Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό φαίνεται ψήθηκα! Γερό, με σχετικά καλή κάμερα για κινητο (σύμφωνα με τα samples που είδα, εξάλλου τα MP δέν είναι το παν). Τώρα όσον αφορά το GPS δέν συμφέρει με τίποτα να το δουλέυεις εκτός άν βάλεις το wind plus ί περάσεις κάποιο πρόγραμμα όπως το MGMAPS που σου επιτρέπει να προφορτώσεις χάρτες. Αλήθεια το τελευταίο το έχει δοκιμάσει κάποιος???

 

Παίδες εσείς που το έχετε, σε τί χρώμα το βρήκατε? Υπάρχει πουθενά το θαλασσί? Γιατί το γκρί μου φαίνεται πολύ βαρετό!

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς την αντοχή του σε σκόνη και υγρασία; :confused::lol:
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου επεσε παντως καμια εικοσαρια σκαλια και δεν επαθε τιποτα
:)
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θελω να ροτισω αν πρεπει ΚΑΘΕ φορα να κατεβαζεις τον χαρτη που θες (πχ της θεσσαλονικης) ή με την πρωτη θα αποθικευτει κ μετα θα μπορω να τον χρισιμοποιω οποτε θελω??

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θελω να ροτισω αν πρεπει ΚΑΘΕ φορα να κατεβαζεις τον χαρτη που θες (πχ της θεσσαλονικης) ή με την πρωτη θα αποθικευτει κ μετα θα μπορω να τον χρισιμοποιω οποτε θελω??

 

Μέσω του google maps που έχει μέσα το κινητό ναί, θα κατεβάζει κάθε φορά τους χάρτες και κάθε φορά θα σε χρεώνει το πανάκριβο ίντερνετ όταν χρησιμοποιείς το GPS. Υπάρχει και ένα πρόγραμμα που ανέφεραν τα παιδίά το MGmaps που σε αφήνει να προ-φορτώσεις χάρτες. Ρωτάω λοιπόν κ εγώ ξανά τους ευτυχείς κατόχους του c702.

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το MGmaps? Δουλέυει τελικά στο κινητό για τζαμπέ πλοήγηση?

 

Επίσης σε τί χρώμα το πήρατε? Υπάρχει πουθενά στην ελλάδα (plaisio, germanos, cosmote) η cyan blue έκδση?

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του google maps που έχει μέσα το κινητό ναί, θα κατεβάζει κάθε φορά τους χάρτες και κάθε φορά θα σε χρεώνει το πανάκριβο ίντερνετ όταν χρησιμοποιείς το GPS. Υπάρχει και ένα πρόγραμμα που ανέφεραν τα παιδίά το MGmaps που σε αφήνει να προ-φορτώσεις χάρτες. Ρωτάω λοιπόν κ εγώ ξανά τους ευτυχείς κατόχους του c702.

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το MGmaps? Δουλέυει τελικά στο κινητό για τζαμπέ πλοήγηση?

 

Επίσης σε τί χρώμα το πήρατε? Υπάρχει πουθενά στην ελλάδα (plaisio, germanos, cosmote) η cyan blue έκδση?

 

Το MGmaps δεν μου δούλεψε.

Σε μαύρο υπάρχει προς το παρόν, αλλά κάποια στιγμή θα έρθει λογικά και σε γαλάζιο.

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω για το GPS και το WIND PLUS δηλαδει με wind plus ενεργοποιημενο δεν εχουμε χρεωση και λειτουργει navigator τζαμπα (πληρωνεις μονο την κανονικη εκδοση του προγραμματος και οχι την trial που εχει φωρτωμενη)?? Η εχεις και εκει χρεωση επιπλεον?
Link to comment
Share on other sites

Μέσω του google maps που έχει μέσα το κινητό ναί, θα κατεβάζει κάθε φορά τους χάρτες και κάθε φορά θα σε χρεώνει το πανάκριβο ίντερνετ όταν χρησιμοποιείς το GPS. Υπάρχει και ένα πρόγραμμα που ανέφεραν τα παιδίά το MGmaps που σε αφήνει να προ-φορτώσεις χάρτες. Ρωτάω λοιπόν κ εγώ ξανά τους ευτυχείς κατόχους του c702.

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το MGmaps? Δουλέυει τελικά στο κινητό για τζαμπέ πλοήγηση?

 

Επίσης σε τί χρώμα το πήρατε? Υπάρχει πουθενά στην ελλάδα (plaisio, germanos, cosmote) η cyan blue έκδση?

 

Εχω δει εδω και 20 μερες περιπου γαλαζιο απο wind.Ηταν και το πρωτο που ειχα δει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διαβαζω για το GPS και το WIND PLUS δηλαδει με wind plus ενεργοποιημενο δεν εχουμε χρεωση και λειτουργει navigator τζαμπα (πληρωνεις μονο την κανονικη εκδοση του προγραμματος και οχι την trial που εχει φωρτωμενη)?? Η εχεις και εκει χρεωση επιπλεον?

