Jump to content

Samsung SGH-D880 Dual SIM


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τον ηχο μηνυματων: μενου/ρυθμισεις/προφιλ τηλεφωνου/επιλογη/επεξεργασια και απο κει ρυθμιζεις τους ηχους κ εντασεις.

Οσο για τον τζογο, οταν ειναι κλειστο το δικο μου, αμα το πιεσω δεξια αριστερα στο κατω μερος, τοτε κουνιεται λιγο. Δεν ξερω αν εννοεις αυτο.

 

Παιδια οι ρυθμισεις για MMS με ενδιαφερουν κι εμενα. Πηρα στην Cosmote και ειπαν θα μου τις στειλουν, αλλα ηρθε μηνυμα "η υπηρεσια που ζητησατε δεν υπαρχει".

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου. Ναι αυτο κανει και μενα με πιεση στο κατω μερος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 791
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ψάξτε λίγο το τηλέφωνο σας. Εγώ όταν το πήρα σαν ανανέωση συμβολέου από κατάστημα της cosmote, βρήκα ένα μενού που είχα να επιλέξω έτοιμες ρυθμίσεις από wind, vodafone και cosmote. Επέλεξα της cosmote που ηθελα και αυτό ήταν όλο. Τώρα που τα ψάχνω για να σας πω πως τα βρήκα, δεν εντοπίζω την ρύθμιση αυτή. Δεν ξέρω γιατί.
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμάστε αυτό:

 

Μενού - Μηνύματα - Δημιουργία -

 

Εκεί έχει επιλογές:

SMS

MMS

Emai

 

Για κάθε ένα από αυτά που θα πατήσετε θα σας ζητηθεί να κάνεντε ρυθμίσεις λογαριασμού. Μετά νωμίζω θα βγούν τα παράθηρα επιλογής ρυθμίσεων ανάλογα με τον παροχέα. Τώρα αν έχετε κάνει αυτές τις ρυθμίσει νωμίζω πως μετά χάνονται.

Link to comment
Share on other sites

καποιοσ φιλοσ μου ειχε πει παραπανω οτι για να περασω ρυθμισεισ wap mms κτλ γινεται αυτοματα με την εισαγωγη των καρτων . Εμενα ομως δεν το εκανε . Επισης πηρα την wind τους το ειπα , μου ειπαν οτι θα ου στειλουν με μηνυμα τις ρυθμισεις αλλα το το μηνυμα που μου εστειλαν ειναι οτι δεν ειναι συμβατο . Μπορειτε να μου πειτε τι μπορω να κανω ?

 

Όντως οι ρυθμίσεις δεν μπαίνουν αυτόματα σ' αυτό το κινητό αν η εταιρεία δεν τις έχει προσαρμόσει.

Θα καλέσεις από μια άλλη συσκεύη στο customer service της wind και θα τους πεις για την ιδιαιτερότητα του μοντέλου και θα ζητήσεις να κάνετε τις ρυθμίσεις βήμα βήμα. Αν δεν τα καταφέρεις πήγαινε σε κάποιο κατάστημα της wind.

Έχω το κινητό από τις πρώτες μέρες που κυκλοφόρησε, το έδωσα στην γυναίκα μου για 2 λόγους.

Ο ένας ήταν ότι τότε καμιά από τις 2 εταιρείες που ήθελα να χρησιμοποιήσω όχι μόνο δεν είχε τις αυτόματες ρυθμίσεις, αλλά δεν μπορούσαν ούτε να μου τις περάσουν.

Αν μπεις στο φορουμ που αναφέρεται στην wind θα βρεις τις ρυθμίσεις.

Τώρα μετά από 3 μήνες η μια εταιρεία, μητρική της wind η λεγόμενη mobinil, τις στέλνει με μήνυμα. Η vodafone eg ακόμα όχι.

Ο δεύτερος λόγος ήταν η έλειψη wi fi και κατα συνέπεια χωρίς gprs λόγω ρυθμίσεων και χωρίς Wi Fi, δεν μπορούσα να παρακολουθώ τα mail μου και να λειτουργήσω το κινητό σαν επαγγελματικό. Κάτι που εμένα δεν με κάλυπτε.

Τελικά το έδωσα και κράτησα ένα ΝΟΚΙΑ Ε51 που είχα αγοράσει για κάποιο φίλο.

Τώρα με περασμένες τις ρυθμίσεις σερφάρεις στο ιντερνετ αν και o browser δεν είναι ότι καλύτερο.

Το D880 είναι τίμιο κινητό, αλλά τεχνολογικά σταμάτησε στην ταυτόχρονη χρήση των δύο sim.

