Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισως να εχεις την τελευταια

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253382#post2253382

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις έκανα debrand και πέρασα την 30 από την 13...σαν να μην άλλαξε τπτ δλδ και οι επαφές και ολα στην θέση τους...ψάχνω ενα ενα να δω τι δε δουλεύει....ευχαριστώώ

<?)))><`·.FISHERMAN.·`·.?><((((?>

qtek9100-TYTN-TYTNII-TouchDiamondPro-Desire

Ν78-E52- Motorola ATRIX 4G - LG NEXUS 4-THL5000 - INNOS D6000

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εγω ειχα το κινητο αλλα επεσε στη θαλασσα και τωρα χαλασε...ξερει κανεις ποσο κανει η αλλαγη πλακετας η ποσο χρειαζεται για να φτιαχτει???ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Πώς να ξέρουμε...:confused:

Πήγαινε σε κάποιο Nokia Shop να το εξετάσουν και αυτοί θα σου πουν αν φτιάχνεται και πόσο θα κοστίσει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η πλακέτα κόβω να εχει καμια 60αρα ευρω!!!Εγω που είχα αλλάξει πλακέτα στο Ν3230 πριν 2 χρονια είχα πληρώσει 45 ευρω!Αλλά καλύτερα να πας να ρωτήσεις σενα Νοκια shop!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έκανα αναβάθμιση απο 1χ σε 2χ κάτι δεν θυμάμαι σήμερα ... και αυτο που παρατήρησα είναι οτι ελάχιστες πληροφορίες πλέον τις γραφει στα αγγλικά ... μερικές βέβαια ... και το κυριότερο;;;; μου αναβοσβήνει το εικονιδιο πανω αριστερα με τον φακελο όπως γίνεται όταν εχει φουλαρει η μνημη των sms ... τι ειναι αυτο τώρα;;;;;;;;;;;; ο φακελος είναι αδειος .... heklp
Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα - Επιλογές - Μηνύματα SIM και διαγράφεις μερικά για να αδειάσει η μνήμη της.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια σημαντικη βοηθεια χρειαζομαι ... εχω το Ν78 αλλα οπως ολοι γνωριζουμε με TO AGPS που εχει ... χρειαζομαι 20++ λεπτά για να λειτουργισει ... 3G δεν προκειτε να βαλω για να βοηθηθει το AGPS οπότε χρειάζομαι ενα bluetooth εξωτερικο gps συσκευη ... έχετε να μου προτινετε κατι οικονομικό και λειτουργικο ... να κανω την δουλεια μου κατευθύαν??? γιατι θα το σπάσο ... υποτιθεται το καναν για καλο ... δεν μπορω να καταλαβω την χρεισιμοτητα του agps
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα έχεις μπερδέψει λίγο μέσα στο μυαλό σου.

Το GPS, A-GPS, Nokia Maps και η πρώτη χρήση από το S60 3rd Edition Platform FAQ το έχεις διαβάσει;

Στο θέμα των αξεσουάρ υπάρχουν μερικές προτάσεις για Bluetooth GPS receivers.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα debrand και πέρασα την 30 από την 13...σαν να μην άλλαξε τπτ δλδ και οι επαφές και ολα στην θέση τους...ψάχνω ενα ενα να δω τι δε δουλεύει....ευχαριστώώ

 

Καλησπέρα.

Μπορείς να βοηθήσεις για το debrand???

Τι ακριβώς εκανες για να κάνω το ίδιο και πως περασες την 30?

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

προσφατα εκανα και εγω desbrand να απαλαχτω απο το myview και να μποερσω νατο αναβαθμισω σε 30 ... μια χαρα όλα ... και το νεο ***** του hellox ... λειτουργησε αψογα ...
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα με την διαδικασία. Όλα πολύ καλά και γρήγορα!

Ευχαριστώ πολύ:)!

