Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία διαφήμιση είναι και η καινούργια για το Euro με τον Φετφατζίδη, τον Καραγκούνη και τον Σαλπιγγίδη. Η μισή και βάλε είναι πάνω στον Φετφα. Καλό αυτό. Δείχνει ότι τον πιστεύουν....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι καινουριες των παγωτων Κρι-κρι με τον Καπουτζιδη εχουν πλακα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δεν υπαρχει:lol::lol::lol:

θα μου δωσεις ενα φιλακιι?:lol::lol::lol::lol:

το μονο sequel διαφημισης που μου αρεσε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία του ΟΤΕ που κλείνει με το nossa-nossa

 

ωραία τα γκομενακια, αλλά δεν το μπορώ άλλο αυτό το τραγούδι έλεος..σπαστικό στο φουλ

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει αυτή με τον ιδιοκτήτη Pet Shop. Έχει κάτι ευχάριστο!! Ειδικά εκεί που λέει ο παπαγάλος φτου, φτου σου!!:p:p
Link to comment
Share on other sites

Αυτή με τους κλέφτες της wind..:lol: Επίσης η Q ό,τι διαφήμιση κι αν κάνει είναι επιτυχημένη!:cool:
Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

Η καινουργια της Q ειναι πολυ καλη!! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Pampers. For every little miracle. (Pampers Commercial)

πεθαίνω λιώνω σβήνω!!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει πολύ η διαφήμιση της Alfa που είναι σε μια παραλία ... μήπως έχει κανείς ιδέα ποια παραλία είναι αυτή που διαφημίζεται;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ο Πιου δε παίζεται! Πολύ καλή διαφήμιση και περιμένω απαντήσεις από τις άλλες 2 μεγάλες!

Και άλλη μια που μου αρέσει είναι της Q με τη Νομικού. Για μαράκες ψάχνεις;;:p:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Πιου δε παίζεται! Πολύ καλή διαφήμιση και περιμένω απαντήσεις από τις άλλες 2 μεγάλες!

Και άλλη μια που μου αρέσει είναι της Q με τη Νομικού. Για μαράκες ψάχνεις;;:p:p

 

και μενα μαρεσει παρα πολυ ο πιου..αν και αμα πατησετε μια παυση στα κινητα η status bar ειναι εντελως διαφορετικη απο τις εταιρειας...θα ειναι η wind custom rom:lol::lol:

αυτο δεν προσεξε μονο..εμενα μαρεσουν και τα εφε με τα views οταν κανει πιου πιου και ειναι η καλυτερη απο ολες με τις αγαπουλα

σορρυ αν θεωρηθει σαν τσατ απλα λεω την αποψη μου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και μενα μαρεσει παρα πολυ ο πιου..αν και αμα πατησετε μια παυση στα κινητα η status bar ειναι εντελως διαφορετικη απο τις εταιρειας...θα ειναι η wind custom rom:lol::lol:

αυτο δεν προσεξε μονο..εμενα μαρεσουν και τα εφε με τα views οταν κανει πιου πιου και ειναι η καλυτερη απο ολες με τις αγαπουλα

σορρυ αν θεωρηθει σαν τσατ απλα λεω την αποψη μου

Έξυπνο το σχόλιο!

Πάντως αν δεις και σε άλλα σημεία αποφεύγει τις "αυθεντικές" εικόνες. Για παράδειγμα στην σελίδα αναζήτησης, αντί "Google" γράφει "Search" αλλά με πολύχρωμα γράμματα κλπ που σε παραπέμπουν στο κανονικό.

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

"Εγώ σας έφερα τον Piu, το μαύρο πιστολι" :D:D, δεν παίζεται η διαφήμιση με απλά λόγια πάρα πολύ καλή και έξυπνη στον τρόπο που διαφημίζει αυτό που πραγματευεται.. Διαφημίζει και κάποιες συσκευές ;)
Link to comment
Share on other sites

 

:p

 

Την εποχή που βγήκε είμασταν 4ήμερη στη Θεσ/νικη με το σχολείο και αυτή ήταν η ατάκα της εκδρομής..Τι δεν καταΛαβαίνεις;:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Της Vodafone με τον Δημητρακη! "Παιδιιιιιι μου εσυ" θεουλης ο κερατας! :)

 

Και της Coca Cola μονο και μονο για το cover του

των oasis που ειναι υμνος των 90's!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Και της Coca Cola μονο και μονο για το cover του

των oasis που ειναι υμνος των 90's!

 

Αχ αχ αχ το έγραψα κι αλλού :p!! Μάλλον σε συνεπήρε το ωραίο cover των Oasis γιατί η διαφήμιση είναι "καταναλωστε Coca Cola κι όλα καλά θα πανε" που ειδικά στην Ελλάδα του 2012 είναι απλά άτοπο!!

Link to comment
Share on other sites

Το promo της συναυλιας των red hot με μπουζουκι,κλαρινο,λυρα...εξυπνο...

 

Σωστα πολύ έξυπνο και με καλή υλοποίηση της φοβερή αρχικής ιδέας ;)

Link to comment
Share on other sites

Το promo της συναυλιας των red hot με μπουζουκι,κλαρινο,λυρα...εξυπνο...

 

Πράγματι! Εύστοχη διαφημισούλα! :D

Εμένα μου αρέσει αρκετά και η διαφήμιση των everest με την πεθερά και τον περιχαρή γαμπρό της που κατάφερε να απαλλαγεί από την παρουσία της.

Link to comment
Share on other sites

Tης Voda πρέπει να είναι, με τον μικρό που μιλάει με μια κοπέλα και τελειώνει με τη φράση 'Παιδί μου εσύ!'. Ωραίος ο μικρός!!
Link to comment
Share on other sites

Tης Voda πρέπει να είναι, με τον μικρό που μιλάει με μια κοπέλα και τελειώνει με τη φράση 'Παιδί μου εσύ!'. Ωραίος ο μικρός!!

 

Ποσο εκνευριστικο παιζει να'ναι!!!Αλλαξω κατευθειαν καναλι οταν βλεπω αυτην την αηδια.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο εκνευριστικο παιζει να'ναι!!!Αλλαξω κατευθειαν καναλι οταν βλεπω αυτην την αηδια.

 

Κι εγώ δεν το αντέχω το σκασμένο :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...