Κινητά με δύο sim συνήθως χρειάζονται σε όσους θέλουν να απομονώσουν τις επαγγελματικές κλήσεις από τις προσωπικές για να βρουν την ησυχία τους τις ώρες που δεν εργάζονται.

Εγώ τουλάχιστον με αυτό το σκεπτικό το αγόρασα.

Με το Ε51 και ένα πρόγραμμα για μανατζάρισμα των κλησεων τό έλυσα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Έβαλα σε 3 διαφορετικές λίστες τις επαφές μου και το ρύθμισα έτσι ώστε όταν δεν επιθυμώ να λαμβάνω επαγγελματικές κλήσεις να τις κόβει. Αργότερα μπορώ να δω ποιος με κάλεσε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εγω οποια καρτα sim και

αμα εβαλα αμεσως μου περασε και απο τις

2 εταιρειες τις ρυθμισεις mms/wap:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μιά σελίδα με wallpapers, ringtones και videos, Themes δεν έχει ακόμη διαθέσιμα. Σιγά - σιγά θα γίνει και αυτό. http://www.zedge.net/phone-index/5-1797/samsung/samsung-d880-duos/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ξέρει κανείς ποια είναι η τελευταία έκδοση του firmware και πότε θα βγει η καινούργια?

Με ζορίζει το θέμα με τους 70 χαρακτίρες στα μηνύματα.:(

Link to comment
Share on other sites

εμενα θαμε ενδιεφεραν οι ρυθμισεις για την wind και την vodafone

 

 

WIND...

 

Ρυθμίσεις GPRS

Αυτόματες Ρυθμίσεις

Δεν διατίθενται προς το παρόν

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

Ρυθμίσεις GPRS

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

Πατήστε μενού

Επιλέξτε Πλοηγός WAP

Επιλέξτε Ρυθμίσεις προφίλ

Επιλέξτε ένα άδειο προφίλ

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία:

Όνομα προφίλ: WIND GPRS

Αρχική σελίδα URL: http://wapportal.wind.com.gr

Φορέας: GPRS μόνο

Διακομιστής proxy: Ενεργό

Επιλέξτε Ρυθμίσεις GPRS

Πατήστε OK και εισάγετε:

Διεύθυνση ΙΡ του proxy: 192.168.200.10

Θύρα proxy: 9401

APN: gwap.b-online.gr

Ταυτότητα σύνδεσης: wap

Κωδικός: wap

Πατήστε Αποθήκ. δύο φορές

Πηγαίνετε μία φορά πίσω

Επιλέξτε Τρέχων Proxy

Επιλέξτε WIND GPRS

Link to comment
Share on other sites

WIND...

 

Ρυθμίσεις GPRS

Αυτόματες Ρυθμίσεις

Δεν διατίθενται προς το παρόν

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

Ρυθμίσεις GPRS

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

Πατήστε μενού

Επιλέξτε Πλοηγός WAP

Επιλέξτε Ρυθμίσεις προφίλ

Επιλέξτε ένα άδειο προφίλ

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία:

Όνομα προφίλ: WIND GPRS

Αρχική σελίδα URL: http://wapportal.wind.com.gr

Φορέας: GPRS μόνο

Διακομιστής proxy: Ενεργό

Επιλέξτε Ρυθμίσεις GPRS

Πατήστε OK και εισάγετε:

Διεύθυνση ΙΡ του proxy: 192.168.200.10

Θύρα proxy: 9401

APN: gwap.b-online.gr

Ταυτότητα σύνδεσης: wap

Κωδικός: wap

Πατήστε Αποθήκ. δύο φορές

Πηγαίνετε μία φορά πίσω

Επιλέξτε Τρέχων Proxy

Επιλέξτε WIND GPRS

σε ευχαριστω πολυ φιλε !

Link to comment
Share on other sites

SAMSUNG D880 SECRET CODES Code

Beschreibung Hinweis

Status

*#06# IMEI z.B. es werden zwei IMEI angezeigt

#*1300# IMEI zeigt IMEI in Kurzform

*#1234# Firmware Version z.B. D880XAGL1 wird angezeigt

*#1111# S/W-Version z.B. Rev GM880.001 wird angezeigt

*#2222# H/W-Version z.B. Rev 0.2 wird angezeigt

*#0206*8376263# Alle Master Information Es werden alle Version-Information von Master Firmware angezeigt.

*#0206*7837# Alle Slave Information Es werden alle Version-Information von Slave Firmware angezeigt

*#0206*377# Error Menu Anzeigen der Fehlermeldungslog des Handys. Hier kann diese Log gelöscht werden.

