Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως λειτουργεί το σύστημα αντικατάστασης...

οι κινέζικες βιομηχανίες για να περιορίσουν το κόστος παραγωγής δεν εφαρμόζουν σύστημα ποιοτικού ελέγχου. Αυτό μειώνει το κόστος πάρα πάρα πολύ!!!! ... προχωρούν σε αντικατάσταση πολύ εύκολα, αφού κοστίζει πολύ λιγότερα. Τώρα, εσύ που αγοράζεις κινέζικο ποντάρεις να μην ειναι προβληματικό. Αν εισαι γκαντέμης ... τότε θα ταλαιπωρηθείς αλλά θα στο αντικαταστήσουν. Αν αγοράσεις επώνυμο ... δεν κάνουν αντικατάσταση, αλλά το επισκευάζουν γιατί διατηρούν σέρβις για τα προιοντα τους, ατ οποία παρουσιάζουν λιγότερες αστοχίες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φανταζομαι μιλας για το Cygik Που εχει το RYE ? Αν αν ναι εκανες ξανα εγκατασταση και σου ζητα κωδικο ενεργοποιησης? Αν συμβαινει αυτο μπορω μαλλον να βοηθησω.

 

Ναι αυτό συμβαίνει και θα ήθελα τα φώτα σου!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό συμβαίνει και θα ήθελα τα φώτα σου!

Ευχαριστώ

 

Και εγώ αυτή τη στιγμή αυτό παλεύω. Στέλνοντας τον κωδικό μέσω του web μου γράφει σφάλμα κωδικού. Για πείτε...

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω ρε παιδια, μπορειτε να μου πειτε πως θα βαλω το destinator στο rye 3503? Υπαρχουν πληροφοριες σε καποια σελιδα, σε περιπτωση που δεν επιτρεπεται να μου το πειτε εδω μεσα?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΟ DEST ΑΠΟ ΤΟ CD.ΟΜΩΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ DEST 6 ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ,ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ DEST 7 ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΜΕΣΩΣ....!.ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΤΟ DEST 7 ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ GPS,ΕΝΩ ΤΟ DEST 6 ΔΕΝ ΕΧΕΙ,Η ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ...

ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΟΥ DEST 6.:blink:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΟΥ DEST 6.:blink:

 

Το Destinator 7 που κυκλοφορεί αυτήν την στιγμή, χρησιμοποιεί τους ίδιους χάρτες που συνεργάζονται με το Destinator 6. Αλλά ακόμη και η επίσημη έκδοση του 7 να βγει, πάλι τους ίδιους χάρτες θα χρησιμοποιεί.

Αυτά για να μην υπάρχουν παρανοήσεις στους αναγνώστες του topic.;)

«Διαφωνώ με ότι λες αλλά θα υπερασπιστώ το δικαίωμά σου να τα λες» (Βολτέρος) [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

syntoma erxetai kai to epishmo destinator 7............

 

Ε, κάποια στιγμή, αργά ή γρήγορα θα γίνει και αυτό :rolleyes::rolleyes:

Ευτυχώς που έχουμε την...απαραίτητη "προϋπηρεσία"...:lol::lol:

«Διαφωνώ με ότι λες αλλά θα υπερασπιστώ το δικαίωμά σου να τα λες» (Βολτέρος) [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτο που ειχαμε τι διαφορα εχει??

Ειναι ανεπισημο release?

 

 

Για καποιον φιλο που με ρωτησε σε p.m. για την περιστροφη του χαρτη του επειδη εσβησα το μυνημα του και δεν θυμαμαι ποιος ειναι του λεω οτι υπαρχει επιλογη στις ρυθμισεις του χαρτη που λεει Αυτοματη περιστροφη του χαρτη αυτο αν επιλεξει θα ειναι οκ.

Αλλιως αν δεν κανω λαθος αν πατησει το συμβολο της πυξιδας στην κεντρικη οθονη του χαρτη αλλαζει απο αυτοματη σε μη αυτοματη περιστροφη του χαρτη και αναποδα.

