητού ???

με επιρρεάζει καθόλου??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις παρατήρησα ότι το καινούριο Ν96 που μου έδωσαν έχει μόνο αγγλικά γράμματα στο πληκτρολόγιο !!!!!!

 

όταν γράφεις μύνημα (στα ελληνικά) αυτό είναι πολύ σπαστικό γιατί μερικά πλήκτρα π.χ. (Ψ,Ζ,Θ,υ) ξεχνάω που βρίσκονται κ χάνω τη μπαλα....

 

 

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει για την προέλευση του κινητού ???

με επιρρεάζει καθόλου??

 

Παραεισαγωγής είναι και μάλλον ευρωπαϊκό,αλλά μην το αναβαθμίσεις μέσω του NSU διότι κατά πάσα πιθανότητα θα χαθεί η ελληνική γλώσσα,για αναβαθμίσεις λογισμικού θα πρέπει να πηγαίνεις σε Nokia Shop.

Αν αλλάξεις το product code μέσω της διαδικασίας NSS Nemesis μάλλον θα χάσεις την εγγύηση γιατί πλέον τα κινητά στα Nokia Shops Ελλάδας ελέγχονται ως προς αυτό πριν μπουν για service.

Link to comment
Share on other sites

Παραεισαγωγής είναι και μάλλον ευρωπαϊκό,αλλά μην το αναβαθμίσεις μέσω του NSU διότι κατά πάσα πιθανότητα θα χαθεί η ελληνική γλώσσα,για αναβαθμίσεις λογισμικού θα πρέπει να πηγαίνεις σε Nokia Shop.

Αν αλλάξεις το product code μέσω της διαδικασίας NSS Nemesis μάλλον θα χάσεις την εγγύηση γιατί πλέον τα κινητά στα Nokia Shops Ελλάδας ελέγχονται ως προς αυτό πριν μπουν για service.

 

Μα καλά αφού το πρώτο κινητό που είχα είχε κ ελληνικούς χαρακτήρες,

μπορούν τώρα στην αντικατάσταση να μου δώσου κάτι άλλο, διαφορετικό!, από αυτό που τους έδωσα εγώ?

Σαν απάτη μου ακούγεται!

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά αφού το πρώτο κινητό που είχα είχε κ ελληνικούς χαρακτήρες,

μπορούν τώρα στην αντικατάσταση να μου δώσου κάτι άλλο, διαφορετικό!, από αυτό που τους έδωσα εγώ?

Σαν απάτη μου ακούγεται!

 

Σαφέστατα και είναι απάτη,κανονικά πρέπει να ζητήσεις άλλο άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα και είναι απάτη,κανονικά πρέπει να ζητήσεις άλλο άμεσα.

 

παιδια καλησπερα εχω το Ν96 εχω σβηση τα τραγουδια και εχουν μεινη τρια τα οποια δεν σβυνουν τα βαζω μεσω λαπτοπ αλλα δεν μπορω να τα δω για να τα διαγραψω τι μπορω να κανω ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις εγκατασταση στην συσκευη σου τον x-plore και να μπεις στις ιδιοτητες των σιγκεκριμενων .mp3 και να δεις τι γινεται με τις ιδιοτητες τους.

 

http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Σε μια λιστα σε ενα απο τα μαγαζακια, βρηκα πως το τηλεφωνο μας γινεται partially haked.Πρακτικα τι σημαινει αυτο? Εννοω τι διαφορα εχει απο το φουλ xακ.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κανείς εγκατάσταση σε unsigned εφαρμογές χωρίς να τις υπογράψεις αλλά δεν μπορείς να αποχτήσεις πρόσβαση στους φακέλους συστήματος. Αυτή είναι η πιο πιθανή εξήγηση για τον συγκεκριμένο όρο.
Link to comment
Share on other sites

SHARE ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ LAPTOP ΜΕΣΩ WIFI

 

παιδια μηπως εχετε βρει πως μπωρουμε να κανουμε κοινους φακελους του κινιτου με τον υπολογιστη μεσω το WIFI???δηλαδη να υπαρχει τοπικο δικτυο μεταξι τους..

 

ειχα βρεi ενα προγραμμα μονο αλλα δν μπωρω να το βαλω.. ηταν το symSMB v4.00.61 αλλα δεν το υποστιριζει το κινιτο μας.κατι αλλο υπαρχει η πωσ μπωρω να βαλω αυτο τουλαχιστον..

 

στο μενου του κινιτου υπαρχει μια επιλογη απομακρισμενοι δισκοι ειναι κατι αντιστοιχο???

 

σας ευχαριστω αδερφια..οσο για το ξιπνιτηρη ακομα δν δουλευει :):D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν το έχω ψάξει και πολύ...

Από τι καταλαβαίνω από αυτό:

http://img6.imageshack.us/img6/7572/31742762yh4.jpg

Είναι μάλλον για απομακρυσμένους δίσκους συνδεδεμένους μέσω WiFi.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...