Jump to content

LG KF510


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να σας πω γίνεται σε αυτό το κινητό όταν γράφουμε μήνυμα να βάζουμε κινούμενες εικόνες όπως στα έρικσον? όταν μου στέλνουν μην. από άλλο κινητο φαίνονται αλλα στο τηλ. μου μόνο emoticons με παρενθέσεις έχει... μπορώ να κάνω κάτι? με ποιο τρόπο ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια εχω κι εγω αυτο το κινητο και θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης:πως μπορω να στελνω μνμ με μικρους χαρακτηρες(οχι κεφαλαια)?εννοω κι ο παραληπτης να το λαμβανει με μικρους χαρακτηρες......σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το τηλέφωνο αυτό το πήρα δώρο τα χριστούγεννα στην κοπέλα μου και σήμερα βγήκε το πλαϊνό κουμπί στο πλάι αφού έσπασε (φαινόταν ψέφτικο από την αρχή). Το πρόσεχε τρελά και είναι αγρατσούνιστο. Πήρα την LG και το ρίχνουνε σε κακόβουλη συμπεριφορά και λένε οτι δεν το καλύπτουν στην εγγύηση. Καλά δεν υπάρχει περίπτωση να είναι αστοχία υλικού?

Και καλά διαφημίζουν δωρεάν παραλαβή και παράδωση από την LG. Όταν πήρε τηλέφωνο που είπαν απαθέστατα να το πάω μόνος μου. Εεεε ρε τι τους περιμένει....

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βρω πουθενά το LG KF510 σε μπορντό χρώμα; Το ψάχνει η μαμά μου, αλλά δεν μπορεί να το βρει πουθενά. Έψαξα το e-Shop αλλά το έχουν μόνο σε μαύρο. Επίσης, όλα τα καταστήματα Γερμανός/Cosmote και Wind μου λένε ότι έχει εξαντληθεί σε όλα τα χρώματα. Είδα στην ιστοσελίδα του OTEShop ότι το έχει, αλλά δεν μπορώ να το παραγγείλω και στο κατάστημα που πήγα κάνουν τους κινέζους..!! :(
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βρω πουθενά το LG KF510 σε μπορντό χρώμα; Το ψάχνει η μαμά μου, αλλά δεν μπορεί να το βρει πουθενά. Έψαξα το e-Shop αλλά το έχουν μόνο σε μαύρο. Επίσης, όλα τα καταστήματα Γερμανός/Cosmote και Wind μου λένε ότι έχει εξαντληθεί σε όλα τα χρώματα. Είδα στην ιστοσελίδα του OTEShop ότι το έχει, αλλά δεν μπορώ να το παραγγείλω και στο κατάστημα που πήγα κάνουν τους κινέζους..!! :(

 

 

Ρώτα εδώ:

http://www.beste-shop.gr/index.php?target=products&product_id=32290

 

και εδώ:

http://www.apiastos.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=392

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Θα στείλω ένα mail σε κάθε eShop. Σ'ευχαριστώ.. :D Επίσης, ρώτησα και στο 134 για το συγκεκριμένο κινητό και μου είπαν να στείλω mail, αλλά κάτα 70% δεν θα υπάρχει γιατί δεν υπάρχει το κουμπί "Παράγγειλέ το!" (http://oteshop.ote.gr/storefront/template-resources/images/oteshop/basket_icon.gif) ... :(

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, σε κανένα από τα παραπάνω e-Shop δεν υπάρχει το συγκεκριμένο κινητό...!! Κρίμα.. :(

 

Υ.Γ: Έφτιαξα καινούργιο post μόνο και μόνο για να ενημερώσω και να δει κανένας (:p) το συγκεκριμένο θέμα... Αν αυτό το μήνυμα θεωρηθεί double post, ενώστε το με το προηγούμενο...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

johnthegreek - Aπο ebay?

 

&

Αν ξερει κανεις, το εχει 1 φιλη - δεν εχει κανει ποτε update, αν το κανουμε θα χαθουν sms κλπ ?

Το open/common Europe βαζω?

 

OK, Although the software upgrade program is not designed to delete your

user information, we recommend using PC Sync program

 

αρα δε χρειαζεται backup απαραιτητα (γιατι βαριεμαι ... & παιζει να μη θελει

να εχω τα sms της κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα και καλη χρονια

Εχω αυτο το κινητο και προσπαθω να βγαλω το τηλ καταλογο απο το κινητο για να το περασω σε ενα αλλο εδω και 2 μερες. Με το usb μου συνδεεται μονο ως βαση δεδομενων και οχι για υπηρεσιες οποτε το pc suite 2 και το 3, τα εγκατεστησα και τα 2 για να δοκιμασω δεν το αναγνωριζουν. Με το bluetooth το ιδιο συνδεεται με τα windows αλλα με τα pc suite οχι. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι. Εχει καμια ιδεα κανεις σας? Αν μπορειτε να βοηθησετε θα το εκτιμησω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...