*#232337# Bluetooth MAC Adress MAC Adresse des Bluetooth abfragen

#*3888# BLUETOOTH Test mode

*#0206*324# Master Rx Lev Werte zur Master Rx Lev werden angezeigt.

#*5111# Master L1 Info Werte zur Master L1 werden angezeigt.

#*3737# L1 AFC

#*5133# L1 HO Data

#*7683# Sleep variable

#*1400# IMSI

Reset

 

*2767*3855#

Hardware-Full Reset Achtung - dabei gehen alle Einstellungen und Daten verloren!

*2767*782# E2P SVC Reset Achtung - dabei gehen alle Einstellungen und Daten verloren

*2767*2878# Hardware Custom Reset Achtung - dabei gehen alle Einstellungen verloren

*2767*927# WAP Reset Browsereinstellung werden zurückgesetzt

*2767*226372# Camera Reset Cameraeinstellung werden zurückgesetzt

*2767*36723# E2P FM Radio Reset FM Radioeinstellung werden zurückgesetzt

*2767*86423# E2P NAND Voice Reset

*2767*63342# E2P Multimedia Reset

Einstellung / Setting

*#4777*8665# GPRS-Tools Menü Wenn mit den Handy nicht gesurft, GPRS abschalten um Energie zu sparen.

*#0206*8378# Test Mode Menü / Techniker Menü Hier kann man z.B. Vibrationtest etc. machen und einige diverse Einstellungen machen, was man in den normalen Menü nicht hat.

*#56658378# Look Test Hier noch mehr Einstellmöglichkeiten

*#0206*523# LCD Brightness Einstellung der Helligkeit des Displays

*#0206*667# Debug Mode Ist vielleicht für Entwicklung gut z.B. Java-Programmierung um Fehlersuche

*#92782# PhoneModel (WAP) Ein Teil der User Agent kann man in diesen Menü ändern. Rot gekennzeichnet, der Rest hängt Browser dran:

"SAMSUNG-SGH-D880/D880XAGL1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 UP.Browser/6.2.3.3.c.1.101 (GUI) MMP/2.0"

#*7693# Sleep Deactivate/Activate Sleep deaktivieren/aktivieren

#*2077# GSM Switch ClassB GSM ClassB einschalten

#*2027# GPRS Switch ClassB GPRS ClassB einschalten

#*0227# GSM Switch ClassC GSM ClassC einschalten

#*0277# GPRS Switch ClassC GPRS ClassC einschalten

*2767*33284# MM DEBUG ON/OFF

*#0206*3768665# DRM Toolkit Menu

*#0206*6366# Memo Test Menu

Sprachaufname

Vorteil gegenüber die normale Sprachmemo ist, dass diese Aufnahme im Hintergrund läuft. Dadurch kann mit den Handy andere Funktionen nutzen. Ich kenne viele Situationen, wo man soetwas benötigt. Jaja hab soviele James Bond Filme gesehen.

#*22671# AMR REC Start Start die Sprachaufnahme

#*22672# Stop AMR REC Stop die Sprachaufnahme. Die Sprachaufnahme Datei lautet: /a/multimedia/sounds/voice list/ENGMODE.amr

#*22673# Pause REC Pause der Sprachaufnahme

#*22674# Resume REC Fortlaufend der Sprachaufnahme

#*22675# AMR Playback Aufgenomme Aufnahme abspielen

#*22676# AMR Stop Play Stoppen der Wiedergabe

#*22677# Pause Play Pause der Wiedergabe

#*22678# Resume Play Fortlaufend der Wiedergabe

#*22679# AMR Get Time Anzeigen der Zeit. Default kann man 1 Stunde aufnehmen

Status der Netzwerk Locks

Folgende Codes sind nur für Modelle, die Netlock bzw. Simlock haben.

Wenn überhaupt die Provider in Ihre Produktsortiment aufnehmen.