 

καμια απαντηση?

Link to comment
Share on other sites

καμια απαντηση?

 

Εγω απ ότι έχω καταλάβει με wind plus έχεις απεριόριστα δεδομένα που σημαίνει ότι κάθε φορά που θα συνδέται στο google για να σου δείξει χάρτες και το στίγμα σου δέν πληρώνεις. Τώρα για πρόγραμμα πλοήγησης με οδηγείες πρέπει να έχει όπως έίπες ένα trial με τρείς μήνες δωρεάν νομίζω. Μετά για να το χρησιμοποιείς αυτό λογικά πρέπει να γραφτείς συνδρομητής δλδ να πληρώσεις.

 

Ας μας απαντήσουν οι κάτοχοι!

Link to comment
Share on other sites

με 69 ευρώ αγοράζεις το πρόγραμμα.

το θεμα ειναι να βρεθει καποιος τρόπος να χρησιμοποιούμε το google maps χωρις την υπερβολική χρέωση

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

με 69 ευρώ αγοράζεις το πρόγραμμα.

το θεμα ειναι να βρεθει καποιος τρόπος να χρησιμοποιούμε το google maps χωρις την υπερβολική χρέωση

 

αν αγορασεις το προγραμμα πρεπει να μπεις νετ?για να εχεις πλοηγηση?

Link to comment
Share on other sites

με 69 ευρώ αγοράζεις το πρόγραμμα.

το θεμα ειναι να βρεθει καποιος τρόπος να χρησιμοποιούμε το google maps χωρις την υπερβολική χρέωση

Μέσω του Wind Plus Non-stop λειτουργεί μια χαρά, με χρέωση το πάγιο μόνο της υπηρεσίας.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του Wind Plus Non-stop λειτουργεί μια χαρά, με χρέωση το πάγιο μόνο της υπηρεσίας.

ακριβως αψογο !

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και αξίζει. Είναι ένα ισορροπημένο κινητό, χωρίς φρου φρου, αλλά λειτουργικό και χρηστικό.

 

Με 300 ευρώ που κοστίζει υπάρχουν άλλες καλύτερες επιλογές, διότι:

1. το επιπλέον χαρακτηριστικό που έχει, το GPS, δουλεύει μόνο μέσω ίντερνετ. Αν μπορείς να χρεώνεσαι για να παίζεις, τι να πώ. Με 120 ευρώ παίrνεις κανονικό GPS.

2. το αγόρασα 2 Ιουλίου, χάλασε (έκανε επανεκινήσεις χωρίς αιτία) και μου το άλλαξε η SE. Δυστυχώς δεν μου έδινε άλλο μοντέλο φθηνότερο, χωρίς επιστροφή χρημάτων και πήρα ξανά το ίδιο.

3. έχει πολύ δύσκολο πληκτρολόγιο. Με δυσκολία το χειρίζονται ακόμα και ...παιδικά δάκτυλα. Σε ένα κανονικό πλήκτρο, είναι ενσωματωμένα τρία (3).

4.Η κάμερά του είναι όντως καλή. Αλλά δεν έχω τυπώσει ΠΟΤΕ φωτογραφία από κινητό. Είναι μόνο για να κάνουμε πλάκες με τους φίλους μας.

Μία συμβουλή. Μην αγοράζετε ποτέ καινούργιο μοντέλο κινητού. Αφήστε να "ψηθεί" το μοντέλο από άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει μηπωσ καποιος πως ξεκλειδονετε αυτο το τηλεφωνω;Γρηγορα!!!!!!!!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΧΑΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ??? ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΜΙΟ??
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε στο google to mgmaps. Λένε ότι μπορείς να προφορτώσεις τους χάρτες. Εγώ το δοκίμασα στο δικό μου(W800), κατάφερα και πέρασα ένα χάρτη αλλά έχω πρόβλημα με το κινητό μου ζητάει permission για την εφαρμογή κάθε μερικά sec. Έτσι κι αλλιώς δέν είχα gps :D

Δοκίμασε και εσύ και πές μας τι γίνεται. Οδηγείες θα βρείς στο σάιτ του.

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε στο google to mgmaps. Λένε ότι μπορείς να προφορτώσεις τους χάρτες. Εγώ το δοκίμασα στο δικό μου(W800), κατάφερα και πέρασα ένα χάρτη αλλά έχω πρόβλημα με το κινητό μου ζητάει permission για την εφαρμογή κάθε μερικά sec. Έτσι κι αλλιώς δέν είχα gps :D

Δοκίμασε και εσύ και πές μας τι γίνεται. Οδηγείες θα βρείς στο σάιτ του.

 

Αν τα permissions ειναι για το filesystem αυτο το ξεπερνας ευκολα :) στηνοντας ένα halmer certificate

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...