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου που έχει το Ν78 όταν ακούει τραγούδια με τα ακουστικά και έχει προφίλ αθόρυβο, αν έρθει μήνυμα εκείνη την ώρα, χτυπάει η μουσική που ακούει με τα ακουστικά :wacko:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με το Ν78 (εκδοση 21). οταν πηγαινω στα δεδομενα GPS για να βρω την θεση μου, μου βγαζει το μηνυμα "Χωρις συνδεση". δεν μπορω να πιασω δορυφορο. τι να κανω?. παλι φορματ?.
Link to comment
Share on other sites

agps ... η πιο τραγική τεχνολογία ... "τεχνολογία" λέμε τώρα ... knight αν θες να βρεις σημα κατσε 20 λεπτα καπου πριν ξεκινίσεις καζι ίσως πιάσεις σήμα ...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως βρίσκεσαι σε εσωτερικό χώρο; Άφησε το κινητό σε σημείο που βλέπει ουρανό, άνοιξε το Δεδομένα GPS, επέλεξε Κατάσταση Δορυφόρων και δες αν αυξομειώνονται οι μπάρες (αυτό σημαίνει ότι ψάχνει για δορυφόρους).
Link to comment
Share on other sites

Μήπως βρίσκεσαι σε εσωτερικό χώρο; Άφησε το κινητό σε σημείο που βλέπει ουρανό, άνοιξε το Δεδομένα GPS, επέλεξε Κατάσταση Δορυφόρων και δες αν αυξομειώνονται οι μπάρες (αυτό σημαίνει ότι ψάχνει για δορυφόρους).

 

οχι δεν βρισκομαι σε εσωτερικο χωρο. παντα βλεπει ουρανο. οταν ανοιγω το Δεδομενα GPS γραφει "Χωρις συνδεση". ενω κανονικα θα επρεπε να γραφει Αναμονη για GPS, μονο τοτε ψαχνει για δορυφορους.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επανεκκίνηση, συνεχίζει να σου γράφει Χωρίς Σύνδεση;

 

ναι παλι γραφει χωρις συνδεση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας παιδια ειμαι και εγω ενας κατοχος ενος Ν78.Κατι περιεργο συνεβη ομως.Ξαφνικα οι φωτογραφιες που ειχα τραβηξει "εφυγαν" απο το αλμπουμ "Δημιουργημενες" και υπαρχουν μονο στη διαχειριση αρχειων.Παρ' ολα αυτα οι φωτογραφιες που τραβω απο τοτε μπαινουν κανονικα στο αλμπουμ αυτο.Εκανα φορματ στην καρτα μνημης και επαναφορα εργ. ρυθμισεων στο τηλεφωνο αλλα τιποτα.το συγχρονισα με τον υπολογιστη και δεν με αφηνε να μεταφερω τις παλιες φωτογραφιες στο αλμπουμ "Δημιουργημενες",δε γινοταν τιποτα.Εκανα επισης και αναβαθμιση.Εχει συμβει σε κανεναν σας;Καμια ιδεα πως να το φτιαξω;;Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από χθες το βράδυ στο κινητό ανάβουν συνέχεια (σε χαμηλή ένταση) τα φωτάκια στα κουμπιά "menu" και "c" όταν είναι σε αναμονή ακόμα και όταν είναι κλειστό! Σβήνουν μόνο όταν βγάλω την μπαταρία, έχετε καμιά ιδέα πως μπορώ να το διορθώσω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή το προκαλεί αυτό. Δες τι έβαλες τώρα τελευταία και ξεκίνα να κάνεις απεγκατάσταση μία μία τις εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...αντιμετοπιζω(ναι ναι κ αλλο :P )ενα προβλημα με το Ν78...Το πρασινο κουμπακι το κοκκινο και τα 2 ασπρα απο πανω δεν αναβουν οπως επισης το ακουστικο ακουγετε μηδαμινα...ξερει κανεις κατι???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...