Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To πιο ευκολο που εχεις να κανεις ειναι να βαλεις την SD σε εναν card reader και να τα περασεις ετσι τα αρχεια που θες.Ασε το activesync και εμενα μου εσπασε τα νευρα μια φορα και απο τοτε.......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολλά απαγορεύονται τόσο στον ηλεκτρονικό κόσμο όσο και στον πραγματικό.

Πόσες φορές όμως έχουν τηρηθεί;

Και μια ερώτηση.

Τα προγράμματα και οι χάρτες κοστίζουν.

Αφού δεν δίνονται προγράμματα σε μορφή δοκιμαστική αναγκαζόμαστε αντί του να πληρώνουμε κάτι για να το δοκιμάσουμε επειδή δεν το γνωρίζουμε, να αναγκαστούμε να το πάρουμε με παράνομο τροπο.

Ας το κοιτάξουν αυτό οι εταιρίες και μετά να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.

Ακόμη και μερικές προσφορές και στον τομέα τς πλοήγησης δεν θα έβλαπτε.

 

Αν γινόντουσαν αυτά τα βήματα το πειρατικό λογισμικό θα ήταν η εξαίρεση κι όχι ο κανόνας.

 

Θα ήταν καλό να μην προσπαθούμε κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας...μόνο στα αυτοκίνητα γίνονται Test-drive και σε αυτά μόνο το.. demo, και όχι αυτό που θα αγοράσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EXW KI EGW ENA RYE 3503 KAI EXW TO EXIS PROVLIMA.

PROSPATHW NA TOY VALW MESW KALWDIOY USB MIA TAINIA SE MORFI MP4 STIN SD KARTOULA POU TOU EXW!

DEN TIN PERNAEI

XEKINAEI TIN EGRAFI MESW TOY ACTIVESYNC KAI META STAMATAEI XWRIS KAPOIO MINIMA!KAI DEN TO XEI GRAPSEI

ENW MIKRA VIDEO EXW PERASEI

 

SIMERA PIGA NA TOY BALW ENA FAKELO ME XARTI TIS GALLIAS POU MOU DWSE O MIOGPS KAI MOU KANEI TO IDIO ME TIN TAINIA

TI LETE NA FTAIEI?TI MPORW NA KANW!HELP OSO GINETE PIO GRIGORA GIATI EXW TAXIDI TO SAVATO KAI TA THELW AYTA!!!!

THANKS PROKATAVOLIKA

 

είχα και εγώ παρόμοιο πρόβλημα. απλά έβαλα την κάρτα σε εξωτερικό card-reader και το έγραψα από εκεί (και γρήγορα μάλιστα!).

Ένας card-reader είναι παμφθηνος (από ΠΛ, της Trancend που διαβάζει 17 ειδών κάρτες έχει 15 Ευρώ)

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977607&product=1032984

Link to comment
Share on other sites

Αμαν !!! Σοβαρα μιλας ??? Πες μας αν αξιζει να αρχισουμε να μαζευουμε λεφτα . Μηπως εμαθες και τιποτα για την τιμουλα του και τα σημεια πωλησης του :wink::wink::wink:

manolo poromene molis bro xrono tha bgo sta magazia na to psaxo...

ypomonh

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλό να μην προσπαθούμε κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας...μόνο στα αυτοκίνητα γίνονται Test-drive και σε αυτά μόνο το.. demo, και όχι αυτό που θα αγοράσεις ;)

 

Σωστά αλλα να κάνω κάποιες παρατηρήσεις.

1ον) Οσο κι αν πήγα στα επίσημα σάιτ των προγραμμάτων trial ή demo έκδοση ΔΕΝ είδα πουθενά.

2ον) Το ποιό πρόγραμμα θα χρησιμοποιήσω εξαρτάται από τον κάθε ένα μας προσωπικά. Σε άλλον βολεύει ο Destinator σε άλλον το iGo.