*#7465625# Check the Locks Anzeigen der Sperren

*7465625*638*Code# Enables Network lock

#7465625*638*Code# Disables Network lock

*7465625*782*Code# Enables Subset lock

#7465625*782*Code# Disables Subset lock

*7465625*77*Code# Enables SP lock

#7465625*77*Code# Disables SP lock

*7465625*27*Code# Enables CP lock

#7465625*27*Code# Disables CP lock

*7465625*746*Code# Enables SIM lock

#7465625*746*Code# Disables SIM lock

*7465625*228# Activa lock ON

#7465625*228# Activa lock OFF

*7465625*28638# Auto Network lock ON

#7465625*28638# Auto Network lock OFF

*7465625*28782# Auto subset lock ON

#7465625*28782# Auto subset lock OFF

*7465625*2877# Auto SP lock ON

#7465625*2877# Auto SP lock OFF

*7465625*28746# Auto SIM lock ON

#7465625*28746# Auto SIM lock OFF

unknown

*#0206*327# EPP Menu

#*7200# Tone Generator Mute

#*7828# Task screen

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia :)

exw valei karta mnimis,exw vrei pws apothikeuei kateutheian stin karta mnimis alla den mporw na vrw ta arxeia meta tin apothikeusi.... genikotera den vrika kati pou na leei karta mnimis kai na mpainw mesa sta arxeia tis....

any help?

euxaristw prokatavolika!

Link to comment
Share on other sites

Θα πας μενου - το υλικό μου και μετά θα πατήσεις το * ή την διεση για να μπεις στην κάρτα. Στο δείχνει και πάνω - πάνω εκεί που λέει τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Θα πας μενου - το υλικό μου και μετά θα πατήσεις το * ή την διεση για να μπεις στην κάρτα. Στο δείχνει και πάνω - πάνω εκεί που λέει τηλέφωνο.

 

 

 

EUXARISTW POLU NAVMAN :)

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι όλοι αυτοί οι κωδικοί; παίζουν ή θα πάθουμε καμιά ζημιά; και τι ενδιαφέρει να κάνουμε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ξέρει κανείς ποια είναι η τελευταία έκδοση του firmware και πότε θα βγει η καινούργια?

Με ζορίζει το θέμα με τους 70 χαρακτίρες στα μηνύματα.:(

 

Εμένα να δεις... μου χει σπάσει τα νεύρα! Εξαρτάται το δίχτυο και το τηλέφωνο που στέλνω για να πάνε κανονικά!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η μπαταρία πόσο σας κρατάει; Το φόρτισα το μεσημέρι και μετά 6 ώρες έχει πέσει μιά γραμμή. Είναι φυσιολογικό αυτό; Να έχω μηλισει από τότε κανά μισάωρο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η μπαταρία πόσο σας κρατάει; Το φόρτισα το μεσημέρι και μετά 6 ώρες έχει πέσει μιά γραμμή. Είναι φυσιολογικό αυτό; Να έχω μηλισει από τότε κανά μισάωρο.

Πραγματικά έτσι είναι και σε μένα. Η πρώτη γραμμή που δείχνει την κατάσταση της μπαταρίας αδειάζει γρήγορα. Όμως η τελευταία γραμμή αργεί να δείξει ότι θέλει φόρτιση. Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο στα περισσότερα κινητά. Να λέμε την αλήθεια η μπαταρία δεν είναι το δυνατό του σημείο αλλά σαν συσκευή για την δουλειά που κάνει ( 2 γραμμές ταυτόχρονα ) είναι άψογη. Καμία σχέση με το 2 σε 1 που δίνουν οι εταιρίες. Πραγματικά γι αυτό το σκοπό αξίζει πολλά! Από κει και πέρα σαν τηλέφωνο με δυνατότητες για τα σημερινά δεδομένα είναι μάλλον σε μέτρια επίπεδα. Η οθόνη είναι πολύ καλή και κάνεις τηλέφωνο ή στέλνεις μήνυμα από όποια γραμμή θέλεις χωρίς να χρειάζεται επανακκίνηση της συσκεύης. Η ακουστική είναι πολύ καλή στην συνομηλία αλλά για μουσική και ράδιο η ένταση απαράδεκτη παρόλο που η ποιότητα είναι σε υψηλά επίπεδα ειδικά με τα ακουσικά!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έτσι είναι και σε μένα. Η πρώτη γραμμή που δείχνει την κατάσταση της μπαταρίας αδειάζει γρήγορα. Όμως η τελευταία γραμμή αργεί να δείξει ότι θέλει φόρτιση. Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο στα περισσότερα κινητά. Να λέμε την αλήθεια η μπαταρία δεν είναι το δυνατό του σημείο αλλά σαν συσκευή για την δουλειά που κάνει ( 2 γραμμές ταυτόχρονα ) είναι άψογη. Καμία σχέση με το 2 σε 1 που δίνουν οι εταιρίες. Πραγματικά γι αυτό το σκοπό αξίζει πολλά! Από κει και πέρα σαν τηλέφωνο με δυνατότητες για τα σημερινά δεδομένα είναι μάλλον σε μέτρια επίπεδα. Η οθόνη είναι πολύ καλή και κάνεις τηλέφωνο ή στέλνεις μήνυμα από όποια γραμμή θέλεις χωρίς να χρειάζεται επανακκίνηση της συσκεύης. Η ακουστική είναι πολύ καλή στην συνομηλία αλλά για μουσική και ράδιο η ένταση απαράδεκτη παρόλο που η ποιότητα είναι σε υψηλά επίπεδα ειδικά με τα ακουσικά!