 

Ολα αυτα τα λεω με επιφυλαξη γιατι δεν το εχω μαζι μου αυτην την στιγμη.

 

Και μια αναφορα απο προσφατο βραδυνο ταξιδι απο αθηνα για καλαματα το RYE με βοηθησε παρα πολυ.Αν και εχω κανει τον δρομο τουλαχιστον 25 φορες τα τελευταια χρονια τις στροφες επανω στα βουνα και γενικα τις διαφορες στροφες που το βραδυ δεν φαινονται με τιποτα που ειναι η εισοδος κτλ με το RYE(destinator) μπορω να πω πως μετα απο 2-3 αναγνωριστικες ωστε να δω περιπου πως αντικατοπτριζονται μερικες στροφες στον χαρτη μετα ημουν πολυ ανετος και εβρισκα μεσα στα σκοταδια σημεια προσπερασματος κτλ. Οποιος εχει κανει αυτην την διαδρομη βραδυ καταλαβαινει τι εννοω.

 

Αντε και καλες διαδρομες και με το καλο να μας "ερθει" η επισημη του Dest7

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα όλο το φόρουμ και ξέρω ότι έχει γίνει κουραστικό αλλά μήπως θα μπορούσα και εγώ να έχω τις οδηγίες για το dest7???Pleasssseeee!!!!!!!!

έχω χάρτη (:ninja:)για PDA, παιζει αυτός ή θέλω καινούριο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε να μου στείλετε και εμένα τις οδηγίες και τα αρχεία για να βάλω το destinator στο rye 3503.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα παιδια.

Πηρα και εγω ενα RYE3503 και ψαχνω να φορτωσω καποιο αλλο προγραμμα οπως το DESTINATOR. Επειδη ειμαι νεος μπορει καποιος να μου εξηγησει αναλυτικα τι πρεπει να κανω;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω ρε παιδια, μπορειτε να μου πειτε πως θα βαλω το destinator στο rye 3503? Υπαρχουν πληροφοριες σε καποια σελιδα, σε περιπτωση που δεν επιτρεπεται να μου το πειτε εδω μεσα?

Θα βαλεις το destinator σε μια καρτα μνημης SD και θα το τρεχεις απο εκει ειναι απλο:)

 

Καλημερα και απο μενα παιδια.

Πηρα και εγω ενα RYE3503 και ψαχνω να φορτωσω καποιο αλλο προγραμμα οπως το DESTINATOR. Επειδη ειμαι νεος μπορει καποιος να μου εξηγησει αναλυτικα τι πρεπει να κανω;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Θα βαλεις το destinator σε μια καρτα μνημης SD και θα το τρεχεις απο εκει ειναι απλο:)

και για σενα.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ RYE 4306 ΣΑΝ PDA;ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΠΩΣ WORD,EXCEL κτλ;ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε να μου στείλετε και εμένα τις οδηγίες και τα αρχεία για να βάλω το destinator στο rye 3503.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Καταρχας να ευχαριστήσω πάρα πολύ τα παιδιά : jimamakas & master_s για την αποστολή του pm τους , αλλα ακολουθώντας τις οδηγίες απλά μου βγάζει την κλεψύδρα στιγμιαία και μου την ξανακλείνει χωρίς να τρέχει το πρόγραμμα !! Τι ακριβώς έχω κάνει ή δεν έχω κάνει ??

 

Και μια ερώτηση ακόμα , η μεταφορά να γίνει με αντιγραφή και επικόλληση με card reader ή με την κάρτα μέσα στο Rye και με την χρήση του Active Sync ???

 

Ευχαριστώ πολύ !!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εκανα με την κάρτα μέσα στο Rye και με την χρήση του Active Sync και δουλεψε αψογα!! αφου περασεις τα αρχεια στο μενου του rye πας επιλογες->πλοηγος->storage card->destinator->και επιλεγεις το αρχειο destinator.exe με αυτο τον τροπο οριζεις ποιος θα ειναι ο πλοηγος σου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...