 

3ον) Υποστήριξη. Σημαντικό! Μπήκα σε 2-3 σάιτ κάποιον προγραμμάτων. Γιατί να έχουν φορουμ για να κάνεις τις ερωτήσεις σου για να βρείς ό,τι άλλο χρειάζεσε για το πρόγραμμα που δοκιμάζεις ή ό,τι άλλο; Ενα ;απλό εγχειρίδιο χρήσης το κατέβασα από το φορουμ (κι αυτό μετά απ[ο ψάξιμο). Γιατί να μην υπάρχει στην σελίδα download ενα εγχειρίδο χρήσης;

 

4ον) Είμαι προγραμματιστής Η/Υ και μπορώ να φτιάξω κι ενα σάιτ.

Οσα σάιτ γύρω από το θέμε "Πλοηγός αυτοκινήτου" εκτός από ελλειπές ήταν για τα μπάζα.

Και θα εξηγηθώ.

΄Την εταιρία ή το ΄σαιτ δεν το κάνουν τα φρου-φρου και τα αρώματα.

Η πληρότητα, τόσο προγραμματιστικα (με πλήρεις εκδόσεις δοκιμαστικες ) όσο και Συχνές ερωτήσεις, και άλλα πράγματα ποιό σημαντικά είναι που ανεβαζουν την προτίμηση.

 

Και λέω τη ιδέα μου.

Έχεις μια έκδοση που κυκλοφορεί ήδη πάνω από 6 μήνες και ετοιμάζεις μια καινούρια.

Ρίξε την τιμή της υπάρχουσας εκδοσης και δώσε σε δοκιμαστική έκδοση (beta) ελεύθερα σε όσους θέλουν απο το σάιτ σου.

Μετά το πέρας όλων των δοκιμών και την διόρθωση τους, δίνεις με μια σημαντική έκπτωση 25% ή 30% (παράδειγμα) την έκδοση αυτή σε όσους το δοκίμασαν ε΄πίσημα.

Σε όλους τους άλλους δοκιμαστικά (πλήρης΄το προγραμμα) για μια βδομάδα ή ένα μήνα. Πέραν του ενός μηνός αντί 149,90 θα έχουν εναν κωδικό έκπτωσης 15%.

 

Αυτό γίνετε παντού (προγραμματιστικα).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έβαλα το Destinator 7 σε SD cart μπορεί κάποιος να βοηθήσει για τους χάρτες τής Ευρώπης και πως τους βάζω ;; Έχω το 4306 αλλά από ότι κατάλαβα δουλεύει με τον ίδιο τρόπο σε όλα τα RYE.
Link to comment
Share on other sites

Οπως εβαλες και τον ελληνικο ετεσι θα βαλεις και τους υπολοιπους.Δεν αλλαζει καποια διαδικασια.

 

Στον φακελο του dest βαλε τον αντιστοιχο χαρτη και τα forlinks αν υπαρχουν στον φακελο userdata

 

 

MIOOOOO

κανα νεο???Τι προβλημα υπαρχει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια SD κάρτα μάλλον οικονομική 1gb. Αξίζει να αγοράσω μια γρήγορη SD ? θα δω διαφορά στην απόκριση του Rye3503 ?

Αν κάποιος έχει κάποια δοκιμασμένη ας την προτείνει έστω και σε PM.

Link to comment
Share on other sites

φιλε βοηθεια. πως μπορω να βαλω το dest 7 (δουλευει αψογα στο mio p560) που εχω σε rye 3505; το dest που εχω ειναι copy/paste σε cd. χρειαζεται εκδοση PN; ευχαριστω.....
Link to comment
Share on other sites

φιλε βοηθεια. θελω να παρω το rye 3505. εχω το dest 7 για wm. (οχι PNA). παιζει μια χαρα στο mio p560. πως θα παιξει στο ryeq ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Πρώτο post και επειδή θα έχω και εγω στα χερια μου το εν λογω μηχανηματάκι θα ηθελα βοήθεια για το destinator και το που βρίσκω χάρτες Ευρώπης.

 

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

hello εβριμπόντι, μπορεί κάποιος να μου στείλει τοdestinator 7 με τους τελευτεους χάρτες για το rye 3503, σας υπερευχαριστώ εκ των πρότερων.
Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...