 

το πηρα και εγω σημερα απο πλαισιο .

περιμενα μηπως το βαρεθει κανενας αλλα μπα...

 

γινεται να παρω τηλ απο τη μια σιμ και μετα να παρω και απο την αλλη χωρις επανεκκινηση ? το ιδιο και με το μηνυμα ..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα τελικά με την μπαταρία. Το έβγαλα 2 το πρωί από τον φορτιστή και στις 6:20 που χτύπησε το ξυπνητήρι είχε πέσει μία γραμμή. Χωρίς να έχω κάνει ούτε ένα τηλέφωνο. Στις 11:00 είχα μια γραμμή και είχα μιλήσει το πολύ 15 λεπτά. Το πήγα στον Γερμανό, μίλησε με το service, και μου είπαν να το πάω συσκευή και φορτιστή για να το στείλουν στην Samsung. Αυτό που μου την έχει καρφώσει είναι ότι θα πάρει 20 μέρες μέχρι να το πάρω πίσω. Και αν λένε αυτοί 20 μέρες … τρέχα γύρευε πότε θα το πάρω. Τόσο δύσκολο είναι να μου δώσουν απλά μια νέα παλιομπαταρία; Ελπίζω να μην είναι γενικά προβληματικό στην κατανάλωση του, γιατί το σούταρα αέρα. Καλές οι δύο κάρτες αλλά αν είναι να κυκλοφορώ με τον φορτιστή στην τσέπη, τι να το κάνω;
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα απο πλαισιο .

περιμενα μηπως το βαρεθει κανενας αλλα μπα...

 

γινεται να παρω τηλ απο τη μια σιμ και μετα να παρω και απο την αλλη χωρις επανεκκινηση ? το ιδιο και με το μηνυμα ..

 

 

Ναι γινεται αυτο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Ναι γινεται αυτο.

 

πως γιατι εγω δεν μπορω να το κανω .δεν μου γραφει πουθενα πως να επιλεξω σιμ ουτε στο μυνημα ουτε στο τηλ .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

πως γιατι εγω δεν μπορω να το κανω .δεν μου γραφει πουθενα πως να επιλεξω σιμ ουτε στο μυνημα ουτε στο τηλ .

 

 

Με το αριστερο πληκτρο την ωρα της κλησης ή την ωρα της αποστολης sms διαλεγεις σιμ1 -σιμ2

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Με το αριστερο πληκτρο την ωρα της κλησης ή την ωρα της αποστολης sms διαλεγεις σιμ1 -σιμ2

 

δεν γινεται σε μενα .δεν γραφει καπου σιμ 1 σιμ 2

 

μηπως εχουμε αλλη εκδοση ?

πως βλεπω την εκδοση ?

επισης δεν ανοιγει το bluetooth .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται σε μενα .δεν γραφει καπου σιμ 1 σιμ 2

 

μηπως εχουμε αλλη εκδοση ?

πως βλεπω την εκδοση ?

επισης δεν ανοιγει το bluetooth .

Την ωρα που πας να παρεις νουμερο (αν πατησεις εναν αριθμο) ατο κατω μερος της οθονης τι σου βγαζει ? Εκει πρεπει να εχεις τις δυο sim. οποτε πατωντας το αριστερο πληκτρο στο πλαι, διαλεγεις απο πια sim θα γινει η κληση

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Την ωρα που πας να παρεις νουμερο (αν πατησεις εναν αριθμο) ατο κατω μερος της οθονης τι σου βγαζει ? Εκει πρεπει να εχεις τις δυο sim. οποτε πατωντας το αριστερο πληκτρο στο πλαι, διαλεγεις απο πια sim θα γινει η κληση

 

α τωρα καταλαβα .το πληκτρο στο πλαι της συσκευης ελεγες ..εγω νομιζα το αριστερο πληκτρο διπλα απο το navi .

 

σε υπερευχαριστω για την βοηθεια .

 

το bluetooth το βρηκα τελικα . καλα το κινητακι δεν εχει ανοικτη ακροαση ?επισης εχει πολυ χαμηλο ηχο το ακουστικο η μου φαινεται ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D880 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...